la adresa - Mersul autobuzelor Berna Elvetia

la adresa

Berna, Elvetia

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
05:00
16:15 Suceava 17:00 Medgidia 14:20 Iacobeni 10:15 Medias 13:00 Bistrita 17:30 Corabia 11:30 Cluj Napoca 16:30 Filiasi 10:00 Negreni 15:00 Motru 05:30 Oradea 14:00 Timisoara 21:00 Galati 13:00 Hateg 20:30 Buzau 12:15 Simeria 20:05 Sascut 11:15 Alba Iulia 19:40 Negresti 10:15 Turda 19:00 Targu Frumos 17:30 Corabia 18:15 Dumbrava 16:30 Filiasi 17:40 Poiana Largului 15:00 Motru 17:10 Toplita 14:00 Timisoara 18:40 Motca 13:00 Hateg 11:15 Vestem 12:15 Simeria 12:20 Onesti 11:15 Alba Iulia 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 16:40 Medias 17:00 Bucuresti 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 15:40 Stefanesti 17:30 Mangalia 14:10 Borsa 10:00 Cluj Napoca 12:40 Beclean 17:20 Alexandria 11:00 Cluj Napoca 16:00 Rovinari 08:00 Piatra Craiului 14:45 Resita 05:00 Bors 13:40 Arad 20:55 Tecuci 12:50 Calan 20:20 Focsani 12:00 Orastie 20:00 Bacau 11:00 Teius 19:30 Iasi 10:00 Cluj Napoca 18:45 Pascani 17:20 Alexandria 18:05 Targu Neamt 16:00 Rovinari 17:30 Durau 14:45 Resita 17:00 Sfantu Gheorghe 13:40 Arad 18:00 Piatra Neamt 12:50 Calan 11:30 Fagaras 12:00 Orastie 12:40 Targu Ocna 11:00 Teius 14:30 Brasov 21:20 Tulcea 15:40 Ramnicu Sarat 16:30 Sighisoara 17:30 Slobozia 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 18:00 Tandarei 15:30 Botosani 20:00 Constanta 14:00 Vatra Dornei 20:00 Giurgiu 12:30 Baia Mare 17:10 Slatina (Olt) 10:50 Gilau 15:35 Isalnita 07:00 Beius 14:30 Caransebes 04:00 Budapesta 13:30 Targu Jiu 20:50 Barlad 12:40 Hunedoara 20:15 Marasesti 11:45 Sebes 19:55 Roman 10:45 Aiud 19:20 Podu Iloaiei 20:00 Giurgiu 18:30 Cristesti 17:10 Slatina (Olt) 17:55 Bicaz 15:35 Isalnita 17:25 Grinties 14:30 Caransebes 17:05 Miercurea Ciuc 13:30 Targu Jiu 10:50 Sibiu 12:40 Hunedoara 11:45 Moinesti 11:45 Sebes 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:55 Morareni 16:00 Ploiesti 16:25 Targu Mures 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 16:20 Falticeni 18:30 Hirsova 15:00 Campulung Moldovenesc 10:45 Miercurea Sibiului 13:20 Prundu Bargaului 17:40 Turnu Magurele 12:00 Dej 17:00 Craiova 10:30 Huedin 15:15 Targu Carbunesti 06:00 Alesd 14:15 Lugoj 21:10 Braila 13:15 Petrosani 20:40 Husi 12:30 Deva 20:10 Adjud 11:30 Lancram 19:45 Vaslui 10:30 Unirea 19:10 Deleni 17:40 Turnu Magurele 18:20 Timisesti 17:00 Craiova 17:45 Sovata 15:15 Targu Carbunesti 17:20 Borsec 14:15 Lugoj 19:05 Hirlau 13:15 Petrosani 11:00 Ramnicu Valcea 12:30 Deva 12:00 Comanesti 11:30 Lancram 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:45 Reghin 16:30 Pitesti 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias
