la adresa - Mersul autobuzelor Zurich Elvetia

la adresa

Zurich, Elvetia

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
10:55
12:00 Arad 12:20 Resita 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 13:40 Medgidia 05:10 Alesd 08:10 Medias 07:00 Gilau 09:30 Ramnicu Valcea 08:25 Bistrita 10:10 Comanesti 09:00 Campulung Moldovenesc 11:00 Sfantu Gheorghe 09:20 Veresti 11:50 Sinaia 11:05 Cristesti 12:30 Pitesti 11:40 Deleni 13:40 Medgidia 12:05 Vaslui 08:10 Medias 13:40 Adjud 09:30 Ramnicu Valcea 14:10 Husi 10:10 Comanesti 14:50 Braila 11:00 Sfantu Gheorghe 12:55 Alexandria 11:50 Sinaia 09:00 Turda 12:30 Pitesti 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 05:30 Beius 11:30 Hateg 09:55 Medias 12:30 Isalnita 10:25 Grinties 12:00 Arad 10:35 Poiana Largului 12:20 Resita 08:00 Cluj Napoca 12:05 Timisoara 12:25 Motru 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 13:30 Harsova 05:20 Piatra Craiului 08:30 Sighisoara 08:10 Cluj Napoca 09:40 Vestem 08:30 Prundu Bargaului 10:20 Onesti 09:05 Gura Humorului 11:20 Targu Secuiesc 09:25 Dolhasca 12:00 Campina 11:10 Motca 13:10 Slobozia 11:50 Podu Iloaiei 13:30 Harsova 12:10 Roman 08:30 Sighisoara 13:50 Marasesti 09:40 Vestem 14:20 Barlad 10:20 Onesti 08:13 Baia Mare 11:20 Targu Secuiesc 13:00 Corabia 12:00 Campina 09:10 Unirea 13:10 Slobozia 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:15 Pascani 11:40 Petrosani 10:00 Reghin 12:35 Rovinari 10:20 Toplita 12:05 Timisoara 10:40 Bicaz 12:25 Motru 15:00 Tulcea 12:10 Lugoj 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 04:00 Bors 13:20 Tandarei 06:10 Negreni 08:40 Miercurea Sibiului 08:16 Dej 09:50 Fagaras 08:35 Vatra Dornei 10:30 Targu Ocna 09:10 Botosani 11:30 Brasov 09:30 Suceava 12:10 Ramnicu Sarat 11:20 Targu Frumos 14:00 Constanta 11:55 Iasi 13:20 Tandarei 13:00 Bacau 08:40 Miercurea Sibiului 13:55 Focsani 09:50 Fagaras 14:30 Tecuci 10:30 Targu Ocna 08:50 Borsa 11:30 Brasov 13:10 Giurgiu 12:10 Ramnicu Sarat 09:30 Aiud 12:50 Slatina (Olt) 11:15 Calan 09:40 Falticeni 10:40 Simeria 09:45 Targu Mures 11:50 Targu Jiu 10:05 Morareni 12:40 Filiasi 10:15 Miercurea Ciuc 12:10 Lugoj 10:45 Piatra Neamt 14:00 Constanta 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 05:00 Oradea 13:00 Bucuresti 06:30 Huedin 09:00 Sibiu 08:20 Beclean 10:00 Moinesti 08:40 Iacobeni 10:50 Covasna 09:15 Darabani 11:40 Predeal 11:00 Timisesti 12:20 Ploiesti 11:30 Hirlau 13:50 Mangalia 12:00 Negresti 13:00 Bucuresti 13:10 Sascut 09:00 Sibiu 14:00 Buzau 10:00 Moinesti 14:40 Galati 10:50 Covasna 12:50 Slatina (Olt) 11:40 Predeal 13:05 Turnu Magurele 12:20 Ploiesti 09:40 Teius 11:00 Deva 10:50 Targu Neamt 11:05 Hunedoara 09:50 Sighisoara 11:55 Targu Carbunesti 10:10 Sfantu Gheorghe 12:45 Craiova 10:30 Durau 12:15 Caransebes 10:55 Dumbrava 13:50 Mangalia
Sosiri
De la Ora

16:26 Constanta
00:05

16:26 Mangalia
00:10

16:26 Medgidia
00:15

16:26 Cernavoda
00:30

16:26 Giurgiu
01:00

16:26 Alexandria
01:05

16:26 Fetesti
01:10

16:26 Braila
01:20

16:26 Tulcea
01:30

16:26 Calarasi
02:00

16:26 Galati
02:10

16:26 Slobozia
03:00

16:26 Tecuci
03:10

16:26 Ramnicu Sarat
03:20

16:26 Barlad
03:30

16:26 Husi
03:50

16:26 Bucuresti
04:00

16:26 Buzau
04:10

16:26 Focsani
04:20

16:26 Vaslui
04:30

16:26 Harlau
04:40

16:26 Roman
05:00

16:26 Adjud
05:10

16:26 Bacau
05:15

16:26 Slatina (Olt)
05:20

16:26 Radauti
05:25

16:26 Iasi
05:30

16:26 Dorohoi
05:35

16:26 Targu Frumos
05:40

16:26 Targoviste
05:45

16:26 Urziceni
05:47

16:26 Ploiesti
05:50

16:26 Targu Neamt
05:55

16:26 Buhusi
05:57

16:26 Roznov
05:58

16:26 Piatra Neamt
06:00

16:26 Onesti
06:10

16:26 Botosani
06:20

16:26 Pascani
06:30

16:26 Craiova
06:40

16:26 Suceava
06:50

16:26 Filiasi
07:00

16:26 Pitesti
07:20

16:26 Targu Secuiesc
07:30

16:26 Brasov
08:00

16:26 Bicaz
08:10

16:26 Ramnicu Valcea
08:15

16:26 Falticeni
08:20

16:26 Gura Humorului
08:30

16:26 Moinesti
08:40

16:26 Fagaras
08:45

16:26 Comanesti
09:00

16:26 Targu Jiu
09:10

16:26 Campulung Moldovenesc
09:20

16:26 Targu Ocna
09:30

16:26 Gheorgheni
09:35

16:26 Reghin
09:40

16:26 Drobeta Turnu Severin
09:45

16:26 Toplita Gara
10:00

16:26 Sighisoara
10:10

16:26 Orastie
10:15

16:26 Deva
10:20

16:26 Caransebes
10:25

16:26 Targu Mures
10:30

16:26 Vatra Dornei
10:35

16:26 Resita
11:00

16:26 Blaj
11:10

16:26 Sibiu
11:15

16:26 Medias
11:30

16:26 Sebes
11:35

16:26 Alba Iulia
12:00

16:26 Bistrita
12:10

16:26 Lugoj
12:20

16:26 Aiud
12:30

16:26 Beclean
12:35

16:26 Dej
13:00

16:26 Turda
13:15

16:26 Gherla
13:30

16:26 Cluj Napoca
14:00

16:26 Timisoara
14:10

16:26 Huedin
15:00

16:26 Arad
16:00

16:26 Oradea
17:00

16:26 Nadlac
17:10

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.