La adresa - Mersul autobuzelor Winterthur Elvetia

La adresa

Winterthur, Elvetia

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
09:10
16:55 Morareni 16:25 Targu Mures 15:30 Botosani 14:00 Vatra Dornei 12:30 Baia Mare 10:50 Gilau 07:00 Beius 17:55 Bicaz 17:25 Grinties 17:05 Miercurea Ciuc 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 04:00 Budapesta 13:30 Targu Jiu 20:50 Barlad 12:40 Hunedoara 20:15 Marasesti 11:45 Sebes 19:55 Roman 10:45 Aiud 19:20 Podu Iloaiei 18:30 Cristesti 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 16:45 Reghin 16:20 Falticeni 15:00 Campulung Moldovenesc 13:20 Prundu Bargaului 12:00 Dej 10:30 Huedin 06:00 Alesd 17:45 Sovata 17:20 Borsec 19:05 Hirlau 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 21:10 Braila 13:15 Petrosani 20:40 Husi 12:30 Deva 20:10 Adjud 11:30 Lancram 19:45 Vaslui 10:30 Unirea 19:10 Deleni 18:20 Timisesti 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 20:00 Giurgiu 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 16:40 Medias 16:15 Suceava 14:20 Iacobeni 13:00 Bistrita 11:30 Cluj Napoca 10:00 Negreni 05:30 Oradea 18:15 Dumbrava 17:40 Poiana Largului 17:10 Toplita 18:40 Motca 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 21:00 Galati 13:00 Hateg 20:30 Buzau 12:15 Simeria 20:05 Sascut 11:15 Alba Iulia 19:40 Negresti 10:15 Turda 19:00 Targu Frumos 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 17:40 Turnu Magurele 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 21:20 Tulcea 16:30 Sighisoara 15:40 Stefanesti 14:10 Borsa 12:40 Beclean 11:00 Cluj Napoca 08:00 Piatra Craiului 05:00 Bors 18:05 Targu Neamt 17:30 Durau 17:00 Sfantu Gheorghe 18:00 Piatra Neamt 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 20:55 Tecuci 12:50 Calan 20:20 Focsani 12:00 Orastie 20:00 Bacau 11:00 Teius 19:30 Iasi 10:00 Cluj Napoca 18:45 Pascani 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 17:00 Medgidia 10:15 Medias 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti
10:50
21:15 Barlad 10:00 Huedin 07:00 Alesd 21:50 Tulcea 12:50 Stefanesti 12:05 Borsa 11:40 Beclean 20:10 Vaslui 19:30 Deleni 19:00 Motca 18:00 Targu Neamt 16:30 Poiana Largului 15:10 Toplita 21:10 Husi 20:40 Adjud 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 11:30 Fagaras 17:30 Slobozia 12:40 Targu Ocna 17:30 Mangalia 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:30 Reghin 14:45 Resita 13:50 Falticeni 13:40 Arad 13:20 Dolhasca 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 20:25 Bacau 11:10 Cluj Napoca 09:00 Negreni 06:00 Oradea 21:40 Braila 12:40 Botosani 12:00 Vatra Dornei 11:30 Baia Mare 20:00 Negresti 19:20 Hirlau 18:50 Cristesti 17:50 Piatra Neamt 16:00 Durau 21:00 Buzau 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 10:50 Sibiu 16:00 Ploiesti 11:45 Moinesti 18:00 Tandarei 12:55 Covasna 20:00 Constanta 14:50 Predeal 20:00 Giurgiu 16:00 Ploiesti 17:10 Slatina (Olt) 15:00 Miercurea Ciuc 15:35 Isalnita 14:05 Medias 14:30 Caransebes 12:35 Gura Humorului 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 20:30 