La adresa - Mersul autobuzelor Lucerne Elvetia

La adresa

Lucerne, Elvetia

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
06:00
10:00 Cluj Napoca 16:55 Morareni 16:25 Targu Mures 15:30 Botosani 14:00 Vatra Dornei 12:30 Baia Mare 10:50 Gilau 07:00 Beius 14:50 Predeal 10:50 Sibiu 16:00 Ploiesti 11:45 Moinesti 18:00 Tandarei 12:55 Covasna 20:00 Constanta 14:50 Predeal 20:00 Giurgiu 16:00 Ploiesti 17:10 Slatina (Olt) 18:00 Tandarei 15:35 Isalnita 20:00 Constanta 14:30 Caransebes 04:00 Budapesta 13:30 Targu Jiu 20:50 Barlad 12:40 Hunedoara 20:15 Marasesti 11:45 Sebes 19:55 Roman 10:45 Aiud 19:20 Podu Iloaiei 20:00 Giurgiu 18:30 Cristesti 17:10 Slatina (Olt) 17:55 Bicaz 15:35 Isalnita 17:25 Grinties 14:30 Caransebes 17:05 Miercurea Ciuc 13:30 Targu Jiu 10:50 Sibiu 12:40 Hunedoara 11:45 Moinesti 11:45 Sebes 12:55 Covasna 10:45 Aiud 16:45 Reghin 16:20 Falticeni 15:00 Campulung Moldovenesc 13:20 Prundu Bargaului 12:00 Dej 10:30 Huedin 06:00 Alesd 15:00 Sinaia 11:00 Ramnicu Valcea 16:30 Pitesti 12:00 Comanesti 18:30 Hirsova 13:35 Sfantu Gheorghe 10:45 Miercurea Sibiului 15:00 Sinaia 17:40 Turnu Magurele 16:30 Pitesti 17:00 Craiova 18:30 Hirsova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 21:10 Braila 13:15 Petrosani 20:40 Husi 12:30 Deva 20:10 Adjud 11:30 Lancram 19:45 Vaslui 10:30 Unirea 19:10 Deleni 17:40 Turnu Magurele 18:20 Timisesti 17:00 Craiova 17:45 Sovata 15:15 Targu Carbunesti 17:20 Borsec 14:15 Lugoj 19:05 Hirlau 13:15 Petrosani 11:00 Ramnicu Valcea 12:30 Deva 12:00 Comanesti 11:30 Lancram 13:35 Sfantu Gheorghe 10:30 Unirea 10:45 Miercurea Sibiului 16:40 Medias 16:15 Suceava 14:20 Iacobeni 13:00 Bistrita 11:30 Cluj Napoca 10:00 Negreni 05:30 Oradea 15:20 Campina 11:15 Vestem 17:00 Bucuresti 12:20 Onesti 17:00 Medgidia 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Medias 15:20 Campina 17:30 Corabia 17:00 Bucuresti 16:30 Filiasi 17:00 Medgidia 15:00 Motru 14:00 Timisoara 21:00 Galati 13:00 Hateg 20:30 Buzau 12:15 Simeria 20:05 Sascut 11:15 Alba Iulia 19:40 Negresti 10:15 Turda 19:00 Targu Frumos 17:30 Corabia 18:15 Dumbrava 16:30 Filiasi 17:40 Poiana Largului 15:00 Motru 17:10 Toplita 14:00 Timisoara 18:40 Motca 13:00 Hateg 11:15 Vestem 12:15 Simeria 12:20 Onesti 11:15 Alba Iulia 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Turda 10:15 Medias 21:20 Tulcea 16:30 Sighisoara 15:40 Stefanesti 14:10 Borsa 12:40 Beclean 11:00 Cluj Napoca 08:00 Piatra Craiului 05:00 Bors 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 11:30 Fagaras 17:30 Slobozia 12:40 Targu Ocna 17:30 Mangalia 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 17:20 Alexandria 17:30 Slobozia 16:00 Rovinari 17:30 Mangalia 14:45 Resita 13:40 Arad 20:55 Tecuci 12:50 Calan 20:20 Focsani 12:00 Orastie 20:00 Bacau 11:00 Teius 19:30 Iasi 10:00 Cluj Napoca 18:45 Pascani 17:20 Alexandria 18:05 Targu Neamt 16:00 Rovinari 17:30 Durau 14:45 Resita 17:00 Sfantu Gheorghe 13:40 Arad 18:00 Piatra Neamt 12:50 Calan 11:30 Fagaras 12:00 Orastie 12:40 Targu Ocna 11:00 Teius 14:30 Brasov
10:40
11:30 Hirlau 12:00 Negresti 13:10 Sascut 14:00 Buzau 14:40 Galati 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 10:50 Targu Neamt 11:05 Hunedoara 09:50 Sighisoara 11:55 Targu Carbunesti 10:10 Sfantu Gheorghe 12:45 Craiova 10:30 Durau 12:15 Caransebes 10:55 Dumbrava 13:50 Mangalia 05:00 Oradea 13:00 Bucuresti 06:30 Huedin 09:00 Sibiu 08:20 Beclean 10:00 Moinesti 08:40 Iacobeni 10:50 Covasna 09:15 Darabani 11:40 Predeal 11:00 Timisesti 12:20 Ploiesti 11:40 Deleni 12:05 Vaslui 13:40 Adjud 14:10 Husi 14:50 Braila 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 05:30 Beius 11:30 Hateg 09:55 Medias 12:30 Isalnita 10:25 Grinties 12:00 Arad 10:35 Poiana Largului 12:20 Resita 08:00 Cluj Napoca 13:40 Medgidia 05:10 Alesd 08:10 Medias 07:00 Gilau 09:30 Ramnicu Valcea 08:25 Bistrita 10:10 Comanesti 09:00 Campulung Moldovenesc 11:00 Sfantu Gheorghe 09:20 Veresti 11:50 Sinaia 11:05 Cristesti 12:30 Pitesti 11:50 Podu Iloaiei 12:10 Roman 13:50 Marasesti 14:20 Barlad 08:13 Baia Mare 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:15 Pascani 11:40 Petrosani 10:00 Reghin 12:35 Rovinari 10:20 Toplita 12:05 Timisoara 10:40 Bicaz 12:25 Motru 15:00 Tulcea 13:30 Harsova 05:20 Piatra Craiului 08:30 Sighisoara 08:10 Cluj Napoca 09:40 Vestem 08:30 Prundu Bargaului 10:20 Onesti 09:05 Gura Humorului 11:20 Targu Secuiesc 09:25 Dolhasca 12:00 Campina 11:10 Motca 13:10 Slobozia 11:55 Iasi 13:00 Bacau 13:55 Focsani 14:30 Tecuci 08:50 Borsa 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 09:40 Falticeni 10:40 Simeria 09:45 Targu Mures 11:50 Targu Jiu 10:05 Morareni 12:40 Filiasi 10:15 Miercurea Ciuc 12:10 Lugoj 10:45 Piatra Neamt 14:00 Constanta 04:00 Bors 13:20 Tandarei 06:10 Negreni 08:40 Miercurea Sibiului 08:16 Dej 09:50 Fagaras 08:35 Vatra Dornei 10:30 Targu Ocna 09:10 Botosani 11:30 Brasov 09:30 Suceava 12:10 Ramnicu Sarat 11:20 Targu Frumos
Sosiri
De la Ora

