la adresa - Mersul autobuzelor Sonderborg Danemarca

la adresa

Sonderborg, Danemarca

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
08:25
14:30 Adjud 14:55 Husi 15:30 Braila 09:10 Baia Mare 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 18:00 Pirna 10:30 Orastie 06:10 Negreni 11:40 Petrosani 09:00 Cluj Napoca 12:35 Rovinari 09:30 Prundu Bargaului 12:05 Timisoara 10:05 Gura Humorului 12:25 Motru 11:15 Dolhasca 13:30 Harsova 11:45 Sighisoara 08:30 Sighisoara 12:05 Sfantu Gheorghe 09:40 Vestem 12:20 Borsec 10:20 Onesti 12:45 Piatra Neamt 11:20 Targu Secuiesc 13:10 Cristesti 12:00 Campina 13:45 Deleni 13:10 Slobozia 14:10 Vaslui 14:40 Marasesti 15:00 Barlad 15:50 Tulcea 10:08 Borsa 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 04:00 Bors 10:40 Simeria 07:00 Huedin 11:50 Targu Jiu 09:05 Dej 12:40 Filiasi 10:00 Vatra Dornei 12:10 Lugoj 11:00 Botosani 14:00 Constanta 11:30 Suceava 13:20 Tandarei 11:50 Medias 08:40 Miercurea Sibiului 12:10 Miercurea Ciuc 09:50 Fagaras 12:30 Durau 10:30 Targu Ocna 12:50 Targu Neamt 11:30 Brasov 13:20 Motca 12:10 Ramnicu Sarat 13:50 Podu Iloaiei 14:15 Roman 14:45 Focsani 15:10 Tecuci 06:00 Piatra Craiului 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 05:00 Oradea 11:05 Hunedoara 07:10 Gilau 11:55 Targu Carbunesti 09:15 Beclean 12:45 Craiova 10:05 Iacobeni 12:15 Caransebes 11:05 Darabani 13:50 Mangalia 11:35 Falticeni 13:00 Bucuresti 11:55 Reghin 09:00 Sibiu 12:15 Toplita 10:00 Moinesti 12:35 Poiana Largului 10:50 Covasna 12:55 Dumbrava 11:40 Predeal 13:35 Targu Frumos 12:20 Ploiesti 14:00 Iasi 14:20 Bacau 14:50 Buzau 15:20 Galati 13:30 Pascani 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 05:10 Alesd 11:30 Hateg 08:00 Cluj Napoca 12:30 Isalnita 09:20 Bistrita 12:00 Arad 10:12 Campulung Moldovenesc 12:20 Resita 11:10 Veresti 13:40 Medgidia 11:40 Targu Mures 08:10 Medias 12:00 Morareni 09:30 Ramnicu Valcea 12:25 Grinties 10:10 Comanesti 12:40 Bicaz 11:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Timisesti 11:50 Sinaia 13:40 Hirlau 12:30 Pitesti 14:05 Negresti 14:25 Sascut
09:10
16:50 Piatra Neamt 16:10 Durau 15:30 Miercurea Ciuc 14:50 Medias 20:30 Tulcea 20:00 Barlad 18:00 Cristesti 13:00 Hateg 12:20 Onesti 12:15 Simeria 14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia 15:20 Campina 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 11:15 Vestem 17:00 Medgidia 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 19:35 Marasesti 15:20 Campina 19:15 Roman 17:00 Bucuresti 18:50 Podu Iloaiei 17:00 Medgidia 13:25 Stefanesti 10:15 Medias 13:00 Iacobeni 17:30 Corabia 11:30 Beclean 16:30 Filiasi 11:00 Cluj Napoca 15:00 Motru 08:00 Piatra Craiului 14:00 Timisoara 06:00 Bors 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 11:15 Vestem 10:15 Medias 16:40 Bicaz 16:00 Grinties 15:20 Sfantu Gheorghe 14:40 Sighisoara 20:20 Braila 18:30 Targu Frumos 17:55 Timisesti 12:50 Calan 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 14:30 Brasov 11:00 Teius 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 11:30 Fagaras 17:30 Mangalia 12:40 Targu Ocna 19:50 Husi 14:30 Brasov 19:30 Adjud 15:40 Ramnicu Sarat 19:10 Vaslui 17:30 Slobozia 18:45 Deleni 17:30 Mangalia 13:20 Botosani 10:00 Cluj Napoca 12:55 Vatra Dornei 17:20 Alexandria 11:25 Baia Mare 16:00 Rovinari 10:10 Gilau 14:45 Resita 07:30 Beius 13:40 Arad 04:00 Budapesta 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:30 Fagaras 10:00 Cluj Napoca 16:30 Sovata 15:50 Borsec 15:10 Morareni 14:30 Targu Mures 20:10 Galati 18:20 Pascani 17:50 Dumbrava 12:40 Hunedoara 12:55 Covasna 11:45 Sebes 14:50 Predeal 10:45 Aiud 16:00 Ploiesti 10:50 Sibiu 18:00 Tandarei 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 19:45 Buzau 14:50 Predeal 19:25 Sascut 16:00 Ploiesti 19:05 Negresti 18:00 Tandarei 18:40 Hirlau 20:00 Constanta 13:10 Gura Humorului 20:00 Giurgiu 11:50 Prundu Bargaului 17:10 Slatina (Olt) 11:20 Dej 15:35 Isalnita 10:00 Huedin 14:30 Caransebes 07:00 Alesd 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 10:50 Sibiu 13:30 Targu Jiu 11:45 Moinesti 20:00 Constanta 17:00 Targu Neamt 16:20 Poiana Largului 15:40 Toplita 15:00 Reghin 14:20 Falticeni 20:05 Tecuci 18:10 Motca 12:00 Comanesti 12:30 Deva 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 10:30 Unirea 16:30 Pitesti 11:00 Ramnicu Valcea 18:30 Hirsova 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 19:40 Focsani 15:00 Sinaia 19:20 Bacau 16:30 Pitesti 19:00 Iasi 18:30 Hirsova 14:00 Suceava 10:45 Miercurea Sibiului 13:05 Campulung Moldovenesc 17:40 Turnu Magurele 11:40 Bistrita 17:00 Craiova 11:10 Cluj Napoca 15:15 Targu Carbunesti 09:00 Negreni 14:15 Lugoj 06:30 Oradea 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 11:00 Ramnicu Valcea 13:15 Petrosani 10:45 Miercurea Sibiului
Sosiri
De la Ora

