LA ADRESA - Mersul autobuzelor Dole Franta

LA ADRESA

Dole, Franta

Plecări
Ora Către
07:50
18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 13:40 Suceava 11:15 Vestem 12:20 Iacobeni 12:20 Onesti 11:50 Bistrita 14:10 Targu Secuiesc 20:20 Roman 15:20 Campina 19:40 Podu Iloaiei 17:00 Bucuresti 19:05 Pascani 17:00 Medgidia 18:30 Dumbrava 10:15 Medias 17:00 Sovata 17:30 Corabia 15:20 Borsec 16:30 Filiasi 14:40 Morareni 15:00 Motru 13:55 Targu Mures 14:00 Timisoara 13:10 Veresti 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 15:00 Motru 21:20 Tecuci 14:00 Timisoara 20:50 Marasesti 13:00 Hateg 10:20 Gilau 12:15 Simeria 07:10 Beius 11:15 Alba Iulia 04:00 Budapesta 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 12:50 Stefanesti 11:30 Fagaras 12:05 Borsa 12:40 Targu Ocna 11:40 Beclean 14:30 Brasov 20:10 Vaslui 15:40 Ramnicu Sarat 19:30 Deleni 17:30 Slobozia 19:00 Motca 17:30 Mangalia 18:00 Targu Neamt 10:00 Cluj Napoca 16:30 Poiana Largului 17:20 Alexandria 15:10 Toplita 16:00 Rovinari 14:30 Reghin 14:45 Resita 13:50 Falticeni 13:40 Arad 13:20 Dolhasca 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 21:10 Husi 14:45 Resita 20:40 Adjud 13:40 Arad 21:15 Barlad 12:50 Calan 10:00 Huedin 12:00 Orastie 07:00 Alesd 11:00 Teius 21:50 Tulcea 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 12:40 Botosani 11:45 Moinesti 12:00 Vatra Dornei 12:55 Covasna 11:30 Baia Mare 14:50 Predeal 20:00 Negresti 16:00 Ploiesti 19:20 Hirlau 18:00 Tandarei 18:50 Cristesti 20:00 Constanta 17:50 Piatra Neamt 20:00 Giurgiu 16:00 Durau 17:10 Slatina (Olt) 15:00 Miercurea Ciuc 15:35 Isalnita 14:05 Medias 14:30 Caransebes 12:35 Gura Humorului 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 21:00 Buzau 14:30 Caransebes 20:25 Bacau 13:30 Targu Jiu 11:10 Cluj Napoca 12:40 Hunedoara 09:00 Negreni 11:45 Sebes 06:00 Oradea 10:45 Aiud 21:40 Braila 10:50 Sibiu 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 11:00 Ramnicu Valcea 12:30 Campulung Moldovenesc 12:00 Comanesti 11:55 Prundu Bargaului 13:35 Sfantu Gheorghe 11:20 Dej 15:00 Sinaia 19:50 Iasi 16:30 Pitesti 19:15 Targu Frumos 18:30 Hirsova 18:40 Timisesti 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Bicaz 17:40 Turnu Magurele 15:30 Grinties 17:00 Craiova 14:50 Sfantu Gheorghe 15:15 Targu Carbunesti 14:00 Sighisoara 14:15 Lugoj 13:00 Darabani 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 20:55 Focsani 14:15 Lugoj 20:30 Sascut 13:15 Petrosani 11:00 Cluj Napoca 12:30 Deva 08:00 Piatra Craiului 11:30 Lancram 05:00 Bors 10:30 Unirea 21:30 Galati
Sosiri
De la Ora

