la adresa - Mersul autobuzelor Tonder Danemarca

la adresa

Tonder, Danemarca

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
08:15
11:30 Suceava 13:20 Tandarei 11:50 Medias 08:40 Miercurea Sibiului 12:10 Miercurea Ciuc 09:50 Fagaras 12:30 Durau 10:30 Targu Ocna 12:50 Targu Neamt 11:30 Brasov 13:20 Motca 12:10 Ramnicu Sarat 13:50 Podu Iloaiei 14:15 Roman 14:40 Marasesti 15:00 Barlad 15:50 Tulcea 10:08 Borsa 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 04:00 Bors 10:40 Simeria 07:00 Huedin 11:50 Targu Jiu 09:05 Dej 12:40 Filiasi 10:00 Vatra Dornei 12:10 Lugoj 11:00 Botosani 14:00 Constanta 13:50 Mangalia 11:35 Falticeni 13:00 Bucuresti 11:55 Reghin 09:00 Sibiu 12:15 Toplita 10:00 Moinesti 12:35 Poiana Largului 10:50 Covasna 12:55 Dumbrava 11:40 Predeal 13:35 Targu Frumos 12:20 Ploiesti 14:00 Iasi 14:20 Bacau 14:45 Focsani 15:10 Tecuci 06:00 Piatra Craiului 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 05:00 Oradea 11:05 Hunedoara 07:10 Gilau 11:55 Targu Carbunesti 09:15 Beclean 12:45 Craiova 10:05 Iacobeni 12:15 Caransebes 11:05 Darabani 13:40 Medgidia 11:40 Targu Mures 08:10 Medias 12:00 Morareni 09:30 Ramnicu Valcea 12:25 Grinties 10:10 Comanesti 12:40 Bicaz 11:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Timisesti 11:50 Sinaia 13:40 Hirlau 12:30 Pitesti 14:05 Negresti 14:25 Sascut 14:50 Buzau 15:20 Galati 13:30 Pascani 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 05:10 Alesd 11:30 Hateg 08:00 Cluj Napoca 12:30 Isalnita 09:20 Bistrita 12:00 Arad 10:12 Campulung Moldovenesc 12:20 Resita 11:10 Veresti 11:15 Dolhasca 13:30 Harsova 11:45 Sighisoara 08:30 Sighisoara 12:05 Sfantu Gheorghe 09:40 Vestem 12:20 Borsec 10:20 Onesti 12:45 Piatra Neamt 11:20 Targu Secuiesc 13:10 Cristesti 12:00 Campina 13:45 Deleni 13:10 Slobozia 14:10 Vaslui 14:30 Adjud 14:55 Husi 15:30 Braila 09:10 Baia Mare 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 18:00 Pirna 10:30 Orastie 06:10 Negreni 11:40 Petrosani 09:00 Cluj Napoca 12:35 Rovinari 09:30 Prundu Bargaului 12:05 Timisoara 10:05 Gura Humorului 12:25 Motru
08:55
