La adresa - Mersul autobuzelor Nancy Franta

La adresa

Nancy, Franta

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
06:10
17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 21:00 Buzau 14:30 Caransebes 20:25 Bacau 13:30 Targu Jiu 11:10 Cluj Napoca 12:40 Hunedoara 09:00 Negreni 11:45 Sebes 06:00 Oradea 10:45 Aiud 21:40 Braila 10:50 Sibiu 12:40 Botosani 11:45 Moinesti 12:00 Vatra Dornei 12:55 Covasna 11:30 Baia Mare 14:50 Predeal 20:00 Negresti 16:00 Ploiesti 19:20 Hirlau 18:00 Tandarei 18:50 Cristesti 20:00 Constanta 17:50 Piatra Neamt 16:00 Durau 15:00 Miercurea Ciuc 14:05 Medias 12:35 Gura Humorului 20:00 Giurgiu 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 20:55 Focsani 14:15 Lugoj 20:30 Sascut 13:15 Petrosani 11:00 Cluj Napoca 12:30 Deva 08:00 Piatra Craiului 11:30 Lancram 05:00 Bors 10:30 Unirea 21:30 Galati 11:00 Ramnicu Valcea 12:30 Campulung Moldovenesc 12:00 Comanesti 11:55 Prundu Bargaului 13:35 Sfantu Gheorghe 11:20 Dej 15:00 Sinaia 19:50 Iasi 16:30 Pitesti 19:15 Targu Frumos 18:30 Hirsova 18:40 Timisesti 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Bicaz 15:30 Grinties 14:50 Sfantu Gheorghe 14:00 Sighisoara 13:00 Darabani 17:40 Turnu Magurele 16:30 Filiasi 15:00 Motru 21:20 Tecuci 14:00 Timisoara 20:50 Marasesti 13:00 Hateg 10:20 Gilau 12:15 Simeria 07:10 Beius 11:15 Alba Iulia 04:00 Budapesta 10:15 Turda 13:40 Suceava 11:15 Vestem 12:20 Iacobeni 12:20 Onesti 11:50 Bistrita 14:10 Targu Secuiesc 20:20 Roman 15:20 Campina 19:40 Podu Iloaiei 17:00 Bucuresti 19:05 Pascani 17:00 Medgidia 18:30 Dumbrava 10:15 Medias 17:00 Sovata 15:20 Borsec 14:40 Morareni 13:55 Targu Mures 13:10 Veresti 17:30 Corabia 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 21:10 Husi 14:45 Resita 20:40 Adjud 13:40 Arad 21:15 Barlad 12:50 Calan 10:00 Huedin 12:00 Orastie 07:00 Alesd 11:00 Teius 21:50 Tulcea 10:00 Cluj Napoca 12:50 Stefanesti 11:30 Fagaras 12:05 Borsa 12:40 Targu Ocna 11:40 Beclean 14:30 Brasov 20:10 Vaslui 15:40 Ramnicu Sarat 19:30 Deleni 17:30 Slobozia 19:00 Motca 17:30 Mangalia 18:00 Targu Neamt 10:00 Cluj Napoca 16:30 Poiana Largului 15:10 Toplita 14:30 Reghin 13:50 Falticeni 13:20 Dolhasca
10:00
