La adresa - Mersul autobuzelor Lyon Franta

La adresa

Lyon, Franta

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
09:00
12:10 Lugoj 10:45 Piatra Neamt 14:00 Constanta 04:00 Bors 13:20 Tandarei 06:10 Negreni 08:40 Miercurea Sibiului 08:16 Dej 09:50 Fagaras 08:35 Vatra Dornei 10:30 Targu Ocna 09:10 Botosani 11:30 Brasov 09:30 Suceava 12:10 Ramnicu Sarat 11:20 Targu Frumos 11:55 Iasi 13:00 Bacau 13:55 Focsani 14:30 Tecuci 08:50 Borsa 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 09:40 Falticeni 10:40 Simeria 09:45 Targu Mures 11:50 Targu Jiu 10:05 Morareni 12:40 Filiasi 10:15 Miercurea Ciuc 10:30 Durau 12:15 Caransebes 10:55 Dumbrava 13:50 Mangalia 05:00 Oradea 13:00 Bucuresti 06:30 Huedin 09:00 Sibiu 08:20 Beclean 10:00 Moinesti 08:40 Iacobeni 10:50 Covasna 09:15 Darabani 11:40 Predeal 11:00 Timisesti 12:20 Ploiesti 11:30 Hirlau 12:00 Negresti 13:10 Sascut 14:00 Buzau 14:40 Galati 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 10:50 Targu Neamt 11:05 Hunedoara 09:50 Sighisoara 11:55 Targu Carbunesti 10:10 Sfantu Gheorghe 12:45 Craiova 10:35 Poiana Largului 12:20 Resita 08:00 Cluj Napoca 13:40 Medgidia 05:10 Alesd 08:10 Medias 07:00 Gilau 09:30 Ramnicu Valcea 08:25 Bistrita 10:10 Comanesti 09:00 Campulung Moldovenesc 11:00 Sfantu Gheorghe 09:20 Veresti 11:50 Sinaia 11:05 Cristesti 12:30 Pitesti 11:40 Deleni 12:05 Vaslui 13:40 Adjud 14:10 Husi 14:50 Braila 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 05:30 Beius 11:30 Hateg 09:55 Medias 12:30 Isalnita 10:25 Grinties 12:00 Arad 10:40 Bicaz 12:25 Motru 15:00 Tulcea 13:30 Harsova 05:20 Piatra Craiului 08:30 Sighisoara 08:10 Cluj Napoca 09:40 Vestem 08:30 Prundu Bargaului 10:20 Onesti 09:05 Gura Humorului 11:20 Targu Secuiesc 09:25 Dolhasca 12:00 Campina 11:10 Motca 13:10 Slobozia 11:50 Podu Iloaiei 12:10 Roman 13:50 Marasesti 14:20 Barlad 08:13 Baia Mare 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:15 Pascani 11:40 Petrosani 10:00 Reghin 12:35 Rovinari 10:20 Toplita 12:05 Timisoara
09:50
21:10 Husi 20:40 Adjud 21:15 Barlad 10:00 Huedin 07:00 Alesd 21:50 Tulcea 12:50 Stefanesti 12:05 Borsa 13:55 Targu Mures 14:00 Timisoara 13:10 Veresti 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 11:15 Vestem 13:00 Hateg 12:20 Onesti 12:15 Simeria 14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia 15:20 Campina 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 