Centru comercial AUCHAN - Mersul autobuzelor Dunkerque Franta

Centru comercial AUCHAN

Dunkerque, Franta

Adresă: 40 Rue de l'Ancienne Rn 40 59760 Grande-Synthe

Plecări
Ora Către
01:10 Romfour Romania
11:55 Prundu Bargaului 11:20 Dej 10:00 Huedin 07:00 Alesd 13:00 Darabani 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 16:00 Durau 13:15 Petrosani 14:50 Sfantu Gheorghe 12:30 Deva 14:00 Sighisoara 11:30 Lancram 21:30 Galati 10:30 Unirea 21:00 Buzau 11:00 Ramnicu Valcea 20:30 Sascut 12:00 Comanesti 20:00 Negresti 13:35 Sfantu Gheorghe 19:20 Harlau 15:00 Sinaia 18:50 Cristesti 13:50 Falticeni 12:30 Campulung Moldovenesc 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 12:20 Iacobeni 11:50 Bistrita 11:10 Cluj Napoca 09:00 Negreni 06:00 Oradea 13:10 Veresti 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 17:50 Piatra Neamt 14:00 Timisoara 15:20 Borsec 13:00 Hateg 14:40 Morareni 12:15 Simeria 12:45 Stefanesti 11:15 Alba Iulia 21:20 Tecuci 10:15 Turda 20:55 Focsani 11:15 Vestem 20:25 Bacau 12:20 Onesti 19:50 Iasi 14:10 Targu Secuiesc 19:15 Targu Frumos 18:40 Timisesti 13:40 Suceava 10:15 Medias 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 12:05 Borsa 11:40 Beclean 11:00 Cluj Napoca 08:00 Piatra Craiului 05:00 Bors 13:20 Dolhasca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 17:40 Bicaz 13:40 Arad 15:10 Toplita 12:50 Calan 14:30 Reghin 12:00 Orastie 21:50 Tulcea 11:00 Teius 21:15 Barlad 10:00 Cluj Napoca 20:50 Marasesti 11:30 Fagaras 20:20 Roman 12:40 Targu Ocna 19:40 Podu Iloaiei 14:30 Brasov 19:05 Pascani 18:30 Dumbrava 12:40 Botosani 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 12:00 Vatra Dornei 11:30 Baia Mare 10:20 Gilau 07:10 Beius 04:00 Budapesta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 16:30 Poiana Largului 13:30 Targu Jiu 15:00 Miercurea Ciuc 12:40 Hunedoara 14:05 Medias 11:45 Sebes 21:40 Braila 10:45 Aiud 21:10 Husi 10:50 Sibiu 20:40 Adjud 11:45 Moinesti 20:10 Vaslui 12:55 Covasna 19:30 Deleni 14:50 Predeal 19:00 Motca 13:55 Targu Mures 12:35 Gura Humorului 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta
06:00
09:00 Folkestone 11:20 Londra 14:00 Milton Keynes 19:30 Liverpool 09:40 Maidstone 12:20 Londra 15:30 Coventry 14:30 Northampton 10:10 Londra 13:00 Londra 16:30 Birmingham 08:30 Dover 10:30 Londra 13:30 Luton 18:02 Manchester
06:30
09:30 Folkestone 11:50 Londra 14:30 Milton Keynes 20:00 Liverpool 23:00 Stoke on Trent 10:10 Maidstone 12:50 Londra 16:00 Coventry 15:00 Northampton 10:40 Londra 13:30 Londra 17:00 Birmingham 21:00 Warrington 09:00 Dover 11:00 Londra 14:00 Luton 18:30 Manchester 22:00 Crewe
07:30
18:50 Liverpool 11:00 Tottenham 17:20 Bolton 13:30 Coventry 08:30 Dover 10:00 Londra 11:00 Ilford 16:50 Manchester 12:45 Northampton 07:50 Calais 19:00 Newquay 10:30 Barking 15:50 Doncaster 12:15 Milton Keynes 09:00 Canterbury 15:50 Leicester 11:30 Wembley 17:20 Bolton 13:50 Birmingham 12:00 Luton
08:30
12:40 Londra 13:00 Londra 17:00 Northampton 22:30 Warrington 20:30 Manchester 11:30 Folkestone 13:50 Londra 16:30 Milton Keynes 23:10 Crewe 22:00 Liverpool 12:10 Maidstone 14:50 Londra 18:00 Coventry 23:55 Stoke on Trent 11:00 Dover 15:30 Londra 19:00 Birmingham 16:00 Luton
10:00