07:40
14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 15:45 Harlau 13:40 Prundu Bargaului 16:40 Campina 14:50 Targu Neamt 17:55 Lehliu 15:00 Motca 15:20 Targu Frumos 15:50 Marasesti 16:20 Ploiesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 17:00 Sinaia 16:40 Tulcea 17:40 Bucuresti 16:25 Ianca 12:20 Zalau 16:00 Vaslui 13:00 Dej 15:30 Saveni 15:10 Giurgiu 12:20 Teius 12:20 Chisineu Cris 12:40 Fagaras 12:55 Deva 13:05 Moinesti 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 13:10 Beclean 15:40 Flamanzi 13:50 Vatra Dornei 16:50 Predeal 14:40 Falticeni 08:00 Oradea 18:10 Slobozia 15:20 Roman 15:55 Focsani 12:00 Cluj Napoca 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 17:10 Targoviste 16:30 Galati 17:50 Tandarei 16:20 Faurei 12:30 Satu Mare 16:05 Husi 12:05 Turda 15:00 Alexandria 12:25 Alba Iulia 12:30 Arad 12:45 Brasov 13:00 Hunedoara 13:00 Comanesti 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 13:20 Bistrita 15:10 Pascani 14:00 Campulung Moldovenesc 14:30 Suceava 18:30 Calarasi 18:00 Harsova 15:30 Bacau 16:00 Ramnicu Sarat 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 18:40 Medgidia 15:00 Poiana Largului 17:20 Ramnicu Valcea 16:35 Braila 11:00 Alesd 15:50 Podu Iloaiei 12:40 Baia Mare 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 14:30 Craiova 12:10 Targu Mures 12:05 Gilau 12:30 Sebes 12:40 Timisoara 12:50 Targu Secuiesc 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 13:30 Nasaud 16:30 Urziceni 14:10 Gura Humorului 14:20 Radauti 18:20 Cernavoda 18:55 Mangalia 15:40 Adjud 16:10 Buzau 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 18:50 Constanta 15:10 Vanatori 17:30 Pitesti 16:15 Tecuci 11:40 Huedin 15:55 Iasi 12:50 Bontida 15:35 Botosani 15:25 Darabani 13:30 Bumbesti Jiu 12:15 Aiud 12:10 Salonta 12:35 Sibiu 12:50 Lugoj 12:55 Covasna 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna
11:40
16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 15:00 Poiana Largului 14:20 Sovata 17:50 Harsova 18:30 Medgidia 15:10 Vanatori 13:40 Reghin 16:15 Tecuci 14:20 Sovata 15:55 Iasi 15:00 Poiana Largului 15:35 Botosani 16:35 Braila 15:25 Darabani 15:50 Podu Iloaiei 12:15 Aiud 16:10 Barlad 12:35 Sibiu 15:20 Dorohoi 12:55 Covasna 12:10 Targu Mures 09:20 Zalau 13:30 Bumbesti Jiu 12:30 Sebes 12:00 Cluj Napoca 12:10 Salonta 12:50 Targu Secuiesc 12:55 Bistrita 12:50 Lugoj 14:30 Craiova 13:30 Campulung Moldovenesc 13:20 Petrosani 12:05 Gilau 14:00 Falticeni 14:00 Rovinari 12:40 Timisoara 14:30 Pascani 14:50 Caracal 13:10 Hateg 15:10 Adjud 13:55 Resita 15:50 Buzau 14:40 Slatina (Olt) 16:30 Predeal 13:40 Reghin 17:10 Pitesti 