Turnul Eiffel - Mersul autobuzelor Paris Franta

Turnul Eiffel

Paris, Franta

Plecări
Ora Către
10:05
09:55 Medias 12:30 Isalnita 10:25 Grinties 12:00 Arad 10:35 Poiana Largului 12:20 Resita 08:00 Cluj Napoca 13:40 Medgidia 05:10 Alesd 08:10 Medias 07:00 Gilau 09:30 Ramnicu Valcea 08:25 Bistrita 10:10 Comanesti 09:00 Campulung Moldovenesc 11:00 Sfantu Gheorghe 09:20 Veresti 11:50 Sinaia 11:05 Cristesti 12:30 Pitesti 11:40 Deleni 12:05 Vaslui 13:40 Adjud 14:10 Husi 14:50 Braila 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 05:30 Beius 11:30 Hateg 10:00 Reghin 12:35 Rovinari 10:20 Toplita 12:05 Timisoara 10:40 Bicaz 12:25 Motru 15:00 Tulcea 13:30 Harsova 05:20 Piatra Craiului 08:30 Sighisoara 08:10 Cluj Napoca 09:40 Vestem 08:30 Prundu Bargaului 10:20 Onesti 09:05 Gura Humorului 11:20 Targu Secuiesc 09:25 Dolhasca 12:00 Campina 11:10 Motca 13:10 Slobozia 11:50 Podu Iloaiei 12:10 Roman 13:50 Marasesti 14:20 Barlad 08:13 Baia Mare 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:15 Pascani 11:40 Petrosani 11:50 Targu Jiu 10:05 Morareni 12:40 Filiasi 10:15 Miercurea Ciuc 12:10 Lugoj 10:45 Piatra Neamt 14:00 Constanta 04:00 Bors 13:20 Tandarei 06:10 Negreni 08:40 Miercurea Sibiului 08:16 Dej 09:50 Fagaras 08:35 Vatra Dornei 10:30 Targu Ocna 09:10 Botosani 11:30 Brasov 09:30 Suceava 12:10 Ramnicu Sarat 11:20 Targu Frumos 11:55 Iasi 13:00 Bacau 13:55 Focsani 14:30 Tecuci 08:50 Borsa 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 09:40 Falticeni 10:40 Simeria 09:45 Targu Mures 11:55 Targu Carbunesti 10:10 Sfantu Gheorghe 12:45 Craiova 10:30 Durau 12:15 Caransebes 10:55 Dumbrava 13:50 Mangalia 05:00 Oradea 13:00 Bucuresti 06:30 Huedin 09:00 Sibiu 08:20 Beclean 10:00 Moinesti 08:40 Iacobeni 10:50 Covasna 09:15 Darabani 11:40 Predeal 11:00 Timisesti 12:20 Ploiesti 11:30 Hirlau 12:00 Negresti 13:10 Sascut 14:00 Buzau 14:40 Galati 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 10:50 Targu Neamt 11:05 Hunedoara 09:50 Sighisoara
10:05
19:00 Motca 17:30 Mangalia 18:00 Targu Neamt 10:00 Cluj Napoca 16:30 Poiana Largului 17:20 Alexandria 15:10 Toplita 16:00 Rovinari 14:30 Reghin 14:45 Resita 13:50 Falticeni 13:40 Arad 13:20 Dolhasca 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 20:55 Focsani 11:30 Fagaras 12:50 Calan 20:30 Sascut 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 11:00 Cluj Napoca 14:30 Brasov 11:00 Teius 08:00 Piatra