Sascut 11:00 Cluj Napoca 08:00 Piatra Craiului 05:00 Bors 21:30 Galati 12:30 Campulung Moldovenesc 11:55 Prundu Bargaului 11:20 Dej 19:50 Iasi 19:15 Targu Frumos 18:40 Timisesti 17:40 Bicaz 15:30 Grinties 20:55 Focsani 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 11:00 Ramnicu Valcea 16:30 Pitesti 12:00 Comanesti 18:30 Hirsova 13:35 Sfantu Gheorghe 10:45 Miercurea Sibiului 15:00 Sinaia 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 14:50 Sfantu Gheorghe 15:15 Targu Carbunesti 14:00 Sighisoara 14:15 Lugoj 13:00 Darabani 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 20:50 Marasesti 10:20 Gilau 07:10 Beius 04:00 Budapesta 13:40 Suceava 12:20 Iacobeni 11:50 Bistrita 20:20 Roman 19:40 Podu Iloaiei 19:05 Pascani 18:30 Dumbrava 17:00 Sovata 15:20 Borsec 21:20 Tecuci 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 11:15 Vestem 17:00 Bucuresti 12:20 Onesti 17:00 Medgidia 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Medias 15:20 Campina 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 14:40 Morareni 15:00 Motru 13:55 Targu Mures 14:00 Timisoara 13:10 Veresti 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias
11:00
05:00 Oradea 13:00 Bucuresti 06:30 Huedin 09:00 Sibiu 08:20 Beclean 10:00 Moinesti 08:40 Iacobeni 10:50 Covasna 09:15 Darabani 11:40 Predeal 11:00 Timisesti 12:20 Ploiesti 11:30 Hirlau 12:00 Negresti 13:10 Sascut 14:00 Buzau 14:40 Galati 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 10:50 Targu Neamt 11:05 Hunedoara 09:50 Sighisoara 11:55 Targu Carbunesti 10:10 Sfantu Gheorghe 12:45 Craiova 10:30 Durau 12:15 Caransebes 10:55 Dumbrava 13:50 Mangalia 13:40 Medgidia 05:10 Alesd 08:10 Medias 07:00 Gilau 09:30 Ramnicu Valcea 08:25 Bistrita 10:10 Comanesti 09:00 Campulung Moldovenesc 11:00 Sfantu Gheorghe 09:20 Veresti 11:50 Sinaia 11:05 Cristesti 12:30 Pitesti 11:40 Deleni 12:05 Vaslui 13:40 Adjud 14:10 Husi 14:50 Braila 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 05:30 Beius 11:30 Hateg 09:55 Medias 12:30 Isalnita 10:25 Grinties 12:00 Arad 10:35 Poiana Largului 12:20 Resita 08:00 Cluj Napoca 15:00 Tulcea 13:30 Harsova 05:20 Piatra Craiului 08:30 Sighisoara 08:10 Cluj Napoca 09:40 Vestem 08:30 Prundu Bargaului 10:20 Onesti 09:05 Gura Humorului 11:20 Targu Secuiesc 09:25 Dolhasca 12:00 Campina 11:10 Motca 13:10 Slobozia 11:50 Podu Iloaiei 12:10 Roman 13:50 Marasesti 14:20 Barlad 08:13 Baia Mare 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:15 Pascani 11:40 Petrosani 10:00 Reghin 12:35 Rovinari 10:20 Toplita 12:05 Timisoara 10:40 Bicaz 12:25 Motru 04:00 Bors 13:20 Tandarei 06:10 Negreni 08:40 Miercurea Sibiului 08:16 Dej 09:50 Fagaras 08:35 Vatra Dornei 10:30 Targu Ocna 09:10 Botosani 11:30 Brasov 09:30 Suceava 12:10 Ramnicu Sarat 11:20 Targu Frumos 11:55 Iasi 13:00 Bacau 13:55 Focsani 14:30 Tecuci 08:50 Borsa 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 09:40 Falticeni 10:40 Simeria 09:45 Targu Mures 11:50 Targu Jiu 10:05 Morareni 12:40 Filiasi 10:15 Miercurea Ciuc 12:10 Lugoj 10:45 Piatra Neamt 14:00 Constanta
Sosiri
De la Ora

