La adresa - Mersul autobuzelor Metz Franta

La adresa

Metz, Franta

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
10:25
12:00 Arad 12:20 Resita 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 13:40 Medgidia 05:10 Alesd 08:10 Medias 07:00 Gilau 09:30 Ramnicu Valcea 08:25 Bistrita 10:10 Comanesti 09:00 Campulung Moldovenesc 11:00 Sfantu Gheorghe 09:20 Veresti 11:50 Sinaia 11:05 Cristesti 12:30 Pitesti 11:40 Deleni 13:40 Medgidia 12:05 Vaslui 08:10 Medias 13:40 Adjud 09:30 Ramnicu Valcea 14:10 Husi 10:10 Comanesti 14:50 Braila 11:00 Sfantu Gheorghe 12:55 Alexandria 11:50 Sinaia 09:00 Turda 12:30 Pitesti 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 05:30 Beius 11:30 Hateg 09:55 Medias 12:30 Isalnita 10:25 Grinties 12:00 Arad 10:35 Poiana Largului 12:20 Resita 08:00 Cluj Napoca 12:05 Timisoara 12:25 Motru 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 13:30 Harsova 05:20 Piatra Craiului 08:30 Sighisoara 08:10 Cluj Napoca 09:40 Vestem 08:30 Prundu Bargaului 10:20 Onesti 09:05 Gura Humorului 11:20 Targu Secuiesc 09:25 Dolhasca 12:00 Campina 11:10 Motca 13:10 Slobozia 11:50 Podu Iloaiei 13:30 Harsova 12:10 Roman 08:30 Sighisoara 13:50 Marasesti 09:40 Vestem 14:20 Barlad 10:20 Onesti 08:13 Baia Mare 11:20 Targu Secuiesc 13:00 Corabia 12:00 Campina 09:10 Unirea 13:10 Slobozia 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:15 Pascani 11:40 Petrosani 10:00 Reghin 12:35 Rovinari 10:20 Toplita 12:05 Timisoara 10:40 Bicaz 12:25 Motru 15:00 Tulcea 12:10 Lugoj 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 04:00 Bors 13:20 Tandarei 06:10 Negreni 08:40 Miercurea Sibiului 08:16 Dej 09:50 Fagaras 08:35 Vatra Dornei 10:30 Targu Ocna 09:10 Botosani 11:30 Brasov 09:30 Suceava 12:10 Ramnicu Sarat 11:20 Targu Frumos 14:00 Constanta 11:55 Iasi 13:20 Tandarei 13:00 Bacau 08:40 Miercurea Sibiului 13:55 Focsani 09:50 Fagaras 14:30 Tecuci 10:30 Targu Ocna 08:50 Borsa 11:30 Brasov 13:10 Giurgiu 12:10 Ramnicu Sarat 09:30 Aiud 12:50 Slatina (Olt) 11:15 Calan 09:40 Falticeni 10:40 Simeria 09:45 Targu Mures 11:50 Targu Jiu 10:05 Morareni 12:40 Filiasi 10:15 Miercurea Ciuc 12:10 Lugoj 10:45 Piatra Neamt 14:00 Constanta 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 05:00 Oradea 13:00 Bucuresti 06:30 Huedin 09:00 Sibiu 08:20 Beclean 10:00 Moinesti 08:40 Iacobeni 10:50 Covasna 09:15 Darabani 11:40 Predeal 11:00 Timisesti 12:20 Ploiesti 11:30 Hirlau 13:50 Mangalia 12:00 Negresti 13:00 Bucuresti 13:10 Sascut 09:00 Sibiu 14:00 Buzau 10:00 Moinesti 14:40 Galati 10:50 Covasna 12:50 Slatina (Olt) 11:40 Predeal 13:05 Turnu Magurele 12:20 Ploiesti 09:40 Teius 11:00 Deva 10:50 Targu Neamt 11:05 Hunedoara 09:50 Sighisoara 11:55 Targu Carbunesti 10:10 Sfantu Gheorghe 12:45 Craiova 10:30 Durau 12:15 Caransebes 10:55 Dumbrava 13:50 Mangalia
Sosiri
De la Ora

11:20 Tulcea
04:00

11:20 Braila
04:10

11:20 Galati
04:20

11:20 Tecuci
04:30

11:20 Giurgiu 11:20 Barlad 11:20 Giurgiu
05:00

11:20 Turnu Magurele 11:20 Turnu Magurele 11:20 Husi
05:10

11:20 Corabia 11:20 Corabia
05:20

11:20 Buzau 11:20 Alexandria 11:20 Alexandria
05:30

11:20 Slatina (Olt) 11:20 Focsani 11:20 Slatina (Olt)
05:40

11:20 Marasesti
05:50

11:20 Adjud
05:55

11:20 Constanta 11:20 Constanta 11:20 Sascut 11:20 Craiova 11:20 Laufen 11:20 Craiova
06:00

