Statie Besancon - Mersul autobuzelor Besancon Franta

Statie Besancon

Besancon, Franta

Adresă: Rue de la Combe du Puits (in fata la Shell)

Plecări
Ora Către
08:00
11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 15:00 Sinaia 19:50 Iasi 16:30 Pitesti 19:15 Targu Frumos 18:30 Hirsova 18:40 Timisesti 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Bicaz 17:40 Turnu Magurele 15:30 Grinties 17:00 Craiova 14:50 Sfantu Gheorghe 15:15 Targu Carbunesti 14:00 Sighisoara 14:15 Lugoj 13:00 Darabani 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 20:55 Focsani 14:15 Lugoj 20:30 Sascut 13:15 Petrosani 11:00 Cluj Napoca 12:30 Deva 08:00 Piatra Craiului 11:30 Lancram 05:00 Bors 10:30 Unirea 21:30 Galati 11:00 Ramnicu Valcea 12:30 Campulung Moldovenesc 12:00 Comanesti 11:55 Prundu Bargaului 13:35 Sfantu Gheorghe 11:20 Dej 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 20:20 Roman 15:20 Campina 19:40 Podu Iloaiei 17:00 Bucuresti 19:05 Pascani 17:00 Medgidia 18:30 Dumbrava 10:15 Medias 17:00 Sovata 17:30 Corabia 15:20 Borsec 16:30 Filiasi 14:40 Morareni 15:00 Motru 13:55 Targu Mures 14:00 Timisoara 13:10 Veresti 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 15:00 Motru 21:20 Tecuci 14:00 Timisoara 20:50 Marasesti 13:00 Hateg 10:20 Gilau 12:15 Simeria 07:10 Beius 11:15 Alba Iulia 04:00 Budapesta 10:15 Turda 13:40 Suceava 11:15 Vestem 12:20 Iacobeni 12:20 Onesti 11:50 Bistrita 14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 20:10 Vaslui 15:40 Ramnicu Sarat 19:30 Deleni 17:30 Slobozia 19:00 Motca 17:30 Mangalia 18:00 Targu Neamt 10:00 Cluj Napoca 16:30 Poiana Largului 17:20 Alexandria 15:10 Toplita 16:00 Rovinari 14:30 Reghin 14:45 Resita 13:50 Falticeni 13:40 Arad 13:20 Dolhasca 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 21:10 Husi 14:45 Resita 20:40 Adjud 13:40 Arad 21:15 Barlad 12:50 Calan 10:00 Huedin 12:00 Orastie 07:00 Alesd 11:00 Teius 21:50 Tulcea 10:00 Cluj Napoca 12:50 Stefanesti 11:30 Fagaras 12:05 Borsa 12:40 Targu Ocna 11:40 Beclean 14:30 Brasov 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 20:00 Negresti 16:00 Ploiesti 19:20 Hirlau 18:00 Tandarei 18:50 Cristesti 20:00 Constanta 17:50 Piatra Neamt 20:00 Giurgiu 16:00 Durau 17:10 Slatina (Olt) 15:00 Miercurea Ciuc 15:35 Isalnita 14:05 Medias 14:30 Caransebes 12:35 Gura Humorului 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 21:00 Buzau 14:30 Caransebes 20:25 Bacau 13:30 Targu Jiu 11:10 Cluj Napoca 12:40 Hunedoara 09:00 Negreni 11:45 Sebes 06:00 Oradea 10:45 Aiud 21:40 Braila 10:50 Sibiu 12:40 Botosani 11:45 Moinesti 12:00 Vatra Dornei 12:55 Covasna 11:30 Baia Mare 14:50 Predeal
Sosiri
De la Ora