22:15 Vaslui 22:35 Barlad 23:00 Ramnicu Sarat 23:40 Craiova 19:25 Petrosani 02:30 Cernavoda 09:30 Oradea 14:30 Turda 16:10 Alba Iulia 17:40 Sebes 20:00 Targu Neamt 20:32 Piatra Neamt 20:45 Gura Humorului 21:15 Campina 21:35 Suceava 21:55 Botosani 22:20 Onesti 22:40 Adjud 23:30 Buzau 22:55 Filiasi 18:30 Hateg 10:30 Alesd 15:00 Ludus 16:30 Reghin 18:10 Sibiu 20:10 Brasov 20:35 Motca 20:50 Targu Frumos 21:20 Harlau 21:40 Ploiesti 22:00 Moinesti 22:25 Dorohoi 22:45 Focsani 00:00 Galati 21:33 Rovinari 16:25 Hunedoara 02:15 Fetesti 12:30 Huedin 15:10 Aiud 16:35 Deva 19:00 Poiana Largului 20:20 Cristesti 20:37 Pascani 20:55 Roznov 21:25 Negresti 21:45 Podu Iloaiei 22:05 Bucuresti 22:30 Husi 22:50 Tecuci 00:30 Braila 20:05 Targu Jiu 04:30 Constanta 09:00 Bors 13:30 Cluj Napoca 16:00 Targu Mures 17:30 Toplita 19:30 Fagaras 20:30 Roman 20:40 Falticeni 21:10 Buhusi 21:30 Bacau 21:50 Iasi 22:10 Comanesti
11:30
01:50 Regensburg 12:30 Calais 17:30 Aachen 00:30 Nurnberg 04:15 Passau 13:30 Lille 18:30 Koln 11:30 Budapesta 06:30 Linz 14:30 Bruxelles 20:30 Frankfurt 13:20 Arad 09:00 Viena 16:30 Liege 22:30 Wurzburg
12:00
19:30 Luton 01:00 Manchester 16:10 Londra 03:50 Stoke on Trent 21:30 Coventry 19:00 Londra 14:30 Dover 16:30 Londra 20:30 Northampton 17:20 Londra 00:01 Birmingham 18:20 Londra 15:00 Folkestone 02:15 Warrington 20:00 Milton Keynes 01:45 Liverpool 15:40 Maidstone 03:00 Crewe
12:50
13:30 Lugoj 00:30 Bucuresti 18:30 Petrosani 16:00 Sibiu 22:00 Craiova 15:00 Deva 18:00 Ramnicu Valcea 20:00 Targu Jiu 01:00 Bucuresti 12:30 Timisoara 22:30 Pitesti 12:30 Arad
13:16
17:26 Londra 20:16 Londra 23:46 Birmingham 03:30 Warrington 15:46 Dover 17:46 Londra 20:46 Luton 01:16 Manchester 04:40 Crewe 16:16 Folkestone 18:36 Londra 21:16 Milton Keynes 02:46 Liverpool 05:30 Stoke on Trent 16:56 Maidstone 19:36 Londra 22:46 Coventry 21:46 Northampton
14:00
19:10 Sibiu 01:30 Bucuresti 19:30 Petrosani 05:30 Praga 06:15 Focsani 06:00 Galati 03:30 Bacau 06:15 Onesti 23:00 Bals 07:45 Iasi 12:00 Budapesta 16:30 Lugoj 22:30 Craiova 18:30 Deva 04:00 Constanta 07:45 Adjud 03:30 Plzen 07:00 Roman 06:45 Tulcea 05:00 Barlad 05:00 Slobozia 19:00 Saliste 14:45 Timisoara 21:00 Targu Jiu 07:30 Brno 04:00 Buzau 07:30 Tecuci 02:45 Ploiesti 07:15 Suceava 02:15 Alexandria 02:00 Giurgiu 21:30 Rovinari 19:30 Ramnicu Valcea 00:00 Pitesti 14:00 Arad 10:00 Bratislava 04:15 Ramnicu Sarat 22:00 Filiasi 23:30 Slatina (Olt) 06:30 Braila 07:30 Botosani 07:45 Vaslui 01:00 Nurnberg
14:00
22:20 Motru 18:30 Lugoj 08:00 Medgidia 06:00 Pitesti 03:00 Craiova 00:30 Balteni 22:35 Dej 21:15 Drobeta Turnu Severin 20:30 Aiud 17:00 Timisoara 19:00 Simeria 08:30 Murfatlar 00:40 Pesteana Jiu 21:00 Turda 19:15 Orastie 16:45 Lipova 19:00 Simeria 21:30 Avrig 17:45 Savarsin 20:00 Hateg 00:00 Turceni 22:20 Targu Jiu 18:30 Caransebes 02:30 Ganeasa 05:00 Ploiesti 18:00 Lugoj 02:15 Ganeasa 21:30 Motru 01:00 Wurzburg 18:30 Caransebes 19:00 Liege 22:30 Targu Jiu 08:00 Viena 06:00 Pitesti 11:00 Budapesta 03:00 Craiova 23:00 Beclean 00:30 Balteni 21:15 Drobeta Turnu Severin 17:00 Timisoara 08:30 Murfatlar 04:30 Slatina (Olt) 01:45 Filiasi 20:15 Teius 00:10 Rovinari 22:15 Gherla 20:10 Orsova 20:00 Alba Iulia 07:00 Fetesti 18:30 Deva 09:00 Constanta 22:35 Dej 20:30 Aiud 19:00 Simeria 17:45 Savarsin 19:15 Orastie 22:45 Fagaras 18:30 Deva 21:00 Petrosani 23:10 Pesteana Jiu 21:30 Motru 18:00 Lugoj 03:00 Slatina (Olt) 06:30 Buzau 04:00 Calimanesti 02:00 Bals 22:40 Rovinari 23:00 Frankfurt 23:10 Pesteana Jiu 17:00 Bruxelles 23:00 Balteni 06:00 Linz 04:30 Slatina (Olt) 15:00 Arad 01:45 Filiasi 00:10 Rovinari 20:10 Orsova 07:00 Fetesti 09:00 Constanta 04:00 Ganeasa 01:30 Turceni 23:30 Bistrita 23:20 Targu Jiu 21:30 Cluj Napoca 19:00 Caransebes 19:30 Sebes 