20:40 Tulcea
01:00

20:40 Braila
02:00

20:40 Galati
02:30

20:40 Tecuci
03:00

10:55 Tulcea
04:00

20:40 Barlad
04:00

10:55 Braila
04:10

10:55 Galati
04:20

10:55 Tecuci
04:30

10:55 Barlad 10:55 Giurgiu
05:00

20:40 Husi
05:00

10:55 Husi 10:55 Turnu Magurele
05:10

20:40 Buzau
05:10

10:55 Corabia
05:20

20:40 Focsani
05:20

10:55 Alexandria 10:55 Buzau
05:30

20:40 Marasesti
05:30

10:55 Focsani 10:55 Slatina (Olt)
05:40

10:55 Marasesti
05:50

10:55 Adjud
05:55

10:55 Constanta 10:55 Sascut 10:55 Laufen 10:55 Craiova
06:00

20:40 Giurgiu 20:40 Constanta 20:40 Giurgiu 20:40 Constanta 20:40 Adjud
06:00

10:55 Mangalia 10:55 Bacau
06:05

10:55 Filiasi 10:55 Roman
06:10

20:40 Turnu Magurele 20:40 Turnu Magurele
06:10

10:55 Vaslui 10:55 Medgidia
06:15

10:55 Rovinari 10:55 Negresti 10:55 Hirsova
06:20

20:40 Corabia 20:40 Corabia
06:20

10:55 Tandarei
06:25

10:55 Isalnita 10:55 Slobozia 10:55 Iasi
06:30

20:40 Mangalia 20:40 Alexandria 20:40 Sascut 20:40 Alexandria 20:40 Mangalia
06:30