20:10 Tulcea
01:00

20:10 Braila
02:00

20:10 Galati
02:30

20:10 Tecuci
03:00

10:25 Tulcea
04:00

20:10 Barlad
04:00

10:25 Braila
04:10

10:25 Galati
04:20

10:25 Tecuci
04:30

10:25 Barlad 10:25 Giurgiu
05:00

20:10 Husi
05:00

10:25 Husi 10:25 Turnu Magurele
05:10

20:10 Buzau
05:10

10:25 Corabia
05:20

20:10 Focsani
05:20

10:25 Alexandria 10:25 Buzau
05:30

20:10 Marasesti
05:30

10:25 Focsani 10:25 Slatina (Olt)
05:40

10:25 Marasesti
05:50

10:25 Adjud
05:55

10:25 Constanta 10:25 Sascut 10:25 Laufen 10:25 Craiova
06:00

06:30 Giurgiu 06:30 Constanta 06:30 Giurgiu 06:30 Constanta
06:00

20:10 Giurgiu 20:10 Constanta 20:10 Adjud 20:10 Giurgiu 20:10 Constanta
06:00

10:25 Mangalia 10:25 Bacau
06:05

10:25 Filiasi 10:25 Roman
06:10

06:30 Turnu Magurele 06:30 Turnu Magurele
06:10

20:10 Turnu Magurele 20:10 Turnu Magurele
06:10

10:25 Vaslui 10:25 Medgidia
06:15

10:25 Hirsova 10:25 Rovinari 10:25 Negresti
06:20

06:30 Corabia 06:30 Corabia
06:20

20:10 Corabia 20:10 Corabia
06:20

10:25 Tandarei
06:25

10:25 Slobozia 10:25 Isalnita 10:25 Iasi
06:30

06:30 Mangalia 06:30 Alexandria 06:30 Mangalia 06:30 Alexandria
06:30

20:10 Alexandria 20:10 Sascut 20:10 Alexandria 20:10 Mangalia 20:10 Mangalia
06:30

