La adresa - Mersul autobuzelor Metz Franta

La adresa

Metz, Franta

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
10:25
13:40 Adjud 14:10 Husi 14:50 Braila 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 05:30 Beius 11:30 Hateg 09:55 Medias 12:30 Isalnita 10:25 Grinties 12:00 Arad 10:35 Poiana Largului 12:20 Resita 08:00 Cluj Napoca 13:40 Medgidia 05:10 Alesd 08:10 Medias 07:00 Gilau 09:30 Ramnicu Valcea 08:25 Bistrita 10:10 Comanesti 09:00 Campulung Moldovenesc 11:00 Sfantu Gheorghe 09:20 Veresti 11:50 Sinaia 11:05 Cristesti 12:30 Pitesti 11:40 Deleni 12:05 Vaslui 12:10 Roman 13:50 Marasesti 14:20 Barlad 08:13 Baia Mare 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:15 Pascani 11:40 Petrosani 10:00 Reghin 12:35 Rovinari 10:20 Toplita 12:05 Timisoara 10:40 Bicaz 12:25 Motru 15:00 Tulcea 13:30 Harsova 05:20 Piatra Craiului 08:30 Sighisoara 08:10 Cluj Napoca 09:40 Vestem 08:30 Prundu Bargaului 10:20 Onesti 09:05 Gura Humorului 11:20 Targu Secuiesc 09:25 Dolhasca 12:00 Campina 11:10 Motca 13:10 Slobozia 11:50 Podu Iloaiei 13:00 Bacau 13:55 Focsani 14:30 Tecuci 08:50 Borsa 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 09:40 Falticeni 10:40 Simeria 09:45 Targu Mures 11:50 Targu Jiu 10:05 Morareni 12:40 Filiasi 10:15 Miercurea Ciuc 12:10 Lugoj 10:45 Piatra Neamt 14:00 Constanta 04:00 Bors 13:20 Tandarei 06:10 Negreni 08:40 Miercurea Sibiului 08:16 Dej 09:50 Fagaras 08:35 Vatra Dornei 10:30 Targu Ocna 09:10 Botosani 11:30 Brasov 09:30 Suceava 12:10 Ramnicu Sarat 11:20 Targu Frumos 11:55 Iasi 13:10 Sascut 14:00 Buzau 14:40 Galati 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 10:50 Targu Neamt 11:05 Hunedoara 09:50 Sighisoara 11:55 Targu Carbunesti 10:10 Sfantu Gheorghe 12:45 Craiova 10:30 Durau 12:15 Caransebes 10:55 Dumbrava 13:50 Mangalia 05:00 Oradea 13:00 Bucuresti 06:30 Huedin 09:00 Sibiu 08:20 Beclean 10:00 Moinesti 08:40 Iacobeni 10:50 Covasna 09:15 Darabani 11:40 Predeal 11:00 Timisesti 12:20 Ploiesti 11:30 Hirlau 12:00 Negresti
10:40
