La adresa - Mersul autobuzelor Sankt Gallen Elvetia

La adresa

Sankt Gallen, Elvetia

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
05:30 Romfour Romania
15:00 Sinaia 16:45 Reghin 16:30 Pitesti 16:20 Falticeni 18:30 Hirsova 15:00 Campulung Moldovenesc 10:45 Miercurea Sibiului 13:20 Prundu Bargaului 17:40 Turnu Magurele 12:00 Dej 17:00 Craiova 10:30 Huedin 15:15 Targu Carbunesti 06:00 Alesd 14:15 Lugoj 21:10 Braila 13:15 Petrosani 20:40 Husi 12:30 Deva 20:10 Adjud 11:30 Lancram 19:45 Vaslui 10:30 Unirea 19:10 Deleni 17:40 Turnu Magurele 18:20 Timisesti 17:00 Craiova 17:45 Sovata 15:15 Targu Carbunesti 17:20 Borsec 14:15 Lugoj 19:05 Hirlau 13:15 Petrosani 11:00 Ramnicu Valcea 12:30 Deva 12:00 Comanesti 11:30 Lancram 13:35 Sfantu Gheorghe 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 10:30 Unirea 15:20 Campina 16:40 Medias 17:00 Bucuresti 16:15 Suceava 17:00 Medgidia 14:20 Iacobeni 10:15 Medias 13:00 Bistrita 17:30 Corabia 11:30 Cluj Napoca 16:30 Filiasi 10:00 Negreni 15:00 Motru 05:30 Oradea 14:00 Timisoara 21:00 Galati 13:00 Hateg 20:30 Buzau 12:15 Simeria 20:05 Sascut 11:15 Alba Iulia 19:40 Negresti 10:15 Turda 19:00 Targu Frumos 17:30 Corabia 18:15 Dumbrava 16:30 Filiasi 17:40 Poiana Largului 15:00 Motru 17:10 Toplita 14:00 Timisoara 18:40 Motca 13:00 Hateg 11:15 Vestem 12:15 Simeria 12:20 Onesti 11:15 Alba Iulia 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 21:20 Tulcea 15:40 Ramnicu Sarat 16:30 Sighisoara 17:30 Slobozia 15:40 Stefanesti 17:30 Mangalia 14:10 Borsa 10:00 Cluj Napoca 12:40 Beclean 17:20 Alexandria 11:00 Cluj Napoca 16:00 Rovinari 08:00 Piatra Craiului 14:45 Resita 05:00 Bors 13:40 Arad 20:55 Tecuci 12:50 Calan 20:20 Focsani 12:00 Orastie 20:00 Bacau 11:00 Teius 19:30 Iasi 10:00 Cluj Napoca 18:45 Pascani 17:20 Alexandria 18:05 Targu Neamt 16:00 Rovinari 17:30 Durau 14:45 Resita 17:00 Sfantu Gheorghe 13:40 Arad 18:00 Piatra Neamt 12:50 Calan 11:30 Fagaras 12:00 Orastie 12:40 Targu Ocna 11:00 Teius 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 14:50 Predeal 16:55 Morareni 16:00 Ploiesti 16:25 Targu Mures 18:00 Tandarei 15:30 Botosani 20:00 Constanta 14:00 Vatra Dornei 20:00 Giurgiu 12:30 Baia Mare 17:10 Slatina (Olt) 10:50 Gilau 15:35 Isalnita 07:00 Beius 14:30 Caransebes 04:00 Budapesta 13:30 Targu Jiu 20:50 Barlad 12:40 Hunedoara 20:15 Marasesti 11:45 Sebes 19:55 Roman 10:45 Aiud 19:20 Podu Iloaiei 20:00 Giurgiu 18:30 Cristesti 17:10 Slatina (Olt) 17:55 Bicaz 15:35 Isalnita 17:25 Grinties 14:30 Caransebes 17:05 Miercurea Ciuc 13:30 Targu Jiu 10:50 Sibiu 12:40 Hunedoara 11:45 Moinesti 11:45 Sebes 12:55 Covasna 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 10:45 Aiud
08:00
17:55 Lehliu 15:00 Motca 15:20 Targu Frumos 15:50 Marasesti 16:20 Ploiesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 17:00 Sinaia 16:40 Tulcea 17:40 Bucuresti 16:25 Ianca 12:20 Zalau 16:00 Vaslui 13:00 Dej 15:45 Harlau 13:40 Prundu Bargaului 16:40 Campina 14:50 Targu Neamt 12:55 Deva 13:05 Moinesti 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:30 Saveni 15:10 Giurgiu 12:20 Teius 12:20 Chisineu Cris 12:40 Fagaras 08:00 Oradea 18:10 Slobozia 15:20 Roman 15:55 Focsani 12:00 Cluj Napoca 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 