la adresa - Mersul autobuzelor Zug Elvetia

la adresa

Zug, Elvetia

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
10:45
13:00 Bucuresti 12:00 Arad 06:30 Huedin 09:00 Sibiu 12:20 Resita 08:20 Beclean 10:00 Moinesti 08:40 Iacobeni 10:50 Covasna 09:15 Darabani 11:40 Predeal 11:00 Timisesti 12:20 Ploiesti 11:30 Hirlau 13:50 Mangalia 12:00 Negresti 13:00 Bucuresti 13:10 Sascut 09:00 Sibiu 14:00 Buzau 10:00 Moinesti 14:40 Galati 10:50 Covasna 12:50 Slatina (Olt) 11:40 Predeal 13:05 Turnu Magurele 12:20 Ploiesti 09:40 Teius 11:00 Deva 12:55 Alexandria 10:50 Targu Neamt 11:05 Hunedoara 09:00 Turda 09:50 Sighisoara 11:55 Targu Carbunesti 10:00 Alba Iulia 10:10 Sfantu Gheorghe 12:45 Craiova 10:10 Lancram 10:30 Durau 12:15 Caransebes 11:30 Hateg 10:55 Dumbrava 13:50 Mangalia 12:30 Isalnita 05:00 Oradea 08:10 Medias 12:05 Timisoara 07:00 Gilau 09:30 Ramnicu Valcea 12:25 Motru 08:25 Bistrita 10:10 Comanesti 09:00 Campulung Moldovenesc 11:00 Sfantu Gheorghe 09:20 Veresti 11:50 Sinaia 11:05 Cristesti 12:30 Pitesti 11:40 Deleni 13:40 Medgidia 12:05 Vaslui 08:10 Medias 13:40 Adjud 09:30 Ramnicu Valcea 14:10 Husi 10:10 Comanesti 14:50 Braila 11:00 Sfantu Gheorghe 12:55 Alexandria 11:50 Sinaia 09:00 Turda 12:30 Pitesti 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 13:00 Corabia 05:30 Beius 11:30 Hateg 09:10 Unirea 09:55 Medias 12:30 Isalnita 10:20 Sebes 10:25 Grinties 12:00 Arad 10:30 Orastie 10:35 Poiana Largului 12:20 Resita 11:40 Petrosani 08:00 Cluj Napoca 13:40 Medgidia 12:35 Rovinari 05:10 Alesd 12:40 Filiasi 05:20 Piatra Craiului 08:30 Sighisoara 12:10 Lugoj 08:10 Cluj Napoca 09:40 Vestem 08:30 Prundu Bargaului 10:20 Onesti 09:05 Gura Humorului 11:20 Targu Secuiesc 09:25 Dolhasca 12:00 Campina 11:10 Motca 13:10 Slobozia 11:50 Podu Iloaiei 13:30 Harsova 12:10 Roman 08:30 Sighisoara 13:50 Marasesti 09:40 Vestem 14:20 Barlad 10:20 Onesti 08:13 Baia Mare 11:20 Targu Secuiesc 13:00 Corabia 12:00 Campina 09:10 Unirea 13:10 Slobozia 10:20 Sebes 10:30 Orastie 13:10 Giurgiu 11:15 Pascani 11:40 Petrosani 09:30 Aiud 10:00 Reghin 12:35 Rovinari 11:15 Calan 10:20 Toplita 12:05 Timisoara 10:40 Simeria 10:40 Bicaz 12:25 Motru 11:50 Targu Jiu 15:00 Tulcea 13:30 Harsova 12:45 Craiova 06:10 Negreni 08:40 Miercurea Sibiului 12:15 Caransebes 08:16 Dej 09:50 Fagaras 08:35 Vatra Dornei 10:30 Targu Ocna 09:10 Botosani 11:30 Brasov 09:30 Suceava 12:10 Ramnicu Sarat 11:20 Targu Frumos 14:00 Constanta 11:55 Iasi 13:20 Tandarei 13:00 Bacau 08:40 Miercurea Sibiului 13:55 Focsani 09:50 Fagaras 14:30 Tecuci 10:30 Targu Ocna 08:50 Borsa 11:30 Brasov 13:10 Giurgiu 12:10 Ramnicu Sarat 09:30 Aiud 12:50 Slatina (Olt) 11:15 Calan 09:40 Falticeni 10:40 Simeria 13:05 Turnu Magurele 09:45 Targu Mures 11:50 Targu Jiu 09:40 Teius 10:05 Morareni 12:40 Filiasi 11:00 Deva 10:15 Miercurea Ciuc 12:10 Lugoj 11:05 Hunedoara 10:45 Piatra Neamt 14:00 Constanta 11:55 Targu Carbunesti 04:00 Bors 13:20 Tandarei
Sosiri
De la Ora

