LA ADRESA - Mersul autobuzelor Reims Franta

LA ADRESA

Reims, Franta

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
10:15
10:40 Simeria 09:45 Targu Mures 11:50 Targu Jiu 10:05 Morareni 12:40 Filiasi 10:15 Miercurea Ciuc 12:10 Lugoj 10:45 Piatra Neamt 14:00 Constanta 04:00 Bors 13:20 Tandarei 06:10 Negreni 08:40 Miercurea Sibiului 08:16 Dej 09:50 Fagaras 08:35 Vatra Dornei 10:30 Targu Ocna 09:10 Botosani 11:30 Brasov 09:30 Suceava 12:10 Ramnicu Sarat 11:20 Targu Frumos 11:55 Iasi 13:00 Bacau 13:55 Focsani 14:30 Tecuci 08:50 Borsa 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 09:40 Falticeni 10:50 Targu Neamt 11:05 Hunedoara 09:50 Sighisoara 11:55 Targu Carbunesti 10:10 Sfantu Gheorghe 12:45 Craiova 10:30 Durau 12:15 Caransebes 10:55 Dumbrava 13:50 Mangalia 05:00 Oradea 13:00 Bucuresti 06:30 Huedin 09:00 Sibiu 08:20 Beclean 10:00 Moinesti 08:40 Iacobeni 10:50 Covasna 09:15 Darabani 11:40 Predeal 11:00 Timisesti 12:20 Ploiesti 11:30 Hirlau 12:00 Negresti 13:10 Sascut 14:00 Buzau 14:40 Galati 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 05:30 Beius 11:30 Hateg 09:55 Medias 12:30 Isalnita 10:25 Grinties 12:00 Arad 10:35 Poiana Largului 12:20 Resita 08:00 Cluj Napoca 13:40 Medgidia 05:10 Alesd 08:10 Medias 07:00 Gilau 09:30 Ramnicu Valcea 08:25 Bistrita 10:10 Comanesti 09:00 Campulung Moldovenesc 11:00 Sfantu Gheorghe 09:20 Veresti 11:50 Sinaia 11:05 Cristesti 12:30 Pitesti 11:40 Deleni 12:05 Vaslui 13:40 Adjud 14:10 Husi 14:50 Braila 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:15 Pascani 11:40 Petrosani 10:00 Reghin 12:35 Rovinari 10:20 Toplita 12:05 Timisoara 10:40 Bicaz 12:25 Motru 15:00 Tulcea 13:30 Harsova 05:20 Piatra Craiului 08:30 Sighisoara 08:10 Cluj Napoca 09:40 Vestem 08:30 Prundu Bargaului 10:20 Onesti 09:05 Gura Humorului 11:20 Targu Secuiesc 09:25 Dolhasca 12:00 Campina 11:10 Motca 13:10 Slobozia 11:50 Podu Iloaiei 12:10 Roman 13:50 Marasesti 14:20 Barlad 08:13 Baia Mare 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie
10:20
20:20 Roman 15:20 Campina 19:40 Podu Iloaiei 17:00 Bucuresti 19:05 Pascani 17:00 Medgidia 18:30 Dumbrava 10:15 Medias 17:00 Sovata 17:30 Corabia 15:20 Borsec 16:30 Filiasi 14:40 Morareni 15:00 Motru 13:55 Targu Mures 14:00 Timisoara 13:10 Veresti 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 11:15 Vestem 13:00 Hateg 12:20 Onesti 12:15 Simeria 