la adresa - Mersul autobuzelor Zug Elvetia

la adresa

Zug, Elvetia

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
07:00
14:45 Resita 13:40 Arad 20:55 Tecuci 12:50 Calan 20:20 Focsani 12:00 Orastie 20:00 Bacau 11:00 Teius 19:30 Iasi 10:00 Cluj Napoca 18:45 Pascani 17:20 Alexandria 18:05 Targu Neamt 16:00 Rovinari 17:30 Durau 14:45 Resita 17:00 Sfantu Gheorghe 13:40 Arad 18:00 Piatra Neamt 12:50 Calan 11:30 Fagaras 12:00 Orastie 12:40 Targu Ocna 11:00 Teius 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 11:30 Fagaras 17:30 Slobozia 12:40 Targu Ocna 17:30 Mangalia 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 17:20 Alexandria 17:30 Slobozia 16:00 Rovinari 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 07:00 Beius 16:55 Morareni 16:25 Targu Mures 15:30 Botosani 14:00 Vatra Dornei 12:30 Baia Mare 10:50 Gilau 14:30 Caransebes 04:00 Budapesta 13:30 Targu Jiu 20:50 Barlad 12:40 Hunedoara 20:15 Marasesti 11:45 Sebes 19:55 Roman 10:45 Aiud 19:20 Podu Iloaiei 20:00 Giurgiu 18:30 Cristesti 17:10 Slatina (Olt) 17:55 Bicaz 15:35 Isalnita 17:25 Grinties 14:30 Caransebes 17:05 Miercurea Ciuc 13:30 Targu Jiu 10:50 Sibiu 12:40 Hunedoara 11:45 Moinesti 11:45 Sebes 12:55 Covasna 10:45 Aiud 14:50 Predeal 10:50 Sibiu 16:00 Ploiesti 11:45 Moinesti 18:00 Tandarei 12:55 Covasna 20:00 Constanta 14:50 Predeal 20:00 Giurgiu 16:00 Ploiesti 17:10 Slatina (Olt) 18:00 Tandarei 15:35 Isalnita 20:00 Constanta 06:00 Alesd 16:45 Reghin 16:20 Falticeni 15:00 Campulung Moldovenesc 13:20 Prundu Bargaului 12:00 Dej 10:30 Huedin 14:15 Lugoj 21:10 Braila 13:15 Petrosani 20:40 Husi 12:30 Deva 20:10 Adjud 11:30 Lancram 19:45 Vaslui 10:30 Unirea 19:10 Deleni 17:40 Turnu Magurele 18:20 Timisesti 17:00 Craiova 17:45 Sovata 15:15 Targu Carbunesti 17:20 Borsec 14:15 Lugoj 19:05 Hirlau 13:15 Petrosani 11:00 Ramnicu Valcea 12:30 Deva 12:00 Comanesti 11:30 Lancram 13:35 Sfantu Gheorghe 10:30 Unirea 15:00 Sinaia 11:00 Ramnicu Valcea 16:30 Pitesti 12:00 Comanesti 18:30 Hirsova 13:35 Sfantu Gheorghe 10:45 Miercurea Sibiului 15:00 Sinaia 17:40 Turnu Magurele 16:30 Pitesti 17:00 Craiova 18:30 Hirsova 15:15 Targu Carbunesti 10:45 Miercurea Sibiului 05:30 Oradea 16:40 Medias 16:15 Suceava 14:20 Iacobeni 13:00 Bistrita 11:30 Cluj Napoca 10:00 Negreni 15:00 Motru 14:00 Timisoara 21:00 Galati 13:00 Hateg 20:30 Buzau 12:15 Simeria 20:05 Sascut 11:15 Alba Iulia 19:40 Negresti 10:15 Turda 19:00 Targu Frumos 17:30 Corabia 18:15 Dumbrava 16:30 Filiasi 17:40 Poiana Largului 15:00 Motru 17:10 Toplita 14:00 Timisoara 18:40 Motca 13:00 Hateg 11:15 Vestem 12:15 Simeria 12:20 Onesti 11:15 Alba Iulia 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Turda 15:20 Campina 11:15 Vestem 17:00 Bucuresti 12:20 Onesti 17:00 Medgidia 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Medias 15:20 Campina 17:30 Corabia 17:00 Bucuresti 16:30 Filiasi 17:00 Medgidia 10:15 Medias 05:00 Bors 21:20 Tulcea 16:30 Sighisoara 15:40 Stefanesti 14:10 Borsa 12:40 Beclean 11:00 Cluj Napoca 08:00 Piatra Craiului
10:45
09:40 Teius 11:00 Deva 10:50 Targu Neamt 11:05 Hunedoara 09:50 Sighisoara 11:55 Targu Carbunesti 10:10 Sfantu Gheorghe 12:45 Craiova 10:30 Durau 12:15 Caransebes 10:55 Dumbrava 13:50 Mangalia 05:00 Oradea 13:00 Bucuresti 06:30 Huedin 09:00 Sibiu 08:20 Beclean 10:00 Moinesti 08:40 Iacobeni 10:50 Covasna 09:15 Darabani 11:40 Predeal 11:00 Timisesti 12:20 Ploiesti 11:30 Hirlau 12:00 Negresti 13:10 Sascut 14:00 Buzau 14:40 Galati 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 05:30 Beius 11:30 Hateg 09:55 Medias 12:30 Isalnita 10:25 Grinties 12:00 Arad 10:35 Poiana Largului 12:20 Resita 08:00 Cluj Napoca 13:40 Medgidia 05:10 Alesd 08:10 Medias 07:00 Gilau 09:30 Ramnicu Valcea 08:25 Bistrita 10:10 Comanesti 09:00 Campulung Moldovenesc 11:00 Sfantu Gheorghe 09:20 Veresti 11:50 Sinaia 11:05 Cristesti 12:30 Pitesti 11:40 Deleni 12:05 Vaslui 13:40 Adjud 14:10 Husi 14:50 Braila 12:55 Alexandria 09:00 Turda 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:15 Pascani 11:40 Petrosani 10:00 Reghin 12:35 Rovinari 10:20 Toplita 12:05 Timisoara 10:40 Bicaz 12:25 Motru 15:00 Tulcea 13:30 Harsova 05:20 Piatra Craiului 08:30 Sighisoara 08:10 Cluj Napoca 09:40 Vestem 08:30 Prundu Bargaului 10:20 Onesti 09:05 Gura Humorului 11:20 Targu Secuiesc 09:25 Dolhasca 12:00 Campina 11:10 Motca 13:10 Slobozia 11:50 Podu Iloaiei 12:10 Roman 13:50 Marasesti 14:20 Barlad 08:13 Baia Mare 13:00 Corabia 09:30 Aiud 11:15 Calan 09:40 Falticeni 10:40 Simeria 09:45 Targu Mures 11:50 Targu Jiu 10:05 Morareni 12:40 Filiasi 10:15 Miercurea Ciuc 12:10 Lugoj 10:45 Piatra Neamt 14:00 Constanta 04:00 Bors 13:20 Tandarei 06:10 Negreni 08:40 Miercurea Sibiului 08:16 Dej 09:50 Fagaras 08:35 Vatra Dornei 10:30 Targu Ocna 09:10 Botosani 11:30 Brasov 09:30 Suceava 12:10 Ramnicu Sarat 11:20 Targu Frumos 11:55 Iasi 13:00 Bacau 13:55 Focsani 14:30 Tecuci 08:50 Borsa 13:10 Giurgiu
Sosiri
De la Ora

