La adresa - Mersul autobuzelor Sankt Gallen Elvetia

La adresa

Sankt Gallen, Elvetia

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
05:30
10:45 Miercurea Sibiului 16:40 Medias 16:15 Suceava 14:20 Iacobeni 13:00 Bistrita 11:30 Cluj Napoca 10:00 Negreni 05:30 Oradea 18:40 Motca 13:00 Hateg 11:15 Vestem 12:15 Simeria 12:20 Onesti 11:15 Alba Iulia 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Turda 15:20 Campina 11:15 Vestem 17:00 Bucuresti 12:20 Onesti 17:00 Medgidia 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Medias 15:20 Campina 17:30 Corabia 17:00 Bucuresti 16:30 Filiasi 17:00 Medgidia 15:00 Motru 14:00 Timisoara 21:00 Galati 13:00 Hateg 20:30 Buzau 12:15 Simeria 20:05 Sascut 11:15 Alba Iulia 19:40 Negresti 10:15 Turda 19:00 Targu Frumos 17:30 Corabia 18:15 Dumbrava 16:30 Filiasi 17:40 Poiana Largului 15:00 Motru 17:10 Toplita 14:00 Timisoara 10:15 Medias 21:20 Tulcea 16:30 Sighisoara 15:40 Stefanesti 14:10 Borsa 12:40 Beclean 11:00 Cluj Napoca 08:00 Piatra Craiului 05:00 Bors 13:40 Arad 18:00 Piatra Neamt 12:50 Calan 11:30 Fagaras 12:00 Orastie 12:40 Targu Ocna 11:00 Teius 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 11:30 Fagaras 17:30 Slobozia 12:40 Targu Ocna 17:30 Mangalia 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 17:20 Alexandria 17:30 Slobozia 16:00 Rovinari 17:30 Mangalia 14:45 Resita 13:40 Arad 20:55 Tecuci 12:50 Calan 20:20 Focsani 12:00 Orastie 20:00 Bacau 11:00 Teius 19:30 Iasi 10:00 Cluj Napoca 18:45 Pascani 17:20 Alexandria 18:05 Targu Neamt 16:00 Rovinari 17:30 Durau 14:45 Resita 17:00 Sfantu Gheorghe 10:00 Cluj Napoca 16:55 Morareni 16:25 Targu Mures 15:30 Botosani 14:00 Vatra Dornei 12:30 Baia Mare 10:50 Gilau 07:00 Beius 17:05 Miercurea Ciuc 13:30 Targu Jiu 10:50 Sibiu 12:40 Hunedoara 11:45 Moinesti 11:45 Sebes 12:55 Covasna 10:45 Aiud 14:50 Predeal 10:50 Sibiu 16:00 Ploiesti 11:45 Moinesti 18:00 Tandarei 12:55 Covasna 20:00 Constanta 14:50 Predeal 20:00 Giurgiu 16:00 Ploiesti 17:10 Slatina (Olt) 18:00 Tandarei 15:35 Isalnita 20:00 Constanta 14:30 Caransebes 04:00 Budapesta 13:30 Targu Jiu 20:50 Barlad 12:40 Hunedoara 20:15 Marasesti 11:45 Sebes 19:55 Roman 10:45 Aiud 19:20 Podu Iloaiei 20:00 Giurgiu 18:30 Cristesti 17:10 Slatina (Olt) 17:55 Bicaz 15:35 Isalnita 17:25 Grinties 14:30 Caransebes 16:45 Reghin 16:20 Falticeni 15:00 Campulung Moldovenesc 13:20 Prundu Bargaului 12:00 Dej 10:30 Huedin 06:00 Alesd 19:05 Hirlau 13:15 Petrosani 11:00 Ramnicu Valcea 12:30 Deva 12:00 Comanesti 11:30 Lancram 13:35 Sfantu Gheorghe 10:30 Unirea 15:00 Sinaia 11:00 Ramnicu Valcea 16:30 Pitesti 12:00 Comanesti 18:30 Hirsova 13:35 Sfantu Gheorghe 10:45 Miercurea Sibiului 15:00 Sinaia 17:40 Turnu Magurele 16:30 Pitesti 17:00 Craiova 18:30 Hirsova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 21:10 Braila 13:15 Petrosani 20:40 Husi 12:30 Deva 20:10 Adjud 11:30 Lancram 19:45 Vaslui 10:30 Unirea 19:10 Deleni 17:40 Turnu Magurele 18:20 Timisesti 17:00 Craiova 17:45 Sovata 15:15 Targu Carbunesti 17:20 Borsec 14:15 Lugoj
10:35
08:30 Prundu Bargaului 10:20 Onesti 09:05 Gura Humorului 11:20 Targu Secuiesc 09:25 Dolhasca 12:00 Campina 11:10 Motca 13:10 Slobozia 11:50 Podu Iloaiei 12:10 Roman 13:50 Marasesti 14:20 Barlad 08:13 Baia Mare 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:15 Pascani 11:40 Petrosani 10:00 Reghin 12:35 Rovinari 10:20 Toplita 12:05 Timisoara 10:40 Bicaz 12:25 Motru 15:00 Tulcea 13:30 Harsova 05:20 Piatra Craiului 08:30 Sighisoara 08:10 Cluj Napoca 09:40 Vestem 09:50 Fagaras 08:35 Vatra Dornei 10:30 Targu Ocna 09:10 Botosani 11:30 Brasov 09:30 Suceava 12:10 Ramnicu Sarat 11:20 Targu Frumos 11:55 Iasi 13:00 Bacau 13:55 Focsani 14:30 Tecuci 08:50 Borsa 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 09:40 Falticeni 10:40 Simeria 09:45 Targu Mures 11:50 Targu Jiu 10:05 Morareni 12:40 Filiasi 10:15 Miercurea Ciuc 12:10 Lugoj 10:45 Piatra Neamt 14:00 Constanta 04:00 Bors 13:20 Tandarei 06:10 Negreni 08:40 Miercurea Sibiului 08:16 Dej 08:20 Beclean 10:00 Moinesti 08:40 Iacobeni 10:50 Covasna 09:15 Darabani 11:40 Predeal 11:00 Timisesti 12:20 Ploiesti 11:30 Hirlau 12:00 Negresti 13:10 Sascut 14:00 Buzau 14:40 Galati 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 10:50 Targu Neamt 11:05 Hunedoara 09:50 Sighisoara 11:55 Targu Carbunesti 10:10 Sfantu Gheorghe 12:45 Craiova 10:30 Durau 12:15 Caransebes 10:55 Dumbrava 13:50 Mangalia 05:00 Oradea 13:00 Bucuresti 06:30 Huedin 09:00 Sibiu 08:25 Bistrita 10:10 Comanesti 09:00 Campulung Moldovenesc 11:00 Sfantu Gheorghe 09:20 Veresti 11:50 Sinaia 11:05 Cristesti 12:30 Pitesti 11:40 Deleni 12:05 Vaslui 13:40 Adjud 14:10 Husi 14:50 Braila 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 05:30 Beius 11:30 Hateg 09:55 Medias 12:30 Isalnita 10:25 Grinties 12:00 Arad 10:35 Poiana Largului 12:20 Resita 08:00 Cluj Napoca 13:40 Medgidia 05:10 Alesd 08:10 Medias 07:00 Gilau 09:30 Ramnicu Valcea
Sosiri
De la Ora

