La adresa - Mersul autobuzelor Sankt Gallen Elvetia

La adresa

Sankt Gallen, Elvetia

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
10:35
10:40 Bicaz 12:25 Motru 15:00 Tulcea 13:30 Harsova 05:20 Piatra Craiului 08:30 Sighisoara 08:10 Cluj Napoca 09:40 Vestem 08:30 Prundu Bargaului 10:20 Onesti 09:05 Gura Humorului 11:20 Targu Secuiesc 09:25 Dolhasca 12:00 Campina 11:10 Motca 13:10 Slobozia 11:50 Podu Iloaiei 13:30 Harsova 12:10 Roman 08:30 Sighisoara 13:50 Marasesti 09:40 Vestem 14:20 Barlad 10:20 Onesti 08:13 Baia Mare 11:20 Targu Secuiesc 13:00 Corabia 12:00 Campina 09:10 Unirea 13:10 Slobozia 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:15 Pascani 11:40 Petrosani 10:00 Reghin 12:35 Rovinari 10:20 Toplita 12:05 Timisoara 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 12:10 Lugoj 10:45 Piatra Neamt 14:00 Constanta 04:00 Bors 13:20 Tandarei 06:10 Negreni 08:40 Miercurea Sibiului 08:16 Dej 09:50 Fagaras 08:35 Vatra Dornei 10:30 Targu Ocna 09:10 Botosani 11:30 Brasov 09:30 Suceava 12:10 Ramnicu Sarat 11:20 Targu Frumos 14:00 Constanta 11:55 Iasi 13:20 Tandarei 13:00 Bacau 08:40 Miercurea Sibiului 13:55 Focsani 09:50 Fagaras 14:30 Tecuci 10:30 Targu Ocna 08:50 Borsa 11:30 Brasov 13:10 Giurgiu 12:10 Ramnicu Sarat 09:30 Aiud 12:50 Slatina (Olt) 11:15 Calan 09:40 Falticeni 10:40 Simeria 09:45 Targu Mures 11:50 Targu Jiu 10:05 Morareni 12:40 Filiasi 10:15 Miercurea Ciuc 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 10:30 Durau 12:15 Caransebes 10:55 Dumbrava 13:50 Mangalia 05:00 Oradea 13:00 Bucuresti 06:30 Huedin 09:00 Sibiu 08:20 Beclean 10:00 Moinesti 08:40 Iacobeni 10:50 Covasna 09:15 Darabani 11:40 Predeal 11:00 Timisesti 12:20 Ploiesti 11:30 Hirlau 13:50 Mangalia 12:00 Negresti 13:00 Bucuresti 13:10 Sascut 09:00 Sibiu 14:00 Buzau 10:00 Moinesti 14:40 Galati 10:50 Covasna 12:50 Slatina (Olt) 11:40 Predeal 13:05 Turnu Magurele 12:20 Ploiesti 09:40 Teius 11:00 Deva 10:50 Targu Neamt 11:05 Hunedoara 09:50 Sighisoara 11:55 Targu Carbunesti 10:10 Sfantu Gheorghe 12:45 Craiova 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 10:35 Poiana Largului 12:20 Resita 08:00 Cluj Napoca 13:40 Medgidia 05:10 Alesd 08:10 Medias 07:00 Gilau 09:30 Ramnicu Valcea 08:25 Bistrita 10:10 Comanesti 09:00 Campulung Moldovenesc 11:00 Sfantu Gheorghe 09:20 Veresti 11:50 Sinaia 11:05 Cristesti 12:30 Pitesti 11:40 Deleni 13:40 Medgidia 12:05 Vaslui 08:10 Medias 13:40 Adjud 09:30 Ramnicu Valcea 14:10 Husi 10:10 Comanesti 14:50 Braila 11:00 Sfantu Gheorghe 12:55 Alexandria 11:50 Sinaia 09:00 Turda 12:30 Pitesti 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 05:30 Beius 11:30 Hateg 09:55 Medias 12:30 Isalnita 10:25 Grinties 12:00 Arad 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie
Sosiri
De la Ora

11:00 Tulcea
04:00

11:00 Braila
04:10

11:00 Galati
04:20

11:00 Tecuci
04:30

11:00 Giurgiu 11:00 Giurgiu 11:00 Barlad
05:00

11:00 Turnu Magurele 11:00 Husi 11:00 Turnu Magurele
05:10

11:00 Corabia 11:00 Corabia
05:20

11:00 Alexandria 11:00 Alexandria 11:00 Buzau
05:30

11:00 Slatina (Olt) 11:00 Focsani 11:00 Slatina (Olt)
05:40

11:00 Marasesti
05:50

11:00 Adjud
05:55

11:00 Craiova 11:00 Laufen 11:00 Craiova 11:00 Constanta 11:00 Constanta 11:00 Sascut
06:00