20:35 Tulcea
01:00

20:35 Braila
02:00

20:35 Galati
02:30

20:35 Tecuci
03:00

10:50 Tulcea
04:00

20:35 Barlad
04:00

10:50 Braila
04:10

10:50 Galati
04:20

10:50 Tecuci
04:30

10:50 Barlad 10:50 Giurgiu
05:00

20:35 Husi
05:00

10:50 Husi 10:50 Turnu Magurele
05:10

20:35 Buzau
05:10

10:50 Corabia
05:20

20:35 Focsani
05:20

10:50 Alexandria 10:50 Buzau
05:30

20:35 Marasesti
05:30

10:50 Focsani 10:50 Slatina (Olt)
05:40

10:50 Marasesti
05:50

10:50 Adjud
05:55

10:50 Sascut 10:50 Constanta 10:50 Laufen 10:50 Craiova
06:00

20:35 Constanta 20:35 Giurgiu 20:35 Giurgiu 20:35 Constanta 20:35 Adjud
06:00

10:50 Mangalia 10:50 Bacau
06:05

10:50 Filiasi 10:50 Roman
06:10

20:35 Turnu Magurele 20:35 Turnu Magurele
06:10

10:50 Vaslui 10:50 Medgidia
06:15

10:50 Rovinari 10:50 Negresti 10:50 Hirsova
06:20

20:35 Corabia 20:35 Corabia
06:20

10:50 Tandarei
06:25

10:50 Slobozia 10:50 Isalnita 10:50 Iasi
06:30

20:35 Mangalia 20:35 Mangalia 20:35 Sascut 20:35 Alexandria 20:35 Alexandria
06:30

