La adresa - Mersul autobuzelor Lucerne Elvetia

La adresa

Lucerne, Elvetia

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
10:40
13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 10:30 Targu Ocna 09:10 Botosani 11:30 Brasov 09:30 Suceava 12:10 Ramnicu Sarat 11:20 Targu Frumos 14:00 Constanta 11:55 Iasi 13:20 Tandarei 13:00 Bacau 08:40 Miercurea Sibiului 13:55 Focsani 09:50 Fagaras 14:30 Tecuci 10:30 Targu Ocna 08:50 Borsa 11:30 Brasov 13:10 Giurgiu 12:10 Ramnicu Sarat 09:30 Aiud 12:50 Slatina (Olt) 11:15 Calan 09:40 Falticeni 10:40 Simeria 09:45 Targu Mures 11:50 Targu Jiu 10:05 Morareni 12:40 Filiasi 10:15 Miercurea Ciuc 12:10 Lugoj 10:45 Piatra Neamt 14:00 Constanta 04:00 Bors 13:20 Tandarei 06:10 Negreni 08:40 Miercurea Sibiului 08:16 Dej 09:50 Fagaras 08:35 Vatra Dornei 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 10:50 Covasna 09:15 Darabani 11:40 Predeal 11:00 Timisesti 12:20 Ploiesti 11:30 Hirlau 13:50 Mangalia 12:00 Negresti 13:00 Bucuresti 13:10 Sascut 09:00 Sibiu 14:00 Buzau 10:00 Moinesti 14:40 Galati 10:50 Covasna 12:50 Slatina (Olt) 11:40 Predeal 13:05 Turnu Magurele 12:20 Ploiesti 09:40 Teius 11:00 Deva 10:50 Targu Neamt 11:05 Hunedoara 09:50 Sighisoara 11:55 Targu Carbunesti 10:10 Sfantu Gheorghe 12:45 Craiova 10:30 Durau 12:15 Caransebes 10:55 Dumbrava 13:50 Mangalia 05:00 Oradea 13:00 Bucuresti 06:30 Huedin 09:00 Sibiu 08:20 Beclean 10:00 Moinesti 08:40 Iacobeni 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 09:00 Campulung Moldovenesc 11:00 Sfantu Gheorghe 09:20 Veresti 11:50 Sinaia 11:05 Cristesti 12:30 Pitesti 11:40 Deleni 13:40 Medgidia 12:05 Vaslui 08:10 Medias 13:40 Adjud 09:30 Ramnicu Valcea 14:10 Husi 10:10 Comanesti 14:50 Braila 11:00 Sfantu Gheorghe 12:55 Alexandria 11:50 Sinaia 09:00 Turda 12:30 Pitesti 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 05:30 Beius 11:30 Hateg 09:55 Medias 12:30 Isalnita 10:25 Grinties 12:00 Arad 10:35 Poiana Largului 12:20 Resita 08:00 Cluj Napoca 13:40 Medgidia 05:10 Alesd 08:10 Medias 07:00 Gilau 09:30 Ramnicu Valcea 08:25 Bistrita 10:10 Comanesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 09:05 Gura Humorului 11:20 Targu Secuiesc 09:25 Dolhasca 12:00 Campina 11:10 Motca 13:10 Slobozia 11:50 Podu Iloaiei 13:30 Harsova 12:10 Roman 08:30 Sighisoara 13:50 Marasesti 09:40 Vestem 14:20 Barlad 10:20 Onesti 08:13 Baia Mare 11:20 Targu Secuiesc 13:00 Corabia 12:00 Campina 09:10 Unirea 13:10 Slobozia 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:15 Pascani 11:40 Petrosani 10:00 Reghin 12:35 Rovinari 10:20 Toplita 12:05 Timisoara 10:40 Bicaz 12:25 Motru 15:00 Tulcea 13:30 Harsova 05:20 Piatra Craiului 08:30 Sighisoara 08:10 Cluj Napoca 09:40 Vestem 08:30 Prundu Bargaului 10:20 Onesti
Sosiri
De la Ora

10:55 Tulcea
04:00

10:55 Braila
04:10

10:55 Galati
04:20

10:55 Tecuci
04:30

10:55 Barlad 10:55 Giurgiu 10:55 Giurgiu
05:00

10:55 Husi 10:55 Turnu Magurele 10:55 Turnu Magurele
05:10

10:55 Corabia 10:55 Corabia
05:20

10:55 Alexandria 10:55 Alexandria 10:55 Buzau
05:30

10:55 Slatina (Olt) 10:55 Slatina (Olt) 10:55 Focsani
05:40

10:55 Marasesti
05:50

10:55 Adjud
05:55

10:55 Laufen 10:55 Craiova 10:55 Constanta 10:55 Constanta 10:55 Sascut 10:55 Craiova
06:00

