LA ADRESA - Mersul autobuzelor Macon Franta

LA ADRESA

Macon, Franta

Plecări
Ora Către
07:40
11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 20:25 Bacau 13:30 Targu Jiu 11:10 Cluj Napoca 12:40 Hunedoara 09:00 Negreni 11:45 Sebes 06:00 Oradea 10:45 Aiud 21:40 Braila 10:50 Sibiu 12:40 Botosani 11:45 Moinesti 12:00 Vatra Dornei 12:55 Covasna 11:30 Baia Mare 14:50 Predeal 20:00 Negresti 16:00 Ploiesti 19:20 Hirlau 18:00 Tandarei 18:50 Cristesti 20:00 Constanta 17:50 Piatra Neamt 20:00 Giurgiu 16:00 Durau 17:10 Slatina (Olt) 15:00 Miercurea Ciuc 15:35 Isalnita 14:05 Medias 14:30 Caransebes 12:35 Gura Humorului 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 21:00 Buzau 14:30 Caransebes 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 20:30 Sascut 13:15 Petrosani 11:00 Cluj Napoca 12:30 Deva 08:00 Piatra Craiului 11:30 Lancram 05:00 Bors 10:30 Unirea 21:30 Galati 11:00 Ramnicu Valcea 12:30 Campulung Moldovenesc 12:00 Comanesti 11:55 Prundu Bargaului 13:35 Sfantu Gheorghe 11:20 Dej 15:00 Sinaia 19:50 Iasi 16:30 Pitesti 19:15 Targu Frumos 18:30 Hirsova 18:40 Timisesti 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Bicaz 17:40 Turnu Magurele 15:30 Grinties 17:00 Craiova 14:50 Sfantu Gheorghe 15:15 Targu Carbunesti 14:00 Sighisoara 14:15 Lugoj 13:00 Darabani 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 20:55 Focsani 14:15 Lugoj 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 11:30 Lancram 10:30 Unirea 20:50 Marasesti 13:00 Hateg 10:20 Gilau 12:15 Simeria 07:10 Beius 11:15 Alba Iulia 04:00 Budapesta 10:15 Turda 13:40 Suceava 11:15 Vestem 12:20 Iacobeni 12:20 Onesti 11:50 Bistrita 14:10 Targu Secuiesc 20:20 Roman 15:20 Campina 19:40 Podu Iloaiei 17:00 Bucuresti 19:05 Pascani 17:00 Medgidia 18:30 Dumbrava 10:15 Medias 17:00 Sovata 17:30 Corabia 15:20 Borsec 16:30 Filiasi 14:40 Morareni 15:00 Motru 13:55 Targu Mures 14:00 Timisoara 13:10 Veresti 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 15:00 Motru 21:20 Tecuci 14:00 Timisoara 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 13:40 Arad 21:15 Barlad 12:50 Calan 10:00 Huedin 12:00 Orastie 07:00 Alesd 11:00 Teius 21:50 Tulcea 10:00 Cluj Napoca 12:50 Stefanesti 11:30 Fagaras 12:05 Borsa 12:40 Targu Ocna 11:40 Beclean 14:30 Brasov 20:10 Vaslui 15:40 Ramnicu Sarat 19:30 Deleni 17:30 Slobozia 19:00 Motca 17:30 Mangalia 18:00 Targu Neamt 10:00 Cluj Napoca 16:30 Poiana Largului 17:20 Alexandria 15:10 Toplita 16:00 Rovinari 14:30 Reghin 14:45 Resita 13:50 Falticeni 13:40 Arad 13:20 Dolhasca 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 21:10 Husi 14:45 Resita 20:40 Adjud
Sosiri
De la Ora