10:50 Podu Iloaiei
06:35

10:50 Deleni 10:50 Targu Carbunesti
06:40

20:35 Medgidia 20:35 Bacau 20:35 Filiasi 20:35 Filiasi 20:35 Medgidia
06:40

10:50 Motru 10:50 Hirlau
06:45

20:35 Roman
06:45

10:50 Resita 10:50 Targu Frumos
06:50

20:35 Slatina (Olt) 20:35 Slatina (Olt) 20:35 Hirsova 20:35 Hirsova
06:50

10:50 Caransebes 10:50 Pascani
06:55

20:35 Vaslui
06:55

10:50 Motca 10:50 Bucuresti 10:50 Lugoj
07:00

20:35 Craiova 20:35 Tandarei 20:35 Negresti 20:35 Tandarei 20:35 Craiova
07:00

10:50 Timisoara 10:50 Cristesti
07:05

20:35 Iasi
07:05

10:50 Arad 10:50 Timisesti
07:10

20:35 Podu Iloaiei 20:35 Filiasi 20:35 Filiasi
07:10

20:35 Deleni
07:15

10:50 Targu Jiu 10:50 Dumbrava
07:20

20:35 Rovinari 20:35 Rovinari
07:20

10:50 Petrosani 10:50 Targu Neamt
07:25

10:50 Piatra Neamt 10:50 Hateg 10:50 Pitesti
07:30

20:35 Isalnita 20:35 Isalnita 20:35 Hirlau
07:30

10:50 Bicaz
07:35

10:50 Calan 10:50 Sovata
07:40

20:35 Targu Carbunesti 20:35 Targu Carbunesti
07:40

10:50 Poiana Largului
07:45

20:35 Targu Frumos 20:35 Motru 20:35 Motru
07:45

10:50 Ploiesti 10:50 Durau 10:50 Hunedoara
07:50

20:35 Pascani 20:35 Resita 20:35 Resita
07:50

10:50 Grinties
07:55

20:35 Caransebes 20:35 Caransebes
07:55

10:50 Deva 10:50 Ramnicu Sarat 10:50 Borsec
08:00

20:35 Slobozia 20:35 Lugoj 20:35 Slobozia 20:35 Motca 20:35 Lugoj
08:00

10:50 Toplita
08:05

20:35 Cristesti 20:35 Timisoara 20:35 Timisoara
08:05

10:50 Miercurea Ciuc 10:50 Campina
08:10

20:35 Bucuresti 20:35 Timisesti 20:35 Arad 20:35 Arad 20:35 Bucuresti
08:10

20:35 Dumbrava
08:15

10:50 Sinaia 10:50 Sfantu Gheorghe
08:20

20:35 Targu Jiu 20:35 Targu Jiu
08:20

20:35 Petrosani 20:35 Petrosani
08:25

10:50 Predeal 10:50 Simeria 10:50 Morareni
08:30

20:35 Hateg 20:35 Hateg 20:35 Targu Neamt
08:30

10:50 Orastie
08:40

20:35 Calan 20:35 Calan
08:40

20:35 Piatra Neamt
08:45

10:50 Sebes
08:50

20:35 Hunedoara 20:35 Bicaz 20:35 Hunedoara
08:50

10:50 Reghin 10:50 Lancram 10:50 Brasov
09:00

20:35 Sovata 20:35 Deva 20:35 Pitesti 20:35 Deva 20:35 Pitesti
09:00

20:35 Poiana Largului
09:05

10:50 Targu Secuiesc
09:10

20:35 Ramnicu Sarat 20:35 Durau 20:35 Ramnicu Sarat
09:10

20:35 Grinties
09:15

10:50 Sfantu Gheorghe
09:20

20:35 Borsec 20:35 Campina 20:35 Campina
09:20

10:50 Covasna 10:50 Alba Iulia 10:50 Medias
09:30

20:35 Sinaia 20:35 Toplita 20:35 Sinaia
09:30

10:50 Teius 10:50 Sighisoara 10:50 Targu Ocna
09:40

20:35 Predeal 20:35 Predeal
09:40