11:15 Vestem 12:20 Onesti 11:50 Bistrita 14:10 Targu Secuiesc 20:20 Roman 15:20 Campina 19:40 Podu Iloaiei 17:00 Bucuresti 19:05 Pascani 17:00 Medgidia 18:30 Dumbrava 10:15 Medias 17:00 Sovata 17:30 Corabia 15:20 Borsec 16:30 Filiasi 14:40 Morareni 15:00 Motru 17:00 Medgidia 10:15 Medias 21:00 Buzau 20:25 Bacau 11:10 Cluj Napoca 09:00 Negreni 06:00 Oradea 21:40 Braila 12:40 Botosani 13:50 Falticeni 13:40 Arad 13:20 Dolhasca 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:30 Fagaras 12:50 Calan 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 14:30 Brasov 11:00 Teius 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 11:40 Beclean 14:30 Brasov 20:10 Vaslui 15:40 Ramnicu Sarat 19:30 Deleni 17:30 Slobozia 19:00 Motca 17:30 Mangalia 18:00 Targu Neamt 10:00 Cluj Napoca 16:30 Poiana Largului 17:20 Alexandria 15:10 Toplita 16:00 Rovinari 14:30 Reghin 14:45 Resita 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 20:55 Focsani 20:30 Sascut 11:00 Cluj Napoca 08:00 Piatra Craiului 05:00 Bors 21:30 Galati 12:30 Campulung Moldovenesc 14:30 Caransebes 12:35 Gura Humorului 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 10:50 Sibiu 13:30 Targu Jiu 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 12:55 Covasna 11:45 Sebes 14:50 Predeal 10:45 Aiud 16:00 Ploiesti 10:50 Sibiu 18:00 Tandarei 11:45 Moinesti 12:00 Vatra Dornei 12:55 Covasna 11:30 Baia Mare 14:50 Predeal 20:00 Negresti 16:00 Ploiesti 19:20 Hirlau 18:00 Tandarei 18:50 Cristesti 20:00 Constanta 17:50 Piatra Neamt 20:00 Giurgiu 16:00 Durau 17:10 Slatina (Olt) 15:00 Miercurea Ciuc 15:35 Isalnita 14:05 Medias 20:00 Constanta 21:20 Tecuci 20:50 Marasesti 10:20 Gilau 07:10 Beius 04:00 Budapesta 13:40 Suceava 12:20 Iacobeni 14:15 Lugoj 13:00 Darabani 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 11:00 Ramnicu Valcea 13:15 Petrosani 12:00 Comanesti 12:30 Deva 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 10:30 Unirea 16:30 Pitesti 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 11:55 Prundu Bargaului 13:35 Sfantu Gheorghe 11:20 Dej 15:00 Sinaia 19:50 Iasi 16:30 Pitesti 19:15 Targu Frumos 18:30 Hirsova 18:40 Timisesti 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Bicaz 17:40 Turnu Magurele 15:30 Grinties 17:00 Craiova 14:50 Sfantu Gheorghe 15:15 Targu Carbunesti 14:00 Sighisoara 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului
Sosiri
De la Ora