17:10 Targoviste 16:30 Galati 17:50 Tandarei 16:20 Faurei 12:30 Satu Mare 16:05 Husi 13:10 Beclean 15:40 Flamanzi 13:50 Vatra Dornei 16:50 Predeal 14:40 Falticeni 12:45 Brasov 13:00 Hunedoara 13:00 Comanesti 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 12:05 Turda 15:00 Alexandria 12:25 Alba Iulia 12:30 Arad 14:30 Suceava 18:30 Calarasi 18:00 Harsova 15:30 Bacau 16:00 Ramnicu Sarat 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 18:40 Medgidia 15:00 Poiana Largului 17:20 Ramnicu Valcea 16:35 Braila 11:00 Alesd 15:50 Podu Iloaiei 12:40 Baia Mare 16:10 Barlad 13:20 Bistrita 15:10 Pascani 14:00 Campulung Moldovenesc 12:50 Targu Secuiesc 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 15:20 Dorohoi 14:30 Craiova 12:10 Targu Mures 12:05 Gilau 12:30 Sebes 12:40 Timisoara 14:20 Radauti 18:20 Cernavoda 18:55 Mangalia 15:40 Adjud 16:10 Buzau 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 18:50 Constanta 15:10 Vanatori 17:30 Pitesti 16:15 Tecuci 11:40 Huedin 15:55 Iasi 12:50 Bontida 15:35 Botosani 13:30 Nasaud 16:30 Urziceni 14:10 Gura Humorului 12:55 Covasna 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 15:25 Darabani 13:30 Bumbesti Jiu 12:15 Aiud 12:10 Salonta 12:35 Sibiu 12:50 Lugoj
11:55
16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 15:10 Vanatori 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 19:00 Mangalia 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 09:00 Alesd 12:20 Teius 10:00 Baia Mare 12:40 Fagaras 12:40 Dej 13:05 Moinesti 13:10 Prundu Bargaului 15:10 Giurgiu 13:50 Radauti 12:20 Chisineu Cris 14:20 Motca 12:55 Deva 14:55 Roman 13:40 Targu Jiu 15:30 Focsani 14:10 Drobeta Turnu Severin 16:10 Urziceni 14:55 Turnu Magurele 16:50 Targoviste 14:00 Odorheiu Secuiesc 17:30 Tandarei 18:10 Cernavoda 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 09:10 Huedin 12:25 Alba Iulia 11:20 Bontida 12:45 Brasov 12:50 Beclean 13:00 Comanesti 13:20 Vatra Dornei 15:00 Alexandria 13:55 Suceava 12:30 Arad 14:40 Pascani 13:00 Hunedoara 15:00 Bacau 13:50 Caransebes 15:40 Ramnicu Sarat 14:20 Filiasi 16:20 Campina 13:30 Onesti 16:55 Ramnicu Valcea 14:10 Miercurea Ciuc 17:40 Lehliu 18:20 Calarasi 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 14:50 Bicaz 16:30 Galati 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 09:20 Zalau 12:30 Sebes 12:00 Cluj Napoca 12:50 Targu Secuiesc 12:55 Bistrita 14:30 Craiova 13:30 Campulung Moldovenesc 12:05 Gilau 14:00 Falticeni 12:40 Timisoara 14:30 Pascani 13:10 Hateg 15:10 Adjud 13:55 Resita 15:50 Buzau 14:40 Slatina (Olt) 16:30 Predeal 13:40 Reghin 17:10 Pitesti 14:20 Sovata 17:50 Harsova 18:30 Medgidia 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 15:00 Poiana Largului 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 08:00 Oradea 12:15 Aiud 09:30 Satu Mare 12:35 Sibiu 12:30 Gherla 12:55 Covasna 13:00 Nasaud 13:30 Bumbesti Jiu 13:40 Gura Humorului 12:10 Salonta 14:10 Targu Neamt 12:50 Lugoj 14:50 Targu Frumos 13:20 Petrosani 15:20 Marasesti 14:00 Rovinari 16:00 Ploiesti 14:50 Caracal 16:40 Sinaia 13:50 Toplita 17:20 Bucuresti 14:30 Gheorgheni 18:00 Slobozia 18:40 Constanta
Sosiri
De la Ora
Romfour Romania
20:45 Tulcea
01:00

