La adresa - Mersul autobuzelor Verdun Franta

La adresa

Verdun, Franta

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
10:20
04:00 Bors 13:20 Tandarei 06:10 Negreni 08:40 Miercurea Sibiului 08:16 Dej 09:50 Fagaras 08:35 Vatra Dornei 10:30 Targu Ocna 09:10 Botosani 11:30 Brasov 09:30 Suceava 12:10 Ramnicu Sarat 11:20 Targu Frumos 11:55 Iasi 13:00 Bacau 13:55 Focsani 14:30 Tecuci 08:50 Borsa 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 09:40 Falticeni 10:40 Simeria 09:45 Targu Mures 11:50 Targu Jiu 10:05 Morareni 12:40 Filiasi 10:15 Miercurea Ciuc 12:10 Lugoj 10:45 Piatra Neamt 14:00 Constanta 05:00 Oradea 13:00 Bucuresti 06:30 Huedin 09:00 Sibiu 08:20 Beclean 10:00 Moinesti 08:40 Iacobeni 10:50 Covasna 09:15 Darabani 11:40 Predeal 11:00 Timisesti 12:20 Ploiesti 11:30 Hirlau 12:00 Negresti 13:10 Sascut 14:00 Buzau 14:40 Galati 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 10:50 Targu Neamt 11:05 Hunedoara 09:50 Sighisoara 11:55 Targu Carbunesti 10:10 Sfantu Gheorghe 12:45 Craiova 10:30 Durau 12:15 Caransebes 10:55 Dumbrava 13:50 Mangalia 13:40 Medgidia 05:10 Alesd 08:10 Medias 07:00 Gilau 09:30 Ramnicu Valcea 08:25 Bistrita 10:10 Comanesti 09:00 Campulung Moldovenesc 11:00 Sfantu Gheorghe 09:20 Veresti 11:50 Sinaia 11:05 Cristesti 12:30 Pitesti 11:40 Deleni 12:05 Vaslui 13:40 Adjud 14:10 Husi 14:50 Braila 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 05:30 Beius 11:30 Hateg 09:55 Medias 12:30 Isalnita 10:25 Grinties 12:00 Arad 10:35 Poiana Largului 12:20 Resita 08:00 Cluj Napoca 15:00 Tulcea 13:30 Harsova 05:20 Piatra Craiului 08:30 Sighisoara 08:10 Cluj Napoca 09:40 Vestem 08:30 Prundu Bargaului 10:20 Onesti 09:05 Gura Humorului 11:20 Targu Secuiesc 09:25 Dolhasca 12:00 Campina 11:10 Motca 13:10 Slobozia 11:50 Podu Iloaiei 12:10 Roman 13:50 Marasesti 14:20 Barlad 08:13 Baia Mare 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:15 Pascani 11:40 Petrosani 10:00 Reghin 12:35 Rovinari 10:20 Toplita 12:05 Timisoara 10:40 Bicaz 12:25 Motru
10:30
17:00 Medgidia 10:15 Medias 21:10 Husi 20:40 Adjud 21:15 Barlad 10:00 Huedin 07:00 Alesd 21:50 Tulcea 12:50 Stefanesti 12:05 Borsa 16:30 Poiana Largului 17:20 Alexandria 15:10 Toplita 16:00 Rovinari 14:30 Reghin 14:45 Resita 13:50 Falticeni 13:40 Arad 13:20 Dolhasca 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:30 Fagaras 12:50 Calan 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 