La adresa - Mersul autobuzelor Calais Franta

La adresa

Calais, Franta

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
01:00 Danytur
18:00 Girov 14:00 Fagaras 18:30 Barlad 10:00 Deva 19:00 Husi 16:30 Bacau 14:30 Brasov 13:20 Campia Turzii 10:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 10:00 Deva 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 04:00 Viena 17:30 Negresti 06:00 Onesti 14:00 Sighisoara 13:00 Turda 10:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Girov 14:00 Fagaras 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 19:20 Galati 18:00 Vaslui 15:30 Targu Secuiesc 13:40 Targu Mures 12:00 Cluj Napoca 09:00 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 19:00 Cotnari 16:00 Praid 08:00 Oradea 11:30 Sebes 19:40 Braila 17:00 Roman 15:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Ludus 10:45 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu
Sosiri
De la Ora
Danytur
17:40 Schwechat
03:50
Danytur
17:40 Braila 17:40 Focsani
05:00

15:30 Giurgiu 15:30 Giurgiu
05:00

15:30 Turnu Magurele 15:30 Turnu Magurele
05:10
Danytur
17:40 Tecuci
05:20

15:30 Corabia 15:30 Corabia
05:20
Danytur
17:40 Galati
05:30

15:30 Braila 15:30 Alexandria 15:30 Alexandria
05:30

15:30 Galati
05:35
Danytur
17:40 Marasesti
05:40

15:30 Slatina (Olt) 15:30 Slatina (Olt)
05:40
Danytur
17:40 Barlad 17:40 Saveni 17:40 Adjud 17:40 Saveni
06:00

15:30 Constanta 15:30 Craiova 15:30 Craiova 15:30 Constanta
06:00

15:30 Mangalia 15:30 Mangalia
06:05
Danytur
17:40 Husi
06:10

15:30 Filiasi 15:30 Filiasi
06:10

15:30 Medgidia 15:30 Medgidia
06:15

15:30 Rovinari 15:30 Hirsova 15:30 Hirsova 15:30 Rovinari
06:20

15:30 Tandarei 15:30 Tandarei
06:25
Danytur
17:40 Botosani 17:40 Botosani
06:30

15:30 Slobozia 15:30 Slobozia 15:30 Isalnita 15:30 Isalnita
06:30

15:30 Targu Carbunesti 15:30 Targu Carbunesti 15:30 Tecuci
06:40

15:30 Motru 15:30 Barlad 15:30 Motru
06:45

15:30 Resita 15:30 Husi 15:30 Resita
06:50

15:30 Caransebes 15:30 Caransebes
06:55
Danytur
17:40 Harlau 17:40 Vaslui 17:40 Iasi 17:40 Iasi 17:40 Harlau
07:00

15:30 Bucuresti 15:30 Lugoj 15:30 Lugoj 15:30 Bucuresti 15:30 Buzau
07:00

15:30 Timisoara 15:30 Timisoara
07:05

15:30 Arad 15:30 Focsani 15:30 Arad
07:10
Danytur
17:40 Cotnari 17:40 Cotnari
07:15

15:30 Targu Jiu 15:30 Targu Jiu
07:20

15:30 Marasesti 15:30 Petrosani 15:30 Petrosani
07:25
Danytur
17:40 Targu Frumos 17:40 Suceava 17:40 Targu Frumos 17:40 Suceava
07:30

15:30 Adjud 15:30 Hateg 15:30 Pitesti 15:30 Hateg 15:30 Pitesti
07:30

15:30 Sascut
07:35

15:30 Calan 15:30 Bacau 15:30 Calan
07:40

15:30 Roman
07:45

15:30 Vaslui 15:30 Hunedoara 15:30 Ploiesti 15:30 Hunedoara 15:30 Ploiesti
07:50
Danytur
17:40 Pascani 17:40 Pascani 17:40 Negresti 17:40 Targu Ocna
08:00

15:30 Ramnicu Sarat 15:30 Deva 15:30 Negresti 15:30 Ramnicu Sarat 15:30 Deva
08:00

15:30 Iasi
08:05

15:30 Campina 15:30 Podu Iloaiei 15:30 Campina
08:10

15:30 Deleni
08:15

15:30 Sinaia 15:30 Harlau 15:30 Sinaia
08:20

15:30 Targu Frumos
08:25

15:30 Predeal 15:30 Simeria 15:30 Pascani 15:30 Predeal 15:30 Simeria
08:30

15:30 Motca
08:35

15:30 Cristesti 15:30 Orastie 15:30 Orastie
08:40

15:30 Timisesti
08:45

15:30 Sebes 15:30 Targu Neamt 15:30 Sebes
08:50

15:30 Piatra Neamt
08:55
Danytur
17:40 Comanesti 17:40 Roman
09:00

15:30 Brasov 15:30 Lancram 15:30 Lancram 15:30 Bicaz 15:30 Brasov
09:00

15:30 Targu Secuiesc 15:30 Poiana Largului 15:30 Targu Secuiesc
09:10
Danytur
17:40 Girov 17:40 Girov
09:20