07:30 Cernavoda 17:45 Savarsin 22:15 Gherla 20:00 Alba Iulia 18:30 Deva 16:45 Lipova 19:30 Sebes 23:59 Brasov 18:50 Hunedoara 01:30 Craiova 23:00 Balteni 20:45 Drobeta Turnu Severin 17:30 Timisoara 04:30 Pitesti 06:00 Ramnicu Sarat 03:30 Ramnicu Valcea 01:30 Craiova 20:45 Drobeta Turnu Severin 21:00 Koln 00:00 Turceni 16:00 Lille 03:00 Babeni 05:00 Passau 04:00 Ganeasa 20:15 Teius 23:20 Targu Jiu 19:00 Caransebes 07:30 Cernavoda 06:30 Bucuresti 03:45 Bals 00:40 Pesteana Jiu 23:00 Beclean 22:20 Motru 21:00 Turda 18:30 Lugoj 19:15 Orastie 08:00 Medgidia 16:45 Lipova 01:30 Turceni 21:30 Cluj Napoca 19:30 Sebes 17:45 Savarsin 18:30 Deva 21:00 Sibiu 16:45 Lipova 19:30 Calan 00:15 Filiasi 22:40 Rovinari 20:00 Orsova 02:15 Bals 05:30 Bucuresti 07:30 Focsani 02:45 Dragasani 00:15 Filiasi 02:00 Nurnberg 20:00 Orsova 20:00 Aachen 17:30 Timisoara 15:00 Calais 06:30 Bucuresti 04:00 Regensburg 03:45 Bals 23:30 Bistrita
14:00
03:00 Bals 20:00 Orsova 06:00 Ploiesti 18:30 Caransebes 23:00 Balteni 19:20 Orastie 21:00 Koln 23:59 Brasov 16:00 Lille 17:20 Savarsin 06:45 Passau 19:00 Orastie 19:00 Orastie 17:40 Deva 17:40 Deva 22:00 Gherla 22:00 Gherla 20:30 Teius 20:30 Teius 18:30 Deva 20:00 Hateg 03:15 Babeni 17:30 Timisoara 20:00 Orsova 22:40 Rovinari 23:45 Filiasi 02:00 Craiova 21:00 Motru 05:30 Bucuresti 20:30 Drobeta Turnu Severin 17:00 Timisoara 02:30 Nurnberg 19:40 Sebes 20:00 Aachen 16:45 Lipova 15:00 Calais 04:30 Regensburg 18:30 Simeria 18:30 Simeria 22:30 Bistrita 22:30 Bistrita 21:50 Cluj Napoca 21:50 Cluj Napoca 20:00 Alba Iulia 20:00 Alba Iulia 17:45 Savarsin 21:00 Petrosani 02:45 Dragasani 01:30 Bals 20:45 Drobeta Turnu Severin 23:00 Balteni 00:01 Turceni 01:00 Filiasi 07:00 Ramnicu Sarat 05:00 Pitesti 22:30 Rovinari 07:30 Focsani 01:00 Wurzburg 21:00 Sibiu 19:00 Liege 19:00 Simeria 11:00 Viena 13:00 Budapesta 17:00 Savarsin 17:00 Savarsin 22:20 Beclean 22:20 Beclean 21:30 Turda 21:30 Turda 16:45 Lipova 16:45 Lipova 16:45 Lipova 04:00 Calimanesti 02:15 Ganeasa 00:00 Craiova 21:30 Motru 23:10 Pesteana Jiu 23:30 Pesteana Jiu 03:40 Ganeasa 22:00 Targu Jiu 06:30 Buzau 04:00 Slatina (Olt) 18:00 Lugoj 22:50 Fagaras 23:00 Frankfurt 22:00 Avrig 17:00 Bruxelles 18:00 Deva 09:00 Linz 14:00 Arad 19:30 Sebes 19:30 Sebes 22:10 Dej 22:10 Dej 21:10 Aiud 21:10 Aiud 18:45 Hunedoara 19:30 Calan 03:45 Ramnicu Valcea 18:00 Lugoj 18:30 Caransebes 22:30 Targu Jiu 23:25 Turceni
14:30
18:40 Londra 21:30 Londra 01:00 Birmingham 04:30 Warrington 17:00 Dover 19:00 Londra 22:00 Luton 02:30 Manchester 05:15 Crewe 17:30 Folkestone 19:50 Londra 22:30 Milton Keynes 04:00 Liverpool 07:05 Stoke on Trent 18:10 Maidstone 20:50 Londra 00:01 Coventry 23:00 Northampton
16:30
06:00 Ploiesti 22:00 Deva 06:30 Targu Secuiesc 08:45 Focsani 08:00 Urziceni 10:00 Calarasi 14:30 Vaslui 12:30 Pascani 13:00 Babadag 04:00 Brasov 19:15 Arad 07:00 Onesti 08:30 Roman 10:00 Adjud 11:00 Fetesti 08:00 Bacau 14:00 Suceava 01:30 Sibiu 10:30 Galati 07:15 Buzau 09:15 Tecuci 10:40 Barlad 12:00 Tandarei 07:10 Mizil 14:45 Botosani 13:15 Falticeni 09:15 Braila 23:30 Sebes 06:00 Sfantu Gheorghe 08:15 Ramnicu Sarat 09:00 Targu Frumos 09:00 Slobozia 13:30 Iasi 07:30 Bucuresti 12:10 Tulcea
22:40
02:34 Folkestone 04:54 Londra 07:34 Milton Keynes 13:04 Liverpool 15:40 Stoke on Trent 03:14 Maidstone 05:54 Londra 09:04 Coventry 08:04 Northampton 03:44 Londra 06:34 Londra 10:04 Birmingham 14:00 Warrington 02:04 Dover 04:04 Londra 07:04 Luton 11:34 Manchester 14:50 Crewe
Sosiri
De la Ora