14:30 Brasov 11:00 Teius 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 11:40 Beclean 14:30 Brasov 20:10 Vaslui 15:40 Ramnicu Sarat 19:30 Deleni 17:30 Slobozia 19:00 Motca 17:30 Mangalia 18:00 Targu Neamt 10:00 Cluj Napoca 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 21:00 Buzau 20:25 Bacau 11:10 Cluj Napoca 09:00 Negreni 06:00 Oradea 21:40 Braila 12:40 Botosani 16:00 Durau 17:10 Slatina (Olt) 15:00 Miercurea Ciuc 15:35 Isalnita 14:05 Medias 14:30 Caransebes 12:35 Gura Humorului 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 10:50 Sibiu 13:30 Targu Jiu 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 12:55 Covasna 11:45 Sebes 14:50 Predeal 10:45 Aiud 16:00 Ploiesti 10:50 Sibiu 18:00 Tandarei 11:45 Moinesti 12:00 Vatra Dornei 12:55 Covasna 11:30 Baia Mare 14:50 Predeal 20:00 Negresti 16:00 Ploiesti 19:20 Hirlau 18:00 Tandarei 18:50 Cristesti 20:00 Constanta 17:50 Piatra Neamt 20:00 Giurgiu 20:00 Constanta 20:55 Focsani 20:30 Sascut 11:00 Cluj Napoca 08:00 Piatra Craiului 05:00 Bors 21:30 Galati 12:30 Campulung Moldovenesc 17:40 Turnu Magurele 15:30 Grinties 17:00 Craiova 14:50 Sfantu Gheorghe 15:15 Targu Carbunesti 14:00 Sighisoara 14:15 Lugoj 13:00 Darabani 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 11:00 Ramnicu Valcea 13:15 Petrosani 12:00 Comanesti 12:30 Deva 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 10:30 Unirea 16:30 Pitesti 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 11:55 Prundu Bargaului 13:35 Sfantu Gheorghe 11:20 Dej 15:00 Sinaia 19:50 Iasi 16:30 Pitesti 19:15 Targu Frumos 18:30 Hirsova 18:40 Timisesti 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Bicaz 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 21:20 Tecuci 20:50 Marasesti 10:20 Gilau 07:10 Beius 04:00 Budapesta 13:40 Suceava 12:20 Iacobeni 17:00 Sovata 17:30 Corabia 15:20 Borsec 16:30 Filiasi 14:40 Morareni 15:00 Motru 13:55 Targu Mures 14:00 Timisoara 13:10 Veresti 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 11:15 Vestem 13:00 Hateg 12:20 Onesti 12:15 Simeria 14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia 15:20 Campina 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 11:15 Vestem 12:20 Onesti 11:50 Bistrita 14:10 Targu Secuiesc 20:20 Roman 15:20 Campina 19:40 Podu Iloaiei 17:00 Bucuresti 19:05 Pascani 17:00 Medgidia 18:30 Dumbrava 10:15 Medias
Sosiri
De la Ora