Craiului 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 05:00 Bors 17:30 Slobozia 11:30 Fagaras 21:30 Galati 12:40 Targu Ocna 12:30 Campulung Moldovenesc 11:40 Beclean 14:30 Brasov 20:10 Vaslui 15:40 Ramnicu Sarat 19:30 Deleni 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 18:50 Cristesti 20:00 Constanta 17:50 Piatra Neamt 20:00 Giurgiu 16:00 Durau 17:10 Slatina (Olt) 15:00 Miercurea Ciuc 15:35 Isalnita 14:05 Medias 14:30 Caransebes 12:35 Gura Humorului 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 10:50 Sibiu 13:30 Targu Jiu 21:20 Tecuci 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 20:50 Marasesti 12:55 Covasna 11:45 Sebes 10:20 Gilau 14:50 Predeal 10:45 Aiud 07:10 Beius 16:00 Ploiesti 10:50 Sibiu 04:00 Budapesta 18:00 Tandarei 11:45 Moinesti 13:40 Suceava 12:00 Vatra Dornei 12:55 Covasna 12:20 Iacobeni 11:30 Baia Mare 14:50 Predeal 20:00 Negresti 16:00 Ploiesti 19:20 Hirlau 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 18:30 Hirsova 18:40 Timisesti 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Bicaz 17:40 Turnu Magurele 15:30 Grinties 17:00 Craiova 14:50 Sfantu Gheorghe 15:15 Targu Carbunesti 14:00 Sighisoara 14:15 Lugoj 13:00 Darabani 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 21:10 Husi 11:00 Ramnicu Valcea 13:15 Petrosani 20:40 Adjud 12:00 Comanesti 12:30 Deva 21:15 Barlad 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 10:00 Huedin 15:00 Sinaia 10:30 Unirea 07:00 Alesd 16:30 Pitesti 11:00 Ramnicu Valcea 21:50 Tulcea 12:00 Comanesti 12:50 Stefanesti 11:55 Prundu Bargaului 13:35 Sfantu Gheorghe 12:05 Borsa 11:20 Dej 15:00 Sinaia 19:50 Iasi 16:30 Pitesti 19:15 Targu Frumos 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 19:05 Pascani 17:00 Medgidia 18:30 Dumbrava 10:15 Medias 17:00 Sovata 17:30 Corabia 15:20 Borsec 16:30 Filiasi 14:40 Morareni 15:00 Motru 13:55 Targu Mures 14:00 Timisoara 13:10 Veresti 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 21:00 Buzau 11:15 Vestem 13:00 Hateg 20:25 Bacau 12:20 Onesti 12:15 Simeria 11:10 Cluj Napoca 14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia 09:00 Negreni 15:20 Campina 10:15 Turda 06:00 Oradea 17:00 Bucuresti 11:15 Vestem 21:40 Braila 12:20 Onesti 12:40 Botosani 11:50 Bistrita 14:10 Targu Secuiesc 20:20 Roman 15:20 Campina 19:40 Podu Iloaiei 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias
Sosiri
De la Ora