20:45 Tulcea
01:00

20:45 Braila
02:00

20:45 Galati
02:30

20:45 Tecuci
03:00

11:00 Tulcea
04:00

20:45 Barlad
04:00

11:00 Braila
04:10

11:00 Galati
04:20

11:00 Tecuci
04:30

11:00 Barlad 11:00 Giurgiu
05:00

20:45 Husi
05:00

11:00 Turnu Magurele 11:00 Husi
05:10

20:45 Buzau
05:10

11:00 Corabia
05:20

20:45 Focsani
05:20

11:00 Alexandria 11:00 Buzau
05:30

20:45 Marasesti
05:30

11:00 Focsani 11:00 Slatina (Olt)
05:40

11:00 Marasesti
05:50

11:00 Adjud
05:55

11:00 Laufen 11:00 Craiova 11:00 Constanta 11:00 Sascut
06:00

20:45 Constanta 20:45 Adjud 20:45 Giurgiu 20:45 Constanta 20:45 Giurgiu
06:00

11:00 Bacau 11:00 Mangalia
06:05

11:00 Filiasi 11:00 Roman
06:10

20:45 Turnu Magurele 20:45 Turnu Magurele
06:10

11:00 Medgidia 11:00 Vaslui
06:15

11:00 Hirsova 11:00 Rovinari 11:00 Negresti
06:20

20:45 Corabia 20:45 Corabia
06:20

11:00 Tandarei
06:25

11:00 Iasi 11:00 Slobozia 11:00 Isalnita
06:30

20:45 Alexandria 20:45 Mangalia 20:45 Mangalia 20:45 Alexandria 20:45 Sascut
06:30