12:10 Tulcea
04:00

12:10 Braila
04:10

12:10 Galati
04:20

12:10 Tecuci
04:30

12:10 Giurgiu 12:10 Barlad
05:00

12:10 Husi 12:10 Turnu Magurele
05:10

12:10 Corabia
05:20

12:10 Alexandria 12:10 Buzau
05:30

12:10 Slatina (Olt) 12:10 Focsani
05:40

12:10 Marasesti
05:50

12:10 Adjud
05:55

12:10 Laufen 12:10 Craiova 12:10 Constanta 12:10 Sascut
06:00

14:40 Giurgiu 14:40 Constanta 14:40 Giurgiu 14:40 Constanta
06:00

12:10 Mangalia 12:10 Bacau
06:05

12:10 Roman 12:10 Filiasi
06:10

14:40 Turnu Magurele 14:40 Turnu Magurele
06:10

12:10 Medgidia 12:10 Vaslui
06:15

12:10 Negresti 12:10 Hirsova 12:10 Rovinari
06:20

14:40 Corabia 14:40 Corabia
06:20

12:10 Tandarei
06:25

12:10 Slobozia 12:10 Isalnita 12:10 Iasi
06:30

14:40 Mangalia 14:40 Alexandria 14:40 Alexandria 14:40 Mangalia
06:30

12:10 Podu Iloaiei
06:35

12:10 Deleni 12:10 Targu Carbunesti
06:40

14:40 Filiasi 14:40 Filiasi 14:40 Medgidia 14:40 Medgidia
06:40

12:10 Motru 12:10 Hirlau
06:45

12:10 Resita 12:10 Targu Frumos
06:50

14:40 Slatina (Olt) 14:40 Hirsova 14:40 Hirsova 14:40 Slatina (Olt)
06:50

12:10 Pascani 12:10 Caransebes
06:55

12:10 Lugoj 12:10 Motca 12:10 Bucuresti
07:00

14:40 Tandarei 14:40 Tandarei 14:40 Craiova 14:40 Tulcea 14:40 Craiova
07:00

12:10 Timisoara 12:10 Cristesti
07:05

12:10 Arad 12:10 Timisesti
07:10

14:40 Filiasi 14:40 Braila 14:40 Filiasi
07:10

14:40 Galati
07:15

12:10 Dumbrava 12:10 Targu Jiu
07:20

14:40 Rovinari 14:40 Rovinari
07:20

12:10 Targu Neamt 12:10 Petrosani
07:25

14:40 Tecuci
07:25

12:10 Pitesti 12:10 Hateg 12:10 Piatra Neamt
07:30

14:40 Isalnita 14:40 Isalnita
07:30

12:10 Bicaz
07:35

14:40 Barlad
07:35

12:10 Sovata 12:10 Calan
07:40

14:40 Targu Carbunesti 14:40 Targu Carbunesti
07:40

12:10 Poiana Largului
07:45

14:40 Motru 14:40 Husi 14:40 Motru
07:45

12:10 Ploiesti 12:10 Durau 12:10 Hunedoara
07:50

14:40 Resita 14:40 Resita
07:50

12:10 Grinties
07:55

14:40 Caransebes 14:40 Caransebes
07:55

12:10 Borsec 12:10 Deva 12:10 Ramnicu Sarat
08:00

14:40 Slobozia 14:40 Buzau 14:40 Lugoj 14:40 Lugoj 14:40 Slobozia
08:00

12:10 Toplita
08:05

14:40 Timisoara 14:40 Timisoara
08:05

12:10 Miercurea Ciuc 12:10 Campina
08:10

14:40 Focsani 14:40 Arad 14:40 Arad 14:40 Bucuresti 14:40 Bucuresti
08:10

14:40 Marasesti
08:15

12:10 Sinaia 12:10 Sfantu Gheorghe
08:20

14:40 Targu Jiu 14:40 Targu Jiu
08:20

14:40 Petrosani 14:40 Adjud 14:40 Petrosani
08:25

12:10 Morareni 12:10 Predeal 12:10 Simeria
08:30

14:40 Hateg 14:40 Hateg
08:30

14:40 Sascut
08:35

12:10 Orastie
08:40

14:40 Calan 14:40 Calan
08:40

14:40 Bacau
08:45

12:10 Sebes
08:50

14:40 Hunedoara 14:40 Hunedoara
08:50

14:40 Roman
08:55

12:10 Brasov 12:10 Lancram 12:10 Reghin
09:00

14:40 Pitesti 14:40 Deva 14:40 Vaslui 14:40 Pitesti 14:40 Deva
09:00

14:40 Negresti
09:05

12:10 Targu Secuiesc
09:10

14:40 Ramnicu Sarat 14:40 Iasi 14:40 Ramnicu Sarat
09:10

14:40 Podu Iloaiei
09:15

12:10 Sfantu Gheorghe
09:20

14:40 Campina 14:40 Deleni 14:40 Campina
09:20