12:40 Timisoara 13:10 Hateg 15:10 Adjud 13:55 Resita 15:50 Buzau 14:40 Slatina (Olt) 16:30 Predeal 13:40 Reghin 17:10 Pitesti 14:20 Sovata 17:50 Harsova 15:00 Poiana Largului 18:30 Medgidia 16:35 Braila 13:40 Reghin 15:50 Podu Iloaiei 14:20 Sovata 16:10 Barlad 15:00 Poiana Largului 15:20 Dorohoi 16:35 Braila 12:25 Targu Mures 15:50 Podu Iloaiei 12:45 Sebes 16:10 Barlad 13:10 Targu Secuiesc 15:20 Dorohoi 14:30 Craiova 12:25 Targu Mures 12:20 Gilau 12:45 Sebes 12:40 Timisoara 13:10 Targu Secuiesc 13:10 Hateg 14:30 Craiova 13:55 Resita 12:20 Gilau 14:40 Slatina (Olt) 08:00 Oradea 09:30 Satu Mare 12:30 Gherla 13:00 Nasaud 13:40 Gura Humorului 14:10 Targu Neamt 12:50 Lugoj 14:50 Targu Frumos 13:20 Petrosani 15:20 Marasesti 14:00 Rovinari 16:00 Ploiesti 14:50 Caracal 16:40 Sinaia 13:50 Toplita 17:20 Bucuresti 14:30 Gheorgheni 18:00 Slobozia 15:10 Vanatori 18:40 Constanta 16:15 Tecuci 13:50 Toplita 15:55 Iasi 14:30 Gheorgheni 15:35 Botosani 15:10 Vanatori 15:25 Darabani 16:15 Tecuci 12:30 Aiud 15:55 Iasi 12:50 Sibiu 15:35 Botosani 13:20 Covasna 15:25 Darabani 13:30 Bumbesti Jiu 12:30 Aiud 12:25 Salonta 12:50 Sibiu 12:50 Lugoj 13:20 Covasna 13:20 Petrosani 13:30 Bumbesti Jiu 14:00 Rovinari 12:25 Salonta 14:50 Caracal 14:20 Motca 09:00 Alesd 10:00 Baia Mare 12:40 Dej 13:10 Prundu Bargaului 13:50 Radauti 12:55 Deva 14:55 Roman 13:40 Targu Jiu 15:30 Focsani 14:10 Drobeta Turnu Severin 16:10 Urziceni 14:55 Turnu Magurele 16:50 Targoviste 14:00 Odorheiu Secuiesc 17:30 Tandarei 14:40 Piatra Neamt 18:10 Cernavoda 16:40 Tulcea 19:00 Mangalia 16:25 Ianca 14:00 Odorheiu Secuiesc 16:00 Vaslui 14:40 Piatra Neamt 15:45 Harlau 16:40 Tulcea 15:30 Saveni 16:25 Ianca 12:35 Teius 16:00 Vaslui 12:55 Fagaras 15:45 Harlau 13:30 Moinesti 15:30 Saveni 15:10 Giurgiu 12:35 Teius 12:30 Chisineu Cris 12:55 Fagaras 12:55 Deva 13:30 Moinesti 13:40 Targu Jiu 15:10 Giurgiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 12:30 Chisineu Cris 14:55 Turnu Magurele 14:40 Pascani 09:10 Huedin 11:20 Bontida 12:50 Beclean 13:20 Vatra Dornei 13:55 Suceava 13:00 Hunedoara 15:00 Bacau 13:50 Caransebes 15:40 Ramnicu Sarat 14:20 Filiasi 16:20 Campina 13:35 Onesti 16:55 Ramnicu Valcea 14:10 Miercurea Ciuc 17:40 Lehliu 14:50 Bicaz 18:20 Calarasi 16:30 Galati 13:35 Onesti 16:20 Faurei 14:10 Miercurea Ciuc 16:05 Husi 14:50 Bicaz 15:40 Flamanzi 16:30 Galati 12:20 Turda 16:20 Faurei 12:40 Alba Iulia 16:05 Husi 13:00 Brasov 15:40 Flamanzi 13:25 Comanesti 12:20 Turda 15:00 Alexandria 12:40 Alba Iulia 12:35 Arad 13:00 Brasov 13:00 Hunedoara 13:25 Comanesti 13:50 Caransebes 15:00 Alexandria 14:20 Filiasi 12:35 Arad 14:30 Pascani 09:20 Zalau 12:00 Cluj Napoca 12:55 Bistrita 13:30 Campulung Moldovenesc 14:00 Falticeni
Sosiri
De la Ora

