Statie Cannes - Mersul autobuzelor Cannes Franta

Statie Cannes

Cannes, Franta

Plecări
Ora Către
07:00
11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:00 Medgidia 18:30 Dumbrava 10:15 Medias 17:00 Sovata 17:30 Corabia 15:20 Borsec 16:30 Filiasi 14:40 Morareni 15:00 Motru 13:55 Targu Mures 14:00 Timisoara 13:10 Veresti 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 15:00 Motru 21:20 Tecuci 14:00 Timisoara 20:50 Marasesti 13:00 Hateg 10:20 Gilau 12:15 Simeria 07:10 Beius 11:15 Alba Iulia 04:00 Budapesta 10:15 Turda 13:40 Suceava 11:15 Vestem 12:20 Iacobeni 12:20 Onesti 11:50 Bistrita 14:10 Targu Secuiesc 20:20 Roman 15:20 Campina 19:40 Podu Iloaiei 17:00 Bucuresti 19:05 Pascani 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:30 Mangalia 18:00 Targu Neamt 10:00 Cluj Napoca 16:30 Poiana Largului 17:20 Alexandria 15:10 Toplita 16:00 Rovinari 14:30 Reghin 14:45 Resita 13:50 Falticeni 13:40 Arad 13:20 Dolhasca 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 21:10 Husi 14:45 Resita 20:40 Adjud 13:40 Arad 21:15 Barlad 12:50 Calan 10:00 Huedin 12:00 Orastie 07:00 Alesd 11:00 Teius 21:50 Tulcea 10:00 Cluj Napoca 12:50 Stefanesti 11:30 Fagaras 12:05 Borsa 12:40 Targu Ocna 11:40 Beclean 14:30 Brasov 20:10 Vaslui 15:40 Ramnicu Sarat 19:30 Deleni 17:30 Slobozia 19:00 Motca 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 18:50 Cristesti 20:00 Constanta 17:50 Piatra Neamt 20:00 Giurgiu 16:00 Durau 17:10 Slatina (Olt) 15:00 Miercurea Ciuc 15:35 Isalnita 14:05 Medias 14:30 Caransebes 12:35 Gura Humorului 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 21:00 Buzau 14:30 Caransebes 20:25 Bacau 13:30 Targu Jiu 11:10 Cluj Napoca 12:40 Hunedoara 09:00 Negreni 11:45 Sebes 06:00 Oradea 10:45 Aiud 21:40 Braila 10:50 Sibiu 12:40 Botosani 11:45 Moinesti 12:00 Vatra Dornei 12:55 Covasna 11:30 Baia Mare 14:50 Predeal 20:00 Negresti 16:00 Ploiesti 19:20 Hirlau 18:00 Tandarei 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 18:40 Timisesti 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Bicaz 17:40 Turnu Magurele 15:30 Grinties 17:00 Craiova 14:50 Sfantu Gheorghe 15:15 Targu Carbunesti 14:00 Sighisoara 14:15 Lugoj 13:00 Darabani 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 20:55 Focsani 14:15 Lugoj 20:30 Sascut 13:15 Petrosani 11:00 Cluj Napoca 12:30 Deva 08:00 Piatra Craiului 11:30 Lancram 05:00 Bors 10:30 Unirea 21:30 Galati 11:00 Ramnicu Valcea 12:30 Campulung Moldovenesc 12:00 Comanesti 11:55 Prundu Bargaului 13:35 Sfantu Gheorghe 11:20 Dej 15:00 Sinaia 19:50 Iasi 16:30 Pitesti 19:15 Targu Frumos 18:30 Hirsova
Sosiri
De la Ora