20:00 Constanta 20:30 Sascut 11:00 Cluj Napoca 08:00 Piatra Craiului 05:00 Bors 21:30 Galati 12:30 Campulung Moldovenesc 20:55 Focsani 11:00 Ramnicu Valcea 13:15 Petrosani 12:00 Comanesti 12:30 Deva 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 10:30 Unirea 16:30 Pitesti 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 11:55 Prundu Bargaului 13:35 Sfantu Gheorghe 11:20 Dej 15:00 Sinaia 19:50 Iasi 16:30 Pitesti 19:15 Targu Frumos 18:30 Hirsova 18:40 Timisesti 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Bicaz 17:40 Turnu Magurele 15:30 Grinties 17:00 Craiova 14:50 Sfantu Gheorghe 15:15 Targu Carbunesti 14:00 Sighisoara 14:15 Lugoj 13:00 Darabani 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 20:50 Marasesti 10:20 Gilau 07:10 Beius 04:00 Budapesta 13:40 Suceava 12:20 Iacobeni 21:20 Tecuci 11:15 Vestem 13:00 Hateg 12:20 Onesti 12:15 Simeria 14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia 15:20 Campina 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 11:15 Vestem 12:20 Onesti 11:50 Bistrita 14:10 Targu Secuiesc 20:20 Roman 15:20 Campina 19:40 Podu Iloaiei 17:00 Bucuresti 19:05 Pascani 17:00 Medgidia 18:30 Dumbrava 10:15 Medias 17:00 Sovata 17:30 Corabia 15:20 Borsec 16:30 Filiasi 14:40 Morareni 15:00 Motru 13:55 Targu Mures 14:00 Timisoara 13:10 Veresti 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 17:00 Medgidia 10:15 Medias 21:15 Barlad 10:00 Huedin 07:00 Alesd 21:50 Tulcea 12:50 Stefanesti 12:05 Borsa 21:10 Husi 20:40 Adjud 13:40 Arad 11:30 Fagaras 12:50 Calan 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 14:30 Brasov 11:00 Teius 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 11:40 Beclean 14:30 Brasov 20:10 Vaslui 15:40 Ramnicu Sarat 19:30 Deleni 17:30 Slobozia 19:00 Motca 17:30 Mangalia 18:00 Targu Neamt 10:00 Cluj Napoca 16:30 Poiana Largului 17:20 Alexandria 15:10 Toplita 16:00 Rovinari 14:30 Reghin 14:45 Resita 13:50 Falticeni 13:40 Arad 13:20 Dolhasca 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 11:10 Cluj Napoca 09:00 Negreni 06:00 Oradea 21:40 Braila 12:40 Botosani 21:00 Buzau 20:25 Bacau 13:30 Targu Jiu 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 12:55 Covasna 11:45 Sebes 14:50 Predeal 10:45 Aiud 16:00 Ploiesti 10:50 Sibiu 18:00 Tandarei 11:45 Moinesti 12:00 Vatra Dornei 12:55 Covasna 11:30 Baia Mare 14:50 Predeal 20:00 Negresti 16:00 Ploiesti 19:20 Hirlau 18:00 Tandarei 18:50 Cristesti 20:00 Constanta 17:50 Piatra Neamt 20:00 Giurgiu 16:00 Durau 17:10 Slatina (Olt) 15:00 Miercurea Ciuc 15:35 Isalnita 14:05 Medias 14:30 Caransebes 12:35 Gura Humorului 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 10:50 Sibiu
Sosiri
De la Ora