10:15 Medias 18:30 Targu Frumos 17:55 Timisesti 16:40 Bicaz 16:00 Grinties 15:20 Sfantu Gheorghe 14:40 Sighisoara 20:20 Braila 11:25 Baia Mare 16:00 Rovinari 10:10 Gilau 14:45 Resita 07:30 Beius 13:40 Arad 04:00 Budapesta 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:30 Fagaras 12:50 Calan 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 14:30 Brasov 11:00 Teius 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 11:30 Fagaras 17:30 Mangalia 12:40 Targu Ocna 19:50 Husi 14:30 Brasov 19:30 Adjud 15:40 Ramnicu Sarat 19:10 Vaslui 17:30 Slobozia 18:45 Deleni 17:30 Mangalia 13:20 Botosani 10:00 Cluj Napoca 12:55 Vatra Dornei 17:20 Alexandria 10:00 Cluj Napoca 18:20 Pascani 17:50 Dumbrava 16:30 Sovata 15:50 Borsec 15:10 Morareni 14:30 Targu Mures 20:10 Galati 11:20 Dej 15:35 Isalnita 10:00 Huedin 14:30 Caransebes 07:00 Alesd 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 10:50 Sibiu 13:30 Targu Jiu 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 12:55 Covasna 11:45 Sebes 14:50 Predeal 10:45 Aiud 16:00 Ploiesti 10:50 Sibiu 18:00 Tandarei 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 19:45 Buzau 14:50 Predeal 19:25 Sascut 16:00 Ploiesti 19:05 Negresti 18:00 Tandarei 18:40 Hirlau 20:00 Constanta 13:10 Gura Humorului 20:00 Giurgiu 11:50 Prundu Bargaului 17:10 Slatina (Olt) 20:00 Constanta 18:10 Motca 17:00 Targu Neamt 16:20 Poiana Largului 15:40 Toplita 15:00 Reghin 14:20 Falticeni 20:05 Tecuci 17:00 Craiova 11:10 Cluj Napoca 15:15 Targu Carbunesti 09:00 Negreni 14:15 Lugoj 06:30 Oradea 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 11:00 Ramnicu Valcea 13:15 Petrosani 12:00 Comanesti 12:30 Deva 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 10:30 Unirea 16:30 Pitesti 11:00 Ramnicu Valcea 18:30 Hirsova 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 19:40 Focsani 15:00 Sinaia 19:20 Bacau 16:30 Pitesti 19:00 Iasi 18:30 Hirsova 14:00 Suceava 10:45 Miercurea Sibiului 13:05 Campulung Moldovenesc 17:40 Turnu Magurele 11:40 Bistrita 10:45 Miercurea Sibiului 18:00 Cristesti 16:50 Piatra Neamt 16:10 Durau 15:30 Miercurea Ciuc 14:50 Medias 20:30 Tulcea 20:00 Barlad 11:30 Beclean 16:30 Filiasi 11:00 Cluj Napoca 15:00 Motru 08:00 Piatra Craiului 14:00 Timisoara 06:00 Bors 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 11:15 Vestem 13:00 Hateg 12:20 Onesti 12:15 Simeria 14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia 15:20 Campina 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 11:15 Vestem 17:00 Medgidia 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 19:35 Marasesti 15:20 Campina 19:15 Roman 17:00 Bucuresti 18:50 Podu Iloaiei 17:00 Medgidia 13:25 Stefanesti 10:15 Medias 13:00 Iacobeni 17:30 Corabia
Sosiri
De la Ora

