La adresa - Mersul autobuzelor Rennes Franta

La adresa

Rennes, Franta

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
07:10
18:10 Cernavoda 19:00 Mangalia 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 09:00 Alesd 12:20 Teius 10:00 Baia Mare 12:40 Fagaras 12:40 Dej 13:05 Moinesti 13:10 Prundu Bargaului 15:10 Giurgiu 13:50 Radauti 12:20 Chisineu Cris 14:20 Motca 12:55 Deva 14:55 Roman 13:40 Targu Jiu 15:30 Focsani 14:10 Drobeta Turnu Severin 16:10 Urziceni 14:55 Turnu Magurele 16:50 Targoviste 17:30 Tandarei 16:40 Tulcea 15:30 Saveni 16:25 Ianca 12:20 Teius 16:00 Vaslui 12:40 Fagaras 15:45 Harlau 13:05 Moinesti 15:30 Saveni 15:10 Giurgiu 12:20 Teius 12:20 Chisineu Cris 12:40 Fagaras 12:55 Deva 13:05 Moinesti 13:40 Targu Jiu 15:10 Giurgiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 12:20 Chisineu Cris 14:55 Turnu Magurele 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 14:00 Odorheiu Secuiesc 16:00 Vaslui 14:40 Piatra Neamt 15:45 Harlau 18:20 Calarasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 09:10 Huedin 12:25 Alba Iulia 11:20 Bontida 12:45 Brasov 12:50 Beclean 13:00 Comanesti 13:20 Vatra Dornei 15:00 Alexandria 13:55 Suceava 12:30 Arad 14:40 Pascani 13:00 Hunedoara 15:00 Bacau 13:50 Caransebes 15:40 Ramnicu Sarat 14:20 Filiasi 16:20 Campina 13:30 Onesti 16:55 Ramnicu Valcea 17:40 Lehliu 15:40 Flamanzi 16:30 Galati 12:05 Turda 16:20 Faurei 12:25 Alba Iulia 16:05 Husi 12:45 Brasov 15:40 Flamanzi 13:00 Comanesti 12:05 Turda 15:00 Alexandria 12:25 Alba Iulia 12:30 Arad 12:45 Brasov 13:00 Hunedoara 13:00 Comanesti 13:50 Caransebes 15:00 Alexandria 14:20 Filiasi 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 14:10 Miercurea Ciuc 16:05 Husi 14:50 Bicaz 18:30 Medgidia 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 09:20 Zalau 12:30 Sebes 12:00 Cluj Napoca 12:50 Targu Secuiesc 12:55 Bistrita 14:30 Craiova 13:30 Campulung Moldovenesc 12:05 Gilau 14:00 Falticeni 12:40 Timisoara 14:30 Pascani 13:10 Hateg 15:10 Adjud 13:55 Resita 15:50 Buzau 14:40 Slatina (Olt) 16:30 Predeal 13:40 Reghin 17:10 Pitesti 17:50 Harsova 15:20 Dorohoi 16:35 Braila 12:10 Targu Mures 15:50 Podu Iloaiei 12:30 Sebes 16:10 Barlad 12:50 Targu Secuiesc 15:20 Dorohoi 14:30 Craiova 12:10 Targu Mures 12:05 Gilau 12:30 Sebes 12:40 Timisoara 12:50 Targu Secuiesc 13:10 Hateg 14:30 Craiova 13:55 Resita 12:05 Gilau 14:40 Slatina (Olt) 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 14:20 Sovata 16:10 Barlad 15:00 Poiana Largului 18:40 Constanta 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 08:00 Oradea 12:15 Aiud 09:30 Satu Mare 12:35 Sibiu 12:30 Gherla 12:55 Covasna 13:00 Nasaud 13:30 Bumbesti Jiu 13:40 Gura Humorului 12:10 Salonta 14:10 Targu Neamt 12:50 Lugoj 14:50 Targu Frumos 13:20 Petrosani 15:20 Marasesti 14:00 Rovinari 16:00 Ploiesti 14:50 Caracal 16:40 Sinaia 13:50 Toplita 17:20 Bucuresti 18:00 Slobozia 15:10 Vanatori 15:25 Darabani 16:15 Tecuci 12:15 Aiud 15:55 Iasi 12:35 Sibiu 15:35 Botosani 12:55 Covasna 15:25 Darabani 13:30 Bumbesti Jiu 12:15 Aiud 12:10 Salonta 12:35 Sibiu 12:50 Lugoj 12:55 Covasna 13:20 Petrosani 13:30 Bumbesti Jiu 14:00 Rovinari 12:10 Salonta 14:50 Caracal 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 14:30 Gheorgheni 15:35 Botosani
