LA ADRESA - Mersul autobuzelor Rouen Franta

LA ADRESA

Rouen, Franta

Plecări
Ora Către
08:30
18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 13:40 Suceava 11:15 Vestem 12:20 Iacobeni 12:20 Onesti 11:50 Bistrita 14:10 Targu Secuiesc 20:20 Roman 15:20 Campina 19:40 Podu Iloaiei 17:00 Bucuresti 19:05 Pascani 17:00 Medgidia 18:30 Dumbrava 10:15 Medias 17:00 Sovata 17:30 Corabia 15:20 Borsec 16:30 Filiasi 14:40 Morareni 15:00 Motru 13:55 Targu Mures 14:00 Timisoara 13:10 Veresti 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 15:00 Motru 21:20 Tecuci 14:00 Timisoara 20:50 Marasesti 13:00 Hateg 10:20 Gilau 12:15 Simeria 07:10 Beius 11:15 Alba Iulia 04:00 Budapesta 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 12:50 Stefanesti 11:30 Fagaras 12:05 Borsa 12:40 Targu Ocna 11:40 Beclean 14:30 Brasov 20:10 Vaslui 15:40 Ramnicu Sarat 19:30 Deleni 17:30 Slobozia 19:00 Motca 17:30 Mangalia 18:00 Targu Neamt 10:00 Cluj Napoca 16:30 Poiana Largului 17:20 Alexandria 15:10 Toplita 16:00 Rovinari 14:30 Reghin 14:45 Resita 13:50 Falticeni 13:40 Arad 13:20 Dolhasca 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 21:10 Husi 14:45 Resita 20:40 Adjud 13:40 Arad 21:15 Barlad 12:50 Calan 10:00 Huedin 12:00 Orastie 07:00 Alesd 11:00 Teius 21:50 Tulcea 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 12:40 Botosani 11:45 Moinesti 12:00 Vatra Dornei 12:55 Covasna 11:30 Baia Mare 14:50 Predeal 20:00 Negresti 16:00 Ploiesti 19:20 Hirlau 18:00 Tandarei 18:50 Cristesti 20:00 Constanta 17:50 Piatra Neamt 20:00 Giurgiu 16:00 Durau 17:10 Slatina (Olt) 15:00 Miercurea Ciuc 15:35 Isalnita 14:05 Medias 14:30 Caransebes 12:35 Gura Humorului 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 21:00 Buzau 14:30 Caransebes 20:25 Bacau 13:30 Targu Jiu 11:10 Cluj Napoca 12:40 Hunedoara 09:00 Negreni 11:45 Sebes 06:00 Oradea 10:45 Aiud 21:40 Braila 10:50 Sibiu 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 11:00 Ramnicu Valcea 12:30 Campulung Moldovenesc 12:00 Comanesti 11:55 Prundu Bargaului 13:35 Sfantu Gheorghe 11:20 Dej 15:00 Sinaia 19:50 Iasi 16:30 Pitesti 19:15 Targu Frumos 18:30 Hirsova 18:40 Timisesti 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Bicaz 17:40 Turnu Magurele 15:30 Grinties 17:00 Craiova 14:50 Sfantu Gheorghe 15:15 Targu Carbunesti 14:00 Sighisoara 14:15 Lugoj 13:00 Darabani 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 20:55 Focsani 14:15 Lugoj 20:30 Sascut 13:15 Petrosani 11:00 Cluj Napoca 12:30 Deva 08:00 Piatra Craiului 11:30 Lancram 05:00 Bors 10:30 Unirea 21:30 Galati
Sosiri
De la Ora