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:50 Toplita 13:20 Petrosani 14:30 Gheorgheni 14:00 Rovinari 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 15:10 Vanatori 17:20 Bucuresti 14:30 Gheorgheni 18:00 Slobozia 14:40 Piatra Neamt 18:40 Constanta 16:40 Tulcea 13:50 Toplita 16:25 Ianca 14:30 Gheorgheni 16:00 Vaslui 15:10 Vanatori 15:45 Harlau 16:15 Tecuci 15:30 Saveni 15:55 Iasi 12:20 Teius 15:35 Botosani 12:40 Fagaras 15:25 Darabani 08:00 Oradea 13:05 Moinesti 12:15 Aiud 09:30 Satu Mare 15:10 Giurgiu 12:35 Sibiu 12:30 Gherla 12:20 Chisineu Cris 12:55 Covasna 13:00 Nasaud 12:55 Deva 13:30 Bumbesti Jiu 13:40 Gura Humorului 13:40 Targu Jiu 12:10 Salonta 14:10 Targu Neamt 14:10 Drobeta Turnu Severin 12:50 Lugoj 14:50 Targu Frumos 14:55 Turnu Magurele 13:20 Petrosani 15:20 Marasesti 14:00 Rovinari 16:00 Ploiesti 14:50 Caracal 16:40 Sinaia 13:50 Toplita 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:40 Targu Jiu 14:40 Piatra Neamt 14:10 Drobeta Turnu Severin 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 17:30 Tandarei 18:10 Cernavoda 14:50 Bicaz 19:00 Mangalia 16:30 Galati 14:00 Odorheiu Secuiesc 16:20 Faurei 14:40 Piatra Neamt 16:05 Husi 16:40 Tulcea 15:40 Flamanzi 16:25 Ianca 12:05 Turda 16:00 Vaslui 12:25 Alba Iulia 15:45 Harlau 12:45 Brasov 15:30 Saveni 09:00 Alesd 13:00 Comanesti 12:20 Teius 10:00 Baia Mare 15:00 Alexandria 12:40 Fagaras 12:40 Dej 12:30 Arad 13:05 Moinesti 13:10 Prundu Bargaului 13:00 Hunedoara 15:10 Giurgiu 13:50 Radauti 13:50 Caransebes 12:20 Chisineu Cris 14:20 Motca 14:20 Filiasi 12:55 Deva 14:55 Roman 13:40 Targu Jiu 15:30 Focsani 14:10 Drobeta Turnu Severin 16:10 Urziceni 14:55 Turnu Magurele 16:50 Targoviste 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:30 Onesti 13:00 Hunedoara 14:10 Miercurea Ciuc 13:50 Caransebes 14:50 Bicaz 14:20 Filiasi 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 17:40 Lehliu 18:20 Calarasi 15:00 Poiana Largului 13:30 Onesti 16:35 Braila 14:10 Miercurea Ciuc 15:50 Podu Iloaiei 14:50 Bicaz 16:10 Barlad 16:30 Galati 15:20 Dorohoi 16:20 Faurei 12:10 Targu Mures 16:05 Husi 12:30 Sebes 15:40 Flamanzi 12:50 Targu Secuiesc 12:05 Turda 09:10 Huedin 14:30 Craiova 12:25 Alba Iulia 11:20 Bontida 12:05 Gilau 12:45 Brasov 12:50 Beclean 12:40 Timisoara 13:00 Comanesti 13:20 Vatra Dornei 13:10 Hateg 15:00 Alexandria 13:55 Suceava 13:55 Resita 12:30 Arad 14:40 Pascani 14:40 Slatina (Olt) 13:00 Hunedoara 15:00 Bacau 13:50 Caransebes 15:40 Ramnicu Sarat 14:20 Filiasi 16:20 Campina 13:30 Onesti 16:55 Ramnicu Valcea 14:10 Miercurea Ciuc 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:40 Reghin 13:10 Hateg 14:20 Sovata 13:55 Resita
Sosiri
De la Ora

