la adresa - Mersul autobuzelor Vejle Danemarca

la adresa

Vejle, Danemarca

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
06:10
11:35 Falticeni 13:00 Bucuresti 11:55 Reghin 09:00 Sibiu 12:15 Toplita 10:00 Moinesti 12:35 Poiana Largului 10:50 Covasna 12:55 Dumbrava 11:40 Predeal 13:35 Targu Frumos 12:20 Ploiesti 14:00 Iasi 14:20 Bacau 14:45 Focsani 15:10 Tecuci 06:00 Piatra Craiului 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 05:00 Oradea 11:05 Hunedoara 07:10 Gilau 11:55 Targu Carbunesti 09:15 Beclean 12:45 Craiova 10:05 Iacobeni 12:15 Caransebes 11:05 Darabani 13:50 Mangalia 13:40 Medgidia 11:40 Targu Mures 08:10 Medias 12:00 Morareni 09:30 Ramnicu Valcea 12:25 Grinties 10:10 Comanesti 12:40 Bicaz 11:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Timisesti 11:50 Sinaia 13:40 Hirlau 12:30 Pitesti 14:05 Negresti 14:25 Sascut 14:50 Buzau 15:20 Galati 13:30 Pascani 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 05:10 Alesd 11:30 Hateg 08:00 Cluj Napoca 12:30 Isalnita 09:20 Bistrita 12:00 Arad 10:12 Campulung Moldovenesc 12:20 Resita 11:10 Veresti 11:15 Dolhasca 13:30 Harsova 11:45 Sighisoara 08:30 Sighisoara 12:05 Sfantu Gheorghe 09:40 Vestem 12:20 Borsec 10:20 Onesti 12:45 Piatra Neamt 11:20 Targu Secuiesc 13:10 Cristesti 12:00 Campina 13:45 Deleni 13:10 Slobozia 14:10 Vaslui 14:30 Adjud 14:55 Husi 15:30 Braila 09:10 Baia Mare 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 18:00 Pirna 10:30 Orastie 06:10 Negreni 11:40 Petrosani 09:00 Cluj Napoca 12:35 Rovinari 09:30 Prundu Bargaului 12:05 Timisoara 10:05 Gura Humorului 12:25 Motru 11:30 Suceava 13:20 Tandarei 11:50 Medias 08:40 Miercurea Sibiului 12:10 Miercurea Ciuc 09:50 Fagaras 12:30 Durau 10:30 Targu Ocna 12:50 Targu Neamt 11:30 Brasov 13:20 Motca 12:10 Ramnicu Sarat 13:50 Podu Iloaiei 14:15 Roman 14:40 Marasesti 15:00 Barlad 15:50 Tulcea 10:08 Borsa 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 04:00 Bors 10:40 Simeria 07:00 Huedin 11:50 Targu Jiu 09:05 Dej 12:40 Filiasi 10:00 Vatra Dornei 12:10 Lugoj 11:00 Botosani 14:00 Constanta
07:20
