La adresa - Mersul autobuzelor Chartres Franta

La adresa

Chartres, Franta

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
05:20
11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:10 Cluj Napoca 09:00 Negreni 06:00 Oradea 21:40 Braila 12:40 Botosani 12:00 Vatra Dornei 11:30 Baia Mare 20:00 Negresti 17:30 Corabia 19:20 Hirlau 16:30 Filiasi 18:50 Cristesti 15:00 Motru 17:50 Piatra Neamt 14:00 Timisoara 16:00 Durau 15:00 Miercurea Ciuc 14:05 Medias 12:35 Gura Humorului 21:00 Buzau 20:25 Bacau 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 11:00 Cluj Napoca 12:00 Orastie 08:00 Piatra Craiului 11:30 Lancram 05:00 Bors 11:00 Teius 21:30 Galati 10:30 Unirea 12:30 Campulung Moldovenesc 10:00 Cluj Napoca 11:55 Prundu Bargaului 11:00 Ramnicu Valcea 11:20 Dej 11:30 Fagaras 19:50 Iasi 12:00 Comanesti 17:20 Alexandria 19:15 Targu Frumos 12:40 Targu Ocna 16:00 Rovinari 18:40 Timisesti 13:35 Sfantu Gheorghe 14:45 Resita 17:40 Bicaz 14:30 Brasov 13:40 Arad 15:30 Grinties 15:00 Sinaia 16:00 Rovinari 14:50 Sfantu Gheorghe 15:40 Ramnicu Sarat 15:15 Targu Carbunesti 14:00 Sighisoara 16:30 Pitesti 14:45 Resita 13:00 Darabani 17:30 Slobozia 14:15 Lugoj 20:00 Giurgiu 18:30 Hirsova 13:40 Arad 17:30 Corabia 17:30 Mangalia 13:15 Petrosani 17:10 Slatina (Olt) 10:45 Miercurea Sibiului 20:55 Focsani 12:50 Calan 16:30 Filiasi 10:00 Cluj Napoca 20:30 Sascut 12:30 Deva 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 10:20 Gilau 07:10 Beius 04:00 Budapesta 13:40 Suceava 12:20 Iacobeni 11:50 Bistrita 20:20 Roman 20:00 Giurgiu 19:40 Podu Iloaiei 17:10 Slatina (Olt) 19:05 Pascani 15:35 Isalnita 18:30 Dumbrava 14:30 Caransebes 17:00 Sovata 15:20 Borsec 14:40 Morareni 13:55 Targu Mures 13:10 Veresti 21:20 Tecuci 20:50 Marasesti 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 12:15 Simeria 10:00 Huedin 11:45 Sebes 07:00 Alesd 11:15 Alba Iulia 21:50 Tulcea 10:45 Aiud 12:50 Stefanesti 10:15 Turda 12:05 Borsa 10:50 Sibiu 11:40 Beclean 11:15 Vestem 20:10 Vaslui 11:45 Moinesti 17:40 Turnu Magurele 19:30 Deleni 12:20 Onesti 17:00 Craiova 19:00 Motca 12:55 Covasna 15:15 Targu Carbunesti 18:00 Targu Neamt 14:10 Targu Secuiesc 14:15 Lugoj 16:30 Poiana Largului 14:50 Predeal 15:10 Toplita 15:20 Campina 15:35 Isalnita 14:30 Reghin 16:00 Ploiesti 15:00 Motru 13:50 Falticeni 17:00 Bucuresti 14:30 Caransebes 13:20 Dolhasca 18:00 Tandarei 14:00 Timisoara 17:40 Turnu Magurele 17:00 Medgidia 13:30 Targu Jiu 17:20 Alexandria 20:00 Constanta 21:10 Husi 13:00 Hateg 17:00 Craiova 10:15 Medias 20:40 Adjud 12:40 Hunedoara 21:15 Barlad
08:20
