La adresa - Mersul autobuzelor Calais Franta

La adresa

Calais, Franta

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
01:00
14:00 Fagaras 18:30 Barlad 10:00 Deva 19:00 Husi 16:30 Bacau 14:30 Brasov 13:20 Campia Turzii 10:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 18:00 Girov 13:30 Avrig 04:00 Viena 17:30 Negresti 06:00 Onesti 14:00 Sighisoara 13:00 Turda 10:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 17:30 Piatra Neamt 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 19:20 Galati 18:00 Vaslui 15:30 Targu Secuiesc 13:40 Targu Mures 12:00 Cluj Napoca 09:00 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 19:20 Harlau 16:00 Praid 08:00 Oradea 11:30 Sebes 19:40 Braila 17:00 Roman 15:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Ludus 10:45 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 19:00 Cotnari
01:00
16:00 Durau 14:50 Sfantu Gheorghe 14:00 Sighisoara 21:30 Galati 21:00 Buzau 20:30 Sascut 20:00 Negresti 19:20 Harlau 18:50 Cristesti 13:50 Falticeni 12:30 Campulung Moldovenesc 11:55 Prundu Bargaului 11:20 Dej 10:00 Huedin 07:00 Alesd 13:00 Darabani 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 11:00 Ramnicu Valcea 13:15 Petrosani 12:00 Comanesti 12:30 Deva 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 10:30 Unirea 16:30 Pitesti 11:00 Ramnicu Valcea 18:30 Hirsova 12:00 Comanesti 10:45 Miercurea Sibiului 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 17:50 Piatra Neamt 15:20 Borsec 14:40 Morareni 12:45 Stefanesti 21:20 Tecuci 20:55 Focsani 20:25 Bacau 19:50 Iasi 19:15 Targu Frumos 18:40 Timisesti 13:40 Suceava 12:20 Iacobeni 11:50 Bistrita 11:10 Cluj Napoca 09:00 Negreni 06:00 Oradea 13:10 Veresti 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 11:15 Vestem 13:00 Hateg 12:20 Onesti 12:15 Simeria 14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia 15:20 Campina 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 11:15 Vestem 17:00 Medgidia 12:20 Onesti 10:15 Medias 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 17:40 Bicaz 15:10 Toplita 14:30 Reghin 21:50 Tulcea 21:15 Barlad 20:50 Marasesti 20:20 Roman 19:40 Podu Iloaiei 19:05 Pascani 18:30 Dumbrava 12:40 Botosani 12:05 Borsa 11:40 Beclean 11:00 Cluj Napoca 08:00 Piatra Craiului 05:00 Bors 13:20 Dolhasca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:30 Fagaras 12:50 Calan 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 14:30 Brasov 11:00 Teius 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 11:30 Fagaras 17:30 Mangalia 12:40 Targu Ocna 10:00 Cluj Napoca 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 16:30 Poiana Largului 15:00 Miercurea Ciuc 14:05 Medias 21:40 Braila 21:10 Husi 20:40 Adjud 20:10 Vaslui 19:30 Deleni 19:00 Motca 13:55 Targu Mures 12:35 Gura Humorului 12:00 Vatra Dornei 11:30 Baia Mare 10:20 Gilau 07:10 Beius 04:00 Budapesta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 10:50 Sibiu 13:30 Targu Jiu 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 12:55 Covasna 11:45 Sebes 14:50 Predeal 10:45 Aiud 16:00 Ploiesti 10:50 Sibiu 18:00 Tandarei 11:45 Moinesti 20:00 Constanta 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara
Sosiri
De la Ora