14:40 Tulcea
04:00

14:40 Braila
04:10

14:40 Galati
04:20

14:40 Tecuci
04:30

14:40 Barlad 14:40 Giurgiu
05:00

14:40 Turnu Magurele 14:40 Husi
05:10

14:40 Corabia
05:20

14:40 Alexandria 14:40 Buzau
05:30

14:40 Focsani 14:40 Slatina (Olt)
05:40

14:40 Marasesti
05:50

14:40 Adjud
05:55

14:40 Laufen 14:40 Craiova 14:40 Constanta 14:40 Sascut
06:00

17:40 Giurgiu 17:40 Constanta 17:40 Giurgiu 17:40 Constanta
06:00

14:40 Bacau 14:40 Mangalia
06:05

14:40 Filiasi 14:40 Roman
06:10

17:40 Turnu Magurele 17:40 Turnu Magurele
06:10

14:40 Medgidia 14:40 Vaslui
06:15

14:40 Rovinari 14:40 Negresti 14:40 Hirsova
06:20

17:40 Corabia 17:40 Corabia
06:20

14:40 Tandarei
06:25

14:40 Iasi 14:40 Isalnita 14:40 Slobozia
06:30

17:40 Mangalia 17:40 Mangalia 17:40 Alexandria 17:40 Alexandria
06:30

14:40 Podu Iloaiei
06:35

14:40 Targu Carbunesti 14:40 Deleni
06:40

17:40 Medgidia 17:40 Filiasi 17:40 Filiasi 17:40 Medgidia
06:40

14:40 Motru 14:40 Hirlau
06:45

14:40 Targu Frumos 14:40 Resita
06:50

17:40 Slatina (Olt) 17:40 Slatina (Olt) 17:40 Hirsova 17:40 Hirsova
06:50

14:40 Caransebes 14:40 Pascani
06:55

14:40 Bucuresti 14:40 Lugoj 14:40 Motca
07:00

17:40 Craiova 17:40 Tulcea 17:40 Tandarei 17:40 Tandarei 17:40 Craiova
07:00

14:40 Timisoara 14:40 Cristesti
07:05

14:40 Timisesti 14:40 Arad
07:10

17:40 Filiasi 17:40 Filiasi 17:40 Braila
07:10

17:40 Galati
07:15

14:40 Dumbrava 14:40 Targu Jiu
07:20

17:40 Rovinari 17:40 Rovinari
07:20

14:40 Petrosani 14:40 Targu Neamt
07:25

17:40 Tecuci
07:25

14:40 Hateg 14:40 Pitesti 14:40 Piatra Neamt
07:30

17:40 Isalnita 17:40 Isalnita
07:30

14:40 Bicaz
07:35

17:40 Barlad
07:35

14:40 Calan 14:40 Sovata
07:40

17:40 Targu Carbunesti 17:40 Targu Carbunesti
07:40

14:40 Poiana Largului
07:45

17:40 Motru 17:40 Husi 17:40 Motru
07:45

14:40 Hunedoara 14:40 Ploiesti 14:40 Durau
07:50

17:40 Resita 17:40 Resita
07:50

14:40 Grinties
07:55

17:40 Caransebes 17:40 Caransebes
07:55

14:40 Borsec 14:40 Deva 14:40 Ramnicu Sarat
08:00

17:40 Slobozia 17:40 Lugoj 17:40 Slobozia 17:40 Buzau 17:40 Lugoj
08:00

14:40 Toplita
08:05

17:40 Timisoara 17:40 Timisoara
08:05

14:40 Campina 14:40 Miercurea Ciuc
08:10

17:40 Bucuresti 17:40 Arad 17:40 Focsani 17:40 Arad 17:40 Bucuresti
08:10

17:40 Marasesti
08:15

14:40 Sfantu Gheorghe 14:40 Sinaia
08:20

17:40 Targu Jiu 17:40 Targu Jiu
08:20

17:40 Petrosani 17:40 Petrosani 17:40 Adjud
08:25

14:40 Morareni 14:40 Predeal 14:40 Simeria
08:30

17:40 Hateg 17:40 Hateg
08:30

17:40 Sascut
08:35

14:40 Orastie
08:40

17:40 Calan 17:40 Calan
08:40

17:40 Bacau
08:45

14:40 Sebes
08:50

17:40 Hunedoara 17:40 Hunedoara
08:50

17:40 Roman
08:55

14:40 Lancram 14:40 Brasov 14:40 Reghin
09:00

17:40 Deva 17:40 Pitesti 17:40 Deva 17:40 Vaslui 17:40 Pitesti
09:00

17:40 Negresti
09:05

14:40 Targu Secuiesc
09:10

17:40 Ramnicu Sarat 17:40 Iasi 17:40 Ramnicu Sarat
09:10

17:40 Podu Iloaiei
09:15

14:40 Sfantu Gheorghe
09:20

17:40 Campina 17:40 Campina 17:40 Deleni
09:20