18:00 Constanta 18:00 Constanta 18:00 Giurgiu 18:00 Giurgiu 18:00 Giurgiu 18:00 Giurgiu 18:00 Giurgiu 18:00 Constanta
00:00

18:00 Turnu Magurele 18:00 Turnu Magurele 18:00 Turnu Magurele 18:00 Turnu Magurele 18:00 Turnu Magurele
00:10

18:00 Corabia 18:00 Corabia 18:00 Corabia 18:00 Corabia 18:00 Corabia
00:20

18:00 Craiova 18:00 Craiova 18:00 Craiova 18:00 Craiova 18:00 Craiova
00:25

18:00 Alexandria 18:00 Alexandria 18:00 Alexandria 18:00 Alexandria 18:00 Mangalia 18:00 Mangalia 18:00 Alexandria 18:00 Mangalia
00:30

18:00 Filiasi 18:00 Filiasi 18:00 Medgidia 18:00 Medgidia 18:00 Filiasi 18:00 Medgidia 18:00 Filiasi 18:00 Filiasi
00:40

18:00 Slatina (Olt) 18:00 Hirsova 18:00 Hirsova 18:00 Slatina (Olt) 18:00 Hirsova 18:00 Slatina (Olt) 18:00 Slatina (Olt) 18:00 Slatina (Olt)
00:50

18:00 Tandarei 18:00 Tandarei 18:00 Tandarei
01:00

18:00 Filiasi 18:00 Filiasi 18:00 Filiasi 18:00 Filiasi 18:00 Filiasi
01:10

11:00 Tulcea 11:00 Tulcea
01:15

18:00 Rovinari 18:00 Rovinari 18:00 Rovinari 18:00 Rovinari 18:00 Rovinari
01:20

11:00 Braila 11:00 Braila
01:20

18:00 Isalnita 18:00 Isalnita 18:00 Isalnita 18:00 Isalnita 18:00 Isalnita
01:30

18:00 Targu Carbunesti 18:00 Targu Carbunesti 18:00 Targu Carbunesti 18:00 Targu Carbunesti 18:00 Targu Carbunesti
01:40

18:00 Motru 18:00 Motru 18:00 Motru 18:00 Motru 18:00 Motru
01:45

18:00 Resita 18:00 Resita 18:00 Resita 18:00 Resita 18:00 Resita
01:50

18:00 Caransebes 18:00 Caransebes 18:00 Caransebes 18:00 Caransebes 18:00 Caransebes
01:55

18:00 Lugoj 18:00 Lugoj 18:00 Lugoj 18:00 Lugoj 18:00 Slobozia 18:00 Slobozia 18:00 Slobozia 18:00 Lugoj
02:00

18:00 Timisoara 18:00 Timisoara 18:00 Timisoara 18:00 Timisoara 18:00 Timisoara
02:05

18:00 Arad 18:00 Arad 18:00 Bucuresti 18:00 Bucuresti 18:00 Arad 18:00 Bucuresti 18:00 Arad 18:00 Arad
02:10

18:00 Targu Jiu 18:00 Targu Jiu 18:00 Targu Jiu 18:00 Targu Jiu 18:00 Targu Jiu
02:20

18:00 Petrosani 18:00 Petrosani 18:00 Petrosani 18:00 Petrosani 18:00 Petrosani
02:25

18:00 Hateg 18:00 Hateg 18:00 Hateg 18:00 Hateg 18:00 Hateg
02:30

11:00 Mangalia
02:30

18:00 Calan 18:00 Calan 18:00 Calan 18:00 Calan 18:00 Calan
02:40

18:00 Hunedoara 18:00 Hunedoara 18:00 Hunedoara 18:00 Hunedoara 18:00 Hunedoara
02:50

18:00 Deva 18:00 Pitesti 18:00 Pitesti 18:00 Pitesti 18:00 Deva 18:00 Deva 18:00 Deva 18:00 Deva
03:00

11:00 Galati 11:00 Galati
03:00

18:00 Ramnicu Sarat 18:00 Ramnicu Sarat 18:00 Ramnicu Sarat
03:10

18:00 Simeria 18:00 Simeria 18:00 Simeria 18:00 Simeria 18:00 Campina 18:00 Campina 18:00 Campina 18:00 Simeria
03:20

18:00 Orastie 18:00 Orastie 18:00 Sinaia 18:00 Sinaia 18:00 Sinaia 18:00 Orastie 18:00 Orastie 18:00 Orastie
03:30

11:00 Ianca 11:00 Ianca
03:30

18:00 Sebes 18:00 Predeal 18:00 Predeal 18:00 Predeal 18:00 Sebes 18:00 Sebes 18:00 Sebes 18:00 Sebes
03:40

18:00 Brasov 18:00 Lancram 18:00 Lancram 18:00 Lancram 18:00 Lancram 18:00 Lancram 18:00 Brasov 18:00 Brasov
03:50

18:00 Alba Iulia 18:00 Alba Iulia 18:00 Alba Iulia 18:00 Alba Iulia 18:00 Targu Secuiesc 18:00 Targu Secuiesc 18:00 Targu Secuiesc 18:00 Alba Iulia 18:00 Botosani
04:00

11:00 Constanta
04:00

18:00 Sfantu Gheorghe 18:00 Sfantu Gheorghe 18:00 Sfantu Gheorghe
04:05

18:00 Covasna 18:00 Covasna 18:00 Covasna
04:10

18:00 Targu Ocna 18:00 Targu Ocna 18:00 Targu Ocna
04:20

11:00 Medgidia
04:20

18:00 Teius 18:00 Teius 18:00 Teius 18:00 Onesti 18:00 Onesti 18:00 Onesti 18:00 Teius 18:00 Teius
04:30