14:00 Tulcea
04:00

14:00 Braila
04:10

14:00 Galati
04:20

14:00 Tecuci
04:30

14:00 Barlad 14:00 Giurgiu
05:00

14:00 Turnu Magurele 14:00 Husi
05:10

14:00 Corabia
05:20

14:00 Buzau 14:00 Alexandria
05:30

14:00 Focsani 14:00 Slatina (Olt)
05:40

14:00 Marasesti
05:50

14:00 Adjud
05:55

14:00 Constanta 14:00 Sascut 14:00 Laufen 14:00 Craiova
06:00

17:10 Giurgiu 17:10 Constanta 17:10 Giurgiu 17:10 Constanta
06:00

14:00 Bacau 14:00 Mangalia
06:05

14:00 Filiasi 14:00 Roman
06:10

17:10 Turnu Magurele 17:10 Turnu Magurele
06:10

14:00 Medgidia 14:00 Vaslui
06:15

14:00 Hirsova 14:00 Rovinari 14:00 Negresti
06:20

17:10 Corabia 17:10 Corabia
06:20

14:00 Tandarei
06:25

14:00 Iasi 14:00 Slobozia 14:00 Isalnita
06:30

17:10 Alexandria 17:10 Mangalia 17:10 Mangalia 17:10 Alexandria
06:30

14:00 Podu Iloaiei
06:35

14:00 Targu Carbunesti 14:00 Deleni
06:40

17:10 Medgidia 17:10 Medgidia 17:10 Filiasi 17:10 Filiasi
06:40

14:00 Hirlau 14:00 Motru
06:45

14:00 Resita 14:00 Targu Frumos
06:50

17:10 Hirsova 17:10 Slatina (Olt) 17:10 Slatina (Olt) 17:10 Hirsova
06:50

14:00 Caransebes 14:00 Pascani
06:55

14:00 Bucuresti 14:00 Lugoj 14:00 Motca
07:00

17:10 Craiova 17:10 Tulcea 17:10 Craiova 17:10 Tandarei 17:10 Tandarei
07:00

14:00 Cristesti 14:00 Timisoara
07:05

14:00 Arad 14:00 Timisesti
07:10

17:10 Braila 17:10 Filiasi 17:10 Filiasi
07:10

17:10 Galati
07:15

14:00 Targu Jiu 14:00 Dumbrava
07:20

17:10 Rovinari 17:10 Rovinari
07:20

14:00 Petrosani 14:00 Targu Neamt
07:25

17:10 Tecuci
07:25

14:00 Piatra Neamt 14:00 Hateg 14:00 Pitesti
07:30

17:10 Isalnita 17:10 Isalnita
07:30

14:00 Bicaz
07:35

17:10 Barlad
07:35

14:00 Calan 14:00 Sovata
07:40

17:10 Targu Carbunesti 17:10 Targu Carbunesti
07:40

14:00 Poiana Largului
07:45

17:10 Motru 17:10 Husi 17:10 Motru
07:45

14:00 Durau 14:00 Hunedoara 14:00 Ploiesti
07:50

17:10 Resita 17:10 Resita
07:50

14:00 Grinties
07:55

17:10 Caransebes 17:10 Caransebes
07:55

14:00 Ramnicu Sarat 14:00 Borsec 14:00 Deva
08:00

17:10 Lugoj 17:10 Lugoj 17:10 Slobozia 17:10 Slobozia 17:10 Buzau
08:00

14:00 Toplita
08:05

17:10 Timisoara 17:10 Timisoara
08:05

14:00 Miercurea Ciuc 14:00 Campina
08:10

17:10 Bucuresti 17:10 Bucuresti 17:10 Arad 17:10 Focsani 17:10 Arad
08:10

17:10 Marasesti
08:15

14:00 Sinaia 14:00 Sfantu Gheorghe
08:20

17:10 Targu Jiu 17:10 Targu Jiu
08:20

17:10 Petrosani 17:10 Adjud 17:10 Petrosani
08:25

14:00 Simeria 14:00 Morareni 14:00 Predeal
08:30

17:10 Hateg 17:10 Hateg
08:30

17:10 Sascut
08:35

14:00 Orastie
08:40

17:10 Calan 17:10 Calan
08:40

17:10 Bacau
08:45

14:00 Sebes
08:50

17:10 Hunedoara 17:10 Hunedoara
08:50

17:10 Roman
08:55

14:00 Brasov 14:00 Lancram 14:00 Reghin
09:00

17:10 Deva 17:10 Vaslui 17:10 Pitesti 17:10 Deva 17:10 Pitesti
09:00

17:10 Negresti
09:05

14:00 Targu Secuiesc
09:10

17:10 Ramnicu Sarat 17:10 Iasi 17:10 Ramnicu Sarat
09:10

17:10 Podu Iloaiei
09:15

14:00 Sfantu Gheorghe
09:20

17:10 Deleni 17:10 Campina 17:10 Campina
09:20