14:00 Doncaster
00:00

06:30 Craiova 14:30 Regensburg 08:30 Koln 06:30 Craiova
00:00

07:30 Petrosani 07:30 Bucuresti
00:00

14:00 Bolton
00:01

12:00 Bistrita 12:00 Bistrita 06:30 Targu Jiu 22:40 Deva 13:16 Ramnicu Valcea
00:01

14:00 Birmingham
00:01

06:00 Petrosani
00:01

11:30 Londra 14:00 Birmingham
00:01

07:30 Craiova
00:05

22:00 Braila
00:10

14:00 Bolton
00:10

12:00 Ganeasa
00:15

14:00 Newquay
00:20

14:00 Manchester
00:25

11:30 Londra
00:30

13:16 Babeni
00:31

22:00 Galati
00:40

06:30 Filiasi 06:30 Filiasi
00:40

07:30 Pitesti
00:45

13:16 Wurzburg
00:46

22:00 Buzau
01:00

07:30 Filiasi
01:00

06:30 Motru 12:00 Beclean 14:30 Nurnberg 12:00 Beclean
01:00

06:00 Liege 06:00 Hateg
01:00

14:00 Coventry
01:00

13:16 Dragasani
01:01

14:00 Liverpool
01:10

06:30 Turceni 06:30 Turceni
01:10

06:30 Pesteana Jiu 06:30 Pesteana Jiu
01:20

22:00 Ramnicu Sarat
01:30

07:30 Rovinari
01:30

08:30 Aachen 06:30 Liege
01:30

11:30 Londra
01:30

13:16 Ganeasa
01:31

12:00 Bals 22:40 Savarsin
01:40

06:30 Balteni 06:30 Balteni
01:45

06:00 Calan
01:45

22:00 Tecuci
01:55

10:00 Sibiu
02:00

07:30 Targu Jiu
02:00

12:00 Frankfurt 12:00 Dej 12:00 Dej 12:00 Craiova 06:30 Drobeta Turnu Severin 14:30 Wurzburg
02:00