17:15 Constanta 17:15 Giurgiu 17:15 Constanta 17:15 Giurgiu
06:00

17:15 Turnu Magurele 17:15 Turnu Magurele
06:10

17:15 Corabia 17:15 Corabia
06:20

17:15 Alexandria 17:15 Mangalia 17:15 Mangalia 17:15 Alexandria
06:30

17:15 Medgidia 17:15 Filiasi 17:15 Filiasi 17:15 Medgidia
06:40

17:15 Hirsova 17:15 Slatina (Olt) 17:15 Slatina (Olt) 17:15 Hirsova
06:50

17:15 Tulcea 17:15 Craiova 17:15 Tandarei 17:15 Tandarei 17:15 Craiova
07:00

17:15 Filiasi 17:15 Filiasi 17:15 Braila
07:10

17:15 Galati
07:15

17:15 Rovinari 17:15 Rovinari
07:20

17:15 Tecuci
07:25

17:15 Isalnita 17:15 Isalnita
07:30

17:15 Barlad
07:35

17:15 Targu Carbunesti 17:15 Targu Carbunesti
07:40

17:15 Motru 17:15 Husi 17:15 Motru
07:45

17:15 Resita 17:15 Resita
07:50

17:15 Caransebes 17:15 Caransebes
07:55

17:15 Slobozia 17:15 Lugoj 17:15 Slobozia 17:15 Buzau 17:15 Lugoj
08:00

17:15 Timisoara 17:15 Timisoara
08:05

17:15 Bucuresti 17:15 Focsani 17:15 Arad 17:15 Arad 17:15 Bucuresti
08:10

17:15 Marasesti
08:15

17:15 Targu Jiu 17:15 Targu Jiu
08:20

17:15 Petrosani 17:15 Adjud 17:15 Petrosani
08:25

17:15 Hateg 17:15 Hateg
08:30

17:15 Sascut
08:35

17:15 Calan 17:15 Calan
08:40

17:15 Bacau
08:45

17:15 Hunedoara 17:15 Hunedoara
08:50

17:15 Roman
08:55

17:15 Pitesti 17:15 Deva 17:15 Pitesti 17:15 Vaslui 17:15 Deva
09:00

17:15 Negresti
09:05

17:15 Ramnicu Sarat 17:15 Iasi 17:15 Ramnicu Sarat
09:10

17:15 Podu Iloaiei
09:15

17:15 Campina 17:15 Campina 17:15 Deleni
09:20

17:15 Hirlau
09:25

17:15 Sinaia 17:15 Targu Frumos 17:15 Sinaia
09:30

17:15 Pascani
09:35

17:15 Predeal 17:15 Predeal 17:15 Motca
09:40

17:15 Cristesti
09:45

17:15 Brasov 17:15 Timisesti 17:15 Brasov
09:50

17:15 Dumbrava
09:55

17:15 Targu Secuiesc 17:15 Targu Secuiesc 17:15 Targu Neamt
10:00

17:15 Sfantu Gheorghe 17:15 Piatra Neamt 17:15 Sfantu Gheorghe
10:05

17:15 Covasna 17:15 Bicaz 17:15 Covasna
10:10

17:15 Sovata
10:15

17:15 Targu Ocna 17:15 Targu Ocna 17:15 Poiana Largului
10:20

17:15 Durau
10:25

17:15 Onesti 17:15 Onesti
10:30

17:15 Comanesti 17:15 Grinties 17:15 Comanesti
10:40

17:15 Moinesti 17:15 Moinesti
10:50

17:15 Borsec
10:55

17:15 Fagaras 17:15 Simeria 17:15 Fagaras 17:15 Toplita 17:15 Simeria
11:00

17:15 Miercurea Ciuc
11:05

17:15 Vestem 17:15 Sfantu Gheorghe 17:15 Vestem
11:10

17:15 Ramnicu Valcea 17:15 Morareni 17:15 Orastie 17:15 Orastie 17:15 Ramnicu Valcea
11:20

17:15 Sebes 17:15 Sibiu 17:15 Sebes 17:15 Sibiu 17:15 Reghin
11:30

17:15 Miercurea Sibiului 17:15 Lancram 17:15 Miercurea Sibiului 17:15 Sighisoara 17:15 Lancram
11:40

17:15 Targu Mures
11:45

17:15 Sighisoara 17:15 Alba Iulia 17:15 Sighisoara 17:15 Alba Iulia
11:50

17:15 Falticeni
11:55

17:15 Medias 17:15 Medias 17:15 Suceava
12:00

17:15 Dolhasca
12:05

17:15 Teius 17:15 Teius 17:15 Veresti
12:10

17:15 Darabani
12:15

17:15 Aiud 17:15 Aiud 17:15 Stefanesti
12:20

17:15 Botosani
12:25

17:15 Unirea 17:15 Unirea
12:30

17:15 Gura Humorului
12:35

17:15 Turda 17:15 Turda 17:15 Campulung Moldovenesc
12:40

17:15 Iacobeni
12:45

17:15 Borsa
12:55

17:15 Vatra Dornei
13:00

17:15 Prundu Bargaului
13:10

17:15 Bistrita
13:15

17:15 Beclean
13:20

17:15 Baia Mare
13:25

17:15 Dej
13:30

17:15 Cluj Napoca
13:35

17:15 Cluj Napoca
13:40

17:15 Gilau
13:45

17:15 Huedin
13:50

17:15 Cluj Napoca 17:15 Cluj Napoca 17:15 Cluj Napoca 17:15 Cluj Napoca
14:00

17:15 Negreni
15:00

17:15 Piatra Craiului
16:00

17:15 Beius
16:10

17:15 Alesd
17:00

17:15 Oradea
18:00

17:15 Bors
18:30

17:15 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.