16:30 Constanta
00:05

16:30 Mangalia
00:10

16:30 Medgidia
00:15

16:30 Cernavoda
00:30

16:30 Giurgiu
01:00

20:50 Tulcea
01:00

16:30 Alexandria
01:05

16:30 Fetesti
01:10

08:50 Tulcea 08:50 Tulcea
01:15

09:30 Tulcea 09:30 Tulcea 09:30 Tulcea
01:15

16:30 Braila
01:20

08:50 Braila 08:50 Braila
01:20

09:30 Braila 09:30 Braila 09:30 Braila
01:20

16:30 Tulcea
01:30

16:30 Calarasi
02:00

20:50 Braila
02:00

16:30 Galati
02:10

20:50 Galati
02:30

09:30 Mangalia
02:30

16:30 Slobozia
03:00

20:50 Tecuci
03:00

08:50 Galati 08:50 Galati
03:00

09:30 Galati 09:30 Galati 09:30 Galati
03:00

16:30 Tecuci
03:10

16:30 Ramnicu Sarat
03:20

16:30 Barlad
03:30

08:50 Ianca 08:50 Ianca
03:30

09:30 Ianca 09:30 Ianca 09:30 Ianca
03:30

16:30 Husi
03:50

16:30 Bucuresti
04:00

20:50 Barlad
04:00

09:30 Constanta
04:00

16:30 Buzau
04:10

16:30 Focsani
04:20

09:30 Medgidia
04:20

16:30 Vaslui
04:30

08:50 Faurei 08:50 Faurei
04:30

09:30 Calarasi 09:30 Faurei 09:30 Faurei 09:30 Faurei
04:30

16:30 Harlau
04:40

08:50 Tecuci 08:50 Tecuci
04:40

09:30 Tecuci 09:30 Tecuci 09:30 Tecuci
04:40

08:50 Barlad 08:50 Barlad
04:50

09:30 Barlad 09:30 Barlad 09:30 Barlad
04:50

16:30 Roman
05:00

20:50 Husi
05:00

08:50 Mangalia
05:00

09:30 Cernavoda
05:00

16:30 Adjud
05:10

20:50 Buzau
05:10

09:30 Slobozia
05:10

16:30 Bacau
05:15

16:30 Slatina (Olt)
05:20

20:50 Focsani
05:20

16:30 Radauti
05:25

16:30 Iasi
05:30

20:50 Marasesti
05:30

08:50 Husi 08:50 Husi 08:50 Constanta
05:30

09:30 Husi 09:30 Husi 09:30 Husi
05:30

16:30 Dorohoi
05:35

16:30 Targu Frumos
05:40

08:50 Vaslui 08:50 Vaslui 08:50 Medgidia
05:40

09:30 Vaslui 09:30 Vaslui 09:30 Vaslui
05:40

16:30 Targoviste
05:45

16:30 Urziceni
05:47

16:30 Ploiesti
05:50

16:30 Targu Neamt
05:55

16:30 Buhusi
05:57

16:30 Roznov
05:58

16:30 Piatra Neamt
06:00

20:50 Adjud 20:50 Giurgiu 20:50 Constanta 20:50 Giurgiu 20:50 Constanta
06:00

08:50 Calarasi 08:50 Giurgiu 08:50 Iasi 08:50 Giurgiu 08:50 Iasi
06:00

09:30 Giurgiu 09:30 Harsova 09:30 Iasi 09:30 Giurgiu 09:30 Iasi 09:30 Iasi 09:30 Giurgiu
06:00

16:30 Onesti
06:10

20:50 Turnu Magurele 20:50 Turnu Magurele
06:10

08:50 Podu Iloaiei 08:50 Cernavoda 08:50 Alexandria 08:50 Alexandria 08:50 Podu Iloaiei
06:10

09:30 Podu Iloaiei 09:30 Podu Iloaiei 09:30 Podu Iloaiei 09:30 Alexandria 09:30 Alexandria 09:30 Alexandria
06:10

08:50 Turnu Magurele 08:50 Turnu Magurele
06:15

09:30 Turnu Magurele 09:30 Turnu Magurele 09:30 Turnu Magurele
06:15

16:30 Botosani
06:20

20:50 Corabia 20:50 Corabia
06:20

08:50 Caracal 08:50 Harlau 08:50 Harlau 08:50 Slobozia 08:50 Caracal
06:20

09:30 Caracal 09:30 Caracal 09:30 Caracal 09:30 Harlau 09:30 Harlau 09:30 Harlau
06:20

16:30 Pascani
06:30

20:50 Sascut 20:50 Alexandria 20:50 Mangalia 20:50 Mangalia 20:50 Alexandria
06:30