09:30
20:20 Roman 15:20 Campina 19:40 Podu Iloaiei 17:00 Bucuresti 19:05 Pascani 17:00 Medgidia 18:30 Dumbrava 10:15 Medias 17:00 Sovata 17:30 Corabia 15:20 Borsec 16:30 Filiasi 14:40 Morareni 15:00 Motru 13:55 Targu Mures 14:00 Timisoara 13:10 Veresti 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 15:00 Motru 21:20 Tecuci 14:00 Timisoara 20:50 Marasesti 13:00 Hateg 10:20 Gilau 12:15 Simeria 07:10 Beius 11:15 Alba Iulia 04:00 Budapesta 10:15 Turda 13:40 Suceava 11:15 Vestem 12:20 Iacobeni 12:20 Onesti 11:50 Bistrita 14:10 Targu Secuiesc 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 11:30 Lancram 14:30 Brasov 20:10 Vaslui 15:40 Ramnicu Sarat 19:30 Deleni 17:30 Slobozia 19:00 Motca 17:30 Mangalia 18:00 Targu Neamt 10:00 Cluj Napoca 16:30 Poiana Largului 17:20 Alexandria 15:10 Toplita 16:00 Rovinari 14:30 Reghin 14:45 Resita 13:50 Falticeni 13:40 Arad 13:20 Dolhasca 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 21:10 Husi 14:45 Resita 20:40 Adjud 13:40 Arad 21:15 Barlad 12:50 Calan 10:00 Huedin 12:00 Orastie 07:00 Alesd 11:00 Teius 21:50 Tulcea 10:00 Cluj Napoca 12:50 Stefanesti 11:30 Fagaras 12:05 Borsa 12:40 Targu Ocna 11:40 Beclean 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 14:50 Predeal 20:00 Negresti 16:00 Ploiesti 19:20 Hirlau 18:00 Tandarei 18:50 Cristesti 20:00 Constanta 17:50 Piatra Neamt 20:00 Giurgiu 16:00 Durau 17:10 Slatina (Olt) 15:00 Miercurea Ciuc 15:35 Isalnita 14:05 Medias 14:30 Caransebes 12:35 Gura Humorului 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 21:00 Buzau 14:30 Caransebes 20:25 Bacau 13:30 Targu Jiu 11:10 Cluj Napoca 12:40 Hunedoara 09:00 Negreni 11:45 Sebes 06:00 Oradea 10:45 Aiud 21:40 Braila 10:50 Sibiu 12:40 Botosani 11:45 Moinesti 12:00 Vatra Dornei 12:55 Covasna 11:30 Baia Mare 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 11:20 Dej 15:00 Sinaia 19:50 Iasi 16:30 Pitesti 19:15 Targu Frumos 18:30 Hirsova 18:40 Timisesti 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Bicaz 17:40 Turnu Magurele 15:30 Grinties 17:00 Craiova 14:50 Sfantu Gheorghe 15:15 Targu Carbunesti 14:00 Sighisoara 14:15 Lugoj 13:00 Darabani 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 20:55 Focsani 14:15 Lugoj 20:30 Sascut 13:15 Petrosani 11:00 Cluj Napoca 12:30 Deva 08:00 Piatra Craiului 11:30 Lancram 05:00 Bors 10:30 Unirea 21:30 Galati 11:00 Ramnicu Valcea 12:30 Campulung Moldovenesc 12:00 Comanesti 11:55 Prundu Bargaului 13:35 Sfantu Gheorghe 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 11:45 Sebes
Sosiri
De la Ora