10:55 Mangalia 10:55 Mangalia 10:55 Bacau
06:05

10:55 Roman 10:55 Filiasi 10:55 Filiasi
06:10

10:55 Medgidia 10:55 Medgidia 10:55 Vaslui
06:15

10:55 Rovinari 10:55 Hirsova 10:55 Hirsova 10:55 Rovinari 10:55 Negresti
06:20

10:55 Tandarei 10:55 Tandarei
06:25

10:55 Isalnita 10:55 Slobozia 10:55 Slobozia 10:55 Isalnita 10:55 Iasi
06:30

10:55 Podu Iloaiei
06:35

10:55 Deleni 10:55 Targu Carbunesti 10:55 Targu Carbunesti
06:40

10:55 Motru 10:55 Motru 10:55 Hirlau
06:45

10:55 Resita 10:55 Resita 10:55 Targu Frumos
06:50

10:55 Pascani 10:55 Caransebes 10:55 Caransebes
06:55

10:55 Lugoj 10:55 Lugoj 10:55 Motca 10:55 Bucuresti 10:55 Bucuresti
07:00

10:55 Timisoara 10:55 Timisoara 10:55 Cristesti
07:05

10:55 Arad 10:55 Arad 10:55 Timisesti
07:10

10:55 Dumbrava 10:55 Targu Jiu 10:55 Targu Jiu
07:20

10:55 Petrosani 10:55 Petrosani 10:55 Targu Neamt
07:25

10:55 Pitesti 10:55 Hateg 10:55 Pitesti 10:55 Piatra Neamt 10:55 Hateg
07:30

10:55 Bicaz
07:35

10:55 Calan 10:55 Sovata 10:55 Calan
07:40

10:55 Poiana Largului
07:45

10:55 Ploiesti 10:55 Ploiesti 10:55 Hunedoara 10:55 Durau 10:55 Hunedoara
07:50

10:55 Grinties
07:55

10:55 Deva 10:55 Borsec 10:55 Deva 10:55 Ramnicu Sarat 10:55 Ramnicu Sarat
08:00

10:55 Toplita
08:05

10:55 Miercurea Ciuc 10:55 Campina 10:55 Campina
08:10

10:55 Sinaia 10:55 Sinaia 10:55 Sfantu Gheorghe
08:20

10:55 Morareni 10:55 Predeal 10:55 Predeal 10:55 Simeria 10:55 Simeria
08:30

10:55 Orastie 10:55 Orastie
08:40

10:55 Sebes 10:55 Sebes
08:50

10:55 Brasov 10:55 Brasov 10:55 Lancram 10:55 Reghin 10:55 Lancram
09:00

10:55 Targu Secuiesc 10:55 Targu Secuiesc
09:10

10:55 Sfantu Gheorghe 10:55 Sfantu Gheorghe
09:20

10:55 Covasna 10:55 Covasna 10:55 Alba Iulia 10:55 Medias 10:55 Alba Iulia
09:30

10:55 Targu Ocna 10:55 Targu Ocna 10:55 Teius 10:55 Teius 10:55 Sighisoara
09:40

10:55 Aiud 10:55 Onesti 10:55 Aiud 10:55 Onesti
09:50

10:55 Targu Mures 10:55 Comanesti 10:55 Unirea 10:55 Comanesti 10:55 Unirea
10:00

10:55 Falticeni
10:05

10:55 Moinesti 10:55 Turda 10:55 Moinesti 10:55 Suceava 10:55 Turda
10:10

10:55 Dolhasca
10:15

10:55 Fagaras 10:55 Fagaras 10:55 Veresti
10:20

10:55 Darabani
10:25

10:55 Stefanesti 10:55 Vestem 10:55 Vestem
10:30

10:55 Botosani
10:35

10:55 Gura Humorului
10:40

10:55 Campulung Moldovenesc
10:45

10:55 Ramnicu Valcea 10:55 Ramnicu Valcea 10:55 Iacobeni
10:50

10:55 Borsa
10:53

10:55 Sibiu 10:55 Sibiu 10:55 Vatra Dornei
11:00

10:55 Prundu Bargaului
11:05

10:55 Bistrita 10:55 Miercurea Sibiului 10:55 Miercurea Sibiului
11:10

10:55 Beclean
11:15

10:55 Baia Mare 10:55 Sighisoara 10:55 Sighisoara
11:20

10:55 Dej
11:25

10:55 Medias 10:55 Cluj Napoca 10:55 Medias
11:30

10:55 Cluj Napoca
12:00

10:55 Gilau
12:30

10:55 Huedin
13:00

10:55 Negreni
14:00

10:55 Piatra Craiului
15:00

10:55 Beius
15:30

10:55 Alesd
16:00

10:55 Oradea
19:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.