08:30 Tulcea
01:15

09:10 Tulcea 09:10 Tulcea
01:15

08:30 Braila
01:20

09:10 Braila 09:10 Braila
01:20
Romfour Romania
20:45 Braila
02:00
Romfour Romania
20:45 Galati
02:30

09:10 Mangalia
02:30
Romfour Romania
20:45 Tecuci
03:00

08:30 Galati
03:00

09:10 Galati 09:10 Galati
03:00

08:30 Ianca
03:30

09:10 Ianca 09:10 Ianca
03:30
Romfour Romania
20:45 Barlad
04:00

09:10 Constanta
04:00

09:10 Medgidia
04:20

08:30 Faurei
04:30

09:10 Calarasi 09:10 Faurei 09:10 Faurei
04:30

08:30 Tecuci
04:40

09:10 Tecuci 09:10 Tecuci
04:40

08:30 Barlad
04:50

09:10 Barlad 09:10 Barlad
04:50
Romfour Romania
20:45 Husi
05:00

08:30 Mangalia
05:00

09:10 Cernavoda
05:00
Romfour Romania
20:45 Buzau
05:10

09:10 Slobozia
05:10
Romfour Romania
20:45 Focsani
05:20
Romfour Romania
20:45 Marasesti
05:30

08:30 Husi 08:30 Constanta
05:30

09:10 Husi 09:10 Husi
05:30

08:30 Vaslui 08:30 Medgidia
05:40

09:10 Vaslui 09:10 Vaslui
05:40
Romfour Romania
20:45 Giurgiu 20:45 Constanta 20:45 Giurgiu 20:45 Constanta 20:45 Adjud
06:00

08:30 Calarasi 08:30 Giurgiu 08:30 Iasi
06:00

09:10 Harsova 09:10 Iasi 09:10 Giurgiu 09:10 Giurgiu 09:10 Iasi
06:00
Romfour Romania
20:45 Turnu Magurele 20:45 Turnu Magurele
06:10

08:30 Alexandria 08:30 Podu Iloaiei 08:30 Cernavoda
06:10

09:10 Podu Iloaiei 09:10 Alexandria 09:10 Alexandria 09:10 Podu Iloaiei
06:10

08:30 Turnu Magurele
06:15

09:10 Turnu Magurele 09:10 Turnu Magurele
06:15
Romfour Romania
20:45 Corabia 20:45 Corabia
06:20

08:30 Harlau 08:30 Slobozia 08:30 Caracal
06:20

09:10 Caracal 09:10 Caracal 09:10 Harlau 09:10 Harlau
06:20
Romfour Romania
20:45 Mangalia 20:45 Alexandria 20:45 Sascut 20:45 Alexandria 20:45 Mangalia
06:30

08:30 Flamanzi 08:30 Harsova 08:30 Slatina (Olt)
06:30

09:10 Flamanzi 09:10 Flamanzi 09:10 Slatina (Olt) 09:10 Slatina (Olt)
06:30
Romfour Romania
20:45 Filiasi 20:45 Bacau 20:45 Filiasi 20:45 Medgidia 20:45 Medgidia
06:40

08:30 Lehliu 08:30 Botosani
06:40

09:10 Botosani 09:10 Botosani
06:40
Romfour Romania
20:45 Roman
06:45

08:30 Saveni
06:45

09:10 Saveni 09:10 Saveni
06:45
Romfour Romania
20:45 Slatina (Olt) 20:45 Hirsova 20:45 Hirsova 20:45 Slatina (Olt)
06:50