06:00 Bruxelles
02:00

07:30 Sibiu
02:01

06:30 Rovinari 06:30 Rovinari
02:10

22:00 Focsani
02:15

22:40 Lipova
02:20

06:30 Bruxelles
02:30

11:30 Londra
02:30

06:30 Targu Jiu 06:30 Targu Jiu
02:40

22:00 Adjud
02:45

07:30 Craiova
02:45

13:16 Bals
02:56

10:00 Sebes
03:00

22:00 Barlad
03:00

07:30 Sibiu
03:00

14:00 Birmingham
03:00

06:30 Orsova
03:00

14:00 Coventry
03:00

06:00 Lille
03:00

06:30 Motru 06:30 Motru
03:10

12:00 Filiasi
03:15

06:00 Hunedoara
03:15

13:16 Craiova 13:16 Frankfurt
03:16

22:00 Husi
03:30

07:30 Saliste
03:30

12:00 Koln 12:00 Gherla 08:30 Liege 12:00 Gherla 06:30 Lille
03:30

11:30 Londra
03:30

07:30 Arad
03:30

22:00 Dorohoi
03:35

22:40 Arad
03:35

22:00 Onesti
03:45

12:00 Turceni
03:45

06:30 Drobeta Turnu Severin 06:30 Drobeta Turnu Severin
03:50

22:00 Vaslui
04:00

07:30 Petrosani
04:00

14:00 Coventry
04:00

12:00 Pesteana Jiu
04:00

22:00 Comanesti
04:10

12:00 Balteni
04:10

22:00 Bucuresti
04:15

06:00 Deva
04:15

22:00 Moinesti
04:20

12:00 Rovinari
04:20

06:30 Orsova 06:30 Orsova
04:25

10:00 Deva
04:30

22:00 Botosani
04:30

07:30 Sebes 07:30 Hateg
04:30

14:00 Leicester
04:30

08:30 Bruxelles 06:30 Caransebes 14:30 Frankfurt 12:00 Cluj Napoca 12:00 Cluj Napoca
04:30

14:00 Northampton
04:30

14:00 Northampton
04:30

07:30 Lugoj
04:30

13:16 Filiasi
04:31

07:30 Deva
04:31

22:00 Craiova
04:35

22:00 Iasi
04:40

07:30 Orastie
04:40

13:16 Koln
04:46

06:30 Caransebes 06:30 Caransebes
04:55

22:00 Podu Iloaiei
05:00

07:30 Deva
05:00

12:00 Targu Jiu 06:30 Lugoj 12:00 Aachen
05:00

14:00 Milton Keynes
05:00

06:00 Calais
05:00

14:00 Milton Keynes
05:00

07:30 Targu Jiu
05:00

13:16 Turceni
05:01

22:00 Filiasi
05:05

22:00 Ploiesti
05:10

14:00 Northampton
05:15

13:16 Pesteana Jiu
05:16

22:00 Suceava
05:20

13:16 Balteni
05:26

22:00 Bacau
05:30

14:00 Milton Keynes
05:30

06:30 Lugoj 06:30 Calais 06:30 Lugoj 08:30 Lille
05:30

14:00 Luton
05:30

06:00 Savarsin
05:30

14:00 Luton
05:30

22:40 Budapesta
05:35

13:16 Rovinari
05:36

22:00 Negresti
05:40

07:30 Timisoara
05:40

22:00 Harlau
05:45

12:00 Turda 12:00 Turda
05:45

11:30 Maidstone
05:45

22:00 Constanta
05:50

07:30 Praga
05:50

22:00 Campina
06:00

14:00 Luton
06:00

12:00 Motru 14:30 Koln 06:30 Timisoara
06:00

14:00 Londra
06:00

14:00 Londra
06:00
Romfour Romania
19:00 Constanta 19:00 Giurgiu 19:00 Giurgiu 19:00 Constanta
06:00

22:00 Buhusi
06:05

22:00 Roznov
06:10

06:30 Timisoara 06:30 Timisoara
06:10
Romfour Romania
19:00 Turnu Magurele 19:00 Turnu Magurele
06:10

22:00 Targu Frumos
06:15

13:16 Targu Jiu 13:16 Aachen
06:16

22:00 Gura Humorului
06:20
Romfour Romania
19:00 Corabia 19:00 Corabia
06:20

22:00 Falticeni
06:30

14:00 Londra
06:30

12:00 Aiud 12:00 Aiud
06:30
Romfour Romania
19:00 Mangalia 19:00 Alexandria 19:00 Alexandria 19:00 Mangalia
06:30

22:40 Viena
06:34

22:00 Rovinari
06:35

22:00 Pascani
06:40
Romfour Romania
19:00 Filiasi 19:00 Filiasi 19:00 Medgidia 19:00 Medgidia
06:40

22:00 Motca
06:45

12:00 Teius 12:00 Petrosani 12:00 Teius
06:45

06:00 Lipova
06:45

22:00 Piatra Neamt
06:50

07:30 Brno
06:50
Romfour Romania
19:00 Slatina (Olt) 19:00 Hirsova 19:00 Hirsova 19:00 Slatina (Olt)
06:50

22:00 Roman
06:55

11:30 Folkestone
06:55

22:00 Cristesti
07:00

07:30 Lugoj
07:00

14:00 Londra
07:00

12:00 Liege 06:30 Arad 12:00 Alba Iulia 12:00 Drobeta Turnu Severin 12:00 Alba Iulia
07:00

14:00 Londra
07:00

14:00 Londra
07:00
Romfour Romania
19:00 Tandarei 19:00 Tandarei 19:00 Tulcea 19:00 Craiova 19:00 Craiova
07:00

22:00 Targu Jiu
07:05

22:00 Brasov
07:10
Romfour Romania
19:00 Braila 19:00 Filiasi 19:00 Filiasi
07:10

22:00 Cernavoda
07:15
Romfour Romania
19:00 Galati
07:15

13:16 Motru
07:16
Romfour Romania
19:00 Rovinari 19:00 Rovinari
07:20
Romfour Romania
19:00 Tecuci
07:25

10:00 Arad
07:30

22:00 Fetesti
07:30

14:00 Londra
07:30

08:30 Calais 12:00 Sebes 12:00 Sebes 14:30 Aachen
07:30
Romfour Romania
19:00 Isalnita 19:00 Isalnita
07:30