10:25 Podu Iloaiei
06:35

10:25 Deleni 10:25 Targu Carbunesti
06:40

06:30 Filiasi 06:30 Medgidia 06:30 Filiasi 06:30 Medgidia
06:40

20:10 Bacau 20:10 Filiasi 20:10 Medgidia 20:10 Medgidia 20:10 Filiasi
06:40

10:25 Motru 10:25 Hirlau
06:45

20:10 Roman
06:45

10:25 Resita 10:25 Targu Frumos
06:50

06:30 Slatina (Olt) 06:30 Hirsova 06:30 Slatina (Olt) 06:30 Hirsova
06:50

20:10 Hirsova 20:10 Hirsova 20:10 Slatina (Olt) 20:10 Slatina (Olt)
06:50

10:25 Caransebes 10:25 Pascani
06:55

20:10 Vaslui
06:55

10:25 Motca 10:25 Bucuresti 10:25 Lugoj
07:00

06:30 Tulcea 06:30 Craiova 06:30 Tandarei 06:30 Craiova 06:30 Tandarei
07:00

20:10 Tandarei 20:10 Negresti 20:10 Craiova 20:10 Craiova 20:10 Tandarei
07:00

10:25 Timisoara 10:25 Cristesti
07:05

20:10 Iasi
07:05

10:25 Arad 10:25 Timisesti
07:10

06:30 Filiasi 06:30 Braila 06:30 Filiasi
07:10

20:10 Filiasi 20:10 Filiasi 20:10 Podu Iloaiei
07:10

06:30 Galati
07:15

20:10 Deleni
07:15

10:25 Targu Jiu 10:25 Dumbrava
07:20

06:30 Rovinari 06:30 Rovinari
07:20

20:10 Rovinari 20:10 Rovinari
07:20

10:25 Targu Neamt 10:25 Petrosani
07:25

06:30 Tecuci
07:25

10:25 Piatra Neamt 10:25 Pitesti 10:25 Hateg
07:30

06:30 Isalnita 06:30 Isalnita
07:30

20:10 Hirlau 20:10 Isalnita 20:10 Isalnita
07:30

10:25 Bicaz
07:35

06:30 Barlad
07:35

10:25 Sovata 10:25 Calan
07:40

06:30 Targu Carbunesti 06:30 Targu Carbunesti
07:40

20:10 Targu Carbunesti 20:10 Targu Carbunesti
07:40

10:25 Poiana Largului
07:45

06:30 Motru 06:30 Husi 06:30 Motru
07:45

20:10 Targu Frumos 20:10 Motru 20:10 Motru
07:45

10:25 Ploiesti 10:25 Durau 10:25 Hunedoara
07:50

06:30 Resita 06:30 Resita
07:50

20:10 Resita 20:10 Pascani 20:10 Resita
07:50

10:25 Grinties
07:55

06:30 Caransebes 06:30 Caransebes
07:55

20:10 Caransebes 20:10 Caransebes
07:55

10:25 Deva 10:25 Ramnicu Sarat 10:25 Borsec
08:00

06:30 Slobozia 06:30 Lugoj 06:30 Buzau 06:30 Slobozia 06:30 Lugoj
08:00

20:10 Lugoj 20:10 Lugoj 20:10 Motca 20:10 Slobozia 20:10 Slobozia
08:00

10:25 Toplita
08:05

06:30 Timisoara 06:30 Timisoara
08:05

20:10 Timisoara 20:10 Timisoara 20:10 Cristesti
08:05

10:25 Miercurea Ciuc 10:25 Campina
08:10

06:30 Arad 06:30 Focsani 06:30 Bucuresti 06:30 Arad 06:30 Bucuresti
08:10

20:10 Arad 20:10 Timisesti 20:10 Bucuresti 20:10 Bucuresti 20:10 Arad
08:10

06:30 Marasesti
08:15

20:10 Dumbrava
08:15

10:25 Sinaia 10:25 Sfantu Gheorghe
08:20

06:30 Targu Jiu 06:30 Targu Jiu
08:20

20:10 Targu Jiu 20:10 Targu Jiu
08:20

06:30 Petrosani 06:30 Petrosani 06:30 Adjud
08:25

20:10 Petrosani 20:10 Petrosani
08:25

10:25 Predeal 10:25 Simeria 10:25 Morareni
08:30

06:30 Hateg 06:30 Hateg
08:30

20:10 Hateg 20:10 Targu Neamt 20:10 Hateg
08:30

06:30 Sascut
08:35

10:25 Orastie
08:40

06:30 Calan 06:30 Calan
08:40

20:10 Calan 20:10 Calan
08:40

06:30 Bacau
08:45

20:10 Piatra Neamt
08:45

10:25 Sebes
08:50

06:30 Hunedoara 06:30 Hunedoara
08:50

20:10 Bicaz 20:10 Hunedoara 20:10 Hunedoara
08:50

06:30 Roman
08:55