11:00 Podu Iloaiei
06:35

11:00 Targu Carbunesti 11:00 Deleni
06:40

20:45 Medgidia 20:45 Medgidia 20:45 Filiasi 20:45 Bacau 20:45 Filiasi
06:40

11:00 Motru 11:00 Hirlau
06:45

20:45 Roman
06:45

11:00 Targu Frumos 11:00 Resita
06:50

20:45 Hirsova 20:45 Slatina (Olt) 20:45 Slatina (Olt) 20:45 Hirsova
06:50

11:00 Caransebes 11:00 Pascani
06:55

20:45 Vaslui
06:55

11:00 Bucuresti 11:00 Lugoj 11:00 Motca
07:00

20:45 Tandarei 20:45 Craiova 20:45 Craiova 20:45 Tandarei 20:45 Negresti
07:00

11:00 Timisoara 11:00 Cristesti
07:05

20:45 Iasi
07:05

11:00 Timisesti 11:00 Arad
07:10

20:45 Filiasi 20:45 Podu Iloaiei 20:45 Filiasi
07:10

20:45 Deleni
07:15

11:00 Dumbrava 11:00 Targu Jiu
07:20

20:45 Rovinari 20:45 Rovinari
07:20

11:00 Petrosani 11:00 Targu Neamt
07:25

11:00 Hateg 11:00 Pitesti 11:00 Piatra Neamt
07:30

20:45 Isalnita 20:45 Isalnita 20:45 Hirlau
07:30

11:00 Bicaz
07:35

11:00 Calan 11:00 Sovata
07:40

20:45 Targu Carbunesti 20:45 Targu Carbunesti
07:40

11:00 Poiana Largului
07:45

20:45 Motru 20:45 Targu Frumos 20:45 Motru
07:45

11:00 Hunedoara 11:00 Ploiesti 11:00 Durau
07:50

20:45 Pascani 20:45 Resita 20:45 Resita
07:50

11:00 Grinties
07:55

20:45 Caransebes 20:45 Caransebes
07:55

11:00 Borsec 11:00 Deva 11:00 Ramnicu Sarat
08:00

20:45 Lugoj 20:45 Motca 20:45 Lugoj 20:45 Slobozia 20:45 Slobozia
08:00

11:00 Toplita
08:05

20:45 Timisoara 20:45 Timisoara 20:45 Cristesti
08:05

11:00 Campina 11:00 Miercurea Ciuc
08:10

20:45 Bucuresti 20:45 Bucuresti 20:45 Arad 20:45 Timisesti 20:45 Arad
08:10

20:45 Dumbrava
08:15

11:00 Sfantu Gheorghe 11:00 Sinaia
08:20

20:45 Targu Jiu 20:45 Targu Jiu
08:20

20:45 Petrosani 20:45 Petrosani
08:25

11:00 Morareni 11:00 Predeal 11:00 Simeria
08:30

20:45 Targu Neamt 20:45 Hateg 20:45 Hateg
08:30

11:00 Orastie
08:40

20:45 Calan 20:45 Calan
08:40

20:45 Piatra Neamt
08:45

11:00 Sebes
08:50

20:45 Hunedoara 20:45 Hunedoara 20:45 Bicaz
08:50

11:00 Brasov 11:00 Lancram 11:00 Reghin
09:00

20:45 Deva 20:45 Pitesti 20:45 Deva 20:45 Sovata 20:45 Pitesti
09:00

20:45 Poiana Largului
09:05

11:00 Targu Secuiesc
09:10

20:45 Ramnicu Sarat 20:45 Ramnicu Sarat 20:45 Durau
09:10

20:45 Grinties
09:15

11:00 Sfantu Gheorghe
09:20

20:45 Borsec 20:45 Campina 20:45 Campina
09:20

11:00 Covasna 11:00 Medias 11:00 Alba Iulia
09:30

20:45 Toplita 20:45 Sinaia 20:45 Sinaia
09:30

11:00 Sighisoara 11:00 Targu Ocna 11:00 Teius
09:40

20:45 Predeal 20:45 Predeal
09:40