22:40 Linz
07:34
Romfour Romania
19:00 Barlad
07:35
Romfour Romania
19:00 Targu Carbunesti 19:00 Targu Carbunesti
07:40

12:00 Hateg
07:45
Romfour Romania
19:00 Husi 19:00 Motru 19:00 Motru
07:45

07:30 Timisoara
07:50
Romfour Romania
19:00 Resita 19:00 Resita
07:50
Romfour Romania
19:00 Caransebes 19:00 Caransebes
07:55

22:00 Targu Neamt
08:00

07:30 Arad
08:00

12:00 Calan 12:00 Orsova 12:00 Bruxelles
08:00

14:00 Londra
08:00

14:00 Londra 14:00 Londra
08:00
Romfour Romania
19:00 Slobozia 19:00 Buzau 19:00 Lugoj 19:00 Slobozia 19:00 Lugoj
08:00
Romfour Romania
19:00 Timisoara 19:00 Timisoara
08:05
Romfour Romania
19:00 Arad 19:00 Focsani 19:00 Arad 19:00 Bucuresti 19:00 Bucuresti
08:10

12:00 Hunedoara 12:00 Orastie 12:00 Orastie
08:15
Romfour Romania
19:00 Marasesti
08:15

13:16 Drobeta Turnu Severin 13:16 Liege
08:16
Romfour Romania
19:00 Targu Jiu 19:00 Targu Jiu
08:20
Romfour Romania
19:00 Petrosani 19:00 Adjud 19:00 Petrosani
08:25

22:00 Fagaras
08:30

14:00 Londra
08:30

14:00 Londra
08:30

14:00 Londra 11:30 Dover
08:30
Romfour Romania
19:00 Hateg 19:00 Hateg
08:30

22:40 Passau
08:34

22:00 Petrosani
08:35

07:30 Ramnicu Valcea
08:35
Romfour Romania
19:00 Sascut
08:35
Romfour Romania
19:00 Calan 19:00 Calan
08:40

12:00 Simeria 12:00 Simeria
08:45
Romfour Romania
19:00 Bacau
08:45

22:00 Poiana Largului
08:50
Romfour Romania
19:00 Hunedoara 19:00 Hunedoara
08:50

22:00 Hateg
08:53

22:00 Sibiu
08:55
Romfour Romania
19:00 Roman
08:55

22:00 Hunedoara
09:00

12:00 Lille 08:30 Arad 12:00 Deva 06:30 Focsani 12:00 Deva 12:00 Deva
09:00

14:00 Londra
09:00
Romfour Romania
19:00 Pitesti 19:00 Deva 19:00 Pitesti 19:00 Vaslui 19:00 Deva
09:00
Romfour Romania
19:00 Negresti
09:05
Romfour Romania
19:00 Ramnicu Sarat 19:00 Iasi 19:00 Ramnicu Sarat
09:10

22:00 Sebes
09:15
Romfour Romania
19:00 Podu Iloaiei
09:15

13:16 Bruxelles 13:16 Orsova
09:16
Romfour Romania
19:00 Campina 19:00 Campina 19:00 Deleni
09:20
Romfour Romania
19:00 Harlau
09:25

22:00 Toplita
09:30

12:00 Caransebes 14:30 Liege 06:30 Ramnicu Sarat
09:30

14:00 Maidstone
09:30

14:00 Maidstone
09:30
Romfour Romania
19:00 Targu Frumos 19:00 Sinaia 19:00 Sinaia
09:30
Romfour Romania
19:00 Pascani
09:35
Romfour Romania
19:00 Predeal 19:00 Predeal 19:00 Motca
09:40

22:40 Regensburg
09:45
Romfour Romania
19:00 Cristesti
09:45

07:30 Bratislava
09:50
Romfour Romania
19:00 Brasov 19:00 Timisesti 19:00 Brasov
09:50
Romfour Romania
19:00 Dumbrava
09:55

22:00 Deva
10:00

07:30 Botosani
10:00

14:00 Canterbury
10:00

12:00 Lugoj
10:00

14:00 Folkestone
10:00

06:00 Arad
10:00

14:00 Folkestone
10:00
Romfour Romania
19:00 Targu Secuiesc 19:00 Targu Neamt 19:00 Targu Secuiesc
10:00
Romfour Romania
19:00 Sfantu Gheorghe 19:00 Piatra Neamt 19:00 Sovata 19:00 Sfantu Gheorghe
10:05
Romfour Romania
19:00 Covasna 19:00 Bicaz 19:00 Covasna
10:10

07:30 Suceava
10:15

13:16 Lille
10:16
Romfour Romania
19:00 Targu Ocna 19:00 Poiana Largului 19:00 Targu Ocna
10:20
Romfour Romania
19:00 Durau
10:25