11:30 Tulcea
04:00

11:30 Braila
04:10

11:30 Galati
04:20

11:30 Tecuci
04:30

11:30 Barlad 11:30 Giurgiu
05:00

11:30 Husi 11:30 Turnu Magurele
05:10

11:30 Corabia
05:20

11:30 Alexandria 11:30 Buzau
05:30

11:30 Slatina (Olt) 11:30 Focsani
05:40

11:30 Marasesti
05:50

11:30 Adjud
05:55

11:30 Laufen 11:30 Craiova 11:30 Constanta 11:30 Sascut
06:00

08:10 Giurgiu 08:10 Constanta 08:10 Constanta 08:10 Giurgiu
06:00

11:30 Mangalia 11:30 Bacau
06:05

11:30 Roman 11:30 Filiasi
06:10

08:10 Turnu Magurele 08:10 Turnu Magurele
06:10

11:30 Medgidia 11:30 Vaslui
06:15

11:30 Hirsova 11:30 Rovinari 11:30 Negresti
06:20

08:10 Corabia 08:10 Corabia
06:20

11:30 Tandarei
06:25

11:30 Slobozia 11:30 Isalnita 11:30 Iasi
06:30

08:10 Mangalia 08:10 Alexandria 08:10 Alexandria 08:10 Mangalia
06:30

11:30 Podu Iloaiei
06:35

11:30 Deleni 11:30 Targu Carbunesti
06:40

08:10 Filiasi 08:10 Medgidia 08:10 Medgidia 08:10 Filiasi
06:40

11:30 Motru 11:30 Hirlau
06:45

11:30 Resita 11:30 Targu Frumos
06:50

08:10 Hirsova 08:10 Hirsova 08:10 Slatina (Olt) 08:10 Slatina (Olt)
06:50

11:30 Pascani 11:30 Caransebes
06:55

11:30 Lugoj 11:30 Motca 11:30 Bucuresti
07:00

08:10 Tandarei 08:10 Craiova 08:10 Tulcea 08:10 Craiova 08:10 Tandarei
07:00

11:30 Timisoara 11:30 Cristesti
07:05

11:30 Arad 11:30 Timisesti
07:10

08:10 Filiasi 08:10 Braila 08:10 Filiasi
07:10

08:10 Galati
07:15

11:30 Dumbrava 11:30 Targu Jiu
07:20

08:10 Rovinari 08:10 Rovinari
07:20

11:30 Targu Neamt 11:30 Petrosani
07:25

08:10 Tecuci
07:25

11:30 Pitesti 11:30 Hateg 11:30 Piatra Neamt
07:30

08:10 Isalnita 08:10 Isalnita
07:30

11:30 Bicaz
07:35

08:10 Barlad
07:35

11:30 Sovata 11:30 Calan
07:40

08:10 Targu Carbunesti 08:10 Targu Carbunesti
07:40

11:30 Poiana Largului
07:45

08:10 Motru 08:10 Husi 08:10 Motru
07:45

11:30 Ploiesti 11:30 Durau 11:30 Hunedoara
07:50

08:10 Resita 08:10 Resita
07:50

11:30 Grinties
07:55

08:10 Caransebes 08:10 Caransebes
07:55

11:30 Borsec 11:30 Deva 11:30 Ramnicu Sarat
08:00

08:10 Slobozia 08:10 Buzau 08:10 Lugoj 08:10 Lugoj 08:10 Slobozia
08:00

11:30 Toplita
08:05

08:10 Timisoara 08:10 Timisoara
08:05

11:30 Miercurea Ciuc 11:30 Campina
08:10

08:10 Arad 08:10 Bucuresti 08:10 Bucuresti 08:10 Focsani 08:10 Arad
08:10

08:10 Marasesti
08:15

11:30 Sinaia 11:30 Sfantu Gheorghe
08:20

08:10 Targu Jiu 08:10 Targu Jiu
08:20

08:10 Adjud 08:10 Petrosani 08:10 Petrosani
08:25

11:30 Morareni 11:30 Predeal 11:30 Simeria
08:30

08:10 Hateg 08:10 Hateg
08:30

08:10 Sascut
08:35

11:30 Orastie
08:40

08:10 Calan 08:10 Calan
08:40

08:10 Bacau
08:45

11:30 Sebes
08:50

08:10 Hunedoara 08:10 Hunedoara
08:50

08:10 Roman
08:55

11:30 Brasov 11:30 Lancram 11:30 Reghin
09:00

08:10 Pitesti 08:10 Vaslui 08:10 Deva 08:10 Pitesti 08:10 Deva
09:00

08:10 Negresti
09:05

11:30 Targu Secuiesc
09:10

08:10 Ramnicu Sarat 08:10 Iasi 08:10 Ramnicu Sarat
09:10

08:10 Podu Iloaiei
09:15

11:30 Sfantu Gheorghe
09:20

08:10 Campina 08:10 Deleni 08:10 Campina
09:20