17:40 Schwechat
03:50

17:40 Braila 17:40 Focsani
05:00

15:30 Tulcea 15:30 Giurgiu
05:00

15:30 Turnu Magurele
05:10

17:40 Tecuci
05:20

15:30 Corabia
05:20

17:40 Galati
05:30

15:30 Braila 15:30 Alexandria
05:30

15:30 Galati
05:35

17:40 Marasesti
05:40

15:30 Slatina (Olt)
05:40

17:40 Barlad 17:40 Saveni 17:40 Adjud 17:40 Saveni
06:00

15:30 Constanta 15:30 Craiova
06:00

19:30 Giurgiu 19:30 Constanta 19:30 Constanta 19:30 Giurgiu
06:00

15:30 Mangalia
06:05

17:40 Husi
06:10

15:30 Filiasi
06:10

19:30 Turnu Magurele 19:30 Turnu Magurele
06:10

15:30 Medgidia
06:15

15:30 Rovinari 15:30 Hirsova
06:20

19:30 Corabia 19:30 Corabia
06:20

15:30 Tandarei
06:25

17:40 Botosani 17:40 Botosani
06:30

15:30 Slobozia 15:30 Isalnita
06:30

19:30 Mangalia 19:30 Mangalia 19:30 Alexandria 19:30 Alexandria
06:30

15:30 Targu Carbunesti 15:30 Tecuci
06:40

19:30 Medgidia 19:30 Filiasi 19:30 Filiasi 19:30 Medgidia
06:40

15:30 Barlad 15:30 Motru
06:45

15:30 Resita 15:30 Husi
06:50

19:30 Slatina (Olt) 19:30 Slatina (Olt) 19:30 Hirsova 19:30 Hirsova
06:50

15:30 Caransebes
06:55

17:40 Harlau 17:40 Vaslui 17:40 Iasi 17:40 Iasi 17:40 Harlau
07:00

15:30 Bucuresti 15:30 Lugoj 15:30 Buzau
07:00

19:30 Craiova 19:30 Tandarei 19:30 Tandarei 19:30 Tulcea 19:30 Craiova
07:00

15:30 Timisoara
07:05

15:30 Arad 15:30 Focsani
07:10

19:30 Braila 19:30 Filiasi 19:30 Filiasi
07:10

17:40 Cotnari 17:40 Cotnari
07:15

19:30 Galati
07:15

15:30 Targu Jiu
07:20

19:30 Rovinari 19:30 Rovinari
07:20

15:30 Marasesti 15:30 Petrosani
07:25

19:30 Tecuci
07:25

17:40 Targu Frumos 17:40 Suceava 17:40 Targu Frumos 17:40 Suceava
07:30

15:30 Adjud 15:30 Hateg 15:30 Pitesti
07:30

19:30 Isalnita 19:30 Isalnita
07:30

15:30 Sascut
07:35

19:30 Barlad
07:35

15:30 Bacau 15:30 Calan
07:40

19:30 Targu Carbunesti 19:30 Targu Carbunesti
07:40

15:30 Roman
07:45

19:30 Husi 19:30 Motru 19:30 Motru
07:45

15:30 Vaslui 15:30 Ploiesti 15:30 Hunedoara
07:50

19:30 Resita 19:30 Resita
07:50

19:30 Caransebes 19:30 Caransebes
07:55

17:40 Pascani 17:40 Pascani 17:40 Negresti 17:40 Targu Ocna
08:00

15:30 Ramnicu Sarat 15:30 Negresti 15:30 Deva
08:00

19:30 Slobozia 19:30 Lugoj 19:30 Slobozia 19:30 Buzau 19:30 Lugoj
08:00

15:30 Iasi
08:05

19:30 Timisoara 19:30 Timisoara
08:05

15:30 Podu Iloaiei 15:30 Campina
08:10

19:30 Bucuresti 19:30 Arad 19:30 Focsani 19:30 Arad 19:30 Bucuresti
08:10

15:30 Deleni
08:15

19:30 Marasesti
08:15

15:30 Sinaia 15:30 Harlau
08:20

19:30 Targu Jiu 19:30 Targu Jiu
08:20

15:30 Targu Frumos
08:25

19:30 Adjud 19:30 Petrosani 19:30 Petrosani
08:25