11:55 Tulcea
04:00

11:55 Braila
04:10

11:55 Galati
04:20

11:55 Tecuci
04:30

11:55 Giurgiu 11:55 Barlad
05:00

11:55 Turnu Magurele 11:55 Husi
05:10

11:55 Corabia
05:20

11:55 Buzau 11:55 Alexandria
05:30

11:55 Focsani 11:55 Slatina (Olt)
05:40

11:55 Marasesti
05:50

11:55 Adjud
05:55

11:55 Sascut 11:55 Constanta 11:55 Laufen 11:55 Craiova
06:00

13:00 Giurgiu 13:00 Constanta 13:00 Constanta 13:00 Giurgiu
06:00

11:55 Bacau 11:55 Mangalia
06:05

11:55 Filiasi 11:55 Roman
06:10

13:00 Turnu Magurele 13:00 Turnu Magurele
06:10

11:55 Medgidia 11:55 Vaslui
06:15

11:55 Negresti 11:55 Hirsova 11:55 Rovinari
06:20

13:00 Corabia 13:00 Corabia
06:20

11:55 Tandarei
06:25

11:55 Iasi 11:55 Slobozia 11:55 Isalnita
06:30

13:00 Alexandria 13:00 Alexandria 13:00 Mangalia 13:00 Mangalia
06:30

11:55 Podu Iloaiei
06:35

11:55 Targu Carbunesti 11:55 Deleni
06:40

13:00 Filiasi 13:00 Medgidia 13:00 Medgidia 13:00 Filiasi
06:40

11:55 Hirlau 11:55 Motru
06:45

11:55 Resita 11:55 Targu Frumos
06:50

13:00 Hirsova 13:00 Hirsova 13:00 Slatina (Olt) 13:00 Slatina (Olt)
06:50

11:55 Caransebes 11:55 Pascani
06:55

11:55 Bucuresti 11:55 Lugoj 11:55 Motca
07:00

13:00 Tandarei 13:00 Craiova 13:00 Tulcea 13:00 Craiova 13:00 Tandarei
07:00

11:55 Cristesti 11:55 Timisoara
07:05

11:55 Arad 11:55 Timisesti
07:10

13:00 Filiasi 13:00 Braila 13:00 Filiasi
07:10

13:00 Galati
07:15

11:55 Targu Jiu 11:55 Dumbrava
07:20

13:00 Rovinari 13:00 Rovinari
07:20

11:55 Petrosani 11:55 Targu Neamt
07:25

13:00 Tecuci
07:25

11:55 Piatra Neamt 11:55 Hateg 11:55 Pitesti
07:30

13:00 Isalnita 13:00 Isalnita
07:30

11:55 Bicaz
07:35

13:00 Barlad
07:35

11:55 Sovata 11:55 Calan
07:40

13:00 Targu Carbunesti 13:00 Targu Carbunesti
07:40

11:55 Poiana Largului
07:45

13:00 Motru 13:00 Husi 13:00 Motru
07:45

11:55 Durau 11:55 Hunedoara 11:55 Ploiesti
07:50

13:00 Resita 13:00 Resita
07:50

11:55 Grinties
07:55

13:00 Caransebes 13:00 Caransebes
07:55

11:55 Ramnicu Sarat 11:55 Borsec 11:55 Deva
08:00

13:00 Buzau 13:00 Lugoj 13:00 Slobozia 13:00 Lugoj 13:00 Slobozia
08:00

11:55 Toplita
08:05

13:00 Timisoara 13:00 Timisoara
08:05

11:55 Miercurea Ciuc 11:55 Campina
08:10

13:00 Arad 13:00 Bucuresti 13:00 Bucuresti 13:00 Focsani 13:00 Arad
08:10

13:00 Marasesti
08:15

11:55 Sinaia 11:55 Sfantu Gheorghe
08:20

13:00 Targu Jiu 13:00 Targu Jiu
08:20

13:00 Adjud 13:00 Petrosani 13:00 Petrosani
08:25

11:55 Simeria 11:55 Morareni 11:55 Predeal
08:30

13:00 Hateg 13:00 Hateg
08:30

13:00 Sascut
08:35

11:55 Orastie
08:40

13:00 Calan 13:00 Calan
08:40

13:00 Bacau
08:45

11:55 Sebes
08:50

13:00 Hunedoara 13:00 Hunedoara
08:50

13:00 Roman
08:55

11:55 Brasov 11:55 Lancram 11:55 Reghin
09:00

13:00 Pitesti 13:00 Vaslui 13:00 Deva 13:00 Pitesti 13:00 Deva
09:00

13:00 Negresti
09:05

11:55 Targu Secuiesc
09:10

13:00 Ramnicu Sarat 13:00 Ramnicu Sarat 13:00 Iasi
09:10

13:00 Podu Iloaiei
09:15

11:55 Sfantu Gheorghe
09:20

13:00 Deleni 13:00 Campina 13:00 Campina
09:20

13:00 Hirlau
09:25

11:55 Medias 11:55 Alba Iulia 11:55 Covasna
09:30

13:00 Sinaia 13:00 Sinaia 13:00 Targu Frumos
09:30

13:00 Pascani
09:35

11:55 Sighisoara 11:55 Targu Ocna 11:55 Teius
09:40

13:00 Predeal 13:00 Motca 13:00 Predeal
09:40

13:00 Cristesti
09:45

11:55 Onesti 11:55 Aiud
09:50

13:00 Brasov 13:00 Timisesti 13:00 Brasov
09:50

13:00 Dumbrava
09:55

11:55 Comanesti 11:55 Unirea 11:55 Targu Mures
10:00

13:00 Targu Neamt 13:00 Targu Secuiesc 13:00 Targu Secuiesc
10:00

11:55 Falticeni
10:05

13:00 Piatra Neamt 13:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Sfantu Gheorghe
10:05