08:50 Flamanzi 08:50 Flamanzi 08:50 Harsova 08:50 Slatina (Olt) 08:50 Slatina (Olt)
06:30

09:30 Slatina (Olt) 09:30 Flamanzi 09:30 Flamanzi 09:30 Flamanzi 09:30 Slatina (Olt) 09:30 Slatina (Olt)
06:30

16:30 Craiova
06:40

20:50 Medgidia 20:50 Medgidia 20:50 Filiasi 20:50 Bacau 20:50 Filiasi
06:40

08:50 Lehliu 08:50 Botosani 08:50 Botosani
06:40

09:30 Botosani 09:30 Botosani 09:30 Botosani
06:40

20:50 Roman
06:45

08:50 Saveni 08:50 Saveni
06:45

09:30 Saveni 09:30 Saveni 09:30 Saveni
06:45

16:30 Suceava
06:50

20:50 Hirsova 20:50 Slatina (Olt) 20:50 Slatina (Olt) 20:50 Hirsova
06:50

08:50 Tandarei 08:50 Darabani 08:50 Darabani
06:50

09:30 Darabani 09:30 Darabani 09:30 Darabani
06:50

20:50 Vaslui
06:55

16:30 Filiasi
07:00

20:50 Negresti 20:50 Craiova 20:50 Craiova 20:50 Tandarei 20:50 Tandarei
07:00

08:50 Dorohoi 08:50 Craiova 08:50 Craiova 08:50 Dorohoi 08:50 Bucuresti
07:00

09:30 Lehliu 09:30 Dorohoi 09:30 Craiova 09:30 Dorohoi 09:30 Craiova 09:30 Dorohoi 09:30 Craiova
07:00

20:50 Iasi
07:05

20:50 Filiasi 20:50 Podu Iloaiei 20:50 Filiasi
07:10

08:50 Filiasi 08:50 Filiasi 08:50 Pitesti 08:50 Vanatori 08:50 Vanatori
07:10

09:30 Tandarei 09:30 Filiasi 09:30 Filiasi 09:30 Filiasi 09:30 Vanatori 09:30 Vanatori 09:30 Vanatori
07:10

20:50 Deleni
07:15

16:30 Pitesti
07:20

20:50 Rovinari 20:50 Rovinari
07:20

08:50 Drobeta Turnu Severin 08:50 Ramnicu Valcea 08:50 Drobeta Turnu Severin
07:20

09:30 Drobeta Turnu Severin 09:30 Drobeta Turnu Severin 09:30 Drobeta Turnu Severin
07:20

