LA ADRESA - Mersul autobuzelor Brive-la-Gaillarde Franta

LA ADRESA

Brive-la-Gaillarde, Franta

Plecări
Ora Către
05:40
12:20 Iacobeni 12:20 Onesti 11:50 Bistrita 14:10 Targu Secuiesc 20:20 Roman 15:20 Campina 19:40 Podu Iloaiei 17:00 Bucuresti 19:05 Pascani 17:00 Medgidia 18:30 Dumbrava 10:15 Medias 17:00 Sovata 17:30 Corabia 15:20 Borsec 16:30 Filiasi 14:40 Morareni 15:00 Motru 13:55 Targu Mures 14:00 Timisoara 13:10 Veresti 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 15:00 Motru 21:20 Tecuci 14:00 Timisoara 20:50 Marasesti 13:00 Hateg 10:20 Gilau 12:15 Simeria 07:10 Beius 11:15 Alba Iulia 04:00 Budapesta 10:15 Turda 13:40 Suceava 11:15 Vestem 17:00 Medgidia 10:15 Medias 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 11:30 Fagaras 12:05 Borsa 12:40 Targu Ocna 11:40 Beclean 14:30 Brasov 20:10 Vaslui 15:40 Ramnicu Sarat 19:30 Deleni 17:30 Slobozia 19:00 Motca 17:30 Mangalia 18:00 Targu Neamt 10:00 Cluj Napoca 16:30 Poiana Largului 17:20 Alexandria 15:10 Toplita 16:00 Rovinari 14:30 Reghin 14:45 Resita 13:50 Falticeni 13:40 Arad 13:20 Dolhasca 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 21:10 Husi 14:45 Resita 20:40 Adjud 13:40 Arad 21:15 Barlad 12:50 Calan 10:00 Huedin 12:00 Orastie 07:00 Alesd 11:00 Teius 21:50 Tulcea 10:00 Cluj Napoca 12:50 Stefanesti 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 12:40 Botosani 11:45 Moinesti 12:00 Vatra Dornei 12:55 Covasna 11:30 Baia Mare 14:50 Predeal 20:00 Negresti 16:00 Ploiesti 19:20 Hirlau 18:00 Tandarei 18:50 Cristesti 20:00 Constanta 17:50 Piatra Neamt 20:00 Giurgiu 16:00 Durau 17:10 Slatina (Olt) 15:00 Miercurea Ciuc 15:35 Isalnita 14:05 Medias 14:30 Caransebes 12:35 Gura Humorului 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 21:00 Buzau 14:30 Caransebes 20:25 Bacau 13:30 Targu Jiu 11:10 Cluj Napoca 12:40 Hunedoara 09:00 Negreni 11:45 Sebes 06:00 Oradea 10:45 Aiud 21:40 Braila 10:50 Sibiu 20:00 Constanta 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 12:30 Campulung Moldovenesc 12:00 Comanesti 11:55 Prundu Bargaului 13:35 Sfantu Gheorghe 11:20 Dej 15:00 Sinaia 19:50 Iasi 16:30 Pitesti 19:15 Targu Frumos 18:30 Hirsova 18:40 Timisesti 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Bicaz 17:40 Turnu Magurele 15:30 Grinties 17:00 Craiova 14:50 Sfantu Gheorghe 15:15 Targu Carbunesti 14:00 Sighisoara 14:15 Lugoj 13:00 Darabani 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 20:55 Focsani 14:15 Lugoj 20:30 Sascut 13:15 Petrosani 11:00 Cluj Napoca 12:30 Deva 08:00 Piatra Craiului 11:30 Lancram 05:00 Bors 10:30 Unirea 21:30 Galati 11:00 Ramnicu Valcea 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti
Sosiri
De la Ora