14:20 Giurgiu 14:20 Tulcea 14:20 Giurgiu
05:00

14:20 Braila
05:05

14:20 Turnu Magurele 14:20 Galati 14:20 Turnu Magurele
05:10

14:20 Tecuci
05:15

14:20 Corabia 14:20 Corabia
05:20

14:20 Alexandria 14:20 Alexandria
05:30

14:20 Slatina (Olt) 14:20 Slatina (Olt)
05:40

14:20 Constanta 14:20 Constanta 14:20 Craiova 14:20 Craiova 14:20 Barlad
06:00

17:00 Giurgiu 17:00 Constanta 17:00 Tulcea
06:00

14:20 Mangalia 14:20 Mangalia
06:05

14:20 Husi 14:20 Filiasi 14:20 Filiasi
06:10

17:00 Braila 17:00 Turnu Magurele
06:10

14:20 Medgidia 14:20 Medgidia
06:15

14:20 Rovinari 14:20 Hirsova 14:20 Hirsova 14:20 Rovinari
06:20

17:00 Galati 17:00 Corabia
06:20

14:20 Tandarei 14:20 Tandarei
06:25

14:20 Slobozia 14:20 Isalnita 14:20 Buzau 14:20 Isalnita 14:20 Slobozia
06:30

17:00 Tecuci 17:00 Alexandria 17:00 Mangalia
06:30

14:20 Focsani
06:35

14:20 Targu Carbunesti 14:20 Targu Carbunesti 14:20 Marasesti
06:40

17:00 Filiasi 17:00 Medgidia 17:00 Barlad
06:40

14:20 Adjud 14:20 Motru 14:20 Motru
06:45

14:20 Resita 14:20 Sascut 14:20 Resita
06:50

17:00 Hirsova 17:00 Husi 17:00 Slatina (Olt)
06:50

14:20 Caransebes 14:20 Bacau 14:20 Caransebes
06:55

14:20 Bucuresti 14:20 Lugoj 14:20 Bucuresti 14:20 Roman 14:20 Lugoj
07:00

17:00 Tandarei 17:00 Buzau 17:00 Craiova
07:00

14:20 Vaslui 14:20 Timisoara 14:20 Timisoara
07:05

14:20 Arad 14:20 Negresti 14:20 Arad
07:10

17:00 Focsani 17:00 Filiasi
07:10

14:20 Iasi
07:15

14:20 Targu Jiu 14:20 Targu Jiu 14:20 Podu Iloaiei
07:20

17:00 Rovinari 17:00 Marasesti
07:20

14:20 Petrosani 14:20 Deleni 14:20 Petrosani
07:25

14:20 Hirlau 14:20 Hateg 14:20 Pitesti 14:20 Hateg 14:20 Pitesti
07:30

17:00 Adjud 17:00 Isalnita
07:30

14:20 Targu Frumos
07:35

14:20 Pascani 14:20 Calan 14:20 Calan
07:40

17:00 Sascut 17:00 Targu Carbunesti
07:40

14:20 Motca
07:45

17:00 Motru
07:45

14:20 Cristesti 14:20 Ploiesti 14:20 Hunedoara 14:20 Hunedoara 14:20 Ploiesti
07:50

17:00 Resita 17:00 Bacau
07:50

17:00 Caransebes
07:55

14:20 Deva 14:20 Ramnicu Sarat 14:20 Ramnicu Sarat 14:20 Timisesti 14:20 Deva
08:00

17:00 Lugoj 17:00 Slobozia 17:00 Roman
08:00

14:20 Dumbrava
08:05

17:00 Timisoara
08:05

14:20 Campina 14:20 Campina 14:20 Targu Neamt
08:10

17:00 Arad 17:00 Bucuresti 17:00 Vaslui
08:10

14:20 Piatra Neamt
08:15

14:20 Sinaia 14:20 Bicaz 14:20 Sinaia
08:20

17:00 Negresti 17:00 Targu Jiu
08:20

14:20 Poiana Largului
08:25

17:00 Petrosani
08:25

14:20 Predeal 14:20 Simeria 14:20 Simeria 14:20 Durau 14:20 Predeal
08:30

17:00 Hateg 17:00 Iasi
08:30

14:20 Orastie 14:20 Borsec 14:20 Orastie
08:40

17:00 Calan 17:00 Podu Iloaiei
08:40

14:20 Toplita
08:45

14:20 Sebes 14:20 Miercurea Ciuc 14:20 Sebes
08:50

17:00 Deleni 17:00 Hunedoara
08:50

14:20 Sfantu Gheorghe
08:55

14:20 Morareni 14:20 Lancram 14:20 Brasov 14:20 Brasov 14:20 Lancram
09:00

17:00 Pitesti 17:00 Harlau 17:00 Deva
09:00

14:20 Reghin
09:05

14:20 Targu Secuiesc 14:20 Targu Secuiesc 14:20 Medias
09:10

17:00 Ramnicu Sarat 17:00 Targu Frumos
09:10

14:20 Sighisoara
09:15

14:20 Sfantu Gheorghe 14:20 Sfantu Gheorghe
09:20

17:00 Campina 17:00 Pascani
09:20

14:20 Covasna 14:20 Alba Iulia 14:20 Alba Iulia 14:20 Covasna
09:30

17:00 Sinaia 17:00 Motca
09:30

14:20 Teius 14:20 Targu Ocna 14:20 Targu Ocna 14:20 Teius
09:40

17:00 Predeal 17:00 Cristesti
09:40

14:20 Onesti 14:20 Onesti 14:20 Aiud 14:20 Aiud
09:50

17:00 Brasov 17:00 Timisesti
09:50

14:20 Targu Mures 14:20 Comanesti 14:20 Comanesti 14:20 Unirea 14:20 Unirea
10:00