15:30 Predeal 15:30 Simeria 15:30 Pascani
08:30

19:30 Hateg 19:30 Hateg
08:30

15:30 Motca
08:35

19:30 Sascut
08:35

15:30 Cristesti 15:30 Orastie
08:40

19:30 Calan 19:30 Calan
08:40

15:30 Timisesti
08:45

19:30 Bacau
08:45

15:30 Targu Neamt 15:30 Sebes
08:50

19:30 Hunedoara 19:30 Hunedoara
08:50

15:30 Piatra Neamt
08:55

19:30 Roman
08:55

17:40 Comanesti 17:40 Roman
09:00

15:30 Lancram 15:30 Bicaz 15:30 Brasov
09:00

19:30 Vaslui 19:30 Deva 19:30 Pitesti 19:30 Deva 19:30 Pitesti
09:00

19:30 Negresti
09:05

15:30 Poiana Largului 15:30 Targu Secuiesc
09:10

19:30 Ramnicu Sarat 19:30 Iasi 19:30 Ramnicu Sarat
09:10

19:30 Podu Iloaiei
09:15

17:40 Girov 17:40 Girov
09:20

15:30 Durau 15:30 Sfantu Gheorghe
09:20

19:30 Deleni 19:30 Campina 19:30 Campina
09:20

19:30 Harlau
09:25

15:30 Toplita 15:30 Covasna 15:30 Alba Iulia
09:30

19:30 Sinaia 19:30 Targu Frumos 19:30 Sinaia
09:30

19:30 Pascani
09:35

15:30 Morareni 15:30 Targu Ocna 15:30 Teius
09:40

19:30 Motca 19:30 Predeal 19:30 Predeal
09:40

15:30 Reghin
09:45

19:30 Cristesti
09:45

15:30 Targu Mures 15:30 Onesti 15:30 Aiud
09:50

19:30 Brasov 19:30 Timisesti 19:30 Brasov
09:50

19:30 Dumbrava
09:55

17:40 Gura Humorului 17:40 Bacau 17:40 Miercurea Ciuc 17:40 Piatra Neamt 17:40 Targu Neamt 17:40 Piatra Neamt 17:40 Gura Humorului 17:40 Targu Neamt
10:00

15:30 Falticeni 15:30 Comanesti 15:30 Unirea
10:00

19:30 Targu Neamt 19:30 Targu Secuiesc 19:30 Targu Secuiesc
10:00

15:30 Suceava
10:05

19:30 Sovata 19:30 Sfantu Gheorghe 19:30 Piatra Neamt 19:30 Sfantu Gheorghe
10:05

15:30 Moinesti 15:30 Turda 15:30 Dolhasca
10:10

19:30 Bicaz 19:30 Covasna 19:30 Covasna
10:10

15:30 Veresti 15:30 Fagaras
10:20

19:30 Poiana Largului 19:30 Targu Ocna 19:30 Targu Ocna
10:20

15:30 Darabani
10:25

19:30 Durau
10:25

17:40 Bicaz 17:40 Bicaz
10:30

15:30 Vestem 15:30 Botosani
10:30

19:30 Onesti 19:30 Onesti
10:30

19:30 Grinties
10:35

15:30 Gura Humorului
10:40

19:30 Comanesti 19:30 Comanesti
10:40

15:30 Ramnicu Valcea
10:50

19:30 Moinesti 19:30 Moinesti
10:50

15:30 Campulung Moldovenesc
10:55

19:30 Borsec
10:55

17:40 Onesti 17:40 Campulung Moldovenesc 17:40 Campulung Moldovenesc 17:40 Odorheiu Secuiesc
11:00

15:30 Iacobeni 15:30 Sibiu
11:00

19:30 Fagaras 19:30 Simeria 19:30 Fagaras 19:30 Toplita 19:30 Simeria
11:00

15:30 Vatra Dornei
11:05

19:30 Miercurea Ciuc
11:05

15:30 Miercurea Sibiului 15:30 Prundu Bargaului
11:10

19:30 Vestem 19:30 Sfantu Gheorghe 19:30 Vestem
11:10

15:30 Bistrita 15:30 Sighisoara
11:20

19:30 Morareni 19:30 Orastie 19:30 Ramnicu Valcea 19:30 Orastie 19:30 Ramnicu Valcea
11:20