10:55 Podu Iloaiei
06:35

10:55 Deleni 10:55 Targu Carbunesti
06:40

20:40 Medgidia 20:40 Filiasi 20:40 Bacau 20:40 Filiasi 20:40 Medgidia
06:40

10:55 Motru 10:55 Hirlau
06:45

20:40 Roman
06:45

10:55 Resita 10:55 Targu Frumos
06:50

20:40 Slatina (Olt) 20:40 Hirsova 20:40 Hirsova 20:40 Slatina (Olt)
06:50

10:55 Caransebes 10:55 Pascani
06:55

20:40 Vaslui
06:55

10:55 Motca 10:55 Bucuresti 10:55 Lugoj
07:00

20:40 Tandarei 20:40 Negresti 20:40 Tandarei 20:40 Craiova 20:40 Craiova
07:00

10:55 Timisoara 10:55 Cristesti
07:05

20:40 Iasi
07:05

10:55 Arad 10:55 Timisesti
07:10

20:40 Filiasi 20:40 Filiasi 20:40 Podu Iloaiei
07:10

20:40 Deleni
07:15

10:55 Targu Jiu 10:55 Dumbrava
07:20

20:40 Rovinari 20:40 Rovinari
07:20

10:55 Petrosani 10:55 Targu Neamt
07:25

10:55 Piatra Neamt 10:55 Hateg 10:55 Pitesti
07:30

20:40 Isalnita 20:40 Hirlau 20:40 Isalnita
07:30

10:55 Bicaz
07:35

10:55 Calan 10:55 Sovata
07:40

20:40 Targu Carbunesti 20:40 Targu Carbunesti
07:40

10:55 Poiana Largului
07:45

20:40 Targu Frumos 20:40 Motru 20:40 Motru
07:45

10:55 Ploiesti 10:55 Durau 10:55 Hunedoara
07:50

20:40 Resita 20:40 Resita 20:40 Pascani
07:50

10:55 Grinties
07:55

20:40 Caransebes 20:40 Caransebes
07:55

10:55 Deva 10:55 Ramnicu Sarat 10:55 Borsec
08:00

20:40 Slobozia 20:40 Lugoj 20:40 Motca 20:40 Slobozia 20:40 Lugoj
08:00

10:55 Toplita
08:05

20:40 Timisoara 20:40 Cristesti 20:40 Timisoara
08:05

10:55 Miercurea Ciuc 10:55 Campina
08:10

20:40 Bucuresti 20:40 Arad 20:40 Timisesti 20:40 Arad 20:40 Bucuresti
08:10

20:40 Dumbrava
08:15

10:55 Sinaia 10:55 Sfantu Gheorghe
08:20

20:40 Targu Jiu 20:40 Targu Jiu
08:20

20:40 Petrosani 20:40 Petrosani
08:25

10:55 Predeal 10:55 Simeria 10:55 Morareni
08:30

20:40 Hateg 20:40 Hateg 20:40 Targu Neamt
08:30

10:55 Orastie
08:40

20:40 Calan 20:40 Calan
08:40

20:40 Piatra Neamt
08:45

10:55 Sebes
08:50

20:40 Bicaz 20:40 Hunedoara 20:40 Hunedoara
08:50

10:55 Reghin 10:55 Lancram 10:55 Brasov
09:00

20:40 Pitesti 20:40 Deva 20:40 Pitesti 20:40 Sovata 20:40 Deva
09:00

20:40 Poiana Largului
09:05

10:55 Targu Secuiesc
09:10

20:40 Ramnicu Sarat 20:40 Durau 20:40 Ramnicu Sarat
09:10

20:40 Grinties
09:15

10:55 Sfantu Gheorghe
09:20

20:40 Campina 20:40 Borsec 20:40 Campina
09:20

10:55 Covasna 10:55 Alba Iulia 10:55 Medias
09:30

20:40 Toplita 20:40 Sinaia 20:40 Sinaia
09:30

10:55 Teius 10:55 Sighisoara 10:55 Targu Ocna
09:40

20:40 Predeal 20:40 Predeal
09:40