11:00 Faurei 11:00 Faurei 11:00 Calarasi
04:30

18:00 Comanesti 18:00 Comanesti 18:00 Comanesti
04:40

11:00 Tecuci 11:00 Tecuci
04:40

18:00 Aiud 18:00 Aiud 18:00 Aiud 18:00 Aiud 18:00 Aiud
04:45

18:00 Moinesti 18:00 Moinesti 18:00 Moinesti
04:50

11:00 Barlad 11:00 Barlad
04:50

18:00 Fagaras 18:00 Unirea 18:00 Unirea 18:00 Unirea 18:00 Unirea 18:00 Unirea 18:00 Fagaras 18:00 Fagaras
05:00

11:00 Cernavoda
05:00

18:00 Vestem 18:00 Vestem 18:00 Vestem
05:10

11:00 Slobozia
05:10

18:00 Ramnicu Valcea 18:00 Ramnicu Valcea 18:00 Ramnicu Valcea
05:20

18:00 Sibiu 18:00 Sibiu 18:00 Sibiu
05:30

11:00 Husi 11:00 Husi
05:30

18:00 Miercurea Sibiului 18:00 Miercurea Sibiului 18:00 Miercurea Sibiului
05:40

11:00 Vaslui 11:00 Vaslui
05:40

18:00 Sighisoara 18:00 Sighisoara 18:00 Sighisoara
05:50

18:00 Turda 18:00 Turda 18:00 Turda 18:00 Turda 18:00 Medias 18:00 Medias 18:00 Medias 18:00 Turda
06:00

11:00 Harsova 11:00 Giurgiu 11:00 Iasi 11:00 Iasi 11:00 Giurgiu
06:00

11:00 Alexandria 11:00 Alexandria 11:00 Podu Iloaiei 11:00 Podu Iloaiei
06:10

11:00 Turnu Magurele 11:00 Turnu Magurele
06:15

11:00 Caracal 11:00 Caracal 11:00 Harlau 11:00 Harlau
06:20

11:00 Flamanzi 11:00 Flamanzi 11:00 Slatina (Olt) 11:00 Slatina (Olt)
06:30

11:00 Botosani 11:00 Botosani
06:40

11:00 Saveni 11:00 Saveni
06:45

11:00 Darabani 11:00 Darabani
06:50

18:00 Cluj Napoca 18:00 Cluj Napoca 18:00 Cluj Napoca 18:00 Cluj Napoca 18:00 Cluj Napoca 18:00 Cluj Napoca 18:00 Tulcea 18:00 Cluj Napoca 18:00 Cluj Napoca
07:00

11:00 Craiova 11:00 Dorohoi 11:00 Dorohoi 11:00 Craiova 11:00 Lehliu
07:00

18:00 Braila
07:10

11:00 Vanatori 11:00 Vanatori 11:00 Tandarei 11:00 Filiasi 11:00 Filiasi
07:10

18:00 Galati
07:15

11:00 Drobeta Turnu Severin 11:00 Drobeta Turnu Severin
07:20

18:00 Tecuci
07:25

11:00 Rovinari 11:00 Rovinari
07:30

18:00 Barlad
07:35

11:00 Resita 11:00 Resita
07:40

18:00 Husi
07:45

11:00 Caransebes 11:00 Caransebes
07:50

18:00 Buzau
08:00

11:00 Bucuresti 11:00 Targu Jiu 11:00 Targu Jiu
08:00

18:00 Focsani
08:10

11:00 Bumbesti Jiu 11:00 Bumbesti Jiu
08:10

18:00 Marasesti
08:15

11:00 Petrosani 11:00 Petrosani
08:20

18:00 Adjud
08:25

11:00 Hateg 11:00 Pitesti 11:00 Hateg 11:00 Poiana Largului 11:00 Poiana Largului
08:30

18:00 Sascut
08:35

11:00 Bicaz 11:00 Bicaz
08:35

11:00 Piatra Neamt 11:00 Hunedoara 11:00 Ramnicu Valcea 11:00 Piatra Neamt 11:00 Hunedoara
08:40