18:20 Pascani 17:50 Dumbrava 16:30 Sovata 15:50 Borsec 15:10 Morareni 14:30 Targu Mures 20:10 Galati 11:20 Dej 15:35 Isalnita 10:00 Huedin 14:30 Caransebes 07:00 Alesd 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 10:50 Sibiu 13:30 Targu Jiu 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 12:55 Covasna 11:45 Sebes 14:50 Predeal 10:45 Aiud 16:00 Ploiesti 10:50 Sibiu 18:00 Tandarei 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 19:45 Buzau 14:50 Predeal 19:25 Sascut 16:00 Ploiesti 19:05 Negresti 18:00 Tandarei 18:40 Hirlau 20:00 Constanta 13:10 Gura Humorului 20:00 Giurgiu 11:50 Prundu Bargaului 17:10 Slatina (Olt) 20:00 Constanta 18:10 Motca 17:00 Targu Neamt 16:20 Poiana Largului 15:40 Toplita 15:00 Reghin 14:20 Falticeni 20:05 Tecuci 17:00 Craiova 11:10 Cluj Napoca 15:15 Targu Carbunesti 09:00 Negreni 14:15 Lugoj 06:30 Oradea 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 11:00 Ramnicu Valcea 13:15 Petrosani 12:00 Comanesti 12:30 Deva 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 10:30 Unirea 16:30 Pitesti 11:00 Ramnicu Valcea 18:30 Hirsova 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 19:40 Focsani 15:00 Sinaia 19:20 Bacau 16:30 Pitesti 19:00 Iasi 18:30 Hirsova 14:00 Suceava 10:45 Miercurea Sibiului 13:05 Campulung Moldovenesc 17:40 Turnu Magurele 11:40 Bistrita 10:45 Miercurea Sibiului 18:00 Cristesti 16:50 Piatra Neamt 16:10 Durau 15:30 Miercurea Ciuc 14:50 Medias 20:30 Tulcea 20:00 Barlad 11:30 Beclean 16:30 Filiasi 11:00 Cluj Napoca 15:00 Motru 08:00 Piatra Craiului 14:00 Timisoara 06:00 Bors 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 11:15 Vestem 13:00 Hateg 12:20 Onesti 12:15 Simeria 14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia 15:20 Campina 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 11:15 Vestem 17:00 Medgidia 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 19:35 Marasesti 15:20 Campina 19:15 Roman 17:00 Bucuresti 18:50 Podu Iloaiei 17:00 Medgidia 13:25 Stefanesti 10:15 Medias 13:00 Iacobeni 17:30 Corabia 10:15 Medias 18:30 Targu Frumos 17:55 Timisesti 16:40 Bicaz 16:00 Grinties 15:20 Sfantu Gheorghe 14:40 Sighisoara 20:20 Braila 11:25 Baia Mare 16:00 Rovinari 10:10 Gilau 14:45 Resita 07:30 Beius 13:40 Arad 04:00 Budapesta 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:30 Fagaras 12:50 Calan 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 14:30 Brasov 11:00 Teius 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 11:30 Fagaras 17:30 Mangalia 12:40 Targu Ocna 19:50 Husi 14:30 Brasov 19:30 Adjud 15:40 Ramnicu Sarat 19:10 Vaslui 17:30 Slobozia 18:45 Deleni 17:30 Mangalia 13:20 Botosani 10:00 Cluj Napoca 12:55 Vatra Dornei 17:20 Alexandria 10:00 Cluj Napoca
Sosiri
De la Ora