08:30 Darabani 08:30 Tandarei
06:50

09:10 Darabani 09:10 Darabani
06:50
Romfour Romania
20:45 Vaslui
06:55
Romfour Romania
20:45 Tandarei 20:45 Negresti 20:45 Tandarei 20:45 Craiova 20:45 Craiova
07:00

08:30 Craiova 08:30 Dorohoi 08:30 Bucuresti
07:00

09:10 Lehliu 09:10 Dorohoi 09:10 Craiova 09:10 Craiova 09:10 Dorohoi
07:00
Romfour Romania
20:45 Iasi
07:05
Romfour Romania
20:45 Filiasi 20:45 Filiasi 20:45 Podu Iloaiei
07:10

08:30 Filiasi 08:30 Pitesti 08:30 Vanatori
07:10

09:10 Filiasi 09:10 Filiasi 09:10 Vanatori 09:10 Vanatori 09:10 Tandarei
07:10
Romfour Romania
20:45 Deleni
07:15
Romfour Romania
20:45 Rovinari 20:45 Rovinari
07:20

08:30 Ramnicu Valcea 08:30 Drobeta Turnu Severin
07:20

09:10 Drobeta Turnu Severin 09:10 Drobeta Turnu Severin
07:20
Romfour Romania
20:45 Isalnita 20:45 Hirlau 20:45 Isalnita
07:30

08:30 Rovinari 08:30 Targoviste
07:30

09:10 Rovinari 09:10 Rovinari
07:30
Romfour Romania
20:45 Targu Carbunesti 20:45 Targu Carbunesti
07:40

08:30 Resita 08:30 Sinaia
07:40

09:10 Resita 09:10 Resita
07:40
Romfour Romania
20:45 Targu Frumos 20:45 Motru 20:45 Motru
07:45
Romfour Romania
20:45 Resita 20:45 Resita 20:45 Pascani
07:50

08:30 Caransebes 08:30 Predeal
07:50

09:10 Caransebes 09:10 Caransebes
07:50
Romfour Romania
20:45 Caransebes 20:45 Caransebes
07:55
Romfour Romania
20:45 Slobozia 20:45 Lugoj 20:45 Motca 20:45 Slobozia 20:45 Lugoj
08:00

08:30 Campina 08:30 Targu Jiu
08:00

09:10 Targu Jiu 09:10 Targu Jiu 09:10 Bucuresti
08:00
Romfour Romania
20:45 Timisoara 20:45 Cristesti 20:45 Timisoara
08:05
Romfour Romania
20:45 Arad 20:45 Timisesti 20:45 Arad 20:45 Bucuresti 20:45 Bucuresti
08:10

08:30 Bumbesti Jiu 08:30 Urziceni
08:10

09:10 Bumbesti Jiu 09:10 Bumbesti Jiu
08:10
Romfour Romania
20:45 Dumbrava
08:15
Romfour Romania
20:45 Targu Jiu 20:45 Targu Jiu
08:20

08:30 Petrosani 08:30 Ploiesti
08:20

09:10 Petrosani 09:10 Petrosani
08:20
Romfour Romania
20:45 Petrosani 20:45 Petrosani
08:25
Romfour Romania
20:45 Hateg 20:45 Hateg 20:45 Targu Neamt
08:30

08:30 Hateg 08:30 Buzau 08:30 Poiana Largului
08:30

09:10 Poiana Largului 09:10 Pitesti 09:10 Hateg 09:10 Hateg 09:10 Poiana Largului
08:30

08:30 Bicaz
08:35

09:10 Bicaz 09:10 Bicaz
08:35
Romfour Romania
20:45 Calan 20:45 Calan
08:40

08:30 Hunedoara 08:30 Piatra Neamt 08:30 Ramnicu Sarat
08:40

09:10 Ramnicu Valcea 09:10 Hunedoara 09:10 Piatra Neamt 09:10 Hunedoara 09:10 Piatra Neamt
08:40
Romfour Romania
20:45 Piatra Neamt
08:45
Romfour Romania
20:45 Bicaz 20:45 Hunedoara 20:45 Hunedoara
08:50

