LA ADRESA - Mersul autobuzelor Soissons Franta

LA ADRESA

Soissons, Franta

Plecări
Ora Către
09:00
15:00 Motru 21:20 Tecuci 14:00 Timisoara 20:50 Marasesti 13:00 Hateg 10:20 Gilau 12:15 Simeria 07:10 Beius 11:15 Alba Iulia 04:00 Budapesta 10:15 Turda 13:40 Suceava 11:15 Vestem 12:20 Iacobeni 12:20 Onesti 11:50 Bistrita 14:10 Targu Secuiesc 20:20 Roman 15:20 Campina 19:40 Podu Iloaiei 17:00 Bucuresti 19:05 Pascani 17:00 Medgidia 18:30 Dumbrava 10:15 Medias 17:00 Sovata 17:30 Corabia 15:20 Borsec 16:30 Filiasi 14:40 Morareni 15:00 Motru 13:55 Targu Mures 14:00 Timisoara 13:10 Veresti 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 16:00 Rovinari 21:10 Husi 14:45 Resita 20:40 Adjud 13:40 Arad 21:15 Barlad 12:50 Calan 10:00 Huedin 12:00 Orastie 07:00 Alesd 11:00 Teius 21:50 Tulcea 10:00 Cluj Napoca 12:50 Stefanesti 11:30 Fagaras 12:05 Borsa 12:40 Targu Ocna 11:40 Beclean 14:30 Brasov 20:10 Vaslui 15:40 Ramnicu Sarat 19:30 Deleni 17:30 Slobozia 19:00 Motca 17:30 Mangalia 18:00 Targu Neamt 10:00 Cluj Napoca 16:30 Poiana Largului 17:20 Alexandria 15:10 Toplita 16:00 Rovinari 14:30 Reghin 14:45 Resita 13:50 Falticeni 13:40 Arad 13:20 Dolhasca 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 15:35 Isalnita 21:00 Buzau 14:30 Caransebes 20:25 Bacau 13:30 Targu Jiu 11:10 Cluj Napoca 12:40 Hunedoara 09:00 Negreni 11:45 Sebes 06:00 Oradea 10:45 Aiud 21:40 Braila 10:50 Sibiu 12:40 Botosani 11:45 Moinesti 12:00 Vatra Dornei 12:55 Covasna 11:30 Baia Mare 14:50 Predeal 20:00 Negresti 16:00 Ploiesti 19:20 Hirlau 18:00 Tandarei 18:50 Cristesti 20:00 Constanta 17:50 Piatra Neamt 20:00 Giurgiu 16:00 Durau 17:10 Slatina (Olt) 15:00 Miercurea Ciuc 15:35 Isalnita 14:05 Medias 14:30 Caransebes 12:35 Gura Humorului 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 15:15 Targu Carbunesti 20:55 Focsani 14:15 Lugoj 20:30 Sascut 13:15 Petrosani 11:00 Cluj Napoca 12:30 Deva 08:00 Piatra Craiului 11:30 Lancram 05:00 Bors 10:30 Unirea 21:30 Galati 11:00 Ramnicu Valcea 12:30 Campulung Moldovenesc 12:00 Comanesti 11:55 Prundu Bargaului 13:35 Sfantu Gheorghe 11:20 Dej 15:00 Sinaia 19:50 Iasi 16:30 Pitesti 19:15 Targu Frumos 18:30 Hirsova 18:40 Timisesti 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Bicaz 17:40 Turnu Magurele 15:30 Grinties 17:00 Craiova 14:50 Sfantu Gheorghe 15:15 Targu Carbunesti 14:00 Sighisoara 14:15 Lugoj 13:00 Darabani 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului
Sosiri
De la Ora