20:45 Miercurea Ciuc
09:45

11:00 Onesti 11:00 Aiud
09:50

20:45 Sfantu Gheorghe 20:45 Brasov 20:45 Brasov
09:50

20:45 Morareni
09:55

11:00 Unirea 11:00 Targu Mures 11:00 Comanesti
10:00

20:45 Reghin 20:45 Targu Secuiesc 20:45 Targu Secuiesc
10:00

11:00 Falticeni
10:05

20:45 Sfantu Gheorghe 20:45 Sfantu Gheorghe 20:45 Medias
10:05

11:00 Moinesti 11:00 Suceava 11:00 Turda
10:10

20:45 Covasna 20:45 Sighisoara 20:45 Covasna
10:10

11:00 Dolhasca
10:15

20:45 Targu Mures
10:15

11:00 Fagaras 11:00 Veresti
10:20

20:45 Falticeni 20:45 Targu Ocna 20:45 Targu Ocna
10:20

11:00 Darabani
10:25

20:45 Suceava
10:25

11:00 Vestem 11:00 Stefanesti
10:30

20:45 Onesti 20:45 Onesti
10:30

11:00 Botosani
10:35

11:00 Gura Humorului
10:40

20:45 Comanesti 20:45 Comanesti
10:40

11:00 Campulung Moldovenesc
10:45

20:45 Stefanesti
10:45

11:00 Ramnicu Valcea 11:00 Iacobeni
10:50

20:45 Moinesti 20:45 Botosani 20:45 Moinesti
10:50

11:00 Borsa
10:53

20:45 Gura Humorului
10:55

11:00 Vatra Dornei 11:00 Sibiu
11:00

20:45 Simeria 20:45 Fagaras 20:45 Campulung Moldovenesc 20:45 Simeria 20:45 Fagaras
11:00

11:00 Prundu Bargaului
11:05

11:00 Bistrita 11:00 Miercurea Sibiului
11:10

20:45 Vestem 20:45 Iacobeni 20:45 Vestem
11:10

11:00 Beclean
11:15

11:00 Sighisoara 11:00 Baia Mare
11:20

20:45 Ramnicu Valcea 20:45 Borsa 20:45 Orastie 20:45 Ramnicu Valcea 20:45 Orastie
11:20

11:00 Dej
11:25

11:00 Medias 11:00 Cluj Napoca
11:30

20:45 Sibiu 20:45 Sebes 20:45 Sibiu 20:45 Sebes
11:30

20:45 Lancram 20:45 Miercurea Sibiului 20:45 Lancram 20:45 Miercurea Sibiului
11:40

20:45 Alba Iulia 20:45 Sighisoara 20:45 Alba Iulia 20:45 Sighisoara
11:50

11:00 Cluj Napoca
12:00

20:45 Vatra Dornei 20:45 Medias 20:45 Medias
12:00

20:45 Prundu Bargaului
12:05

20:45 Bistrita 20:45 Teius 20:45 Teius
12:10

20:45 Aiud 20:45 Aiud
12:20

11:00 Gilau
12:30

20:45 Unirea 20:45 Beclean 20:45 Unirea
12:30

20:45 Baia Mare 20:45 Turda 20:45 Turda
12:40

20:45 Dej
12:45

20:45 Cluj Napoca
12:55

11:00 Huedin
13:00

20:45 Cluj Napoca
13:00

11:00 Negreni
14:00

20:45 Gilau 20:45 Cluj Napoca 20:45 Cluj Napoca 20:45 Cluj Napoca 20:45 Cluj Napoca
14:00

11:00 Piatra Craiului
15:00

20:45 Huedin
15:00

11:00 Beius
15:30

20:45 Negreni
15:30

11:00 Alesd
16:00

20:45 Piatra Craiului
16:00

20:45 Beius
16:30

20:45 Alesd
16:40

20:45 Oradea
18:00

11:00 Oradea
19:00

20:45 Bors
19:00

20:45 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.