13:40 Tulcea 13:40 Tulcea
01:15

13:40 Braila 13:40 Braila
01:20

13:40 Mangalia
02:30

13:40 Galati 13:40 Galati
03:00

13:40 Ianca 13:40 Ianca
03:30

13:40 Constanta
04:00

13:40 Medgidia
04:20

13:40 Calarasi 13:40 Faurei 13:40 Faurei
04:30

13:40 Tecuci 13:40 Tecuci
04:40

13:40 Barlad 13:40 Barlad
04:50

13:40 Cernavoda
05:00

13:40 Slobozia
05:10

13:40 Husi 13:40 Husi
05:30

13:40 Vaslui 13:40 Vaslui
05:40

15:05 Constanta 15:05 Giurgiu 15:05 Giurgiu 15:05 Constanta
06:00

13:40 Iasi 13:40 Giurgiu 13:40 Iasi 13:40 Giurgiu 13:40 Harsova
06:00

15:05 Turnu Magurele 15:05 Turnu Magurele
06:10

13:40 Podu Iloaiei 13:40 Podu Iloaiei 13:40 Alexandria 13:40 Alexandria
06:10

13:40 Turnu Magurele 13:40 Turnu Magurele
06:15

15:05 Corabia 15:05 Corabia
06:20

13:40 Caracal 13:40 Caracal 13:40 Harlau 13:40 Harlau
06:20

15:05 Mangalia 15:05 Alexandria 15:05 Alexandria 15:05 Mangalia
06:30

13:40 Slatina (Olt) 13:40 Slatina (Olt) 13:40 Flamanzi 13:40 Flamanzi
06:30

15:05 Filiasi 15:05 Medgidia 15:05 Medgidia 15:05 Filiasi
06:40

13:40 Botosani 13:40 Botosani
06:40

13:40 Saveni 13:40 Saveni
06:45

15:05 Slatina (Olt) 15:05 Hirsova 15:05 Hirsova 15:05 Slatina (Olt)
06:50

13:40 Darabani 13:40 Darabani
06:50

15:05 Tulcea 15:05 Tandarei 15:05 Craiova 15:05 Craiova 15:05 Tandarei
07:00

13:40 Lehliu 13:40 Dorohoi 13:40 Craiova 13:40 Dorohoi 13:40 Craiova
07:00

15:05 Filiasi 15:05 Filiasi 15:05 Braila
07:10

13:40 Vanatori 13:40 Vanatori 13:40 Tandarei 13:40 Filiasi 13:40 Filiasi
07:10

15:05 Galati
07:15

15:05 Rovinari 15:05 Rovinari
07:20

13:40 Drobeta Turnu Severin 13:40 Drobeta Turnu Severin
07:20

15:05 Tecuci
07:25

15:05 Isalnita 15:05 Isalnita
07:30

13:40 Rovinari 13:40 Rovinari
07:30