15:30 Beclean 15:30 Medias
11:30

19:30 Sebes 19:30 Sibiu 19:30 Sebes 19:30 Reghin 19:30 Sibiu
11:30

19:30 Medias
11:35

15:30 Dej
11:40

19:30 Lancram 19:30 Sighisoara 19:30 Miercurea Sibiului 19:30 Lancram 19:30 Miercurea Sibiului
11:40

15:30 Cluj Napoca
11:45

19:30 Targu Mures
11:45

19:30 Sighisoara 19:30 Alba Iulia 19:30 Sighisoara 19:30 Alba Iulia
11:50

19:30 Falticeni
11:55

17:40 Praid 17:40 Vatra Dornei 17:40 Vatra Dornei 17:40 Targu Secuiesc 17:40 Medias 17:40 Praid
12:00

15:30 Cluj Napoca
12:00

19:30 Medias 19:30 Medias 19:30 Suceava
12:00

19:30 Dolhasca
12:05

19:30 Teius 19:30 Teius 19:30 Veresti
12:10

15:30 Gilau
12:15

19:30 Darabani
12:15

19:30 Aiud 19:30 Botosani 19:30 Aiud
12:20

19:30 Gura Humorului 19:30 Unirea 19:30 Unirea
12:30

19:30 Turda 19:30 Campulung Moldovenesc 19:30 Turda
12:40

19:30 Iacobeni
12:50

17:40 Blaj 17:40 Reghin 17:40 Sfantu Gheorghe 17:40 Reghin
13:00

19:30 Borsa
13:00

19:30 Vatra Dornei
13:05

19:30 Prundu Bargaului
13:10

19:30 Bistrita
13:15

19:30 Beclean
13:20

19:30 Baia Mare
13:25

15:30 Huedin
13:30

19:30 Dej
13:30

19:30 Cluj Napoca
13:35

19:30 Cluj Napoca
13:40

19:30 Gilau
13:45

19:30 Huedin
13:50

17:40 Fagaras 17:40 Brasov 17:40 Teius 17:40 Fagaras
14:00

19:30 Cluj Napoca 19:30 Cluj Napoca 19:30 Cluj Napoca 19:30 Cluj Napoca
14:00

15:30 Negreni
14:50

15:30 Alesd
14:55

17:40 Sighisoara 17:40 Avrig 17:40 Alba Iulia 17:40 Avrig
15:00

19:30 Negreni
15:00

17:40 Sibiu 17:40 Sibiu
15:30

17:40 Bistrita 17:40 Dej 17:40 Dej 17:40 Bistrita 17:40 Targu Mures 17:40 Zlatna
16:00

19:30 Piatra Craiului
16:00

19:30 Beius
16:10

17:40 Sebes 17:40 Ludus 17:40 Sebes
16:30

17:40 Abrud 17:40 Nasaud 17:40 Campia Turzii 17:40 Nasaud
17:00

19:30 Alesd
17:00

17:40 Beclean 17:40 Turda 17:40 Beclean
17:30

17:40 Cluj Napoca 17:40 Gherla 17:40 Zalau 17:40 Deva 17:40 Brad 17:40 Gherla 17:40 Deva 17:40 Zalau
18:00

19:30 Oradea
18:00

15:30 Oradea
18:15

17:40 Floresti
18:30

15:30 Bors
18:30

19:30 Bors
18:30

17:40 Gilau
19:00

17:40 Huedin
20:00

17:40 Alesd
21:00

17:40 Oradea 17:40 Oradea 17:40 Arad 17:40 Oradea 17:40 Oradea 17:40 Oradea
22:00

19:30 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.