16:30 Targu Secuiesc
07:30

20:50 Hirlau 20:50 Isalnita 20:50 Isalnita
07:30

08:50 Targoviste 08:50 Rovinari 08:50 Rovinari
07:30

09:30 Rovinari 09:30 Rovinari 09:30 Rovinari
07:30

20:50 Targu Carbunesti 20:50 Targu Carbunesti
07:40

08:50 Resita 08:50 Resita 08:50 Sinaia
07:40

09:30 Resita 09:30 Resita 09:30 Resita
07:40

20:50 Motru 20:50 Targu Frumos 20:50 Motru
07:45

20:50 Pascani 20:50 Resita 20:50 Resita
07:50

08:50 Caransebes 08:50 Caransebes 08:50 Predeal
07:50

09:30 Caransebes 09:30 Caransebes 09:30 Caransebes
07:50

20:50 Caransebes 20:50 Caransebes
07:55

16:30 Brasov
08:00

20:50 Lugoj 20:50 Motca 20:50 Lugoj 20:50 Slobozia 20:50 Slobozia
08:00

08:50 Targu Jiu 08:50 Campina 08:50 Targu Jiu
08:00

09:30 Targu Jiu 09:30 Targu Jiu 09:30 Targu Jiu 09:30 Bucuresti
08:00

20:50 Cristesti 20:50 Timisoara 20:50 Timisoara
08:05

16:30 Bicaz
08:10

20:50 Bucuresti 20:50 Bucuresti 20:50 Arad 20:50 Timisesti 20:50 Arad
08:10

08:50 Bumbesti Jiu 08:50 Urziceni 08:50 Bumbesti Jiu
08:10

09:30 Bumbesti Jiu 09:30 Bumbesti Jiu 09:30 Bumbesti Jiu
08:10

16:30 Ramnicu Valcea
08:15

20:50 Dumbrava
08:15

16:30 Falticeni
08:20

20:50 Targu Jiu 20:50 Targu Jiu
08:20

08:50 Petrosani 08:50 Petrosani 08:50 Ploiesti
08:20

09:30 Petrosani 09:30 Petrosani 09:30 Petrosani
08:20

20:50 Petrosani 20:50 Petrosani
08:25

16:30 Gura Humorului
08:30

20:50 Targu Neamt 20:50 Hateg 20:50 Hateg
08:30

08:50 Poiana Largului 08:50 Hateg 08:50 Hateg 08:50 Buzau 08:50 Poiana Largului
08:30

09:30 Poiana Largului 09:30 Poiana Largului 09:30 Poiana Largului 09:30 Pitesti 09:30 Hateg 09:30 Hateg 09:30 Hateg
08:30

08:50 Bicaz 08:50 Bicaz
08:35

09:30 Bicaz 09:30 Bicaz 09:30 Bicaz
08:35

16:30 Moinesti
08:40

20:50 Calan 20:50 Calan
08:40

08:50 Piatra Neamt 08:50 Hunedoara 08:50 Hunedoara 08:50 Piatra Neamt 08:50 Ramnicu Sarat
08:40

09:30 Ramnicu Valcea 09:30 Piatra Neamt 09:30 Hunedoara 09:30 Piatra Neamt 09:30 Hunedoara 09:30 Piatra Neamt 09:30 Hunedoara
08:40

16:30 Fagaras
08:45

20:50 Piatra Neamt
08:45

20:50 Hunedoara 20:50 Hunedoara 20:50 Bicaz
08:50

08:50 Deva 08:50 Focsani 08:50 Deva
08:50

09:30 Targoviste 09:30 Deva 09:30 Deva 09:30 Deva
08:50

16:30 Comanesti
09:00

20:50 Deva 20:50 Pitesti 20:50 Deva 20:50 Sovata 20:50 Pitesti
09:00

08:50 Gheorgheni 08:50 Gheorgheni 08:50 Lugoj 08:50 Lugoj 08:50 Marasesti
09:00

09:30 Gheorgheni 09:30 Gheorgheni 09:30 Gheorgheni 09:30 Sinaia 09:30 Lugoj 09:30 Lugoj 09:30 Lugoj
09:00

20:50 Poiana Largului
09:05

16:30 Targu Jiu
09:10

20:50 Durau 20:50 Ramnicu Sarat 20:50 Ramnicu Sarat
09:10

08:50 Sovata 08:50 Timisoara 08:50 Timisoara 08:50 Sovata 08:50 Adjud
09:10

09:30 Predeal 09:30 Sovata 09:30 Timisoara 09:30 Sovata 09:30 Timisoara 09:30 Sovata 09:30 Timisoara
09:10

20:50 Grinties
09:15

16:30 Campulung Moldovenesc
09:20

20:50 Campina 20:50 Borsec 20:50 Campina
09:20

08:50 Arad 08:50 Arad 08:50 Bacau
09:20

09:30 Campina 09:30 Arad 09:30 Arad 09:30 Arad
09:20

16:30 Targu Ocna
09:30

20:50 Sinaia 20:50 Toplita 20:50 Sinaia
09:30

08:50 Chisineu Cris 08:50 Roman 08:50 Miercurea Ciuc 08:50 Miercurea Ciuc 08:50 Chisineu Cris
09:30

09:30 Chisineu Cris 09:30 Urziceni 09:30 Chisineu Cris 09:30 Chisineu Cris 09:30 Miercurea Ciuc 09:30 Miercurea Ciuc 09:30 Miercurea Ciuc
09:30