15:05 Barlad
07:35

15:05 Targu Carbunesti 15:05 Targu Carbunesti
07:40

13:40 Resita 13:40 Resita
07:40

15:05 Motru 15:05 Husi 15:05 Motru
07:45

15:05 Resita 15:05 Resita
07:50

13:40 Caransebes 13:40 Caransebes
07:50

15:05 Caransebes 15:05 Caransebes
07:55

15:05 Slobozia 15:05 Lugoj 15:05 Buzau 15:05 Slobozia 15:05 Lugoj
08:00

13:40 Bucuresti 13:40 Targu Jiu 13:40 Targu Jiu
08:00

15:05 Timisoara 15:05 Timisoara
08:05

15:05 Focsani 15:05 Arad 15:05 Bucuresti 15:05 Arad 15:05 Bucuresti
08:10

13:40 Bumbesti Jiu 13:40 Bumbesti Jiu
08:10

15:05 Marasesti
08:15

15:05 Targu Jiu 15:05 Targu Jiu
08:20

13:40 Petrosani 13:40 Petrosani
08:20

15:05 Petrosani 15:05 Adjud 15:05 Petrosani
08:25

15:05 Hateg 15:05 Hateg
08:30

13:40 Poiana Largului 13:40 Poiana Largului 13:40 Hateg 13:40 Pitesti 13:40 Hateg
08:30

15:05 Sascut
08:35

13:40 Bicaz 13:40 Bicaz
08:35

15:05 Calan 15:05 Calan
08:40

13:40 Piatra Neamt 13:40 Hunedoara 13:40 Ramnicu Valcea 13:40 Piatra Neamt 13:40 Hunedoara
08:40

15:05 Bacau
08:45

15:05 Hunedoara 15:05 Hunedoara
08:50

13:40 Deva 13:40 Targoviste 13:40 Deva
08:50

15:05 Roman
08:55

15:05 Deva 15:05 Pitesti 15:05 Pitesti 15:05 Vaslui 15:05 Deva
09:00

13:40 Lugoj 13:40 Sinaia 13:40 Lugoj 13:40 Gheorgheni 13:40 Gheorgheni
09:00

15:05 Negresti
09:05

15:05 Ramnicu Sarat 15:05 Iasi 15:05 Ramnicu Sarat
09:10

13:40 Sovata 13:40 Timisoara 13:40 Predeal 13:40 Sovata 13:40 Timisoara
09:10

15:05 Podu Iloaiei
09:15

15:05 Campina 15:05 Campina 15:05 Deleni
09:20

13:40 Arad 13:40 Campina 13:40 Arad
09:20

15:05 Hirlau
09:25

15:05 Targu Frumos 15:05 Sinaia 15:05 Sinaia
09:30

13:40 Miercurea Ciuc 13:40 Urziceni 13:40 Miercurea Ciuc 13:40 Chisineu Cris 13:40 Chisineu Cris
09:30