15:35 Giurgiu 15:35 Tulcea 15:35 Giurgiu
05:00

15:35 Braila
05:05

15:35 Turnu Magurele 15:35 Galati 15:35 Turnu Magurele
05:10

15:35 Tecuci
05:15

15:35 Corabia 15:35 Corabia
05:20

15:35 Alexandria 15:35 Alexandria
05:30

15:35 Slatina (Olt) 15:35 Slatina (Olt)
05:40

15:35 Constanta 15:35 Craiova 15:35 Craiova 15:35 Barlad 15:35 Constanta
06:00

19:55 Tulcea 19:55 Giurgiu 19:55 Constanta
06:00

15:35 Mangalia 15:35 Mangalia
06:05

15:35 Filiasi 15:35 Filiasi 15:35 Husi
06:10

19:55 Braila 19:55 Turnu Magurele
06:10

15:35 Medgidia 15:35 Medgidia
06:15

15:35 Hirsova 15:35 Rovinari 15:35 Rovinari 15:35 Hirsova
06:20

19:55 Galati 19:55 Corabia
06:20

15:35 Tandarei 15:35 Tandarei
06:25

15:35 Buzau 15:35 Isalnita 15:35 Slobozia 15:35 Slobozia 15:35 Isalnita
06:30

19:55 Alexandria 19:55 Mangalia 19:55 Tecuci
06:30

15:35 Focsani
06:35

15:35 Targu Carbunesti 15:35 Targu Carbunesti 15:35 Marasesti
06:40

19:55 Medgidia 19:55 Barlad 19:55 Filiasi
06:40

15:35 Motru 15:35 Adjud 15:35 Motru
06:45

15:35 Sascut 15:35 Resita 15:35 Resita
06:50

19:55 Hirsova 19:55 Husi 19:55 Slatina (Olt)
06:50

15:35 Caransebes 15:35 Bacau 15:35 Caransebes
06:55

15:35 Bucuresti 15:35 Lugoj 15:35 Bucuresti 15:35 Roman 15:35 Lugoj
07:00

19:55 Buzau 19:55 Craiova 19:55 Tandarei
07:00

15:35 Timisoara 15:35 Vaslui 15:35 Timisoara
07:05

15:35 Negresti 15:35 Arad 15:35 Arad
07:10

19:55 Filiasi 19:55 Focsani
07:10

15:35 Iasi
07:15

15:35 Targu Jiu 15:35 Podu Iloaiei 15:35 Targu Jiu
07:20

19:55 Marasesti 19:55 Rovinari
07:20

15:35 Petrosani 15:35 Petrosani 15:35 Deleni
07:25

15:35 Hirlau 15:35 Hateg 15:35 Pitesti 15:35 Hateg 15:35 Pitesti
07:30

19:55 Adjud 19:55 Isalnita
07:30

15:35 Targu Frumos
07:35

15:35 Calan 15:35 Calan 15:35 Pascani
07:40

19:55 Sascut 19:55 Targu Carbunesti
07:40

15:35 Motca
07:45

19:55 Motru
07:45

15:35 Hunedoara 15:35 Hunedoara 15:35 Ploiesti 15:35 Cristesti 15:35 Ploiesti
07:50

19:55 Resita 19:55 Bacau
07:50

19:55 Caransebes
07:55

15:35 Timisesti 15:35 Ramnicu Sarat 15:35 Deva 15:35 Deva 15:35 Ramnicu Sarat
08:00

19:55 Lugoj 19:55 Slobozia 19:55 Roman
08:00

15:35 Dumbrava
08:05

19:55 Timisoara
08:05

15:35 Campina 15:35 Campina 15:35 Targu Neamt
08:10

19:55 Bucuresti 19:55 Vaslui 19:55 Arad
08:10

15:35 Piatra Neamt
08:15

15:35 Bicaz 15:35 Sinaia 15:35 Sinaia
08:20

19:55 Negresti 19:55 Targu Jiu
08:20

15:35 Poiana Largului
08:25

19:55 Petrosani
08:25

15:35 Simeria 15:35 Durau 15:35 Predeal 15:35 Predeal 15:35 Simeria
08:30

19:55 Hateg 19:55 Iasi
08:30

15:35 Borsec 15:35 Orastie 15:35 Orastie
08:40

19:55 Calan 19:55 Podu Iloaiei
08:40

15:35 Toplita
08:45

15:35 Sebes 15:35 Miercurea Ciuc 15:35 Sebes
08:50

19:55 Deleni 19:55 Hunedoara
08:50

15:35 Sfantu Gheorghe
08:55

15:35 Lancram 15:35 Brasov 15:35 Brasov 15:35 Lancram 15:35 Morareni
09:00

19:55 Pitesti 19:55 Harlau 19:55 Deva
09:00

15:35 Reghin
09:05

15:35 Targu Secuiesc 15:35 Targu Secuiesc 15:35 Medias
09:10

19:55 Ramnicu Sarat 19:55 Targu Frumos
09:10

15:35 Sighisoara
09:15

15:35 Sfantu Gheorghe 15:35 Sfantu Gheorghe
09:20

19:55 Campina 19:55 Pascani
09:20

15:35 Alba Iulia 15:35 Covasna 15:35 Covasna 15:35 Alba Iulia
09:30

19:55 Sinaia 19:55 Motca
09:30

15:35 Targu Ocna 15:35 Targu Ocna 15:35 Teius 15:35 Teius
09:40

19:55 Predeal 19:55 Cristesti
09:40

15:35 Onesti 15:35 Onesti 15:35 Aiud 15:35 Aiud
09:50

19:55 Brasov 19:55 Timisesti
09:50

15:35 Comanesti 15:35 Unirea 15:35 Unirea 15:35 Targu Mures 15:35 Comanesti
10:00