11:20 Tulcea
04:00

11:20 Braila
04:10

11:20 Galati
04:20

11:20 Tecuci
04:30

11:20 Barlad 11:20 Giurgiu
05:00

11:20 Turnu Magurele 11:20 Husi
05:10

11:20 Corabia
05:20

11:20 Buzau 11:20 Alexandria
05:30

11:20 Focsani 11:20 Slatina (Olt)
05:40

11:20 Marasesti
05:50

11:20 Adjud
05:55

11:20 Sascut 11:20 Constanta 11:20 Laufen 11:20 Craiova
06:00

08:00 Giurgiu 08:00 Constanta 08:00 Giurgiu 08:00 Constanta
06:00

11:20 Bacau 11:20 Mangalia
06:05

11:20 Filiasi 11:20 Roman
06:10

08:00 Turnu Magurele 08:00 Turnu Magurele
06:10

11:20 Medgidia 11:20 Vaslui
06:15

11:20 Rovinari 11:20 Negresti 11:20 Hirsova
06:20

08:00 Corabia 08:00 Corabia
06:20

11:20 Tandarei
06:25

11:20 Iasi 11:20 Isalnita 11:20 Slobozia
06:30

08:00 Mangalia 08:00 Mangalia 08:00 Alexandria 08:00 Alexandria
06:30

11:20 Podu Iloaiei
06:35

11:20 Targu Carbunesti 11:20 Deleni
06:40

08:00 Medgidia 08:00 Filiasi 08:00 Filiasi 08:00 Medgidia
06:40

11:20 Hirlau 11:20 Motru
06:45

11:20 Resita 11:20 Targu Frumos
06:50

08:00 Hirsova 08:00 Slatina (Olt) 08:00 Slatina (Olt) 08:00 Hirsova
06:50

11:20 Caransebes 11:20 Pascani
06:55

11:20 Bucuresti 11:20 Lugoj 11:20 Motca
07:00

08:00 Tulcea 08:00 Craiova 08:00 Tandarei 08:00 Tandarei 08:00 Craiova
07:00

11:20 Cristesti 11:20 Timisoara
07:05

11:20 Arad 11:20 Timisesti
07:10

08:00 Filiasi 08:00 Braila 08:00 Filiasi
07:10

08:00 Galati
07:15

11:20 Targu Jiu 11:20 Dumbrava
07:20

08:00 Rovinari 08:00 Rovinari
07:20

11:20 Petrosani 11:20 Targu Neamt
07:25

08:00 Tecuci
07:25

11:20 Piatra Neamt 11:20 Hateg 11:20 Pitesti
07:30

08:00 Isalnita 08:00 Isalnita
07:30

11:20 Bicaz
07:35

08:00 Barlad
07:35

11:20 Calan 11:20 Sovata
07:40

08:00 Targu Carbunesti 08:00 Targu Carbunesti
07:40

11:20 Poiana Largului
07:45

08:00 Motru 08:00 Husi 08:00 Motru
07:45

11:20 Durau 11:20 Hunedoara 11:20 Ploiesti
07:50

08:00 Resita 08:00 Resita
07:50

11:20 Grinties
07:55

08:00 Caransebes 08:00 Caransebes
07:55

11:20 Ramnicu Sarat 11:20 Borsec 11:20 Deva
08:00

08:00 Slobozia 08:00 Lugoj 08:00 Slobozia 08:00 Buzau 08:00 Lugoj
08:00

11:20 Toplita
08:05

08:00 Timisoara 08:00 Timisoara
08:05

11:20 Miercurea Ciuc 11:20 Campina
08:10

08:00 Bucuresti 08:00 Arad 08:00 Focsani 08:00 Arad 08:00 Bucuresti
08:10

08:00 Marasesti
08:15

11:20 Sinaia 11:20 Sfantu Gheorghe
08:20

08:00 Targu Jiu 08:00 Targu Jiu
08:20

08:00 Petrosani 08:00 Petrosani 08:00 Adjud
08:25

11:20 Simeria 11:20 Morareni 11:20 Predeal
08:30

08:00 Hateg 08:00 Hateg
08:30

08:00 Sascut
08:35

11:20 Orastie
08:40

08:00 Calan 08:00 Calan
08:40

08:00 Bacau
08:45

11:20 Sebes
08:50

08:00 Hunedoara 08:00 Hunedoara
08:50

08:00 Roman
08:55

11:20 Lancram 11:20 Brasov 11:20 Reghin
09:00

08:00 Pitesti 08:00 Deva 08:00 Pitesti 08:00 Vaslui 08:00 Deva
09:00

08:00 Negresti
09:05

11:20 Targu Secuiesc
09:10

08:00 Ramnicu Sarat 08:00 Iasi 08:00 Ramnicu Sarat
09:10

08:00 Podu Iloaiei
09:15

11:20 Sfantu Gheorghe
09:20

08:00 Campina 08:00 Campina 08:00 Deleni
09:20