17:30 Constanta 17:30 Giurgiu 17:30 Giurgiu 17:30 Constanta
06:00

17:30 Turnu Magurele 17:30 Turnu Magurele
06:10

17:30 Corabia 17:30 Corabia
06:20

17:30 Mangalia 17:30 Alexandria 17:30 Alexandria 17:30 Mangalia
06:30

17:30 Filiasi 17:30 Medgidia 17:30 Medgidia 17:30 Filiasi
06:40

17:30 Slatina (Olt) 17:30 Hirsova 17:30 Hirsova 17:30 Slatina (Olt)
06:50

17:30 Tandarei 17:30 Craiova 17:30 Tulcea 17:30 Craiova 17:30 Tandarei
07:00

17:30 Filiasi 17:30 Braila 17:30 Filiasi
07:10

17:30 Galati
07:15

17:30 Rovinari 17:30 Rovinari
07:20

17:30 Tecuci
07:25

17:30 Isalnita 17:30 Isalnita
07:30

17:30 Barlad
07:35

17:30 Targu Carbunesti 17:30 Targu Carbunesti
07:40

17:30 Motru 17:30 Husi 17:30 Motru
07:45

17:30 Resita 17:30 Resita
07:50

17:30 Caransebes 17:30 Caransebes
07:55

17:30 Slobozia 17:30 Buzau 17:30 Lugoj 17:30 Slobozia 17:30 Lugoj
08:00

17:30 Timisoara 17:30 Timisoara
08:05

17:30 Arad 17:30 Bucuresti 17:30 Bucuresti 17:30 Arad 17:30 Focsani
08:10

17:30 Marasesti
08:15

17:30 Targu Jiu 17:30 Targu Jiu
08:20

17:30 Adjud 17:30 Petrosani 17:30 Petrosani
08:25

17:30 Hateg 17:30 Hateg
08:30

17:30 Sascut
08:35

17:30 Calan 17:30 Calan
08:40

17:30 Bacau
08:45

17:30 Hunedoara 17:30 Hunedoara
08:50

17:30 Roman
08:55

17:30 Pitesti 17:30 Vaslui 17:30 Deva 17:30 Pitesti 17:30 Deva
09:00

17:30 Negresti
09:05

17:30 Ramnicu Sarat 17:30 Ramnicu Sarat 17:30 Iasi
09:10

17:30 Podu Iloaiei
09:15

17:30 Campina 17:30 Deleni 17:30 Campina
09:20

17:30 Hirlau
09:25

17:30 Sinaia 17:30 Sinaia 17:30 Targu Frumos
09:30

17:30 Pascani
09:35

17:30 Predeal 17:30 Motca 17:30 Predeal
09:40

17:30 Cristesti
09:45

17:30 Brasov 17:30 Brasov 17:30 Timisesti
09:50

17:30 Dumbrava
09:55

17:30 Targu Secuiesc 17:30 Targu Neamt 17:30 Targu Secuiesc
10:00

17:30 Piatra Neamt 17:30 Sfantu Gheorghe 17:30 Sfantu Gheorghe
10:05

17:30 Covasna 17:30 Covasna 17:30 Bicaz
10:10

17:30 Sovata
10:15

17:30 Targu Ocna 17:30 Poiana Largului 17:30 Targu Ocna
10:20

17:30 Durau
10:25

17:30 Onesti 17:30 Onesti
10:30

17:30 Comanesti 17:30 Comanesti 17:30 Grinties
10:40

17:30 Moinesti 17:30 Moinesti
10:50

17:30 Borsec
10:55

17:30 Simeria 17:30 Fagaras 17:30 Toplita 17:30 Simeria 17:30 Fagaras
11:00

17:30 Miercurea Ciuc
11:05

17:30 Vestem 17:30 Vestem 17:30 Sfantu Gheorghe
11:10

17:30 Ramnicu Valcea 17:30 Orastie 17:30 Ramnicu Valcea 17:30 Morareni 17:30 Orastie
11:20

17:30 Sibiu 17:30 Reghin 17:30 Sebes 17:30 Sibiu 17:30 Sebes
11:30

17:30 Miercurea Sibiului 17:30 Sighisoara 17:30 Lancram 17:30 Miercurea Sibiului 17:30 Lancram
11:40

17:30 Targu Mures
11:45

17:30 Alba Iulia 17:30 Sighisoara 17:30 Alba Iulia 17:30 Sighisoara
11:50

17:30 Falticeni
11:55

17:30 Medias 17:30 Suceava 17:30 Medias
12:00

17:30 Dolhasca
12:05

17:30 Teius 17:30 Veresti 17:30 Teius
12:10

17:30 Darabani
12:15

17:30 Stefanesti 17:30 Aiud 17:30 Aiud
12:20

17:30 Botosani
12:25

17:30 Unirea 17:30 Unirea
12:30

17:30 Gura Humorului
12:35

17:30 Turda 17:30 Campulung Moldovenesc 17:30 Turda
12:40

17:30 Iacobeni
12:45

17:30 Borsa
12:55

17:30 Vatra Dornei
13:00

17:30 Prundu Bargaului
13:10

17:30 Bistrita
13:15

17:30 Beclean
13:20

17:30 Baia Mare
13:25

17:30 Dej
13:30

17:30 Cluj Napoca
13:35

17:30 Cluj Napoca
13:40

17:30 Gilau
13:45

17:30 Huedin
13:50

17:30 Cluj Napoca 17:30 Cluj Napoca 17:30 Cluj Napoca 17:30 Cluj Napoca
14:00

17:30 Negreni
15:00

17:30 Piatra Craiului
16:00

17:30 Beius
16:10

17:30 Alesd
17:00

17:30 Oradea
18:00

17:30 Bors
18:30

17:30 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.