11:00 Bacau 11:00 Mangalia 11:00 Mangalia
06:05

11:00 Filiasi 11:00 Roman 11:00 Filiasi
06:10

11:00 Medgidia 11:00 Medgidia 11:00 Vaslui
06:15

11:00 Rovinari 11:00 Hirsova 11:00 Negresti 11:00 Hirsova 11:00 Rovinari
06:20

11:00 Tandarei 11:00 Tandarei
06:25

11:00 Iasi 11:00 Isalnita 11:00 Slobozia 11:00 Slobozia 11:00 Isalnita
06:30

11:00 Podu Iloaiei
06:35

11:00 Targu Carbunesti 11:00 Deleni 11:00 Targu Carbunesti
06:40

11:00 Motru 11:00 Motru 11:00 Hirlau
06:45

11:00 Targu Frumos 11:00 Resita 11:00 Resita
06:50

11:00 Caransebes 11:00 Pascani 11:00 Caransebes
06:55

11:00 Bucuresti 11:00 Lugoj 11:00 Lugoj 11:00 Motca 11:00 Bucuresti
07:00

11:00 Timisoara 11:00 Timisoara 11:00 Cristesti
07:05

11:00 Timisesti 11:00 Arad 11:00 Arad
07:10

11:00 Dumbrava 11:00 Targu Jiu 11:00 Targu Jiu
07:20

11:00 Petrosani 11:00 Targu Neamt 11:00 Petrosani
07:25

11:00 Hateg 11:00 Pitesti 11:00 Pitesti 11:00 Hateg 11:00 Piatra Neamt
07:30

11:00 Bicaz
07:35

11:00 Calan 11:00 Sovata 11:00 Calan
07:40

11:00 Poiana Largului
07:45

11:00 Hunedoara 11:00 Ploiesti 11:00 Ploiesti 11:00 Durau 11:00 Hunedoara
07:50

11:00 Grinties
07:55

11:00 Borsec 11:00 Deva 11:00 Deva 11:00 Ramnicu Sarat 11:00 Ramnicu Sarat
08:00

11:00 Toplita
08:05

11:00 Campina 11:00 Miercurea Ciuc 11:00 Campina
08:10

11:00 Sfantu Gheorghe 11:00 Sinaia 11:00 Sinaia
08:20

11:00 Morareni 11:00 Predeal 11:00 Predeal 11:00 Simeria 11:00 Simeria
08:30

11:00 Orastie 11:00 Orastie
08:40

11:00 Sebes 11:00 Sebes
08:50

11:00 Lancram 11:00 Brasov 11:00 Brasov 11:00 Lancram 11:00 Reghin
09:00

11:00 Targu Secuiesc 11:00 Targu Secuiesc
09:10

11:00 Sfantu Gheorghe 11:00 Sfantu Gheorghe
09:20

11:00 Covasna 11:00 Covasna 11:00 Alba Iulia 11:00 Medias 11:00 Alba Iulia
09:30

11:00 Sighisoara 11:00 Targu Ocna 11:00 Targu Ocna 11:00 Teius 11:00 Teius
09:40

11:00 Onesti 11:00 Aiud 11:00 Aiud 11:00 Onesti
09:50

11:00 Unirea 11:00 Targu Mures 11:00 Comanesti 11:00 Comanesti 11:00 Unirea
10:00

11:00 Falticeni
10:05

11:00 Moinesti 11:00 Moinesti 11:00 Turda 11:00 Suceava 11:00 Turda
10:10

11:00 Dolhasca
10:15

11:00 Fagaras 11:00 Fagaras 11:00 Veresti
10:20

11:00 Darabani
10:25

11:00 Vestem 11:00 Stefanesti 11:00 Vestem
10:30

11:00 Botosani
10:35

11:00 Gura Humorului
10:40

11:00 Campulung Moldovenesc
10:45

11:00 Ramnicu Valcea 11:00 Ramnicu Valcea 11:00 Iacobeni
10:50

11:00 Borsa
10:53

11:00 Vatra Dornei 11:00 Sibiu 11:00 Sibiu
11:00

11:00 Prundu Bargaului
11:05

11:00 Bistrita 11:00 Miercurea Sibiului 11:00 Miercurea Sibiului
11:10

11:00 Beclean
11:15

11:00 Sighisoara 11:00 Baia Mare 11:00 Sighisoara
11:20

11:00 Dej
11:25

11:00 Medias 11:00 Medias 11:00 Cluj Napoca
11:30

11:00 Cluj Napoca
12:00

11:00 Gilau
12:30

11:00 Huedin
13:00

11:00 Negreni
14:00

11:00 Piatra Craiului
15:00

11:00 Beius
15:30

11:00 Alesd
16:00

11:00 Oradea
19:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.