11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 12:00 Orastie 16:30 Filiasi 20:55 Focsani 11:30 Lancram 15:00 Motru 20:30 Sascut 11:00 Teius 14:00 Timisoara 11:00 Cluj Napoca 10:30 Unirea 13:00 Hateg 08:00 Piatra Craiului 10:00 Cluj Napoca 12:15 Simeria 05:00 Bors 11:00 Ramnicu Valcea 11:15 Alba Iulia 21:30 Galati 11:30 Fagaras 10:15 Turda 12:30 Campulung Moldovenesc 12:00 Comanesti 11:55 Prundu Bargaului 12:40 Targu Ocna 11:20 Dej 13:35 Sfantu Gheorghe 19:50 Iasi 14:30 Brasov 19:15 Targu Frumos 15:00 Sinaia 18:40 Timisesti 15:40 Ramnicu Sarat 17:40 Bicaz 15:15 Targu Carbunesti 16:30 Pitesti 15:30 Grinties 14:45 Resita 17:30 Slobozia 14:50 Sfantu Gheorghe 14:15 Lugoj 20:00 Giurgiu 18:30 Hirsova 14:00 Sighisoara 13:40 Arad 17:30 Corabia 17:30 Mangalia 13:00 Darabani 13:15 Petrosani 17:10 Slatina (Olt) 10:45 Miercurea Sibiului 12:50 Calan 16:30 Filiasi 10:00 Cluj Napoca 12:30 Deva 17:30 Corabia 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 10:50 Sibiu 16:00 Rovinari 21:20 Tecuci 14:45 Resita 20:50 Marasesti 13:40 Arad 10:20 Gilau 12:50 Calan 07:10 Beius 12:00 Orastie 04:00 Budapesta 11:00 Teius 13:40 Suceava 10:00 Cluj Napoca 12:20 Iacobeni 11:50 Bistrita 20:20 Roman 19:40 Podu Iloaiei 19:05 Pascani 18:30 Dumbrava 17:00 Sovata 15:20 Borsec 14:40 Morareni 13:55 Targu Mures 13:10 Veresti 17:20 Alexandria 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:10 Slatina (Olt) 21:10 Husi 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 20:40 Adjud 11:15 Alba Iulia 14:30 Caransebes 21:15 Barlad 10:45 Aiud 13:30 Targu Jiu 10:00 Huedin 10:15 Turda 12:40 Hunedoara 07:00 Alesd 10:50 Sibiu 11:45 Sebes 21:50 Tulcea 11:15 Vestem 10:45 Aiud 12:50 Stefanesti 11:45 Moinesti 12:05 Borsa 12:20 Onesti 11:40 Beclean 12:55 Covasna 20:10 Vaslui 14:10 Targu Secuiesc 19:30 Deleni 14:50 Predeal 19:00 Motca 15:20 Campina 18:00 Targu Neamt 15:35 Isalnita 16:00 Ploiesti 16:30 Poiana Largului 15:00 Motru 17:00 Bucuresti 15:10 Toplita 14:30 Caransebes 18:00 Tandarei 14:30 Reghin 14:00 Timisoara 17:40 Turnu Magurele 17:00 Medgidia 13:50 Falticeni 13:30 Targu Jiu 17:20 Alexandria 20:00 Constanta 13:20 Dolhasca 13:00 Hateg 17:00 Craiova 10:15 Medias 12:40 Hunedoara 16:00 Rovinari 20:00 Giurgiu 12:15 Simeria 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:00 Craiova 21:00 Buzau 15:15 Targu Carbunesti 20:25 Bacau 14:15 Lugoj 11:10 Cluj Napoca 13:15 Petrosani 09:00 Negreni 12:30 Deva 06:00 Oradea 11:30 Lancram 21:40 Braila 10:30 Unirea 12:40 Botosani 12:00 Vatra Dornei 11:30 Baia Mare 20:00 Negresti 19:20 Hirlau 18:50 Cristesti 17:50 Piatra Neamt 16:00 Durau 15:00 Miercurea Ciuc 14:05 Medias 12:35 Gura Humorului 17:40 Turnu Magurele
Sosiri
De la Ora