11:55 Suceava 11:55 Turda 11:55 Moinesti
10:10

13:00 Covasna 13:00 Covasna 13:00 Bicaz
10:10

11:55 Dolhasca
10:15

13:00 Sovata
10:15

11:55 Fagaras 11:55 Veresti
10:20

13:00 Targu Ocna 13:00 Poiana Largului 13:00 Targu Ocna
10:20

11:55 Darabani
10:25

13:00 Durau
10:25

11:55 Stefanesti 11:55 Vestem
10:30

13:00 Onesti 13:00 Onesti
10:30

11:55 Botosani
10:35

11:55 Gura Humorului
10:40

13:00 Comanesti 13:00 Comanesti 13:00 Grinties
10:40

11:55 Campulung Moldovenesc
10:45

11:55 Iacobeni 11:55 Ramnicu Valcea
10:50

13:00 Moinesti 13:00 Moinesti
10:50

11:55 Borsa
10:53

13:00 Borsec
10:55

11:55 Vatra Dornei 11:55 Sibiu
11:00

13:00 Simeria 13:00 Fagaras 13:00 Simeria 13:00 Toplita 13:00 Fagaras
11:00

11:55 Prundu Bargaului
11:05

13:00 Miercurea Ciuc
11:05

11:55 Miercurea Sibiului 11:55 Bistrita
11:10

13:00 Vestem 13:00 Vestem 13:00 Sfantu Gheorghe
11:10

11:55 Beclean
11:15

11:55 Sighisoara 11:55 Baia Mare
11:20

13:00 Orastie 13:00 Ramnicu Valcea 13:00 Ramnicu Valcea 13:00 Morareni 13:00 Orastie
11:20

11:55 Dej
11:25

11:55 Medias 11:55 Cluj Napoca
11:30

13:00 Sibiu 13:00 Reghin 13:00 Sebes 13:00 Sibiu 13:00 Sebes
11:30

13:00 Miercurea Sibiului 13:00 Sighisoara 13:00 Lancram 13:00 Miercurea Sibiului 13:00 Lancram
11:40

13:00 Targu Mures
11:45

13:00 Alba Iulia 13:00 Sighisoara 13:00 Alba Iulia 13:00 Sighisoara
11:50

13:00 Falticeni
11:55

11:55 Cluj Napoca
12:00

13:00 Suceava 13:00 Medias 13:00 Medias
12:00

13:00 Dolhasca
12:05

13:00 Teius 13:00 Veresti 13:00 Teius
12:10

13:00 Darabani
12:15

13:00 Aiud 13:00 Stefanesti 13:00 Aiud
12:20

13:00 Botosani
12:25

11:55 Gilau
12:30

13:00 Unirea 13:00 Unirea
12:30

13:00 Gura Humorului
12:35

13:00 Turda 13:00 Turda 13:00 Campulung Moldovenesc
12:40

13:00 Iacobeni
12:45

13:00 Borsa
12:55

11:55 Huedin
13:00

13:00 Vatra Dornei
13:00

13:00 Prundu Bargaului
13:10

13:00 Bistrita
13:15

13:00 Beclean
13:20

13:00 Baia Mare
13:25

13:00 Dej
13:30

13:00 Cluj Napoca
13:35

13:00 Cluj Napoca
13:40

13:00 Gilau
13:45

13:00 Huedin
13:50

11:55 Negreni
14:00

13:00 Cluj Napoca 13:00 Cluj Napoca 13:00 Cluj Napoca 13:00 Cluj Napoca
14:00

11:55 Piatra Craiului
15:00

13:00 Negreni
15:00

11:55 Beius
15:30

11:55 Alesd
16:00

13:00 Piatra Craiului
16:00

13:00 Beius
16:10

13:00 Alesd
17:00

13:00 Oradea
18:00

13:00 Bors
18:30

11:55 Oradea
19:00

13:00 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.