15:05 Pascani
09:35

15:05 Predeal 15:05 Predeal 15:05 Motca
09:40

13:40 Odorheiu Secuiesc 13:40 Ploiesti 13:40 Odorheiu Secuiesc
09:40

15:05 Cristesti
09:45

15:05 Brasov 15:05 Timisesti 15:05 Brasov
09:50

13:40 Salonta 13:40 Salonta 13:40 Toplita 13:40 Buzau 13:40 Toplita
09:50

15:05 Dumbrava
09:55

15:05 Targu Secuiesc 15:05 Targu Secuiesc 15:05 Targu Neamt
10:00

13:40 Reghin 13:40 Ramnicu Sarat 13:40 Gilau 13:40 Reghin 13:40 Gilau
10:00

15:05 Sfantu Gheorghe 15:05 Piatra Neamt 15:05 Sfantu Gheorghe
10:05

15:05 Covasna 15:05 Bicaz 15:05 Covasna
10:10

13:40 Onesti 13:40 Focsani 13:40 Onesti
10:10

15:05 Sovata
10:15

15:05 Targu Ocna 15:05 Poiana Largului 15:05 Targu Ocna
10:20

13:40 Moinesti 13:40 Marasesti 13:40 Moinesti
10:20

15:05 Durau
10:25

15:05 Onesti 15:05 Onesti
10:30

13:40 Comanesti 13:40 Adjud 13:40 Comanesti
10:30

15:05 Grinties 15:05 Comanesti 15:05 Comanesti
10:40

13:40 Covasna 13:40 Covasna 13:40 Bacau
10:40

15:05 Moinesti 15:05 Moinesti
10:50

13:40 Roman 13:40 Targu Secuiesc 13:40 Targu Secuiesc
10:50

15:05 Borsec
10:55

13:40 Targu Frumos
10:55

15:05 Fagaras 15:05 Simeria 15:05 Toplita 15:05 Simeria 15:05 Fagaras
11:00

13:40 Brasov 13:40 Brasov 13:40 Pascani
11:00

15:05 Miercurea Ciuc
11:05

15:05 Vestem 15:05 Sfantu Gheorghe 15:05 Vestem
11:10

13:40 Fagaras 13:40 Fagaras 13:40 Pascani
11:10

15:05 Morareni 15:05 Ramnicu Valcea 15:05 Orastie 15:05 Orastie 15:05 Ramnicu Valcea
11:20

13:40 Motca 13:40 Sibiu 13:40 Sibiu
11:20

13:40 Sebes 13:40 Sebes
11:25

15:05 Sebes 15:05 Sebes 15:05 Sibiu 15:05 Sibiu 15:05 Reghin
11:30

13:40 Alba Iulia 13:40 Alba Iulia 13:40 Targu Neamt
11:30

13:40 Teius 13:40 Teius
11:35

15:05 Lancram 15:05 Miercurea Sibiului 15:05 Miercurea Sibiului 15:05 Sighisoara 15:05 Lancram
11:40

13:40 Aiud 13:40 Falticeni 13:40 Aiud
11:40

15:05 Targu Mures
11:45

15:05 Sighisoara 15:05 Alba Iulia 15:05 Alba Iulia 15:05 Sighisoara
11:50

13:40 Targu Mures 13:40 Suceava 13:40 Targu Mures
11:50

15:05 Falticeni
11:55

13:40 Radauti
11:55

15:05 Medias 15:05 Medias 15:05 Suceava
12:00

13:40 Turda 13:40 Turda 13:40 Gura Humorului
12:00

15:05 Dolhasca
12:05

15:05 Teius 15:05 Teius 15:05 Veresti
12:10

13:40 Campulung Moldovenesc
12:10

15:05 Darabani
12:15

15:05 Aiud 15:05 Aiud 15:05 Stefanesti
12:20

13:40 Vatra Dornei
12:20

15:05 Botosani
12:25

13:40 Prundu Bargaului
12:25

15:05 Unirea 15:05 Unirea
12:30

13:40 Nasaud
12:30

15:05 Gura Humorului
12:35

13:40 Bistrita
12:35

15:05 Turda 15:05 Turda 15:05 Campulung Moldovenesc
12:40

13:40 Beclean
12:40

15:05 Iacobeni
12:45

13:40 Dej
12:50

15:05 Borsa
12:55

15:05 Vatra Dornei
13:00

15:05 Prundu Bargaului
13:10

13:40 Gherla
13:10

15:05 Bistrita
13:15

15:05 Beclean
13:20

15:05 Baia Mare
13:25

15:05 Dej
13:30

13:40 Cluj Napoca
13:30

15:05 Cluj Napoca
13:35

15:05 Cluj Napoca
13:40

13:40 Bontida
13:40

15:05 Gilau
13:45

15:05 Huedin
13:50

13:40 Baia Mare
13:50

15:05 Cluj Napoca 15:05 Cluj Napoca 15:05 Cluj Napoca 15:05 Cluj Napoca
14:00

13:40 Satu Mare
14:00

13:40 Zalau
14:40

15:05 Negreni
15:00

13:40 Huedin
15:00

15:05 Piatra Craiului
16:00

13:40 Alesd
16:00

15:05 Beius
16:10

15:05 Alesd
17:00

15:05 Oradea
18:00

15:05 Bors
18:30

13:40 Oradea
20:00

15:05 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.