La adresa - Mersul autobuzelor Dijon Franta

La adresa

Dijon, Franta

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
08:30
09:30 Aiud 12:50 Slatina (Olt) 11:15 Calan 09:40 Falticeni 10:40 Simeria 09:45 Targu Mures 11:50 Targu Jiu 10:05 Morareni 12:40 Filiasi 10:15 Miercurea Ciuc 12:10 Lugoj 10:45 Piatra Neamt 14:00 Constanta 04:00 Bors 13:20 Tandarei 06:10 Negreni 08:40 Miercurea Sibiului 08:16 Dej 09:50 Fagaras 08:35 Vatra Dornei 10:30 Targu Ocna 09:10 Botosani 11:30 Brasov 09:30 Suceava 12:10 Ramnicu Sarat 11:20 Targu Frumos 14:00 Constanta 11:55 Iasi 13:20 Tandarei 13:00 Bacau 08:40 Miercurea Sibiului 13:55 Focsani 09:50 Fagaras 14:30 Tecuci 10:30 Targu Ocna 08:50 Borsa 11:30 Brasov 13:10 Giurgiu 12:10 Ramnicu Sarat 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 09:40 Teius 11:00 Deva 10:50 Targu Neamt 11:05 Hunedoara 09:50 Sighisoara 11:55 Targu Carbunesti 10:10 Sfantu Gheorghe 12:45 Craiova 10:30 Durau 12:15 Caransebes 10:55 Dumbrava 13:50 Mangalia 05:00 Oradea 13:00 Bucuresti 06:30 Huedin 09:00 Sibiu 08:20 Beclean 10:00 Moinesti 08:40 Iacobeni 10:50 Covasna 09:15 Darabani 11:40 Predeal 11:00 Timisesti 12:20 Ploiesti 11:30 Hirlau 13:50 Mangalia 12:00 Negresti 13:00 Bucuresti 13:10 Sascut 09:00 Sibiu 14:00 Buzau 10:00 Moinesti 14:40 Galati 10:50 Covasna 12:50 Slatina (Olt) 11:40 Predeal 13:05 Turnu Magurele 12:20 Ploiesti 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 12:30 Pitesti 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 05:30 Beius 11:30 Hateg 09:55 Medias 12:30 Isalnita 10:25 Grinties 12:00 Arad 10:35 Poiana Largului 12:20 Resita 08:00 Cluj Napoca 13:40 Medgidia 05:10 Alesd 08:10 Medias 07:00 Gilau 09:30 Ramnicu Valcea 08:25 Bistrita 10:10 Comanesti 09:00 Campulung Moldovenesc 11:00 Sfantu Gheorghe 09:20 Veresti 11:50 Sinaia 11:05 Cristesti 12:30 Pitesti 11:40 Deleni 13:40 Medgidia 12:05 Vaslui 08:10 Medias 13:40 Adjud 09:30 Ramnicu Valcea 14:10 Husi 10:10 Comanesti 14:50 Braila 11:00 Sfantu Gheorghe 12:55 Alexandria 11:50 Sinaia 09:00 Turda 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 09:10 Unirea 13:10 Slobozia 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:15 Pascani 11:40 Petrosani 10:00 Reghin 12:35 Rovinari 10:20 Toplita 12:05 Timisoara 10:40 Bicaz 12:25 Motru 15:00 Tulcea 13:30 Harsova 05:20 Piatra Craiului 08:30 Sighisoara 08:10 Cluj Napoca 09:40 Vestem 08:30 Prundu Bargaului 10:20 Onesti 09:05 Gura Humorului 11:20 Targu Secuiesc 09:25 Dolhasca 12:00 Campina 11:10 Motca 13:10 Slobozia 11:50 Podu Iloaiei 13:30 Harsova 12:10 Roman 08:30 Sighisoara 13:50 Marasesti 09:40 Vestem 14:20 Barlad 10:20 Onesti 08:13 Baia Mare 11:20 Targu Secuiesc 13:00 Corabia 12:00 Campina 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita
Sosiri
De la Ora

12:20 Tulcea
04:00

12:20 Braila
04:10

12:20 Galati
04:20

12:20 Tecuci
04:30

12:20 Barlad 12:20 Giurgiu 12:20 Giurgiu
05:00

12:20 Husi 12:20 Turnu Magurele 12:20 Turnu Magurele
05:10

12:20 Corabia 12:20 Corabia
05:20

12:20 Alexandria 12:20 Alexandria 12:20 Buzau
05:30

12:20 Slatina (Olt) 12:20 Focsani 12:20 Slatina (Olt)
05:40

12:20 Marasesti
05:50

12:20 Adjud
05:55

12:20 Laufen 12:20 Craiova 12:20 Sascut 12:20 Constanta 12:20 Craiova 12:20 Constanta
06:00