10:50 Tulcea
04:00

10:50 Braila
04:10

10:50 Galati
04:20

10:50 Tecuci
04:30

10:50 Giurgiu 10:50 Barlad 10:50 Giurgiu
05:00

10:50 Husi 10:50 Turnu Magurele 10:50 Turnu Magurele
05:10

10:50 Corabia 10:50 Corabia
05:20

10:50 Alexandria 10:50 Buzau 10:50 Alexandria
05:30

10:50 Slatina (Olt) 10:50 Focsani 10:50 Slatina (Olt)
05:40

10:50 Marasesti
05:50

10:50 Adjud
05:55

10:50 Constanta 10:50 Constanta 10:50 Sascut 10:50 Craiova 10:50 Laufen 10:50 Craiova
06:00

10:50 Mangalia 10:50 Bacau 10:50 Mangalia
06:05

10:50 Filiasi 10:50 Filiasi 10:50 Roman
06:10

10:50 Vaslui 10:50 Medgidia 10:50 Medgidia
06:15

10:50 Hirsova 10:50 Rovinari 10:50 Hirsova 10:50 Rovinari 10:50 Negresti
06:20

10:50 Tandarei 10:50 Tandarei
06:25

10:50 Slobozia 10:50 Isalnita 10:50 Iasi 10:50 Slobozia 10:50 Isalnita
06:30

10:50 Podu Iloaiei
06:35

10:50 Deleni 10:50 Targu Carbunesti 10:50 Targu Carbunesti
06:40

10:50 Motru 10:50 Hirlau 10:50 Motru
06:45

10:50 Resita 10:50 Resita 10:50 Targu Frumos
06:50

10:50 Caransebes 10:50 Caransebes 10:50 Pascani
06:55

10:50 Motca 10:50 Bucuresti 10:50 Lugoj 10:50 Bucuresti 10:50 Lugoj
07:00

10:50 Timisoara 10:50 Cristesti 10:50 Timisoara
07:05

10:50 Arad 10:50 Arad 10:50 Timisesti
07:10

10:50 Targu Jiu 10:50 Targu Jiu 10:50 Dumbrava
07:20

10:50 Targu Neamt 10:50 Petrosani 10:50 Petrosani
07:25

10:50 Piatra Neamt 10:50 Hateg 10:50 Pitesti 10:50 Hateg 10:50 Pitesti
07:30

10:50 Bicaz
07:35

10:50 Calan 10:50 Sovata 10:50 Calan
07:40

10:50 Poiana Largului
07:45

10:50 Ploiesti 10:50 Durau 10:50 Hunedoara 10:50 Hunedoara 10:50 Ploiesti
07:50

10:50 Grinties
07:55

10:50 Deva 10:50 Ramnicu Sarat 10:50 Ramnicu Sarat 10:50 Borsec 10:50 Deva
08:00

10:50 Toplita
08:05

10:50 Campina 10:50 Miercurea Ciuc 10:50 Campina
08:10

10:50 Sinaia 10:50 Sinaia 10:50 Sfantu Gheorghe
08:20

10:50 Predeal 10:50 Simeria 10:50 Simeria 10:50 Predeal 10:50 Morareni
08:30

10:50 Orastie 10:50 Orastie
08:40

10:50 Sebes 10:50 Sebes
08:50

10:50 Reghin 10:50 Brasov 10:50 Lancram 10:50 Brasov 10:50 Lancram
09:00

10:50 Targu Secuiesc 10:50 Targu Secuiesc
09:10

10:50 Sfantu Gheorghe 10:50 Sfantu Gheorghe
09:20

10:50 Covasna 10:50 Alba Iulia 10:50 Medias 10:50 Alba Iulia 10:50 Covasna
09:30

10:50 Teius 10:50 Sighisoara 10:50 Targu Ocna 10:50 Targu Ocna 10:50 Teius
09:40

10:50 Onesti 10:50 Onesti 10:50 Aiud 10:50 Aiud
09:50

10:50 Comanesti 10:50 Comanesti 10:50 Unirea 10:50 Unirea 10:50 Targu Mures
10:00

10:50 Falticeni
10:05

10:50 Moinesti 10:50 Turda 10:50 Suceava 10:50 Turda 10:50 Moinesti
10:10

10:50 Dolhasca
10:15

10:50 Fagaras 10:50 Fagaras 10:50 Veresti
10:20

10:50 Darabani
10:25

10:50 Stefanesti 10:50 Vestem 10:50 Vestem
10:30

10:50 Botosani
10:35

10:50 Gura Humorului
10:40

10:50 Campulung Moldovenesc
10:45

10:50 Iacobeni 10:50 Ramnicu Valcea 10:50 Ramnicu Valcea
10:50

10:50 Borsa
10:53

10:50 Sibiu 10:50 Vatra Dornei 10:50 Sibiu
11:00

10:50 Prundu Bargaului
11:05

10:50 Bistrita 10:50 Miercurea Sibiului 10:50 Miercurea Sibiului
11:10

10:50 Beclean
11:15

10:50 Baia Mare 10:50 Sighisoara 10:50 Sighisoara
11:20

10:50 Dej
11:25

10:50 Medias 10:50 Medias 10:50 Cluj Napoca
11:30

10:50 Cluj Napoca
12:00

10:50 Gilau
12:30

10:50 Huedin
13:00

10:50 Negreni
14:00

10:50 Piatra Craiului
15:00

10:50 Beius
15:30

10:50 Alesd
16:00

10:50 Oradea
19:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.