18:40 Constanta 18:40 Giurgiu 18:40 Constanta 18:40 Giurgiu
06:00

18:40 Turnu Magurele 18:40 Turnu Magurele
06:10

18:40 Corabia 18:40 Corabia
06:20

18:40 Mangalia 18:40 Mangalia 18:40 Alexandria 18:40 Alexandria
06:30

18:40 Medgidia 18:40 Filiasi 18:40 Filiasi 18:40 Medgidia
06:40

18:40 Slatina (Olt) 18:40 Slatina (Olt) 18:40 Hirsova 18:40 Hirsova
06:50

18:40 Tulcea 18:40 Craiova 18:40 Tandarei 18:40 Tandarei 18:40 Craiova
07:00

18:40 Filiasi 18:40 Braila 18:40 Filiasi
07:10

18:40 Galati
07:15

18:40 Rovinari 18:40 Rovinari
07:20

18:40 Tecuci
07:25

18:40 Isalnita 18:40 Isalnita
07:30

18:40 Barlad
07:35

18:40 Targu Carbunesti 18:40 Targu Carbunesti
07:40

18:40 Motru 18:40 Husi 18:40 Motru
07:45

18:40 Resita 18:40 Resita
07:50

18:40 Caransebes 18:40 Caransebes
07:55

18:40 Slobozia 18:40 Lugoj 18:40 Slobozia 18:40 Buzau 18:40 Lugoj
08:00

18:40 Timisoara 18:40 Timisoara
08:05

18:40 Bucuresti 18:40 Focsani 18:40 Arad 18:40 Arad 18:40 Bucuresti
08:10

18:40 Marasesti
08:15

18:40 Targu Jiu 18:40 Targu Jiu
08:20

18:40 Petrosani 18:40 Adjud 18:40 Petrosani
08:25

18:40 Hateg 18:40 Hateg
08:30

18:40 Sascut
08:35

18:40 Calan 18:40 Calan
08:40

18:40 Bacau
08:45

18:40 Hunedoara 18:40 Hunedoara
08:50

18:40 Roman
08:55

18:40 Deva 18:40 Pitesti 18:40 Vaslui 18:40 Deva 18:40 Pitesti
09:00

18:40 Negresti
09:05

18:40 Ramnicu Sarat 18:40 Iasi 18:40 Ramnicu Sarat
09:10

18:40 Podu Iloaiei
09:15

18:40 Campina 18:40 Campina 18:40 Deleni
09:20

18:40 Hirlau
09:25

18:40 Sinaia 18:40 Targu Frumos 18:40 Sinaia
09:30

18:40 Pascani
09:35

18:40 Predeal 18:40 Motca 18:40 Predeal
09:40

18:40 Cristesti
09:45

18:40 Brasov 18:40 Timisesti 18:40 Brasov
09:50

18:40 Dumbrava
09:55

18:40 Targu Secuiesc 18:40 Targu Secuiesc 18:40 Targu Neamt
10:00

18:40 Sfantu Gheorghe 18:40 Piatra Neamt 18:40 Sfantu Gheorghe
10:05

18:40 Bicaz 18:40 Covasna 18:40 Covasna
10:10

18:40 Sovata
10:15

18:40 Targu Ocna 18:40 Targu Ocna 18:40 Poiana Largului
10:20

18:40 Durau
10:25

18:40 Onesti 18:40 Onesti
10:30

18:40 Comanesti 18:40 Grinties 18:40 Comanesti
10:40

18:40 Moinesti 18:40 Moinesti
10:50

18:40 Borsec
10:55

18:40 Fagaras 18:40 Simeria 18:40 Fagaras 18:40 Toplita 18:40 Simeria
11:00

18:40 Miercurea Ciuc
11:05

18:40 Vestem 18:40 Sfantu Gheorghe 18:40 Vestem
11:10

18:40 Morareni 18:40 Orastie 18:40 Orastie 18:40 Ramnicu Valcea 18:40 Ramnicu Valcea
11:20

18:40 Sebes 18:40 Sibiu 18:40 Sebes 18:40 Sibiu 18:40 Reghin
11:30

18:40 Lancram 18:40 Miercurea Sibiului 18:40 Sighisoara 18:40 Lancram 18:40 Miercurea Sibiului
11:40

18:40 Targu Mures
11:45

18:40 Sighisoara 18:40 Alba Iulia 18:40 Sighisoara 18:40 Alba Iulia
11:50

18:40 Falticeni
11:55

18:40 Medias 18:40 Medias 18:40 Suceava
12:00

18:40 Dolhasca
12:05

18:40 Teius 18:40 Teius 18:40 Veresti
12:10

18:40 Darabani
12:15

18:40 Aiud 18:40 Aiud 18:40 Stefanesti
12:20

18:40 Botosani
12:25

18:40 Unirea 18:40 Unirea
12:30

18:40 Gura Humorului
12:35

18:40 Turda 18:40 Turda 18:40 Campulung Moldovenesc
12:40

18:40 Iacobeni
12:45

18:40 Borsa
12:55

18:40 Vatra Dornei
13:00

18:40 Prundu Bargaului
13:10

18:40 Bistrita
13:15

18:40 Beclean
13:20

18:40 Baia Mare
13:25

18:40 Dej
13:30

18:40 Cluj Napoca
13:35

18:40 Cluj Napoca
13:40

18:40 Gilau
13:45

18:40 Huedin
13:50

18:40 Cluj Napoca 18:40 Cluj Napoca 18:40 Cluj Napoca 18:40 Cluj Napoca
14:00

18:40 Negreni
15:00

18:40 Piatra Craiului
16:00

18:40 Beius
16:10

18:40 Alesd
17:00

18:40 Oradea
18:00

18:40 Bors
18:30

18:40 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.