17:00 Dumbrava 17:00 Targu Secuiesc
10:00

14:20 Falticeni
10:05

17:00 Sfantu Gheorghe
10:05

14:20 Moinesti 14:20 Turda 14:20 Turda 14:20 Suceava 14:20 Moinesti
10:10

17:00 Targu Neamt 17:00 Covasna
10:10

14:20 Dolhasca
10:15

14:20 Veresti 14:20 Fagaras 14:20 Fagaras
10:20

17:00 Targu Ocna 17:00 Piatra Neamt
10:20

14:20 Darabani
10:25

14:20 Vestem 14:20 Vestem 14:20 Botosani
10:30

17:00 Bicaz 17:00 Onesti
10:30

14:20 Gura Humorului
10:35

14:20 Campulung Moldovenesc
10:40

17:00 Sovata 17:00 Comanesti
10:40

14:20 Iacobeni
10:45

14:20 Borsa
10:48

14:20 Ramnicu Valcea 14:20 Ramnicu Valcea
10:50

17:00 Moinesti 17:00 Poiana Largului
10:50

14:20 Sibiu 14:20 Vatra Dornei 14:20 Sibiu
11:00

17:00 Fagaras 17:00 Simeria 17:00 Durau
11:00

14:20 Prundu Bargaului
11:05

17:00 Grinties
11:05

14:20 Bistrita 14:20 Miercurea Sibiului 14:20 Miercurea Sibiului
11:10

17:00 Borsec 17:00 Vestem
11:10

14:20 Beclean
11:15

17:00 Toplita
11:15

14:20 Baia Mare 14:20 Sighisoara 14:20 Sighisoara
11:20

17:00 Orastie 17:00 Ramnicu Valcea 17:00 Miercurea Ciuc
11:20

14:20 Dej
11:25

14:20 Medias 14:20 Medias 14:20 Cluj Napoca
11:30

17:00 Sfantu Gheorghe 17:00 Sibiu 17:00 Sebes
11:30

17:00 Morareni 17:00 Miercurea Sibiului 17:00 Lancram
11:40

17:00 Sighisoara 17:00 Alba Iulia 17:00 Sighisoara
11:50

17:00 Targu Mures
11:55

14:20 Cluj Napoca
12:00

17:00 Falticeni 17:00 Medias
12:00

17:00 Suceava
12:05

17:00 Teius
12:10

17:00 Aiud
12:20

17:00 Stefanesti
12:25

14:20 Gilau
12:30

17:00 Unirea 17:00 Botosani
12:30

17:00 Gura Humorului
12:35

14:20 Huedin
12:40

17:00 Iacobeni 17:00 Turda
12:40

17:00 Borsa
12:45

17:00 Vatra Dornei
12:50

17:00 Prundu Bargaului
12:55

14:20 Negreni
13:00

17:00 Bistrita
13:00

14:20 Piatra Craiului
13:05

17:00 Beclean
13:05

17:00 Baia Mare
13:10

17:00 Dej
13:20

17:00 Cluj Napoca
13:30

17:00 Cluj Napoca
13:40

17:00 Gilau
13:50

17:00 Huedin
13:55

14:20 Alesd
14:00

17:00 Cluj Napoca 17:00 Negreni 17:00 Cluj Napoca
14:00

17:00 Piatra Craiului
14:10

17:00 Beius
14:40

17:00 Alesd
14:50

14:20 Oradea
15:00

14:20 Bors
16:00

17:00 Oradea
18:00

17:00 Bors
18:30

17:00 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.