10:25 Reghin 10:25 Brasov 10:25 Lancram
09:00

06:30 Deva 06:30 Pitesti 06:30 Pitesti 06:30 Vaslui 06:30 Deva
09:00

20:10 Pitesti 20:10 Pitesti 20:10 Deva 20:10 Deva 20:10 Sovata
09:00

06:30 Negresti
09:05

20:10 Poiana Largului
09:05

10:25 Targu Secuiesc
09:10

06:30 Ramnicu Sarat 06:30 Iasi 06:30 Ramnicu Sarat
09:10

20:10 Ramnicu Sarat 20:10 Durau 20:10 Ramnicu Sarat
09:10

06:30 Podu Iloaiei
09:15

20:10 Grinties
09:15

10:25 Sfantu Gheorghe
09:20

06:30 Campina 06:30 Campina 06:30 Deleni
09:20

20:10 Campina 20:10 Borsec 20:10 Campina
09:20

06:30 Hirlau
09:25

10:25 Covasna 10:25 Medias 10:25 Alba Iulia
09:30

06:30 Targu Frumos 06:30 Sinaia 06:30 Sinaia
09:30

20:10 Sinaia 20:10 Toplita 20:10 Sinaia
09:30

06:30 Pascani
09:35

10:25 Teius 10:25 Sighisoara 10:25 Targu Ocna
09:40

06:30 Predeal 06:30 Predeal 06:30 Motca
09:40

20:10 Predeal 20:10 Predeal
09:40

06:30 Cristesti
09:45

20:10 Miercurea Ciuc
09:45

10:25 Onesti 10:25 Aiud
09:50

06:30 Timisesti 06:30 Brasov 06:30 Brasov
09:50

20:10 Sfantu Gheorghe 20:10 Brasov 20:10 Brasov
09:50

06:30 Dumbrava
09:55

20:10 Morareni
09:55

10:25 Comanesti 10:25 Unirea 10:25 Targu Mures
10:00

06:30 Targu Secuiesc 06:30 Targu Secuiesc 06:30 Targu Neamt
10:00

20:10 Reghin 20:10 Targu Secuiesc 20:10 Targu Secuiesc
10:00

10:25 Falticeni
10:05

06:30 Sfantu Gheorghe 06:30 Piatra Neamt 06:30 Sfantu Gheorghe
10:05

20:10 Medias 20:10 Sfantu Gheorghe 20:10 Sfantu Gheorghe
10:05

10:25 Moinesti 10:25 Suceava 10:25 Turda
10:10

06:30 Covasna 06:30 Bicaz 06:30 Covasna
10:10

20:10 Sighisoara 20:10 Covasna 20:10 Covasna
10:10

10:25 Dolhasca
10:15

06:30 Sovata
10:15

20:10 Targu Mures
10:15

10:25 Fagaras 10:25 Veresti
10:20

06:30 Targu Ocna 06:30 Poiana Largului 06:30 Targu Ocna
10:20

20:10 Targu Ocna 20:10 Falticeni 20:10 Targu Ocna
10:20

10:25 Darabani
10:25

06:30 Durau
10:25

20:10 Suceava
10:25

10:25 Stefanesti 10:25 Vestem
10:30

06:30 Onesti 06:30 Onesti
10:30

20:10 Onesti 20:10 Onesti
10:30

10:25 Botosani
10:35

10:25 Gura Humorului
10:40

06:30 Grinties 06:30 Comanesti 06:30 Comanesti
10:40

20:10 Comanesti 20:10 Comanesti
10:40

10:25 Campulung Moldovenesc
10:45

20:10 Stefanesti
10:45

10:25 Iacobeni 10:25 Ramnicu Valcea
10:50

06:30 Moinesti 06:30 Moinesti
10:50

20:10 Moinesti 20:10 Moinesti 20:10 Botosani
10:50

10:25 Borsa
10:53

06:30 Borsec
10:55

20:10 Gura Humorului
10:55

10:25 Sibiu 10:25 Vatra Dornei
11:00

06:30 Fagaras 06:30 Simeria 06:30 Toplita 06:30 Fagaras 06:30 Simeria
11:00

20:10 Fagaras 20:10 Simeria 20:10 Campulung Moldovenesc 20:10 Simeria 20:10 Fagaras
11:00

10:25 Prundu Bargaului
11:05

06:30 Miercurea Ciuc
11:05

10:25 Bistrita 10:25 Miercurea Sibiului
11:10

06:30 Vestem 06:30 Sfantu Gheorghe 06:30 Vestem
11:10

20:10 Iacobeni 20:10 Vestem 20:10 Vestem
11:10

10:25 Beclean
11:15

10:25 Baia Mare 10:25 Sighisoara
11:20

06:30 Morareni 06:30 Ramnicu Valcea 06:30 Orastie 06:30 Ramnicu Valcea 06:30 Orastie
11:20