15:25 Giurgiu 15:25 Constanta 15:25 Giurgiu 15:25 Constanta
06:00

15:25 Turnu Magurele 15:25 Turnu Magurele
06:10

15:25 Corabia 15:25 Corabia
06:20

15:25 Mangalia 15:25 Mangalia 15:25 Alexandria 15:25 Alexandria
06:30

15:25 Medgidia 15:25 Filiasi 15:25 Filiasi 15:25 Medgidia
06:40

15:25 Slatina (Olt) 15:25 Slatina (Olt) 15:25 Hirsova 15:25 Hirsova
06:50

15:25 Tulcea 15:25 Craiova 15:25 Tandarei 15:25 Tandarei 15:25 Craiova
07:00

15:25 Filiasi 15:25 Braila 15:25 Filiasi
07:10

15:25 Galati
07:15

15:25 Rovinari 15:25 Rovinari
07:20

15:25 Tecuci
07:25

15:25 Isalnita 15:25 Isalnita
07:30

15:25 Barlad
07:35

15:25 Targu Carbunesti 15:25 Targu Carbunesti
07:40

15:25 Motru 15:25 Husi 15:25 Motru
07:45

15:25 Resita 15:25 Resita
07:50

15:25 Caransebes 15:25 Caransebes
07:55

15:25 Slobozia 15:25 Lugoj 15:25 Slobozia 15:25 Buzau 15:25 Lugoj
08:00

15:25 Timisoara 15:25 Timisoara
08:05

15:25 Bucuresti 15:25 Arad 15:25 Focsani 15:25 Arad 15:25 Bucuresti
08:10

15:25 Marasesti
08:15

15:25 Targu Jiu 15:25 Targu Jiu
08:20

15:25 Petrosani 15:25 Petrosani 15:25 Adjud
08:25

15:25 Hateg 15:25 Hateg
08:30

15:25 Sascut
08:35

15:25 Calan 15:25 Calan
08:40

15:25 Bacau
08:45

15:25 Hunedoara 15:25 Hunedoara
08:50

15:25 Roman
08:55

15:25 Deva 15:25 Pitesti 15:25 Deva 15:25 Vaslui 15:25 Pitesti
09:00

15:25 Negresti
09:05

15:25 Ramnicu Sarat 15:25 Iasi 15:25 Ramnicu Sarat
09:10

15:25 Podu Iloaiei
09:15

15:25 Campina 15:25 Campina 15:25 Deleni
09:20

15:25 Hirlau
09:25

15:25 Sinaia 15:25 Targu Frumos 15:25 Sinaia
09:30

15:25 Pascani
09:35

15:25 Predeal 15:25 Motca 15:25 Predeal
09:40

15:25 Cristesti
09:45

15:25 Brasov 15:25 Timisesti 15:25 Brasov
09:50

15:25 Dumbrava
09:55

15:25 Targu Secuiesc 15:25 Targu Secuiesc 15:25 Targu Neamt
10:00

15:25 Sfantu Gheorghe 15:25 Piatra Neamt 15:25 Sfantu Gheorghe
10:05

15:25 Bicaz 15:25 Covasna 15:25 Covasna
10:10

15:25 Sovata
10:15

15:25 Targu Ocna 15:25 Targu Ocna 15:25 Poiana Largului
10:20

15:25 Durau
10:25

15:25 Onesti 15:25 Onesti
10:30

15:25 Comanesti 15:25 Grinties 15:25 Comanesti
10:40

15:25 Moinesti 15:25 Moinesti
10:50

15:25 Borsec
10:55

15:25 Fagaras 15:25 Simeria 15:25 Fagaras 15:25 Toplita 15:25 Simeria
11:00

15:25 Miercurea Ciuc
11:05

15:25 Vestem 15:25 Sfantu Gheorghe 15:25 Vestem
11:10

15:25 Morareni 15:25 Orastie 15:25 Ramnicu Valcea 15:25 Orastie 15:25 Ramnicu Valcea
11:20

15:25 Sebes 15:25 Sibiu 15:25 Sebes 15:25 Sibiu 15:25 Reghin
11:30

15:25 Lancram 15:25 Miercurea Sibiului 15:25 Sighisoara 15:25 Lancram 15:25 Miercurea Sibiului
11:40

15:25 Targu Mures
11:45

15:25 Sighisoara 15:25 Alba Iulia 15:25 Sighisoara 15:25 Alba Iulia
11:50

15:25 Falticeni
11:55

15:25 Medias 15:25 Medias 15:25 Suceava
12:00

15:25 Dolhasca
12:05

15:25 Teius 15:25 Veresti 15:25 Teius
12:10

15:25 Darabani
12:15

15:25 Aiud 15:25 Aiud 15:25 Stefanesti
12:20

15:25 Botosani
12:25

15:25 Unirea 15:25 Unirea
12:30

15:25 Gura Humorului
12:35

15:25 Turda 15:25 Campulung Moldovenesc 15:25 Turda
12:40

15:25 Iacobeni
12:45

15:25 Borsa
12:55

15:25 Vatra Dornei
13:00

15:25 Prundu Bargaului
13:10

15:25 Bistrita
13:15

15:25 Beclean
13:20

15:25 Baia Mare
13:25

15:25 Dej
13:30

15:25 Cluj Napoca
13:35

15:25 Cluj Napoca
13:40

15:25 Gilau
13:45

15:25 Huedin
13:50

15:25 Cluj Napoca 15:25 Cluj Napoca 15:25 Cluj Napoca 15:25 Cluj Napoca
14:00

15:25 Negreni
15:00

15:25 Piatra Craiului
16:00

15:25 Beius
16:10

15:25 Alesd
17:00

15:25 Oradea
18:00

15:25 Bors
18:30

15:25 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.