12:20 Mangalia 12:20 Mangalia 12:20 Bacau
06:05

12:20 Roman 12:20 Filiasi 12:20 Filiasi
06:10

12:20 Medgidia 12:20 Vaslui 12:20 Medgidia
06:15

12:20 Rovinari 12:20 Rovinari 12:20 Negresti 12:20 Hirsova 12:20 Hirsova
06:20

12:20 Tandarei 12:20 Tandarei
06:25

12:20 Isalnita 12:20 Slobozia 12:20 Isalnita 12:20 Slobozia 12:20 Iasi
06:30

12:20 Podu Iloaiei
06:35

12:20 Deleni 12:20 Targu Carbunesti 12:20 Targu Carbunesti
06:40

12:20 Motru 12:20 Motru 12:20 Hirlau
06:45

12:20 Resita 12:20 Targu Frumos 12:20 Resita
06:50

12:20 Pascani 12:20 Caransebes 12:20 Caransebes
06:55

12:20 Lugoj 12:20 Bucuresti 12:20 Motca 12:20 Lugoj 12:20 Bucuresti
07:00

12:20 Timisoara 12:20 Cristesti 12:20 Timisoara
07:05

12:20 Arad 12:20 Timisesti 12:20 Arad
07:10

12:20 Dumbrava 12:20 Targu Jiu 12:20 Targu Jiu
07:20

12:20 Petrosani 12:20 Petrosani 12:20 Targu Neamt
07:25

12:20 Hateg 12:20 Pitesti 12:20 Pitesti 12:20 Piatra Neamt 12:20 Hateg
07:30

12:20 Bicaz
07:35

12:20 Calan 12:20 Sovata 12:20 Calan
07:40

12:20 Poiana Largului
07:45

12:20 Ploiesti 12:20 Durau 12:20 Hunedoara 12:20 Ploiesti 12:20 Hunedoara
07:50

12:20 Grinties
07:55

12:20 Borsec 12:20 Deva 12:20 Deva 12:20 Ramnicu Sarat 12:20 Ramnicu Sarat
08:00

12:20 Toplita
08:05

12:20 Campina 12:20 Miercurea Ciuc 12:20 Campina
08:10

12:20 Sinaia 12:20 Sfantu Gheorghe 12:20 Sinaia
08:20

12:20 Morareni 12:20 Predeal 12:20 Simeria 12:20 Simeria 12:20 Predeal
08:30

12:20 Orastie 12:20 Orastie
08:40

12:20 Sebes 12:20 Sebes
08:50

12:20 Lancram 12:20 Brasov 12:20 Reghin 12:20 Brasov 12:20 Lancram
09:00

12:20 Targu Secuiesc 12:20 Targu Secuiesc
09:10

12:20 Sfantu Gheorghe 12:20 Sfantu Gheorghe
09:20

12:20 Covasna 12:20 Alba Iulia 12:20 Alba Iulia 12:20 Medias 12:20 Covasna
09:30

12:20 Targu Ocna 12:20 Teius 12:20 Teius 12:20 Targu Ocna 12:20 Sighisoara
09:40

12:20 Aiud 12:20 Onesti 12:20 Onesti 12:20 Aiud
09:50

12:20 Targu Mures 12:20 Comanesti 12:20 Unirea 12:20 Unirea 12:20 Comanesti
10:00

12:20 Falticeni
10:05

12:20 Moinesti 12:20 Turda 12:20 Suceava 12:20 Turda 12:20 Moinesti
10:10

12:20 Dolhasca
10:15

12:20 Fagaras 12:20 Veresti 12:20 Fagaras
10:20

12:20 Darabani
10:25

12:20 Vestem 12:20 Stefanesti 12:20 Vestem
10:30

12:20 Botosani
10:35

12:20 Gura Humorului
10:40

12:20 Campulung Moldovenesc
10:45

12:20 Ramnicu Valcea 12:20 Ramnicu Valcea 12:20 Iacobeni
10:50

12:20 Borsa
10:53

12:20 Sibiu 12:20 Sibiu 12:20 Vatra Dornei
11:00

12:20 Prundu Bargaului
11:05

12:20 Bistrita 12:20 Miercurea Sibiului 12:20 Miercurea Sibiului
11:10

12:20 Beclean
11:15

12:20 Sighisoara 12:20 Baia Mare 12:20 Sighisoara
11:20

12:20 Dej
11:25

12:20 Medias 12:20 Cluj Napoca 12:20 Medias
11:30

12:20 Cluj Napoca
12:00

12:20 Gilau
12:30

12:20 Huedin
13:00

12:20 Negreni
14:00

12:20 Piatra Craiului
15:00

12:20 Beius
15:30

12:20 Alesd
16:00

12:20 Oradea
19:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.