20:10 Orastie 20:10 Ramnicu Valcea 20:10 Ramnicu Valcea 20:10 Borsa 20:10 Orastie
11:20

10:25 Dej
11:25

10:25 Medias 10:25 Cluj Napoca
11:30

06:30 Sebes 06:30 Sibiu 06:30 Sebes 06:30 Reghin 06:30 Sibiu
11:30

20:10 Sibiu 20:10 Sibiu 20:10 Sebes 20:10 Sebes
11:30

06:30 Miercurea Sibiului 06:30 Lancram 06:30 Sighisoara 06:30 Miercurea Sibiului 06:30 Lancram
11:40

20:10 Miercurea Sibiului 20:10 Miercurea Sibiului 20:10 Lancram 20:10 Lancram
11:40

06:30 Targu Mures
11:45

06:30 Sighisoara 06:30 Alba Iulia 06:30 Sighisoara 06:30 Alba Iulia
11:50

20:10 Sighisoara 20:10 Alba Iulia 20:10 Alba Iulia 20:10 Sighisoara
11:50

06:30 Falticeni
11:55

10:25 Cluj Napoca
12:00

06:30 Medias 06:30 Medias 06:30 Suceava
12:00

20:10 Vatra Dornei 20:10 Medias 20:10 Medias
12:00

06:30 Dolhasca
12:05

20:10 Prundu Bargaului
12:05

06:30 Teius 06:30 Veresti 06:30 Teius
12:10

20:10 Bistrita 20:10 Teius 20:10 Teius
12:10

06:30 Darabani
12:15

06:30 Aiud 06:30 Aiud 06:30 Stefanesti
12:20

20:10 Aiud 20:10 Aiud
12:20

06:30 Botosani
12:25

10:25 Gilau
12:30

06:30 Unirea 06:30 Unirea
12:30

20:10 Unirea 20:10 Unirea 20:10 Beclean
12:30

06:30 Gura Humorului
12:35

06:30 Turda 06:30 Campulung Moldovenesc 06:30 Turda
12:40

20:10 Turda 20:10 Turda 20:10 Baia Mare
12:40

06:30 Iacobeni
12:45

20:10 Dej
12:45

06:30 Borsa
12:55

20:10 Cluj Napoca
12:55

10:25 Huedin
13:00

06:30 Vatra Dornei
13:00

20:10 Cluj Napoca
13:00

06:30 Prundu Bargaului
13:10

06:30 Bistrita
13:15

06:30 Beclean
13:20

06:30 Baia Mare
13:25

06:30 Dej
13:30

06:30 Cluj Napoca
13:35

06:30 Cluj Napoca
13:40

06:30 Gilau
13:45

06:30 Huedin
13:50

10:25 Negreni
14:00

06:30 Cluj Napoca 06:30 Cluj Napoca 06:30 Cluj Napoca 06:30 Cluj Napoca
14:00

20:10 Cluj Napoca 20:10 Cluj Napoca 20:10 Gilau 20:10 Cluj Napoca 20:10 Cluj Napoca
14:00

10:25 Piatra Craiului
15:00

06:30 Negreni
15:00

20:10 Huedin
15:00

10:25 Beius
15:30

20:10 Negreni
15:30

10:25 Alesd
16:00

06:30 Piatra Craiului
16:00

20:10 Piatra Craiului
16:00

06:30 Beius
16:10

20:10 Beius
16:30

20:10 Alesd
16:40

06:30 Alesd
17:00

06:30 Oradea
18:00

20:10 Oradea
18:00

06:30 Bors
18:30

10:25 Oradea
19:00

20:10 Bors
19:00

06:30 Budapesta
23:00

20:10 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.