20:35 Miercurea Ciuc
09:45

10:50 Onesti 10:50 Aiud
09:50

20:35 Sfantu Gheorghe 20:35 Brasov 20:35 Brasov
09:50

20:35 Morareni
09:55

10:50 Comanesti 10:50 Unirea 10:50 Targu Mures
10:00

20:35 Targu Secuiesc 20:35 Targu Secuiesc 20:35 Reghin
10:00

10:50 Falticeni
10:05

20:35 Sfantu Gheorghe 20:35 Medias 20:35 Sfantu Gheorghe
10:05

10:50 Moinesti 10:50 Suceava 10:50 Turda
10:10

20:35 Sighisoara 20:35 Covasna 20:35 Covasna
10:10

10:50 Dolhasca
10:15

20:35 Targu Mures
10:15

10:50 Fagaras 10:50 Veresti
10:20

20:35 Targu Ocna 20:35 Targu Ocna 20:35 Falticeni
10:20

10:50 Darabani
10:25

20:35 Suceava
10:25

10:50 Stefanesti 10:50 Vestem
10:30

20:35 Onesti 20:35 Onesti
10:30

10:50 Botosani
10:35

10:50 Gura Humorului
10:40

20:35 Comanesti 20:35 Comanesti
10:40

10:50 Campulung Moldovenesc
10:45

20:35 Stefanesti
10:45

10:50 Iacobeni 10:50 Ramnicu Valcea
10:50

20:35 Moinesti 20:35 Moinesti 20:35 Botosani
10:50

10:50 Borsa
10:53

20:35 Gura Humorului
10:55

10:50 Sibiu 10:50 Vatra Dornei
11:00

20:35 Fagaras 20:35 Campulung Moldovenesc 20:35 Simeria 20:35 Fagaras 20:35 Simeria
11:00

10:50 Prundu Bargaului
11:05

10:50 Bistrita 10:50 Miercurea Sibiului
11:10

20:35 Vestem 20:35 Iacobeni 20:35 Vestem
11:10

10:50 Beclean
11:15

10:50 Baia Mare 10:50 Sighisoara
11:20

20:35 Orastie 20:35 Orastie 20:35 Ramnicu Valcea 20:35 Ramnicu Valcea 20:35 Borsa
11:20

10:50 Dej
11:25

10:50 Medias 10:50 Cluj Napoca
11:30

20:35 Sebes 20:35 Sibiu 20:35 Sebes 20:35 Sibiu
11:30

20:35 Lancram 20:35 Miercurea Sibiului 20:35 Lancram 20:35 Miercurea Sibiului
11:40

20:35 Sighisoara 20:35 Alba Iulia 20:35 Sighisoara 20:35 Alba Iulia
11:50

10:50 Cluj Napoca
12:00

20:35 Medias 20:35 Medias 20:35 Vatra Dornei
12:00

20:35 Prundu Bargaului
12:05

20:35 Bistrita 20:35 Teius 20:35 Teius
12:10

20:35 Aiud 20:35 Aiud
12:20

10:50 Gilau
12:30

20:35 Unirea 20:35 Unirea 20:35 Beclean
12:30

20:35 Turda 20:35 Baia Mare 20:35 Turda
12:40

20:35 Dej
12:45

20:35 Cluj Napoca
12:55

10:50 Huedin
13:00

20:35 Cluj Napoca
13:00

10:50 Negreni
14:00

20:35 Cluj Napoca 20:35 Cluj Napoca 20:35 Cluj Napoca 20:35 Gilau 20:35 Cluj Napoca
14:00

10:50 Piatra Craiului
15:00

20:35 Huedin
15:00

10:50 Beius
15:30

20:35 Negreni
15:30

10:50 Alesd
16:00

20:35 Piatra Craiului
16:00

20:35 Beius
16:30

20:35 Alesd
16:40

20:35 Oradea
18:00

10:50 Oradea
19:00

20:35 Bors
19:00

20:35 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.