19:55 Dumbrava 19:55 Targu Secuiesc
10:00

15:35 Falticeni
10:05

19:55 Sfantu Gheorghe
10:05

15:35 Turda 15:35 Suceava 15:35 Moinesti 15:35 Moinesti 15:35 Turda
10:10

19:55 Covasna 19:55 Targu Neamt
10:10

15:35 Dolhasca
10:15

15:35 Fagaras 15:35 Fagaras 15:35 Veresti
10:20

19:55 Piatra Neamt 19:55 Targu Ocna
10:20

15:35 Darabani
10:25

15:35 Vestem 15:35 Vestem 15:35 Botosani
10:30

19:55 Bicaz 19:55 Onesti
10:30

15:35 Gura Humorului
10:35

15:35 Campulung Moldovenesc
10:40

19:55 Sovata 19:55 Comanesti
10:40

15:35 Iacobeni
10:45

15:35 Borsa
10:48

15:35 Ramnicu Valcea 15:35 Ramnicu Valcea
10:50

19:55 Moinesti 19:55 Poiana Largului
10:50

15:35 Vatra Dornei 15:35 Sibiu 15:35 Sibiu
11:00

19:55 Simeria 19:55 Durau 19:55 Fagaras
11:00

15:35 Prundu Bargaului
11:05

19:55 Grinties
11:05

15:35 Miercurea Sibiului 15:35 Bistrita 15:35 Miercurea Sibiului
11:10

19:55 Borsec 19:55 Vestem
11:10

15:35 Beclean
11:15

19:55 Toplita
11:15

15:35 Baia Mare 15:35 Sighisoara 15:35 Sighisoara
11:20

19:55 Ramnicu Valcea 19:55 Miercurea Ciuc 19:55 Orastie
11:20

15:35 Dej
11:25

15:35 Medias 15:35 Medias 15:35 Cluj Napoca
11:30

19:55 Sibiu 19:55 Sebes 19:55 Sfantu Gheorghe
11:30

19:55 Morareni 19:55 Miercurea Sibiului 19:55 Lancram
11:40

19:55 Alba Iulia 19:55 Sighisoara 19:55 Sighisoara
11:50

19:55 Targu Mures
11:55

15:35 Cluj Napoca
12:00

19:55 Medias 19:55 Falticeni
12:00

19:55 Suceava
12:05

19:55 Teius
12:10

19:55 Aiud
12:20

19:55 Stefanesti
12:25

15:35 Gilau
12:30

19:55 Unirea 19:55 Botosani
12:30

19:55 Gura Humorului
12:35

15:35 Huedin
12:40

19:55 Iacobeni 19:55 Turda
12:40

19:55 Borsa
12:45

19:55 Vatra Dornei
12:50

19:55 Prundu Bargaului
12:55

15:35 Negreni
13:00

19:55 Bistrita
13:00

15:35 Piatra Craiului
13:05

19:55 Beclean
13:05

19:55 Baia Mare
13:10

19:55 Dej
13:20

19:55 Cluj Napoca
13:30

19:55 Cluj Napoca
13:40

19:55 Gilau
13:50

19:55 Huedin
13:55

15:35 Alesd
14:00

19:55 Negreni 19:55 Cluj Napoca 19:55 Cluj Napoca
14:00

19:55 Piatra Craiului
14:10

19:55 Beius
14:40

19:55 Alesd
14:50

15:35 Oradea
15:00

15:35 Bors
16:00

19:55 Oradea
18:00

19:55 Bors
18:30

19:55 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.