14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia 15:20 Campina 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 11:15 Vestem 12:20 Onesti 11:50 Bistrita 14:10 Targu Secuiesc 17:00 Medgidia 10:15 Medias 21:10 Husi 20:40 Adjud 21:15 Barlad 10:00 Huedin 07:00 Alesd 21:50 Tulcea 12:50 Stefanesti 12:05 Borsa 14:30 Brasov 20:10 Vaslui 15:40 Ramnicu Sarat 19:30 Deleni 17:30 Slobozia 19:00 Motca 17:30 Mangalia 18:00 Targu Neamt 10:00 Cluj Napoca 16:30 Poiana Largului 17:20 Alexandria 15:10 Toplita 16:00 Rovinari 14:30 Reghin 14:45 Resita 13:50 Falticeni 13:40 Arad 13:20 Dolhasca 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:30 Fagaras 12:50 Calan 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 14:30 Brasov 11:00 Teius 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 11:40 Beclean 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 21:00 Buzau 20:25 Bacau 11:10 Cluj Napoca 09:00 Negreni 06:00 Oradea 21:40 Braila 12:40 Botosani 11:30 Baia Mare 14:50 Predeal 20:00 Negresti 16:00 Ploiesti 19:20 Hirlau 18:00 Tandarei 18:50 Cristesti 20:00 Constanta 17:50 Piatra Neamt 20:00 Giurgiu 16:00 Durau 17:10 Slatina (Olt) 15:00 Miercurea Ciuc 15:35 Isalnita 14:05 Medias 14:30 Caransebes 12:35 Gura Humorului 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 10:50 Sibiu 13:30 Targu Jiu 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 12:55 Covasna 11:45 Sebes 14:50 Predeal 10:45 Aiud 16:00 Ploiesti 10:50 Sibiu 18:00 Tandarei 11:45 Moinesti 12:00 Vatra Dornei 12:55 Covasna 20:00 Constanta 20:55 Focsani 20:30 Sascut 11:00 Cluj Napoca 08:00 Piatra Craiului 05:00 Bors 21:30 Galati 12:30 Campulung Moldovenesc 11:20 Dej 15:00 Sinaia 19:50 Iasi 16:30 Pitesti 19:15 Targu Frumos 18:30 Hirsova 18:40 Timisesti 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Bicaz 17:40 Turnu Magurele 15:30 Grinties 17:00 Craiova 14:50 Sfantu Gheorghe 15:15 Targu Carbunesti 14:00 Sighisoara 14:15 Lugoj 13:00 Darabani 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 11:00 Ramnicu Valcea 13:15 Petrosani 12:00 Comanesti 12:30 Deva 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 10:30 Unirea 16:30 Pitesti 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 11:55 Prundu Bargaului 13:35 Sfantu Gheorghe 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 21:20 Tecuci 20:50 Marasesti 10:20 Gilau 07:10 Beius 04:00 Budapesta 13:40 Suceava 12:20 Iacobeni
Sosiri
De la Ora