16:30 Gheorgheni
09:35

08:50 Targu Frumos
09:35

16:30 Reghin
09:40

20:50 Predeal 20:50 Predeal
09:40

08:50 Odorheiu Secuiesc 08:50 Pascani 08:50 Odorheiu Secuiesc
09:40

09:30 Odorheiu Secuiesc 09:30 Odorheiu Secuiesc 09:30 Odorheiu Secuiesc 09:30 Ploiesti
09:40

16:30 Drobeta Turnu Severin
09:45

20:50 Miercurea Ciuc
09:45

08:50 Motca
09:45

20:50 Brasov 20:50 Sfantu Gheorghe 20:50 Brasov
09:50

08:50 Targu Neamt 08:50 Toplita 08:50 Toplita 08:50 Salonta 08:50 Salonta
09:50

09:30 Toplita 09:30 Toplita 09:30 Toplita 09:30 Buzau 09:30 Salonta 09:30 Salonta 09:30 Salonta
09:50

20:50 Morareni
09:55

16:30 Toplita Gara
10:00

20:50 Reghin 20:50 Targu Secuiesc 20:50 Targu Secuiesc
10:00

08:50 Reghin 08:50 Gilau 08:50 Gilau 08:50 Reghin 08:50 Falticeni
10:00

09:30 Reghin 09:30 Gilau 09:30 Reghin 09:30 Gilau 09:30 Reghin 09:30 Gilau 09:30 Ramnicu Sarat
10:00

20:50 Medias 20:50 Sfantu Gheorghe 20:50 Sfantu Gheorghe
10:05

16:30 Sighisoara
10:10

20:50 Covasna 20:50 Sighisoara 20:50 Covasna
10:10

08:50 Suceava 08:50 Onesti 08:50 Onesti
10:10

09:30 Focsani 09:30 Onesti 09:30 Onesti 09:30 Onesti
10:10

16:30 Orastie
10:15

20:50 Targu Mures
10:15

16:30 Deva
10:20

20:50 Falticeni 20:50 Targu Ocna 20:50 Targu Ocna
10:20

08:50 Moinesti 08:50 Radauti 08:50 Moinesti
10:20

09:30 Moinesti 09:30 Moinesti 09:30 Moinesti 09:30 Marasesti
10:20

16:30 Caransebes
10:25

20:50 Suceava
10:25

16:30 Targu Mures
10:30

20:50 Onesti 20:50 Onesti
10:30

08:50 Gura Humorului 08:50 Comanesti 08:50 Comanesti
10:30

09:30 Comanesti 09:30 Comanesti 09:30 Comanesti 09:30 Adjud
10:30

16:30 Vatra Dornei
10:35

20:50 Comanesti 20:50 Comanesti
10:40

08:50 Covasna 08:50 Covasna 08:50 Campulung Moldovenesc
10:40

09:30 Covasna 09:30 Covasna 09:30 Covasna 09:30 Bacau
10:40

20:50 Stefanesti
10:45

20:50 Moinesti 20:50 Botosani 20:50 Moinesti
10:50

08:50 Targu Secuiesc 08:50 Targu Secuiesc 08:50 Vatra Dornei
10:50

09:30 Roman 09:30 Targu Secuiesc 09:30 Targu Secuiesc 09:30 Targu Secuiesc
10:50

20:50 Gura Humorului
10:55

09:30 Targu Frumos
10:55

16:30 Resita
11:00

20:50 Campulung Moldovenesc 20:50 Simeria 20:50 Fagaras 20:50 Simeria 20:50 Fagaras
11:00

08:50 Prundu Bargaului 08:50 Brasov 08:50 Brasov
11:00

09:30 Brasov 09:30 Pascani 09:30 Brasov 09:30 Brasov
11:00

16:30 Blaj
11:10

20:50 Vestem 20:50 Vestem 20:50 Iacobeni
11:10

08:50 Fagaras 08:50 Nasaud 08:50 Fagaras
11:10

09:30 Fagaras 09:30 Fagaras 09:30 Fagaras 09:30 Pascani
11:10

16:30 Sibiu
11:15

20:50 Ramnicu Valcea 20:50 Borsa 20:50 Orastie 20:50 Ramnicu Valcea 20:50 Orastie
11:20