08:30 Deva 08:30 Focsani
08:50

09:10 Deva 09:10 Deva 09:10 Targoviste
08:50
Romfour Romania
20:45 Pitesti 20:45 Deva 20:45 Pitesti 20:45 Sovata 20:45 Deva
09:00

08:30 Gheorgheni 08:30 Lugoj 08:30 Marasesti
09:00

09:10 Gheorgheni 09:10 Gheorgheni 09:10 Sinaia 09:10 Lugoj 09:10 Lugoj
09:00
Romfour Romania
20:45 Poiana Largului
09:05
Romfour Romania
20:45 Ramnicu Sarat 20:45 Durau 20:45 Ramnicu Sarat
09:10

08:30 Timisoara 08:30 Sovata 08:30 Adjud
09:10

09:10 Predeal 09:10 Timisoara 09:10 Timisoara 09:10 Sovata 09:10 Sovata
09:10
Romfour Romania
20:45 Grinties
09:15
Romfour Romania
20:45 Campina 20:45 Borsec 20:45 Campina
09:20

08:30 Arad 08:30 Bacau
09:20

09:10 Campina 09:10 Arad 09:10 Arad
09:20
Romfour Romania
20:45 Toplita 20:45 Sinaia 20:45 Sinaia
09:30

08:30 Miercurea Ciuc 08:30 Chisineu Cris 08:30 Roman
09:30

09:10 Chisineu Cris 09:10 Chisineu Cris 09:10 Urziceni 09:10 Miercurea Ciuc 09:10 Miercurea Ciuc
09:30

08:30 Targu Frumos
09:35
Romfour Romania
20:45 Predeal 20:45 Predeal
09:40

08:30 Pascani 08:30 Odorheiu Secuiesc
09:40

09:10 Odorheiu Secuiesc 09:10 Odorheiu Secuiesc 09:10 Ploiesti
09:40
Romfour Romania
20:45 Miercurea Ciuc
09:45

08:30 Motca
09:45
Romfour Romania
20:45 Sfantu Gheorghe 20:45 Brasov 20:45 Brasov
09:50

08:30 Toplita 08:30 Salonta 08:30 Targu Neamt
09:50

09:10 Buzau 09:10 Toplita 09:10 Toplita 09:10 Salonta 09:10 Salonta
09:50
Romfour Romania
20:45 Morareni
09:55
Romfour Romania
20:45 Targu Secuiesc 20:45 Reghin 20:45 Targu Secuiesc
10:00

08:30 Gilau 08:30 Reghin 08:30 Falticeni
10:00

09:10 Ramnicu Sarat 09:10 Gilau 09:10 Gilau 09:10 Reghin 09:10 Reghin
10:00
Romfour Romania
20:45 Medias 20:45 Sfantu Gheorghe 20:45 Sfantu Gheorghe
10:05
Romfour Romania
20:45 Sighisoara 20:45 Covasna 20:45 Covasna
10:10

08:30 Suceava 08:30 Onesti
10:10

09:10 Focsani 09:10 Onesti 09:10 Onesti
10:10
Romfour Romania
20:45 Targu Mures
10:15
Romfour Romania
20:45 Targu Ocna 20:45 Targu Ocna 20:45 Falticeni
10:20

08:30 Radauti 08:30 Moinesti
10:20

09:10 Moinesti 09:10 Moinesti 09:10 Marasesti
10:20
Romfour Romania
20:45 Suceava
10:25
Romfour Romania
20:45 Onesti 20:45 Onesti
10:30

08:30 Comanesti 08:30 Gura Humorului
10:30

09:10 Adjud 09:10 Comanesti 09:10 Comanesti
10:30
Romfour Romania
20:45 Comanesti 20:45 Comanesti
10:40

08:30 Covasna 08:30 Campulung Moldovenesc
10:40

09:10 Covasna 09:10 Covasna 09:10 Bacau
10:40
Romfour Romania
20:45 Stefanesti
10:45
Romfour Romania
20:45 Moinesti 20:45 Moinesti 20:45 Botosani
10:50

08:30 Targu Secuiesc 08:30 Vatra Dornei
10:50

09:10 Targu Secuiesc 09:10 Targu Secuiesc 09:10 Roman
10:50
Romfour Romania
20:45 Gura Humorului
10:55