15:30 Durau 15:30 Sfantu Gheorghe 15:30 Sfantu Gheorghe
09:20

15:30 Toplita 15:30 Covasna 15:30 Alba Iulia 15:30 Covasna 15:30 Alba Iulia
09:30

15:30 Targu Ocna 15:30 Teius 15:30 Morareni 15:30 Teius 15:30 Targu Ocna
09:40

15:30 Reghin
09:45

15:30 Onesti 15:30 Targu Mures 15:30 Aiud 15:30 Aiud 15:30 Onesti
09:50
Danytur
17:40 Gura Humorului 17:40 Bacau 17:40 Miercurea Ciuc 17:40 Piatra Neamt 17:40 Targu Neamt 17:40 Piatra Neamt 17:40 Gura Humorului 17:40 Targu Neamt
10:00

15:30 Falticeni 15:30 Unirea 15:30 Unirea 15:30 Comanesti 15:30 Comanesti
10:00

15:30 Suceava
10:05

15:30 Turda 15:30 Moinesti 15:30 Dolhasca 15:30 Moinesti 15:30 Turda
10:10

15:30 Veresti 15:30 Fagaras 15:30 Fagaras
10:20

15:30 Darabani
10:25
Danytur
17:40 Bicaz 17:40 Bicaz
10:30

15:30 Vestem 15:30 Vestem 15:30 Botosani
10:30

15:30 Gura Humorului
10:40

15:30 Ramnicu Valcea 15:30 Ramnicu Valcea
10:50

15:30 Campulung Moldovenesc
10:55
Danytur
17:40 Onesti 17:40 Campulung Moldovenesc 17:40 Campulung Moldovenesc 17:40 Odorheiu Secuiesc
11:00

15:30 Iacobeni 15:30 Sibiu 15:30 Sibiu
11:00

15:30 Vatra Dornei
11:05

15:30 Miercurea Sibiului 15:30 Prundu Bargaului 15:30 Miercurea Sibiului
11:10

15:30 Sighisoara 15:30 Bistrita 15:30 Sighisoara
11:20

15:30 Beclean 15:30 Medias 15:30 Medias
11:30

15:30 Dej
11:40

15:30 Cluj Napoca
11:45
Danytur
17:40 Praid 17:40 Vatra Dornei 17:40 Vatra Dornei 17:40 Targu Secuiesc 17:40 Medias 17:40 Praid
12:00

15:30 Cluj Napoca
12:00

15:30 Gilau
12:15
Danytur
17:40 Blaj 17:40 Reghin 17:40 Sfantu Gheorghe 17:40 Reghin
13:00

15:30 Huedin
13:30
Danytur
17:40 Fagaras 17:40 Brasov 17:40 Teius 17:40 Fagaras
14:00

15:30 Negreni
14:50

15:30 Alesd
14:55
Danytur
17:40 Sighisoara 17:40 Avrig 17:40 Alba Iulia 17:40 Avrig
15:00
Danytur
17:40 Sibiu 17:40 Sibiu
15:30
Danytur
17:40 Dej 17:40 Bistrita 17:40 Dej 17:40 Bistrita 17:40 Targu Mures 17:40 Zlatna
16:00
Danytur
17:40 Sebes 17:40 Ludus 17:40 Sebes
16:30
Danytur
17:40 Abrud 17:40 Nasaud 17:40 Campia Turzii 17:40 Nasaud
17:00
Danytur
17:40 Beclean 17:40 Turda 17:40 Beclean
17:30
Danytur
17:40 Cluj Napoca 17:40 Gherla 17:40 Zalau 17:40 Deva 17:40 Brad 17:40 Gherla 17:40 Deva 17:40 Zalau
18:00

15:30 Oradea
18:15
Danytur
17:40 Floresti
18:30

15:30 Bors
18:30
Danytur
17:40 Gilau
19:00
Danytur
17:40 Huedin
20:00
Danytur
17:40 Alesd
21:00
Danytur
17:40 Oradea 17:40 Oradea 17:40 Oradea 17:40 Arad 17:40 Oradea 17:40 Oradea
22:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.