22:00 Reghin
10:30

07:30 Iasi
10:30

22:40 Nurnberg 06:30 Budapesta 14:30 Bruxelles
10:30
Romfour Romania
19:00 Onesti 19:00 Onesti
10:30
Romfour Romania
19:00 Grinties
10:35

12:00 Savarsin 12:00 Savarsin 12:00 Savarsin
10:40
Romfour Romania
19:00 Comanesti 19:00 Comanesti
10:40

14:00 Dover
10:45

13:16 Caransebes
10:46
Romfour Romania
19:00 Moinesti 19:00 Moinesti
10:50
Romfour Romania
19:00 Borsec
10:55

07:30 Roman
11:00

22:40 Wurzburg 06:30 Ploiesti 12:00 Calais 12:00 Timisoara
11:00

14:00 Dover
11:00

06:00 Budapesta
11:00

14:00 Dover
11:00
Romfour Romania
19:00 Fagaras 19:00 Simeria 19:00 Fagaras 19:00 Simeria 19:00 Toplita
11:00
Romfour Romania
19:00 Miercurea Ciuc
11:05
Romfour Romania
19:00 Vestem 19:00 Sfantu Gheorghe 19:00 Vestem
11:10

13:16 Lugoj
11:16

12:00 Lipova 12:00 Lipova 12:00 Lipova
11:20
Romfour Romania
19:00 Orastie 19:00 Orastie 19:00 Ramnicu Valcea 19:00 Ramnicu Valcea 19:00 Morareni
11:20

22:00 Alba Iulia
11:30

07:30 Vaslui
11:30

14:30 Lille
11:30
Romfour Romania
19:00 Sebes 19:00 Reghin 19:00 Sibiu 19:00 Sebes 19:00 Sibiu
11:30
Romfour Romania
19:00 Medias
11:35
Romfour Romania
19:00 Sighisoara 19:00 Miercurea Sibiului 19:00 Lancram 19:00 Miercurea Sibiului 19:00 Lancram
11:40
Romfour Romania
19:00 Targu Mures
11:45
Romfour Romania
19:00 Sighisoara 19:00 Alba Iulia 19:00 Sighisoara 19:00 Alba Iulia
11:50
Romfour Romania
19:00 Falticeni
11:55

10:00 Vaslui
12:00

07:30 Bacau 07:30 Budapesta
12:00

14:00 Calais
12:00

06:30 Bucuresti
12:00

06:00 Viena
12:00
Romfour Romania
19:00 Medias 19:00 Suceava 19:00 Medias
12:00
Romfour Romania
19:00 Dolhasca
12:05
Romfour Romania
19:00 Teius 19:00 Teius 19:00 Veresti
12:10
Romfour Romania
19:00 Darabani
12:15

13:16 Calais 13:16 Timisoara
12:16
Romfour Romania
19:00 Botosani 19:00 Aiud 19:00 Aiud
12:20

07:30 Barlad
12:30

12:00 Arad 08:30 Budapesta 06:30 Viena
12:30
Romfour Romania
19:00 Unirea 19:00 Gura Humorului 19:00 Unirea
12:30
Romfour Romania
19:00 Turda 19:00 Campulung Moldovenesc 19:00 Turda
12:40
Romfour Romania
19:00 Iacobeni
12:50

10:00 Iasi
13:00

07:30 Onesti
13:00

06:30 Pitesti
13:00

06:00 Linz
13:00
Romfour Romania
19:00 Borsa
13:00
Romfour Romania
19:00 Vatra Dornei
13:05

10:00 Tandarei
13:10
Romfour Romania
19:00 Prundu Bargaului
13:10
Romfour Romania
19:00 Bistrita
13:15
Romfour Romania
19:00 Beclean
13:20
Romfour Romania
19:00 Baia Mare
13:25

22:00 Targu Mures
13:30

07:30 Adjud
13:30

06:30 Linz 22:40 Frankfurt 14:30 Calais
13:30
Romfour Romania
19:00 Dej
13:30
Romfour Romania
19:00 Cluj Napoca
13:35
Romfour Romania
19:00 Cluj Napoca
13:40

22:00 Aiud
13:45
Romfour Romania
19:00 Gilau
13:45

13:16 Arad
13:46
Romfour Romania
19:00 Huedin
13:50

10:00 Fetesti
14:00

22:00 Ludus
14:00

07:30 Tecuci 07:30 Bratislava
14:00

06:30 Slatina (Olt)
14:00

06:00 Passau
14:00
Romfour Romania
19:00 Cluj Napoca 19:00 Cluj Napoca 19:00 Cluj Napoca 19:00 Cluj Napoca
14:00

10:00 Babadag
14:10

22:00 Turda
14:30

07:30 Focsani
14:30

08:30 Viena 06:30 Passau
14:30

10:00 Tulcea
14:50

10:00 Galati
15:00

22:00 Cluj Napoca
15:00

07:30 Galati
15:00

14:30 Arad
15:00
Romfour Romania
19:00 Negreni
15:00

22:40 Koln
15:04

10:00 Calarasi
15:10

06:30 Ganeasa
15:15

10:00 Botosani
15:20

10:00 Slobozia
15:30

07:30 Braila 07:30 Brno
15:30

08:30 Linz
15:30

06:00 Regensburg
15:30

10:00 Barlad
16:00

07:30 Tulcea
16:00

06:30 Regensburg 12:00 Budapesta
16:00
Romfour Romania
19:00 Piatra Craiului
16:00