20:40 Miercurea Ciuc
09:45

10:55 Onesti 10:55 Aiud
09:50

20:40 Sfantu Gheorghe 20:40 Brasov 20:40 Brasov
09:50

20:40 Morareni
09:55

10:55 Comanesti 10:55 Unirea 10:55 Targu Mures
10:00

20:40 Targu Secuiesc 20:40 Reghin 20:40 Targu Secuiesc
10:00

10:55 Falticeni
10:05

20:40 Medias 20:40 Sfantu Gheorghe 20:40 Sfantu Gheorghe
10:05

10:55 Moinesti 10:55 Turda 10:55 Suceava
10:10

20:40 Sighisoara 20:40 Covasna 20:40 Covasna
10:10

10:55 Dolhasca
10:15

20:40 Targu Mures
10:15

10:55 Fagaras 10:55 Veresti
10:20

20:40 Targu Ocna 20:40 Targu Ocna 20:40 Falticeni
10:20

10:55 Darabani
10:25

20:40 Suceava
10:25

10:55 Stefanesti 10:55 Vestem
10:30

20:40 Onesti 20:40 Onesti
10:30

10:55 Botosani
10:35

10:55 Gura Humorului
10:40

20:40 Comanesti 20:40 Comanesti
10:40

10:55 Campulung Moldovenesc
10:45

20:40 Stefanesti
10:45

10:55 Iacobeni 10:55 Ramnicu Valcea
10:50

20:40 Moinesti 20:40 Moinesti 20:40 Botosani
10:50

10:55 Borsa
10:53

20:40 Gura Humorului
10:55

10:55 Sibiu 10:55 Vatra Dornei
11:00

20:40 Fagaras 20:40 Campulung Moldovenesc 20:40 Simeria 20:40 Fagaras 20:40 Simeria
11:00

10:55 Prundu Bargaului
11:05

10:55 Bistrita 10:55 Miercurea Sibiului
11:10

20:40 Iacobeni 20:40 Vestem 20:40 Vestem
11:10

10:55 Beclean
11:15

10:55 Baia Mare 10:55 Sighisoara
11:20

20:40 Orastie 20:40 Ramnicu Valcea 20:40 Orastie 20:40 Ramnicu Valcea 20:40 Borsa
11:20

10:55 Dej
11:25

10:55 Cluj Napoca 10:55 Medias
11:30

20:40 Sebes 20:40 Sibiu 20:40 Sibiu 20:40 Sebes
11:30

20:40 Miercurea Sibiului 20:40 Miercurea Sibiului 20:40 Lancram 20:40 Lancram
11:40

20:40 Sighisoara 20:40 Sighisoara 20:40 Alba Iulia 20:40 Alba Iulia
11:50

10:55 Cluj Napoca
12:00

20:40 Medias 20:40 Vatra Dornei 20:40 Medias
12:00

20:40 Prundu Bargaului
12:05

20:40 Bistrita 20:40 Teius 20:40 Teius
12:10

20:40 Aiud 20:40 Aiud
12:20

10:55 Gilau
12:30

20:40 Unirea 20:40 Beclean 20:40 Unirea
12:30

20:40 Turda 20:40 Baia Mare 20:40 Turda
12:40

20:40 Dej
12:45

20:40 Cluj Napoca
12:55

10:55 Huedin
13:00

20:40 Cluj Napoca
13:00

10:55 Negreni
14:00

20:40 Cluj Napoca 20:40 Cluj Napoca 20:40 Gilau 20:40 Cluj Napoca 20:40 Cluj Napoca
14:00

10:55 Piatra Craiului
15:00

20:40 Huedin
15:00

10:55 Beius
15:30

20:40 Negreni
15:30

10:55 Alesd
16:00

20:40 Piatra Craiului
16:00

20:40 Beius
16:30

20:40 Alesd
16:40

20:40 Oradea
18:00

10:55 Oradea
19:00

20:40 Bors
19:00

20:40 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.