08:10 Hirlau
09:25

11:30 Covasna 11:30 Medias 11:30 Alba Iulia
09:30

08:10 Sinaia 08:10 Sinaia 08:10 Targu Frumos
09:30

08:10 Pascani
09:35

11:30 Targu Ocna 11:30 Teius 11:30 Sighisoara
09:40

08:10 Predeal 08:10 Predeal 08:10 Motca
09:40

08:10 Cristesti
09:45

11:30 Aiud 11:30 Onesti
09:50

08:10 Brasov 08:10 Brasov 08:10 Timisesti
09:50

08:10 Dumbrava
09:55

11:30 Targu Mures 11:30 Comanesti 11:30 Unirea
10:00

08:10 Targu Neamt 08:10 Targu Secuiesc 08:10 Targu Secuiesc
10:00

11:30 Falticeni
10:05

08:10 Piatra Neamt 08:10 Sfantu Gheorghe 08:10 Sfantu Gheorghe
10:05

11:30 Moinesti 11:30 Suceava 11:30 Turda
10:10

08:10 Covasna 08:10 Covasna 08:10 Bicaz
10:10

11:30 Dolhasca
10:15

08:10 Sovata
10:15

11:30 Fagaras 11:30 Veresti
10:20

08:10 Targu Ocna 08:10 Poiana Largului 08:10 Targu Ocna
10:20

11:30 Darabani
10:25

08:10 Durau
10:25

11:30 Stefanesti 11:30 Vestem
10:30

08:10 Onesti 08:10 Onesti
10:30

11:30 Botosani
10:35

11:30 Gura Humorului
10:40

08:10 Comanesti 08:10 Comanesti 08:10 Grinties
10:40

11:30 Campulung Moldovenesc
10:45

11:30 Ramnicu Valcea 11:30 Iacobeni
10:50

08:10 Moinesti 08:10 Moinesti
10:50

11:30 Borsa
10:53

08:10 Borsec
10:55

11:30 Sibiu 11:30 Vatra Dornei
11:00

08:10 Simeria 08:10 Fagaras 08:10 Simeria 08:10 Toplita 08:10 Fagaras
11:00

11:30 Prundu Bargaului
11:05

08:10 Miercurea Ciuc
11:05

11:30 Bistrita 11:30 Miercurea Sibiului
11:10

08:10 Vestem 08:10 Vestem 08:10 Sfantu Gheorghe
11:10

11:30 Beclean
11:15

11:30 Baia Mare 11:30 Sighisoara
11:20

08:10 Orastie 08:10 Ramnicu Valcea 08:10 Ramnicu Valcea 08:10 Morareni 08:10 Orastie
11:20

11:30 Dej
11:25

11:30 Medias 11:30 Cluj Napoca
11:30

08:10 Sibiu 08:10 Reghin 08:10 Sebes 08:10 Sibiu 08:10 Sebes
11:30

08:10 Miercurea Sibiului 08:10 Sighisoara 08:10 Lancram 08:10 Miercurea Sibiului 08:10 Lancram
11:40

08:10 Targu Mures
11:45

08:10 Alba Iulia 08:10 Sighisoara 08:10 Alba Iulia 08:10 Sighisoara
11:50

08:10 Falticeni
11:55

11:30 Cluj Napoca
12:00

08:10 Suceava 08:10 Medias 08:10 Medias
12:00

08:10 Dolhasca
12:05

08:10 Veresti 08:10 Teius 08:10 Teius
12:10

08:10 Darabani
12:15

08:10 Stefanesti 08:10 Aiud 08:10 Aiud
12:20

08:10 Botosani
12:25

11:30 Gilau
12:30

08:10 Unirea 08:10 Unirea
12:30

08:10 Gura Humorului
12:35

08:10 Turda 08:10 Campulung Moldovenesc 08:10 Turda
12:40

08:10 Iacobeni
12:45

08:10 Borsa
12:55

11:30 Huedin
13:00

08:10 Vatra Dornei
13:00

08:10 Prundu Bargaului
13:10

08:10 Bistrita
13:15

08:10 Beclean
13:20

08:10 Baia Mare
13:25

08:10 Dej
13:30

08:10 Cluj Napoca
13:35

08:10 Cluj Napoca
13:40

08:10 Gilau
13:45

08:10 Huedin
13:50

11:30 Negreni
14:00

08:10 Cluj Napoca 08:10 Cluj Napoca 08:10 Cluj Napoca 08:10 Cluj Napoca
14:00

11:30 Piatra Craiului
15:00

08:10 Negreni
15:00

11:30 Beius
15:30

11:30 Alesd
16:00

08:10 Piatra Craiului
16:00

08:10 Beius
16:10

08:10 Alesd
17:00

08:10 Oradea
18:00

08:10 Bors
18:30

11:30 Oradea
19:00

08:10 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.