13:40 Tulcea 15:50 Tulcea
04:00

13:40 Braila 15:50 Braila
04:10

13:40 Galati 15:50 Galati
04:20

13:40 Tecuci 15:50 Tecuci
04:30

13:40 Giurgiu 15:50 Giurgiu 13:40 Barlad 15:50 Barlad
05:00

13:40 Husi 15:50 Husi 13:40 Turnu Magurele 15:50 Turnu Magurele
05:10

13:40 Corabia 15:50 Corabia
05:20

13:40 Buzau 13:40 Alexandria 15:50 Buzau 15:50 Alexandria
05:30

13:40 Focsani 13:40 Slatina (Olt) 15:50 Focsani 15:50 Slatina (Olt)
05:40

13:40 Marasesti 15:50 Marasesti
05:50

13:40 Adjud 15:50 Adjud
05:55

13:40 Constanta 15:50 Constanta 13:40 Sascut 13:40 Laufen 13:40 Craiova 15:50 Sascut 15:50 Laufen 15:50 Craiova
06:00

19:00 Giurgiu 19:00 Constanta 19:00 Giurgiu 19:00 Constanta
06:00

13:40 Bacau 15:50 Bacau 13:40 Mangalia 15:50 Mangalia
06:05

13:40 Roman 13:40 Filiasi 15:50 Roman 15:50 Filiasi
06:10

19:00 Turnu Magurele 19:00 Turnu Magurele
06:10

13:40 Vaslui 13:40 Medgidia 15:50 Vaslui 15:50 Medgidia
06:15

13:40 Rovinari 13:40 Hirsova 15:50 Rovinari 15:50 Hirsova 13:40 Negresti 15:50 Negresti
06:20

19:00 Corabia 19:00 Corabia
06:20

13:40 Tandarei 15:50 Tandarei
06:25

13:40 Iasi 13:40 Isalnita 15:50 Iasi 15:50 Isalnita 13:40 Slobozia 15:50 Slobozia
06:30

19:00 Mangalia 19:00 Mangalia 19:00 Alexandria 19:00 Alexandria
06:30

13:40 Podu Iloaiei 15:50 Podu Iloaiei
06:35

13:40 Deleni 15:50 Deleni 13:40 Targu Carbunesti 15:50 Targu Carbunesti
06:40

19:00 Medgidia 19:00 Filiasi 19:00 Filiasi 19:00 Medgidia
06:40

13:40 Motru 13:40 Hirlau 15:50 Motru 15:50 Hirlau
06:45

13:40 Resita 13:40 Targu Frumos 15:50 Resita 15:50 Targu Frumos
06:50

19:00 Slatina (Olt) 19:00 Slatina (Olt) 19:00 Hirsova 19:00 Hirsova
06:50

13:40 Caransebes 13:40 Pascani 15:50 Caransebes 15:50 Pascani
06:55

13:40 Lugoj 13:40 Motca 15:50 Lugoj 15:50 Motca 13:40 Bucuresti 15:50 Bucuresti
07:00

19:00 Craiova 19:00 Tulcea 19:00 Tandarei 19:00 Tandarei 19:00 Craiova
07:00

13:40 Timisoara 13:40 Cristesti 15:50 Timisoara 15:50 Cristesti
07:05

13:40 Arad 13:40 Timisesti 15:50 Arad 15:50 Timisesti
07:10

19:00 Filiasi 19:00 Filiasi 19:00 Braila
07:10

19:00 Galati
07:15

13:40 Targu Jiu 15:50 Targu Jiu 13:40 Dumbrava 15:50 Dumbrava
07:20

19:00 Rovinari 19:00 Rovinari
07:20

13:40 Targu Neamt 15:50 Targu Neamt 13:40 Petrosani 15:50 Petrosani
07:25

19:00 Tecuci
07:25

13:40 Pitesti 13:40 Hateg 15:50 Pitesti 15:50 Hateg 13:40 Piatra Neamt 15:50 Piatra Neamt
07:30

19:00 Isalnita 19:00 Isalnita
07:30

13:40 Bicaz 15:50 Bicaz
07:35

19:00 Barlad
07:35

15:50 Calan 13:40 Sovata 13:40 Calan 15:50 Sovata
07:40

19:00 Targu Carbunesti 19:00 Targu Carbunesti
07:40

13:40 Poiana Largului 15:50 Poiana Largului
07:45

19:00 Motru 19:00 Motru 19:00 Husi
07:45

13:40 Ploiesti 13:40 Durau 13:40 Hunedoara 15:50 Ploiesti 15:50 Durau 15:50 Hunedoara
07:50