17:10 Hirlau
09:25

14:00 Medias 14:00 Alba Iulia 14:00 Covasna
09:30

17:10 Sinaia 17:10 Sinaia 17:10 Targu Frumos
09:30

17:10 Pascani
09:35

14:00 Sighisoara 14:00 Targu Ocna 14:00 Teius
09:40

17:10 Predeal 17:10 Motca 17:10 Predeal
09:40

17:10 Cristesti
09:45

14:00 Onesti 14:00 Aiud
09:50

17:10 Brasov 17:10 Timisesti 17:10 Brasov
09:50

17:10 Dumbrava
09:55

14:00 Comanesti 14:00 Unirea 14:00 Targu Mures
10:00

17:10 Targu Neamt 17:10 Targu Secuiesc 17:10 Targu Secuiesc
10:00

14:00 Falticeni
10:05

17:10 Sfantu Gheorghe 17:10 Sfantu Gheorghe 17:10 Piatra Neamt
10:05

14:00 Suceava 14:00 Turda 14:00 Moinesti
10:10

17:10 Covasna 17:10 Bicaz 17:10 Covasna
10:10

14:00 Dolhasca
10:15

17:10 Sovata
10:15

14:00 Fagaras 14:00 Veresti
10:20

17:10 Poiana Largului 17:10 Targu Ocna 17:10 Targu Ocna
10:20

14:00 Darabani
10:25

17:10 Durau
10:25

14:00 Stefanesti 14:00 Vestem
10:30

17:10 Onesti 17:10 Onesti
10:30

14:00 Botosani
10:35

14:00 Gura Humorului
10:40

17:10 Comanesti 17:10 Comanesti 17:10 Grinties
10:40

14:00 Campulung Moldovenesc
10:45

14:00 Iacobeni 14:00 Ramnicu Valcea
10:50

17:10 Moinesti 17:10 Moinesti
10:50

14:00 Borsa
10:53

17:10 Borsec
10:55

14:00 Vatra Dornei 14:00 Sibiu
11:00

17:10 Toplita 17:10 Simeria 17:10 Fagaras 17:10 Simeria 17:10 Fagaras
11:00

14:00 Prundu Bargaului
11:05

17:10 Miercurea Ciuc
11:05

14:00 Miercurea Sibiului 14:00 Bistrita
11:10

17:10 Vestem 17:10 Vestem 17:10 Sfantu Gheorghe
11:10

14:00 Beclean
11:15

14:00 Sighisoara 14:00 Baia Mare
11:20

17:10 Ramnicu Valcea 17:10 Morareni 17:10 Orastie 17:10 Ramnicu Valcea 17:10 Orastie
11:20

14:00 Dej
11:25

14:00 Cluj Napoca 14:00 Medias
11:30

17:10 Sibiu 17:10 Reghin 17:10 Sebes 17:10 Sibiu 17:10 Sebes
11:30

17:10 Lancram 17:10 Miercurea Sibiului 17:10 Lancram 17:10 Miercurea Sibiului 17:10 Sighisoara
11:40

17:10 Targu Mures
11:45

17:10 Alba Iulia 17:10 Sighisoara 17:10 Alba Iulia 17:10 Sighisoara
11:50

17:10 Falticeni
11:55

14:00 Cluj Napoca
12:00

17:10 Suceava 17:10 Medias 17:10 Medias
12:00

17:10 Dolhasca
12:05

17:10 Teius 17:10 Veresti 17:10 Teius
12:10

17:10 Darabani
12:15

17:10 Aiud 17:10 Aiud 17:10 Stefanesti
12:20

17:10 Botosani
12:25

14:00 Gilau
12:30

17:10 Unirea 17:10 Unirea
12:30

17:10 Gura Humorului
12:35

17:10 Turda 17:10 Turda 17:10 Campulung Moldovenesc
12:40

17:10 Iacobeni
12:45

17:10 Borsa
12:55

14:00 Huedin
13:00

17:10 Vatra Dornei
13:00

17:10 Prundu Bargaului
13:10

17:10 Bistrita
13:15

17:10 Beclean
13:20

17:10 Baia Mare
13:25

17:10 Dej
13:30

17:10 Cluj Napoca
13:35

17:10 Cluj Napoca
13:40

17:10 Gilau
13:45

17:10 Huedin
13:50

14:00 Negreni
14:00

17:10 Cluj Napoca 17:10 Cluj Napoca 17:10 Cluj Napoca 17:10 Cluj Napoca
14:00

14:00 Piatra Craiului
15:00

17:10 Negreni
15:00

14:00 Beius
15:30

14:00 Alesd
16:00

17:10 Piatra Craiului
16:00

17:10 Beius
16:10

17:10 Alesd
17:00

17:10 Oradea
18:00

17:10 Bors
18:30

14:00 Oradea
19:00

17:10 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.