11:40 Tulcea
04:00

11:40 Braila
04:10

11:40 Galati
04:20

11:40 Tecuci
04:30

11:40 Barlad 11:40 Giurgiu
05:00

11:40 Husi 11:40 Turnu Magurele
05:10

11:40 Corabia
05:20

11:40 Alexandria 11:40 Buzau
05:30

11:40 Slatina (Olt) 11:40 Focsani
05:40

11:40 Marasesti
05:50

11:40 Adjud
05:55

11:40 Laufen 11:40 Craiova 11:40 Sascut 11:40 Constanta
06:00

08:20 Constanta 08:20 Giurgiu 08:20 Giurgiu 08:20 Constanta
06:00

11:40 Mangalia 11:40 Bacau
06:05

11:40 Roman 11:40 Filiasi
06:10

08:20 Turnu Magurele 08:20 Turnu Magurele
06:10

11:40 Medgidia 11:40 Vaslui
06:15

11:40 Negresti 11:40 Hirsova 11:40 Rovinari
06:20

08:20 Corabia 08:20 Corabia
06:20

11:40 Tandarei
06:25

11:40 Slobozia 11:40 Isalnita 11:40 Iasi
06:30

08:20 Mangalia 08:20 Alexandria 08:20 Alexandria 08:20 Mangalia
06:30

11:40 Podu Iloaiei
06:35

11:40 Deleni 11:40 Targu Carbunesti
06:40

08:20 Filiasi 08:20 Filiasi 08:20 Medgidia 08:20 Medgidia
06:40

11:40 Motru 11:40 Hirlau
06:45

11:40 Resita 11:40 Targu Frumos
06:50

08:20 Slatina (Olt) 08:20 Hirsova 08:20 Hirsova 08:20 Slatina (Olt)
06:50

11:40 Pascani 11:40 Caransebes
06:55

11:40 Lugoj 11:40 Motca 11:40 Bucuresti
07:00

08:20 Tandarei 08:20 Tandarei 08:20 Craiova 08:20 Tulcea 08:20 Craiova
07:00

11:40 Timisoara 11:40 Cristesti
07:05

11:40 Arad 11:40 Timisesti
07:10

08:20 Filiasi 08:20 Braila 08:20 Filiasi
07:10

08:20 Galati
07:15

11:40 Dumbrava 11:40 Targu Jiu
07:20

08:20 Rovinari 08:20 Rovinari
07:20

11:40 Petrosani 11:40 Targu Neamt
07:25

08:20 Tecuci
07:25

11:40 Hateg 11:40 Pitesti 11:40 Piatra Neamt
07:30

08:20 Isalnita 08:20 Isalnita
07:30

11:40 Bicaz
07:35

08:20 Barlad
07:35

11:40 Sovata 11:40 Calan
07:40

08:20 Targu Carbunesti 08:20 Targu Carbunesti
07:40

11:40 Poiana Largului
07:45

08:20 Motru 08:20 Husi 08:20 Motru
07:45

11:40 Ploiesti 11:40 Durau 11:40 Hunedoara
07:50

08:20 Resita 08:20 Resita
07:50

11:40 Grinties
07:55

08:20 Caransebes 08:20 Caransebes
07:55

11:40 Borsec 11:40 Deva 11:40 Ramnicu Sarat
08:00

08:20 Slobozia 08:20 Buzau 08:20 Lugoj 08:20 Slobozia 08:20 Lugoj
08:00

11:40 Toplita
08:05

08:20 Timisoara 08:20 Timisoara
08:05

11:40 Miercurea Ciuc 11:40 Campina
08:10

08:20 Focsani 08:20 Arad 08:20 Arad 08:20 Bucuresti 08:20 Bucuresti
08:10

08:20 Marasesti
08:15

11:40 Sinaia 11:40 Sfantu Gheorghe
08:20

08:20 Targu Jiu 08:20 Targu Jiu
08:20

08:20 Adjud 08:20 Petrosani 08:20 Petrosani
08:25

11:40 Morareni 11:40 Predeal 11:40 Simeria
08:30

08:20 Hateg 08:20 Hateg
08:30

08:20 Sascut
08:35

11:40 Orastie
08:40

08:20 Calan 08:20 Calan
08:40

08:20 Bacau
08:45

11:40 Sebes
08:50

08:20 Hunedoara 08:20 Hunedoara
08:50

08:20 Roman
08:55

11:40 Lancram 11:40 Brasov 11:40 Reghin
09:00

08:20 Pitesti 08:20 Vaslui 08:20 Deva 08:20 Pitesti 08:20 Deva
09:00

08:20 Negresti
09:05

11:40 Targu Secuiesc
09:10

08:20 Ramnicu Sarat 08:20 Iasi 08:20 Ramnicu Sarat
09:10

08:20 Podu Iloaiei
09:15

11:40 Sfantu Gheorghe
09:20

08:20 Campina 08:20 Deleni 08:20 Campina
09:20