09:10 Targu Frumos
10:55
Romfour Romania
20:45 Fagaras 20:45 Campulung Moldovenesc 20:45 Simeria 20:45 Fagaras 20:45 Simeria
11:00

08:30 Brasov 08:30 Prundu Bargaului
11:00

09:10 Pascani 09:10 Brasov 09:10 Brasov
11:00
Romfour Romania
20:45 Iacobeni 20:45 Vestem 20:45 Vestem
11:10

08:30 Nasaud 08:30 Fagaras
11:10

09:10 Fagaras 09:10 Fagaras 09:10 Pascani
11:10
Romfour Romania
20:45 Orastie 20:45 Ramnicu Valcea 20:45 Orastie 20:45 Ramnicu Valcea 20:45 Borsa
11:20

08:30 Sibiu 08:30 Bistrita
11:20

09:10 Sibiu 09:10 Sibiu 09:10 Motca
11:20

08:30 Sebes
11:25

09:10 Sebes 09:10 Sebes
11:25
Romfour Romania
20:45 Sebes 20:45 Sibiu 20:45 Sebes 20:45 Sibiu
11:30

08:30 Alba Iulia 08:30 Beclean
11:30

09:10 Alba Iulia 09:10 Alba Iulia 09:10 Targu Neamt
11:30

08:30 Teius
11:35

09:10 Teius 09:10 Teius
11:35
Romfour Romania
20:45 Miercurea Sibiului 20:45 Lancram 20:45 Miercurea Sibiului 20:45 Lancram
11:40

08:30 Aiud 08:30 Dej
11:40

09:10 Falticeni 09:10 Aiud 09:10 Aiud
11:40
Romfour Romania
20:45 Sighisoara 20:45 Alba Iulia 20:45 Sighisoara 20:45 Alba Iulia
11:50

08:30 Bontida 08:30 Targu Mures
11:50

09:10 Suceava 09:10 Targu Mures 09:10 Targu Mures
11:50

09:10 Radauti
11:55
Romfour Romania
20:45 Medias 20:45 Vatra Dornei 20:45 Medias
12:00

08:30 Baia Mare 08:30 Turda
12:00

09:10 Turda 09:10 Turda 09:10 Gura Humorului
12:00
Romfour Romania
20:45 Prundu Bargaului
12:05
Romfour Romania
20:45 Bistrita 20:45 Teius 20:45 Teius
12:10

08:30 Satu Mare
12:10

09:10 Campulung Moldovenesc
12:10
Romfour Romania
20:45 Aiud 20:45 Aiud
12:20

09:10 Vatra Dornei
12:20

09:10 Prundu Bargaului
12:25
Romfour Romania
20:45 Unirea 20:45 Beclean 20:45 Unirea
12:30

09:10 Nasaud
12:30

09:10 Bistrita
12:35
Romfour Romania
20:45 Turda 20:45 Baia Mare 20:45 Turda
12:40

09:10 Beclean
12:40
Romfour Romania
20:45 Dej
12:45

09:10 Dej
12:50
Romfour Romania
20:45 Cluj Napoca
12:55
Romfour Romania
20:45 Cluj Napoca
13:00

08:30 Zalau
13:10

09:10 Gherla
13:10

08:30 Cluj Napoca
13:30

09:10 Cluj Napoca
13:30

09:10 Bontida
13:40

08:30 Huedin
13:45

08:30 Alesd
13:50

09:10 Baia Mare
13:50
Romfour Romania
20:45 Cluj Napoca 20:45 Cluj Napoca 20:45 Gilau 20:45 Cluj Napoca 20:45 Cluj Napoca
14:00

08:30 Oradea
14:00

09:10 Satu Mare
14:00

09:10 Zalau
14:40
Romfour Romania
20:45 Huedin
15:00

09:10 Huedin
15:00
Romfour Romania
20:45 Negreni
15:30
Romfour Romania
20:45 Piatra Craiului
16:00

09:10 Alesd
16:00
Romfour Romania
20:45 Beius
16:30
Romfour Romania
20:45 Alesd
16:40
Romfour Romania
20:45 Oradea
18:00
Romfour Romania
20:45 Bors
19:00

09:10 Oradea
20:00
Romfour Romania
20:45 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.