19:00 Resita 19:00 Resita
07:50

13:40 Grinties 15:50 Grinties
07:55

19:00 Caransebes 19:00 Caransebes
07:55

13:40 Ramnicu Sarat 15:50 Ramnicu Sarat 13:40 Deva 13:40 Borsec 15:50 Deva 15:50 Borsec
08:00

19:00 Lugoj 19:00 Slobozia 19:00 Slobozia 19:00 Buzau 19:00 Lugoj
08:00

13:40 Toplita 15:50 Toplita
08:05

19:00 Timisoara 19:00 Timisoara
08:05

13:40 Campina 13:40 Miercurea Ciuc 15:50 Campina 15:50 Miercurea Ciuc
08:10

19:00 Bucuresti 19:00 Arad 19:00 Focsani 19:00 Arad 19:00 Bucuresti
08:10

19:00 Marasesti
08:15

13:40 Sinaia 13:40 Sfantu Gheorghe 15:50 Sinaia 15:50 Sfantu Gheorghe
08:20

19:00 Targu Jiu 19:00 Targu Jiu
08:20

19:00 Petrosani 19:00 Petrosani 19:00 Adjud
08:25

13:40 Simeria 15:50 Simeria 13:40 Predeal 13:40 Morareni 15:50 Predeal 15:50 Morareni
08:30

19:00 Hateg 19:00 Hateg
08:30

19:00 Sascut
08:35

13:40 Orastie 15:50 Orastie
08:40

19:00 Calan 19:00 Calan
08:40

19:00 Bacau
08:45

13:40 Sebes 15:50 Sebes
08:50

19:00 Hunedoara 19:00 Hunedoara
08:50

19:00 Roman
08:55

13:40 Brasov 13:40 Lancram 13:40 Reghin 15:50 Brasov 15:50 Lancram 15:50 Reghin
09:00

19:00 Deva 19:00 Pitesti 19:00 Deva 19:00 Pitesti 19:00 Vaslui
09:00

19:00 Negresti
09:05

13:40 Targu Secuiesc 15:50 Targu Secuiesc
09:10

19:00 Ramnicu Sarat 19:00 Iasi 19:00 Ramnicu Sarat
09:10

19:00 Podu Iloaiei
09:15

13:40 Sfantu Gheorghe 15:50 Sfantu Gheorghe
09:20

19:00 Campina 19:00 Deleni 19:00 Campina
09:20

19:00 Hirlau
09:25

13:40 Covasna 13:40 Alba Iulia 13:40 Medias 15:50 Covasna 15:50 Alba Iulia 15:50 Medias
09:30

19:00 Sinaia 19:00 Targu Frumos 19:00 Sinaia
09:30

19:00 Pascani
09:35

13:40 Sighisoara 13:40 Targu Ocna 13:40 Teius 15:50 Sighisoara 15:50 Targu Ocna 15:50 Teius
09:40

19:00 Motca 19:00 Predeal 19:00 Predeal
09:40

19:00 Cristesti
09:45

13:40 Onesti 13:40 Aiud 15:50 Onesti 15:50 Aiud
09:50

19:00 Brasov 19:00 Brasov 19:00 Timisesti
09:50

19:00 Dumbrava
09:55

13:40 Comanesti 13:40 Unirea 15:50 Comanesti 15:50 Unirea 13:40 Targu Mures 15:50 Targu Mures
10:00

19:00 Targu Secuiesc 19:00 Targu Neamt 19:00 Targu Secuiesc
10:00

13:40 Falticeni 15:50 Falticeni
10:05

19:00 Sfantu Gheorghe 19:00 Sfantu Gheorghe 19:00 Piatra Neamt
10:05

13:40 Suceava 13:40 Moinesti 13:40 Turda 15:50 Suceava 15:50 Moinesti 15:50 Turda
10:10