18:00 Bacau
08:45

11:00 Deva 11:00 Targoviste 11:00 Deva
08:50

18:00 Roman
08:55

18:00 Vaslui
09:00

11:00 Lugoj 11:00 Sinaia 11:00 Lugoj 11:00 Gheorgheni 11:00 Gheorgheni
09:00

18:00 Negresti
09:05

18:00 Iasi
09:10

11:00 Sovata 11:00 Timisoara 11:00 Predeal 11:00 Sovata 11:00 Timisoara
09:10

18:00 Podu Iloaiei
09:15

18:00 Deleni
09:20

11:00 Arad 11:00 Campina 11:00 Arad
09:20

18:00 Hirlau
09:25

18:00 Targu Frumos
09:30

11:00 Miercurea Ciuc 11:00 Urziceni 11:00 Miercurea Ciuc 11:00 Chisineu Cris 11:00 Chisineu Cris
09:30

18:00 Pascani
09:35

18:00 Motca
09:40

11:00 Odorheiu Secuiesc 11:00 Ploiesti 11:00 Odorheiu Secuiesc
09:40

18:00 Cristesti
09:45

18:00 Timisesti
09:50

11:00 Salonta 11:00 Salonta 11:00 Toplita 11:00 Buzau 11:00 Toplita
09:50

18:00 Dumbrava
09:55

18:00 Targu Neamt
10:00

11:00 Reghin 11:00 Ramnicu Sarat 11:00 Gilau 11:00 Reghin 11:00 Gilau
10:00

18:00 Piatra Neamt
10:05

18:00 Bicaz
10:10

11:00 Onesti 11:00 Focsani 11:00 Onesti
10:10

18:00 Sovata
10:15

18:00 Poiana Largului
10:20

11:00 Moinesti 11:00 Marasesti 11:00 Moinesti
10:20

18:00 Durau
10:25

11:00 Adjud 11:00 Comanesti 11:00 Comanesti
10:30

18:00 Grinties
10:40

11:00 Bacau 11:00 Covasna 11:00 Covasna
10:40

11:00 Targu Secuiesc 11:00 Targu Secuiesc 11:00 Roman
10:50

18:00 Borsec
10:55

11:00 Targu Frumos
10:55

18:00 Toplita
11:00

11:00 Pascani 11:00 Brasov 11:00 Brasov
11:00

18:00 Miercurea Ciuc
11:05

18:00 Sfantu Gheorghe
11:10

11:00 Fagaras 11:00 Fagaras 11:00 Pascani
11:10

18:00 Morareni
11:20

11:00 Motca 11:00 Sibiu 11:00 Sibiu
11:20

11:00 Sebes 11:00 Sebes
11:25

18:00 Reghin
11:30

11:00 Alba Iulia 11:00 Alba Iulia 11:00 Targu Neamt
11:30

11:00 Teius 11:00 Teius
11:35

18:00 Sighisoara
11:40

11:00 Aiud 11:00 Falticeni 11:00 Aiud
11:40

18:00 Targu Mures
11:45

11:00 Targu Mures 11:00 Suceava 11:00 Targu Mures
11:50

18:00 Falticeni
11:55

11:00 Radauti
11:55

18:00 Suceava
12:00

11:00 Turda 11:00 Turda 11:00 Gura Humorului
12:00

18:00 Dolhasca
12:05

18:00 Veresti
12:10

11:00 Campulung Moldovenesc
12:10

18:00 Darabani
12:15

18:00 Stefanesti
12:20

11:00 Vatra Dornei
12:20

11:00 Prundu Bargaului
12:25

11:00 Nasaud
12:30

18:00 Gura Humorului
12:35

11:00 Bistrita
12:35

18:00 Campulung Moldovenesc
12:40

11:00 Beclean
12:40

18:00 Iacobeni
12:45

11:00 Dej
12:50

18:00 Borsa
12:55

18:00 Vatra Dornei
13:00

18:00 Prundu Bargaului
13:10

11:00 Gherla
13:10

18:00 Bistrita
13:15

18:00 Beclean
13:20

18:00 Baia Mare
13:25

18:00 Dej
13:30

11:00 Cluj Napoca
13:30

18:00 Cluj Napoca
13:35

18:00 Cluj Napoca
13:40

11:00 Bontida
13:40

18:00 Gilau
13:45

18:00 Huedin
13:50

11:00 Baia Mare
13:50

11:00 Satu Mare
14:00

11:00 Zalau
14:40

18:00 Negreni
15:00

11:00 Huedin
15:00

18:00 Piatra Craiului
16:00

11:00 Alesd
16:00

18:00 Beius
16:10

18:00 Alesd
17:00

18:00 Oradea
18:00

18:00 Bors
18:30

11:00 Oradea
20:00

18:00 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.