11:20 Bacau 11:20 Mangalia 11:20 Mangalia
06:05

11:20 Filiasi 11:20 Filiasi 11:20 Roman
06:10

11:20 Medgidia 11:20 Medgidia 11:20 Vaslui
06:15

11:20 Hirsova 11:20 Hirsova 11:20 Rovinari 11:20 Negresti 11:20 Rovinari
06:20

11:20 Tandarei 11:20 Tandarei
06:25

11:20 Iasi 11:20 Isalnita 11:20 Slobozia 11:20 Slobozia 11:20 Isalnita
06:30

11:20 Podu Iloaiei
06:35

11:20 Targu Carbunesti 11:20 Targu Carbunesti 11:20 Deleni
06:40

11:20 Hirlau 11:20 Motru 11:20 Motru
06:45

11:20 Resita 11:20 Resita 11:20 Targu Frumos
06:50

11:20 Caransebes 11:20 Caransebes 11:20 Pascani
06:55

11:20 Bucuresti 11:20 Bucuresti 11:20 Lugoj 11:20 Lugoj 11:20 Motca
07:00

11:20 Cristesti 11:20 Timisoara 11:20 Timisoara
07:05

11:20 Arad 11:20 Arad 11:20 Timisesti
07:10

11:20 Targu Jiu 11:20 Dumbrava 11:20 Targu Jiu
07:20

11:20 Petrosani 11:20 Targu Neamt 11:20 Petrosani
07:25

11:20 Piatra Neamt 11:20 Hateg 11:20 Pitesti 11:20 Pitesti 11:20 Hateg
07:30

11:20 Bicaz
07:35

11:20 Calan 11:20 Sovata 11:20 Calan
07:40

11:20 Poiana Largului
07:45

11:20 Durau 11:20 Hunedoara 11:20 Hunedoara 11:20 Ploiesti 11:20 Ploiesti
07:50

11:20 Grinties
07:55

11:20 Ramnicu Sarat 11:20 Ramnicu Sarat 11:20 Borsec 11:20 Deva 11:20 Deva
08:00

11:20 Toplita
08:05

11:20 Miercurea Ciuc 11:20 Campina 11:20 Campina
08:10

11:20 Sinaia 11:20 Sinaia 11:20 Sfantu Gheorghe
08:20

11:20 Simeria 11:20 Morareni 11:20 Predeal 11:20 Predeal 11:20 Simeria
08:30

11:20 Orastie 11:20 Orastie
08:40

11:20 Sebes 11:20 Sebes
08:50

11:20 Lancram 11:20 Brasov 11:20 Brasov 11:20 Lancram 11:20 Reghin
09:00

11:20 Targu Secuiesc 11:20 Targu Secuiesc
09:10

11:20 Sfantu Gheorghe 11:20 Sfantu Gheorghe
09:20

11:20 Medias 11:20 Alba Iulia 11:20 Covasna 11:20 Covasna 11:20 Alba Iulia
09:30

11:20 Sighisoara 11:20 Targu Ocna 11:20 Targu Ocna 11:20 Teius 11:20 Teius
09:40

11:20 Onesti 11:20 Onesti 11:20 Aiud 11:20 Aiud
09:50

11:20 Comanesti 11:20 Comanesti 11:20 Unirea 11:20 Unirea 11:20 Targu Mures
10:00

11:20 Falticeni
10:05

11:20 Suceava 11:20 Turda 11:20 Moinesti 11:20 Moinesti 11:20 Turda
10:10

11:20 Dolhasca
10:15

11:20 Fagaras 11:20 Fagaras 11:20 Veresti
10:20

11:20 Darabani
10:25

11:20 Stefanesti 11:20 Vestem 11:20 Vestem
10:30

11:20 Botosani
10:35

11:20 Gura Humorului
10:40

11:20 Campulung Moldovenesc
10:45

11:20 Iacobeni 11:20 Ramnicu Valcea 11:20 Ramnicu Valcea
10:50

11:20 Borsa
10:53

11:20 Vatra Dornei 11:20 Sibiu 11:20 Sibiu
11:00

11:20 Prundu Bargaului
11:05

11:20 Miercurea Sibiului 11:20 Miercurea Sibiului 11:20 Bistrita
11:10

11:20 Beclean
11:15

11:20 Sighisoara 11:20 Sighisoara 11:20 Baia Mare
11:20

11:20 Dej
11:25

11:20 Medias 11:20 Medias 11:20 Cluj Napoca
11:30

11:20 Cluj Napoca
12:00

11:20 Gilau
12:30

11:20 Huedin
13:00

11:20 Negreni
14:00

11:20 Piatra Craiului
15:00

11:20 Beius
15:30

11:20 Alesd
16:00

11:20 Oradea
19:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.