08:20 Hirlau
09:25

11:40 Covasna 11:40 Medias 11:40 Alba Iulia
09:30

08:20 Targu Frumos 08:20 Sinaia 08:20 Sinaia
09:30

08:20 Pascani
09:35

11:40 Targu Ocna 11:40 Teius 11:40 Sighisoara
09:40

08:20 Predeal 08:20 Motca 08:20 Predeal
09:40

08:20 Cristesti
09:45

11:40 Aiud 11:40 Onesti
09:50

08:20 Brasov 08:20 Timisesti 08:20 Brasov
09:50

08:20 Dumbrava
09:55

11:40 Targu Mures 11:40 Comanesti 11:40 Unirea
10:00

08:20 Targu Secuiesc 08:20 Targu Neamt 08:20 Targu Secuiesc
10:00

11:40 Falticeni
10:05

08:20 Piatra Neamt 08:20 Sfantu Gheorghe 08:20 Sfantu Gheorghe
10:05

11:40 Moinesti 11:40 Suceava 11:40 Turda
10:10

08:20 Bicaz 08:20 Covasna 08:20 Covasna
10:10

11:40 Dolhasca
10:15

08:20 Sovata
10:15

11:40 Fagaras 11:40 Veresti
10:20

08:20 Targu Ocna 08:20 Targu Ocna 08:20 Poiana Largului
10:20

11:40 Darabani
10:25

08:20 Durau
10:25

11:40 Stefanesti 11:40 Vestem
10:30

08:20 Onesti 08:20 Onesti
10:30

11:40 Botosani
10:35

11:40 Gura Humorului
10:40

08:20 Grinties 08:20 Comanesti 08:20 Comanesti
10:40

11:40 Campulung Moldovenesc
10:45

11:40 Ramnicu Valcea 11:40 Iacobeni
10:50

08:20 Moinesti 08:20 Moinesti
10:50

11:40 Borsa
10:53

08:20 Borsec
10:55

11:40 Sibiu 11:40 Vatra Dornei
11:00

08:20 Fagaras 08:20 Simeria 08:20 Fagaras 08:20 Toplita 08:20 Simeria
11:00

11:40 Prundu Bargaului
11:05

08:20 Miercurea Ciuc
11:05

11:40 Bistrita 11:40 Miercurea Sibiului
11:10

08:20 Sfantu Gheorghe 08:20 Vestem 08:20 Vestem
11:10

11:40 Beclean
11:15

11:40 Baia Mare 11:40 Sighisoara
11:20

08:20 Orastie 08:20 Orastie 08:20 Ramnicu Valcea 08:20 Ramnicu Valcea 08:20 Morareni
11:20

11:40 Dej
11:25

11:40 Medias 11:40 Cluj Napoca
11:30

08:20 Sebes 08:20 Reghin 08:20 Sibiu 08:20 Sebes 08:20 Sibiu
11:30

08:20 Miercurea Sibiului 08:20 Sighisoara 08:20 Lancram 08:20 Miercurea Sibiului 08:20 Lancram
11:40

08:20 Targu Mures
11:45

08:20 Sighisoara 08:20 Alba Iulia 08:20 Sighisoara 08:20 Alba Iulia
11:50

08:20 Falticeni
11:55

11:40 Cluj Napoca
12:00

08:20 Medias 08:20 Suceava 08:20 Medias
12:00

08:20 Dolhasca
12:05

08:20 Teius 08:20 Veresti 08:20 Teius
12:10

08:20 Darabani
12:15

08:20 Aiud 08:20 Stefanesti 08:20 Aiud
12:20

08:20 Botosani
12:25

11:40 Gilau
12:30

08:20 Unirea 08:20 Unirea
12:30

08:20 Gura Humorului
12:35

08:20 Turda 08:20 Campulung Moldovenesc 08:20 Turda
12:40

08:20 Iacobeni
12:45

08:20 Borsa
12:55

11:40 Huedin
13:00

08:20 Vatra Dornei
13:00

08:20 Prundu Bargaului
13:10

08:20 Bistrita
13:15

08:20 Beclean
13:20

08:20 Baia Mare
13:25

08:20 Dej
13:30

08:20 Cluj Napoca
13:35

08:20 Cluj Napoca
13:40

08:20 Gilau
13:45

08:20 Huedin
13:50

11:40 Negreni
14:00

08:20 Cluj Napoca 08:20 Cluj Napoca 08:20 Cluj Napoca 08:20 Cluj Napoca
14:00

11:40 Piatra Craiului
15:00

08:20 Negreni
15:00

11:40 Beius
15:30

11:40 Alesd
16:00

08:20 Piatra Craiului
16:00

08:20 Beius
16:10

08:20 Alesd
17:00

08:20 Oradea
18:00

08:20 Bors
18:30

11:40 Oradea
19:00

08:20 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.