14:40 Hirlau
09:25

12:10 Covasna 12:10 Medias 12:10 Alba Iulia
09:30

14:40 Targu Frumos 14:40 Sinaia 14:40 Sinaia
09:30

14:40 Pascani
09:35

12:10 Targu Ocna 12:10 Teius 12:10 Sighisoara
09:40

14:40 Predeal 14:40 Predeal 14:40 Motca
09:40

14:40 Cristesti
09:45

12:10 Aiud 12:10 Onesti
09:50

14:40 Brasov 14:40 Timisesti 14:40 Brasov
09:50

14:40 Dumbrava
09:55

12:10 Targu Mures 12:10 Comanesti 12:10 Unirea
10:00

14:40 Targu Secuiesc 14:40 Targu Neamt 14:40 Targu Secuiesc
10:00

12:10 Falticeni
10:05

14:40 Piatra Neamt 14:40 Sfantu Gheorghe 14:40 Sfantu Gheorghe
10:05

12:10 Moinesti 12:10 Suceava 12:10 Turda
10:10

14:40 Bicaz 14:40 Covasna 14:40 Covasna
10:10

12:10 Dolhasca
10:15

14:40 Sovata
10:15

12:10 Fagaras 12:10 Veresti
10:20

14:40 Targu Ocna 14:40 Targu Ocna 14:40 Poiana Largului
10:20

12:10 Darabani
10:25

14:40 Durau
10:25

12:10 Stefanesti 12:10 Vestem
10:30

14:40 Onesti 14:40 Onesti
10:30

12:10 Botosani
10:35

12:10 Gura Humorului
10:40

14:40 Grinties 14:40 Comanesti 14:40 Comanesti
10:40

12:10 Campulung Moldovenesc
10:45

12:10 Ramnicu Valcea 12:10 Iacobeni
10:50

14:40 Moinesti 14:40 Moinesti
10:50

12:10 Borsa
10:53

14:40 Borsec
10:55

12:10 Sibiu 12:10 Vatra Dornei
11:00

14:40 Fagaras 14:40 Simeria 14:40 Fagaras 14:40 Simeria 14:40 Toplita
11:00

12:10 Prundu Bargaului
11:05

14:40 Miercurea Ciuc
11:05

12:10 Bistrita 12:10 Miercurea Sibiului
11:10

14:40 Vestem 14:40 Sfantu Gheorghe 14:40 Vestem
11:10

12:10 Beclean
11:15

12:10 Baia Mare 12:10 Sighisoara
11:20

14:40 Orastie 14:40 Ramnicu Valcea 14:40 Orastie 14:40 Ramnicu Valcea 14:40 Morareni
11:20

12:10 Dej
11:25

12:10 Medias 12:10 Cluj Napoca
11:30

14:40 Sebes 14:40 Sibiu 14:40 Reghin 14:40 Sebes 14:40 Sibiu
11:30

14:40 Miercurea Sibiului 14:40 Sighisoara 14:40 Lancram 14:40 Miercurea Sibiului 14:40 Lancram
11:40

14:40 Targu Mures
11:45

14:40 Sighisoara 14:40 Alba Iulia 14:40 Sighisoara 14:40 Alba Iulia
11:50

14:40 Falticeni
11:55

12:10 Cluj Napoca
12:00

14:40 Medias 14:40 Suceava 14:40 Medias
12:00

14:40 Dolhasca
12:05

14:40 Veresti 14:40 Teius 14:40 Teius
12:10

14:40 Darabani
12:15

14:40 Stefanesti 14:40 Aiud 14:40 Aiud
12:20

14:40 Botosani
12:25

12:10 Gilau
12:30

14:40 Unirea 14:40 Unirea
12:30

14:40 Gura Humorului
12:35

14:40 Campulung Moldovenesc 14:40 Turda 14:40 Turda
12:40

14:40 Iacobeni
12:45

14:40 Borsa
12:55

12:10 Huedin
13:00

14:40 Vatra Dornei
13:00

14:40 Prundu Bargaului
13:10

14:40 Bistrita
13:15

14:40 Beclean
13:20

14:40 Baia Mare
13:25

14:40 Dej
13:30

14:40 Cluj Napoca
13:35

14:40 Cluj Napoca
13:40

14:40 Gilau
13:45

14:40 Huedin
13:50

12:10 Negreni
14:00

14:40 Cluj Napoca 14:40 Cluj Napoca 14:40 Cluj Napoca 14:40 Cluj Napoca
14:00

12:10 Piatra Craiului
15:00

14:40 Negreni
15:00

12:10 Beius
15:30

12:10 Alesd
16:00

14:40 Piatra Craiului
16:00

14:40 Beius
16:10

14:40 Alesd
17:00

14:40 Oradea
18:00

14:40 Bors
18:30

12:10 Oradea
19:00

14:40 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.