10:00 Bucuresti
16:10
Romfour Romania
19:00 Beius
16:10

10:00 Suceava
16:20

07:30 Ramnicu Sarat
16:30

06:30 Constanta 06:30 Constanta 08:30 Passau
16:30

06:00 Nurnberg
16:30

22:40 Aachen
16:34

10:00 Adjud
16:40

06:30 Bals
16:40

10:00 Falticeni
16:50

06:30 Murfatlar 06:30 Murfatlar
16:50

10:00 Braila
17:00

22:00 Huedin
17:00

07:30 Buzau
17:00

06:30 Nurnberg 06:30 Craiova
17:00
Romfour Romania
19:00 Alesd
17:00

06:30 Medgidia 06:30 Medgidia
17:10

13:16 Budapesta
17:16

10:00 Urziceni
17:20

10:00 Targu Frumos
17:30

07:30 Praga
17:30

06:00 Wurzburg
17:30

06:30 Cernavoda 06:30 Cernavoda
17:35

10:00 Tecuci
17:40

10:00 Pascani
17:50

10:00 Focsani 10:00 Roman
18:00

22:00 Alesd
18:00

07:30 Slobozia
18:00

08:30 Regensburg 06:30 Fetesti 06:30 Wurzburg 12:00 Viena 06:30 Fetesti
18:00

11:30 Liverpool
18:00
Romfour Romania
19:00 Oradea
18:00

14:00 Crewe
18:10

06:30 Filiasi
18:15

10:00 Bacau
18:30

22:00 Oradea
18:30

07:30 Calarasi 07:30 Plzen
18:30

14:30 Budapesta
18:30
Romfour Romania
19:00 Bors
18:30

22:40 Liege
18:34

10:00 Ramnicu Sarat
18:35

22:00 Bors
18:45

06:30 Turceni
18:45

07:30 Constanta
19:00

08:30 Nurnberg 06:30 Pesteana Jiu 06:30 Bucuresti 12:00 Linz 22:40 Brasov 06:30 Bucuresti
19:00

14:00 Warrington 14:00 Stoke on Trent
19:00

11:30 Manchester
19:00

10:00 Buzau
19:10

06:30 Balteni
19:10

10:00 Mizil
19:15

13:16 Viena
19:16

06:30 Rovinari
19:20

10:00 Onesti
19:30

07:30 Ploiesti
19:30

22:40 Bruxelles
19:34

10:00 Targu Secuiesc
20:00

07:30 Targoviste 07:30 Bucuresti
20:00

08:30 Wurzburg 22:40 Fagaras 06:30 Pitesti 06:30 Pitesti 12:00 Passau
20:00

14:00 Liverpool
20:00

06:00 Frankfurt
20:00

11:30 Birmingham
20:00

13:16 Linz
20:16

10:00 Sfantu Gheorghe
20:30

07:30 Nurnberg 07:30 Campulung Muscel
20:30

14:30 Viena 06:30 Frankfurt
20:30

07:30 Nurnberg
20:30

22:40 Lille
20:34

22:40 Avrig
20:45

07:30 Bucuresti 07:30 Alexandria
21:00

06:30 Slatina (Olt) 06:30 Slatina (Olt)
21:00

11:30 Coventry
21:00

07:30 Ramnicu Valcea
21:10

10:00 Ploiesti
21:15

22:40 Sibiu
21:15

13:16 Passau
21:16

07:30 Giurgiu
21:30

12:00 Regensburg 14:30 Linz
21:30

06:00 Koln
21:30

14:00 Liverpool
21:30

22:40 Calais
21:34

06:30 Ganeasa 06:30 Ganeasa
21:55

07:30 Pitesti
22:00

06:30 Koln
22:00

14:00 Manchester
22:00

11:30 Northampton
22:00

12:00 Calimanesti
22:15

14:30 Passau 22:40 Sebes 12:00 Nurnberg 08:30 Frankfurt
22:30

07:30 Wurzburg
22:30

12:00 Ramnicu Valcea
22:45

14:00 Manchester
22:45

13:16 Regensburg
22:46

11:30 Milton Keynes
22:55

07:30 Slatina (Olt)
23:00

06:00 Aachen
23:00
Romfour Romania
19:00 Budapesta
23:00

06:30 Bals 06:30 Bals
23:10

22:40 Orastie 12:00 Babeni
23:15

11:30 Luton
23:15

10:00 Brasov
23:30

07:30 Bals
23:30

06:30 Aachen 22:40 Simeria 12:00 Wurzburg
23:30

07:30 Frankfurt
23:30

13:16 Calimanesti
23:31

12:00 Dragasani
23:45

13:16 Nurnberg
23:46

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.