19:00 Covasna 19:00 Bicaz 19:00 Covasna
10:10

13:40 Dolhasca 15:50 Dolhasca
10:15

19:00 Sovata
10:15

13:40 Fagaras 15:50 Fagaras 13:40 Veresti 15:50 Veresti
10:20

19:00 Poiana Largului 19:00 Targu Ocna 19:00 Targu Ocna
10:20

13:40 Darabani 15:50 Darabani
10:25

19:00 Durau
10:25

13:40 Stefanesti 13:40 Vestem 15:50 Stefanesti 15:50 Vestem
10:30

19:00 Onesti 19:00 Onesti
10:30

13:40 Botosani 15:50 Botosani
10:35

13:40 Gura Humorului 15:50 Gura Humorului
10:40

19:00 Comanesti 19:00 Grinties 19:00 Comanesti
10:40

13:40 Campulung Moldovenesc 15:50 Campulung Moldovenesc
10:45

13:40 Ramnicu Valcea 15:50 Ramnicu Valcea 13:40 Iacobeni 15:50 Iacobeni
10:50

19:00 Moinesti 19:00 Moinesti
10:50

13:40 Borsa 15:50 Borsa
10:53

19:00 Borsec
10:55

13:40 Vatra Dornei 15:50 Vatra Dornei 13:40 Sibiu 15:50 Sibiu
11:00

19:00 Toplita 19:00 Fagaras 19:00 Simeria 19:00 Fagaras 19:00 Simeria
11:00

13:40 Prundu Bargaului 15:50 Prundu Bargaului
11:05

19:00 Miercurea Ciuc
11:05

13:40 Bistrita 13:40 Miercurea Sibiului 15:50 Bistrita 15:50 Miercurea Sibiului
11:10

19:00 Vestem 19:00 Vestem 19:00 Sfantu Gheorghe
11:10

13:40 Beclean 15:50 Beclean
11:15

13:40 Baia Mare 15:50 Baia Mare 13:40 Sighisoara 15:50 Sighisoara
11:20

19:00 Orastie 19:00 Morareni 19:00 Ramnicu Valcea 19:00 Orastie 19:00 Ramnicu Valcea
11:20

13:40 Dej 15:50 Dej
11:25

13:40 Medias 15:50 Medias 13:40 Cluj Napoca 15:50 Cluj Napoca
11:30

19:00 Sebes 19:00 Sibiu 19:00 Reghin 19:00 Sebes 19:00 Sibiu
11:30

19:00 Lancram 19:00 Miercurea Sibiului 19:00 Lancram 19:00 Miercurea Sibiului 19:00 Sighisoara
11:40

19:00 Targu Mures
11:45

19:00 Sighisoara 19:00 Alba Iulia 19:00 Sighisoara 19:00 Alba Iulia
11:50

19:00 Falticeni
11:55

13:40 Cluj Napoca 15:50 Cluj Napoca
12:00

19:00 Medias 19:00 Suceava 19:00 Medias
12:00

19:00 Dolhasca
12:05

19:00 Teius 19:00 Teius 19:00 Veresti
12:10

19:00 Darabani
12:15

19:00 Aiud 19:00 Aiud 19:00 Stefanesti
12:20

19:00 Botosani
12:25

13:40 Gilau 15:50 Gilau
12:30

19:00 Unirea 19:00 Unirea
12:30

19:00 Gura Humorului
12:35

19:00 Campulung Moldovenesc 19:00 Turda 19:00 Turda
12:40

19:00 Iacobeni
12:45

19:00 Borsa
12:55

13:40 Huedin 15:50 Huedin
13:00

19:00 Vatra Dornei
13:00

19:00 Prundu Bargaului
13:10

19:00 Bistrita
13:15

19:00 Beclean
13:20

19:00 Baia Mare
13:25

19:00 Dej
13:30

19:00 Cluj Napoca
13:35

19:00 Cluj Napoca
13:40

19:00 Gilau
13:45

19:00 Huedin
13:50

13:40 Negreni 15:50 Negreni
14:00

19:00 Cluj Napoca 19:00 Cluj Napoca 19:00 Cluj Napoca 19:00 Cluj Napoca
14:00

13:40 Piatra Craiului 15:50 Piatra Craiului
15:00

19:00 Negreni
15:00

13:40 Beius 15:50 Beius
15:30

13:40 Alesd 15:50 Alesd
16:00

19:00 Piatra Craiului
16:00

19:00 Beius
16:10

19:00 Alesd
17:00

19:00 Oradea
18:00

19:00 Bors
18:30

13:40 Oradea 15:50 Oradea
19:00

19:00 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.