17:40 Hirlau
09:25

14:40 Covasna 14:40 Alba Iulia 14:40 Medias
09:30

17:40 Sinaia 17:40 Targu Frumos 17:40 Sinaia
09:30

17:40 Pascani
09:35

14:40 Sighisoara 14:40 Targu Ocna 14:40 Teius
09:40

17:40 Predeal 17:40 Predeal 17:40 Motca
09:40

17:40 Cristesti
09:45

14:40 Onesti 14:40 Aiud
09:50

17:40 Brasov 17:40 Timisesti 17:40 Brasov
09:50

17:40 Dumbrava
09:55

14:40 Unirea 14:40 Targu Mures 14:40 Comanesti
10:00

17:40 Targu Secuiesc 17:40 Targu Secuiesc 17:40 Targu Neamt
10:00

14:40 Falticeni
10:05

17:40 Sfantu Gheorghe 17:40 Piatra Neamt 17:40 Sfantu Gheorghe
10:05

14:40 Moinesti 14:40 Turda 14:40 Suceava
10:10

17:40 Bicaz 17:40 Covasna 17:40 Covasna
10:10

14:40 Dolhasca
10:15

17:40 Sovata
10:15

14:40 Fagaras 14:40 Veresti
10:20

17:40 Targu Ocna 17:40 Targu Ocna 17:40 Poiana Largului
10:20

14:40 Darabani
10:25

17:40 Durau
10:25

14:40 Vestem 14:40 Stefanesti
10:30

17:40 Onesti 17:40 Onesti
10:30

14:40 Botosani
10:35

14:40 Gura Humorului
10:40

17:40 Comanesti 17:40 Grinties 17:40 Comanesti
10:40

14:40 Campulung Moldovenesc
10:45

14:40 Ramnicu Valcea 14:40 Iacobeni
10:50

17:40 Moinesti 17:40 Moinesti
10:50

14:40 Borsa
10:53

17:40 Borsec
10:55

14:40 Vatra Dornei 14:40 Sibiu
11:00

17:40 Fagaras 17:40 Simeria 17:40 Fagaras 17:40 Toplita 17:40 Simeria
11:00

14:40 Prundu Bargaului
11:05

17:40 Miercurea Ciuc
11:05

14:40 Bistrita 14:40 Miercurea Sibiului
11:10

17:40 Vestem 17:40 Vestem 17:40 Sfantu Gheorghe
11:10

14:40 Beclean
11:15

14:40 Sighisoara 14:40 Baia Mare
11:20

17:40 Morareni 17:40 Orastie 17:40 Ramnicu Valcea 17:40 Orastie 17:40 Ramnicu Valcea
11:20

14:40 Dej
11:25

14:40 Cluj Napoca 14:40 Medias
11:30

17:40 Sebes 17:40 Sibiu 17:40 Sebes 17:40 Sibiu 17:40 Reghin
11:30

17:40 Lancram 17:40 Miercurea Sibiului 17:40 Sighisoara 17:40 Lancram 17:40 Miercurea Sibiului
11:40

17:40 Targu Mures
11:45

17:40 Sighisoara 17:40 Sighisoara 17:40 Alba Iulia 17:40 Alba Iulia
11:50

17:40 Falticeni
11:55

14:40 Cluj Napoca
12:00

17:40 Medias 17:40 Medias 17:40 Suceava
12:00

17:40 Dolhasca
12:05

17:40 Teius 17:40 Veresti 17:40 Teius
12:10

17:40 Darabani
12:15

17:40 Aiud 17:40 Aiud 17:40 Stefanesti
12:20

17:40 Botosani
12:25

14:40 Gilau
12:30

17:40 Unirea 17:40 Unirea
12:30

17:40 Gura Humorului
12:35

17:40 Turda 17:40 Campulung Moldovenesc 17:40 Turda
12:40

17:40 Iacobeni
12:45

17:40 Borsa
12:55

14:40 Huedin
13:00

17:40 Vatra Dornei
13:00

17:40 Prundu Bargaului
13:10

17:40 Bistrita
13:15

17:40 Beclean
13:20

17:40 Baia Mare
13:25

17:40 Dej
13:30

17:40 Cluj Napoca
13:35

17:40 Cluj Napoca
13:40

17:40 Gilau
13:45

17:40 Huedin
13:50

14:40 Negreni
14:00

17:40 Cluj Napoca 17:40 Cluj Napoca 17:40 Cluj Napoca 17:40 Cluj Napoca
14:00

14:40 Piatra Craiului
15:00

17:40 Negreni
15:00

14:40 Beius
15:30

14:40 Alesd
16:00

17:40 Piatra Craiului
16:00

17:40 Beius
16:10

17:40 Alesd
17:00

17:40 Oradea
18:00

17:40 Bors
18:30

14:40 Oradea
19:00

17:40 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.