08:50 Sibiu 08:50 Sibiu 08:50 Bistrita
11:20

09:30 Motca 09:30 Sibiu 09:30 Sibiu 09:30 Sibiu
11:20

08:50 Sebes 08:50 Sebes
11:25

09:30 Sebes 09:30 Sebes 09:30 Sebes
11:25

16:30 Medias
11:30

20:50 Sibiu 20:50 Sebes 20:50 Sibiu 20:50 Sebes
11:30

08:50 Alba Iulia 08:50 Alba Iulia 08:50 Beclean
11:30

09:30 Targu Neamt 09:30 Alba Iulia 09:30 Alba Iulia 09:30 Alba Iulia
11:30

16:30 Sebes
11:35

08:50 Teius 08:50 Teius
11:35

09:30 Teius 09:30 Teius 09:30 Teius
11:35

20:50 Lancram 20:50 Miercurea Sibiului 20:50 Lancram 20:50 Miercurea Sibiului
11:40

08:50 Dej 08:50 Aiud 08:50 Aiud
11:40

09:30 Aiud 09:30 Aiud 09:30 Aiud 09:30 Falticeni
11:40

20:50 Alba Iulia 20:50 Sighisoara 20:50 Alba Iulia 20:50 Sighisoara
11:50

08:50 Bontida 08:50 Targu Mures 08:50 Targu Mures
11:50

09:30 Targu Mures 09:30 Targu Mures 09:30 Targu Mures 09:30 Suceava
11:50

09:30 Radauti
11:55

16:30 Alba Iulia
12:00

20:50 Vatra Dornei 20:50 Medias 20:50 Medias
12:00

08:50 Baia Mare 08:50 Turda 08:50 Turda
12:00

09:30 Gura Humorului 09:30 Turda 09:30 Turda 09:30 Turda
12:00

20:50 Prundu Bargaului
12:05

16:30 Bistrita
12:10

20:50 Teius 20:50 Bistrita 20:50 Teius
12:10

08:50 Satu Mare
12:10

09:30 Campulung Moldovenesc
12:10

16:30 Lugoj
12:20

20:50 Aiud 20:50 Aiud
12:20

09:30 Vatra Dornei
12:20

09:30 Prundu Bargaului
12:25

16:30 Aiud
12:30

20:50 Unirea 20:50 Unirea 20:50 Beclean
12:30

09:30 Nasaud
12:30

16:30 Beclean
12:35

09:30 Bistrita
12:35

20:50 Turda 20:50 Turda 20:50 Baia Mare
12:40

09:30 Beclean
12:40

20:50 Dej
12:45

09:30 Dej
12:50

20:50 Cluj Napoca
12:55

16:30 Dej
13:00

20:50 Cluj Napoca
13:00

08:50 Zalau
13:10

09:30 Gherla
13:10

16:30 Turda
13:15

16:30 Gherla
13:30

08:50 Cluj Napoca
13:30

09:30 Cluj Napoca
13:30

09:30 Bontida
13:40

08:50 Huedin
13:45

08:50 Alesd
13:50

09:30 Baia Mare
13:50

16:30 Cluj Napoca
14:00

20:50 Cluj Napoca 20:50 Gilau 20:50 Cluj Napoca 20:50 Cluj Napoca 20:50 Cluj Napoca
14:00

08:50 Oradea
14:00

09:30 Satu Mare
14:00

16:30 Timisoara
14:10

09:30 Zalau
14:40

16:30 Huedin
15:00

20:50 Huedin
15:00

09:30 Huedin
15:00

20:50 Negreni
15:30

16:30 Arad
16:00

20:50 Piatra Craiului
16:00

09:30 Alesd
16:00

20:50 Beius
16:30

20:50 Alesd
16:40

16:30 Oradea
17:00

16:30 Nadlac
17:10

20:50 Oradea
18:00

20:50 Bors
19:00

09:30 Oradea
20:00

20:50 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.