16:50 Constanta 16:50 Giurgiu 16:50 Constanta 16:50 Giurgiu
06:00

16:50 Turnu Magurele 16:50 Turnu Magurele
06:10

16:50 Corabia 16:50 Corabia
06:20

16:50 Alexandria 16:50 Mangalia 16:50 Mangalia 16:50 Alexandria
06:30

16:50 Medgidia 16:50 Filiasi 16:50 Filiasi 16:50 Medgidia
06:40

16:50 Hirsova 16:50 Slatina (Olt) 16:50 Slatina (Olt) 16:50 Hirsova
06:50

16:50 Tulcea 16:50 Craiova 16:50 Tandarei 16:50 Tandarei 16:50 Craiova
07:00

16:50 Filiasi 16:50 Filiasi 16:50 Braila
07:10

16:50 Galati
07:15

16:50 Rovinari 16:50 Rovinari
07:20

16:50 Tecuci
07:25

16:50 Isalnita 16:50 Isalnita
07:30

16:50 Barlad
07:35

16:50 Targu Carbunesti 16:50 Targu Carbunesti
07:40

16:50 Motru 16:50 Husi 16:50 Motru
07:45

16:50 Resita 16:50 Resita
07:50

16:50 Caransebes 16:50 Caransebes
07:55

16:50 Slobozia 16:50 Lugoj 16:50 Slobozia 16:50 Buzau 16:50 Lugoj
08:00

16:50 Timisoara 16:50 Timisoara
08:05

16:50 Bucuresti 16:50 Focsani 16:50 Arad 16:50 Arad 16:50 Bucuresti
08:10

16:50 Marasesti
08:15

16:50 Targu Jiu 16:50 Targu Jiu
08:20

16:50 Petrosani 16:50 Adjud 16:50 Petrosani
08:25

16:50 Hateg 16:50 Hateg
08:30

16:50 Sascut
08:35

16:50 Calan 16:50 Calan
08:40

16:50 Bacau
08:45

16:50 Hunedoara 16:50 Hunedoara
08:50

16:50 Roman
08:55

16:50 Pitesti 16:50 Deva 16:50 Pitesti 16:50 Vaslui 16:50 Deva
09:00

16:50 Negresti
09:05

16:50 Ramnicu Sarat 16:50 Iasi 16:50 Ramnicu Sarat
09:10

16:50 Podu Iloaiei
09:15

16:50 Campina 16:50 Campina 16:50 Deleni
09:20

16:50 Hirlau
09:25

16:50 Sinaia 16:50 Targu Frumos 16:50 Sinaia
09:30

16:50 Pascani
09:35

16:50 Predeal 16:50 Predeal 16:50 Motca
09:40

16:50 Cristesti
09:45

16:50 Brasov 16:50 Timisesti 16:50 Brasov
09:50

16:50 Dumbrava
09:55

16:50 Targu Secuiesc 16:50 Targu Secuiesc 16:50 Targu Neamt
10:00

16:50 Sfantu Gheorghe 16:50 Piatra Neamt 16:50 Sfantu Gheorghe
10:05

16:50 Covasna 16:50 Bicaz 16:50 Covasna
10:10

16:50 Sovata
10:15

16:50 Targu Ocna 16:50 Targu Ocna 16:50 Poiana Largului
10:20

16:50 Durau
10:25

16:50 Onesti 16:50 Onesti
10:30

16:50 Comanesti 16:50 Grinties 16:50 Comanesti
10:40

16:50 Moinesti 16:50 Moinesti
10:50

16:50 Borsec
10:55

16:50 Fagaras 16:50 Simeria 16:50 Fagaras 16:50 Toplita 16:50 Simeria
11:00

16:50 Miercurea Ciuc
11:05

16:50 Vestem 16:50 Sfantu Gheorghe 16:50 Vestem
11:10

16:50 Ramnicu Valcea 16:50 Morareni 16:50 Orastie 16:50 Orastie 16:50 Ramnicu Valcea
11:20

16:50 Sebes 16:50 Sibiu 16:50 Sebes 16:50 Sibiu 16:50 Reghin
11:30

16:50 Miercurea Sibiului 16:50 Lancram 16:50 Miercurea Sibiului 16:50 Sighisoara 16:50 Lancram
11:40

16:50 Targu Mures
11:45

16:50 Sighisoara 16:50 Alba Iulia 16:50 Sighisoara 16:50 Alba Iulia
11:50

16:50 Falticeni
11:55

16:50 Medias 16:50 Medias 16:50 Suceava
12:00

16:50 Dolhasca
12:05

16:50 Teius 16:50 Teius 16:50 Veresti
12:10

16:50 Darabani
12:15

16:50 Aiud 16:50 Aiud 16:50 Stefanesti
12:20

16:50 Botosani
12:25

16:50 Unirea 16:50 Unirea
12:30

16:50 Gura Humorului
12:35

16:50 Turda 16:50 Turda 16:50 Campulung Moldovenesc
12:40

16:50 Iacobeni
12:45

16:50 Borsa
12:55

16:50 Vatra Dornei
13:00

16:50 Prundu Bargaului
13:10

16:50 Bistrita
13:15

16:50 Beclean
13:20

16:50 Baia Mare
13:25

16:50 Dej
13:30

16:50 Cluj Napoca
13:35

16:50 Cluj Napoca
13:40

16:50 Gilau
13:45

16:50 Huedin
13:50

16:50 Cluj Napoca 16:50 Cluj Napoca 16:50 Cluj Napoca 16:50 Cluj Napoca
14:00

16:50 Negreni
15:00

16:50 Piatra Craiului
16:00

16:50 Beius
16:10

16:50 Alesd
17:00

16:50 Oradea
18:00

16:50 Bors
18:30

16:50 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.