08:00 Hirlau
09:25

11:20 Alba Iulia 11:20 Medias 11:20 Covasna
09:30

08:00 Sinaia 08:00 Targu Frumos 08:00 Sinaia
09:30

08:00 Pascani
09:35

11:20 Sighisoara 11:20 Targu Ocna 11:20 Teius
09:40

08:00 Predeal 08:00 Predeal 08:00 Motca
09:40

08:00 Cristesti
09:45

11:20 Onesti 11:20 Aiud
09:50

08:00 Brasov 08:00 Timisesti 08:00 Brasov
09:50

08:00 Dumbrava
09:55

11:20 Comanesti 11:20 Unirea 11:20 Targu Mures
10:00

08:00 Targu Secuiesc 08:00 Targu Secuiesc 08:00 Targu Neamt
10:00

11:20 Falticeni
10:05

08:00 Sfantu Gheorghe 08:00 Piatra Neamt 08:00 Sfantu Gheorghe
10:05

11:20 Turda 11:20 Suceava 11:20 Moinesti
10:10

08:00 Bicaz 08:00 Covasna 08:00 Covasna
10:10

11:20 Dolhasca
10:15

08:00 Sovata
10:15

11:20 Fagaras 11:20 Veresti
10:20

08:00 Targu Ocna 08:00 Targu Ocna 08:00 Poiana Largului
10:20

11:20 Darabani
10:25

08:00 Durau
10:25

11:20 Stefanesti 11:20 Vestem
10:30

08:00 Onesti 08:00 Onesti
10:30

11:20 Botosani
10:35

11:20 Gura Humorului
10:40

08:00 Comanesti 08:00 Grinties 08:00 Comanesti
10:40

11:20 Campulung Moldovenesc
10:45

11:20 Iacobeni 11:20 Ramnicu Valcea
10:50

08:00 Moinesti 08:00 Moinesti
10:50

11:20 Borsa
10:53

08:00 Borsec
10:55

11:20 Vatra Dornei 11:20 Sibiu
11:00

08:00 Fagaras 08:00 Fagaras 08:00 Simeria 08:00 Toplita 08:00 Simeria
11:00

11:20 Prundu Bargaului
11:05

08:00 Miercurea Ciuc
11:05

11:20 Miercurea Sibiului 11:20 Bistrita
11:10

08:00 Vestem 08:00 Vestem 08:00 Sfantu Gheorghe
11:10

11:20 Beclean
11:15

11:20 Sighisoara 11:20 Baia Mare
11:20

08:00 Morareni 08:00 Orastie 08:00 Ramnicu Valcea 08:00 Orastie 08:00 Ramnicu Valcea
11:20

11:20 Dej
11:25

11:20 Cluj Napoca 11:20 Medias
11:30

08:00 Sibiu 08:00 Sebes 08:00 Sebes 08:00 Sibiu 08:00 Reghin
11:30

08:00 Lancram 08:00 Miercurea Sibiului 08:00 Sighisoara 08:00 Miercurea Sibiului 08:00 Lancram
11:40

08:00 Targu Mures
11:45

08:00 Sighisoara 08:00 Sighisoara 08:00 Alba Iulia 08:00 Alba Iulia
11:50

08:00 Falticeni
11:55

11:20 Cluj Napoca
12:00

08:00 Medias 08:00 Medias 08:00 Suceava
12:00

08:00 Dolhasca
12:05

08:00 Teius 08:00 Veresti 08:00 Teius
12:10

08:00 Darabani
12:15

08:00 Aiud 08:00 Aiud 08:00 Stefanesti
12:20

08:00 Botosani
12:25

11:20 Gilau
12:30

08:00 Unirea 08:00 Unirea
12:30

08:00 Gura Humorului
12:35

08:00 Turda 08:00 Campulung Moldovenesc 08:00 Turda
12:40

08:00 Iacobeni
12:45

08:00 Borsa
12:55

11:20 Huedin
13:00

08:00 Vatra Dornei
13:00

08:00 Prundu Bargaului
13:10

08:00 Bistrita
13:15

08:00 Beclean
13:20

08:00 Baia Mare
13:25

08:00 Dej
13:30

08:00 Cluj Napoca
13:35

08:00 Cluj Napoca
13:40

08:00 Gilau
13:45

08:00 Huedin
13:50

11:20 Negreni
14:00

08:00 Cluj Napoca 08:00 Cluj Napoca 08:00 Cluj Napoca 08:00 Cluj Napoca
14:00

11:20 Piatra Craiului
15:00

08:00 Negreni
15:00

11:20 Beius
15:30

11:20 Alesd
16:00

08:00 Piatra Craiului
16:00

08:00 Beius
16:10

08:00 Alesd
17:00

08:00 Oradea
18:00

08:00 Bors
18:30

11:20 Oradea
19:00

08:00 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.