14:10 Tulcea 14:10 Giurgiu 14:10 Giurgiu
05:00

14:10 Braila
05:05

14:10 Turnu Magurele 14:10 Galati 14:10 Turnu Magurele
05:10

14:10 Tecuci
05:15

14:10 Corabia 14:10 Corabia
05:20

14:10 Alexandria 14:10 Alexandria
05:30

14:10 Slatina (Olt) 14:10 Slatina (Olt)
05:40

14:10 Craiova 14:10 Barlad 14:10 Constanta 14:10 Constanta 14:10 Craiova
06:00

16:10 Tulcea 16:10 Constanta 16:10 Giurgiu
06:00

14:10 Mangalia 14:10 Mangalia
06:05

14:10 Husi 14:10 Filiasi 14:10 Filiasi
06:10

16:10 Turnu Magurele 16:10 Braila
06:10

14:10 Medgidia 14:10 Medgidia
06:15

14:10 Rovinari 14:10 Hirsova 14:10 Rovinari 14:10 Hirsova
06:20

16:10 Galati 16:10 Corabia
06:20

14:10 Tandarei 14:10 Tandarei
06:25

14:10 Isalnita 14:10 Slobozia 14:10 Isalnita 14:10 Slobozia 14:10 Buzau
06:30

16:10 Mangalia 16:10 Tecuci 16:10 Alexandria
06:30

14:10 Focsani
06:35

14:10 Marasesti 14:10 Targu Carbunesti 14:10 Targu Carbunesti
06:40

16:10 Barlad 16:10 Filiasi 16:10 Medgidia
06:40

14:10 Motru 14:10 Adjud 14:10 Motru
06:45

14:10 Resita 14:10 Sascut 14:10 Resita
06:50

16:10 Slatina (Olt) 16:10 Hirsova 16:10 Husi
06:50

14:10 Caransebes 14:10 Bacau 14:10 Caransebes
06:55

14:10 Roman 14:10 Lugoj 14:10 Bucuresti 14:10 Lugoj 14:10 Bucuresti
07:00

16:10 Tandarei 16:10 Buzau 16:10 Craiova
07:00

14:10 Timisoara 14:10 Vaslui 14:10 Timisoara
07:05

14:10 Arad 14:10 Negresti 14:10 Arad
07:10

16:10 Focsani 16:10 Filiasi
07:10

14:10 Iasi
07:15

14:10 Podu Iloaiei 14:10 Targu Jiu 14:10 Targu Jiu
07:20

16:10 Marasesti 16:10 Rovinari
07:20

14:10 Petrosani 14:10 Petrosani 14:10 Deleni
07:25

14:10 Hateg 14:10 Pitesti 14:10 Hirlau 14:10 Hateg 14:10 Pitesti
07:30

16:10 Isalnita 16:10 Adjud
07:30

14:10 Targu Frumos
07:35

14:10 Calan 14:10 Pascani 14:10 Calan
07:40

16:10 Sascut 16:10 Targu Carbunesti
07:40

14:10 Motca
07:45

16:10 Motru
07:45

14:10 Ploiesti 14:10 Ploiesti 14:10 Cristesti 14:10 Hunedoara 14:10 Hunedoara
07:50

16:10 Bacau 16:10 Resita
07:50

16:10 Caransebes
07:55

14:10 Deva 14:10 Deva 14:10 Ramnicu Sarat 14:10 Ramnicu Sarat 14:10 Timisesti
08:00

16:10 Slobozia 16:10 Roman 16:10 Lugoj
08:00

14:10 Dumbrava
08:05

16:10 Timisoara
08:05

14:10 Targu Neamt 14:10 Campina 14:10 Campina
08:10

16:10 Arad 16:10 Bucuresti 16:10 Vaslui
08:10

14:10 Piatra Neamt
08:15

14:10 Sinaia 14:10 Bicaz 14:10 Sinaia
08:20

16:10 Targu Jiu 16:10 Negresti
08:20

14:10 Poiana Largului
08:25

16:10 Petrosani
08:25

14:10 Durau 14:10 Predeal 14:10 Simeria 14:10 Predeal 14:10 Simeria
08:30

16:10 Iasi 16:10 Hateg
08:30

14:10 Orastie 14:10 Orastie 14:10 Borsec
08:40

16:10 Podu Iloaiei 16:10 Calan
08:40

14:10 Toplita
08:45

14:10 Sebes 14:10 Sebes 14:10 Miercurea Ciuc
08:50

16:10 Hunedoara 16:10 Deleni
08:50

14:10 Sfantu Gheorghe
08:55

14:10 Lancram 14:10 Brasov 14:10 Morareni 14:10 Lancram 14:10 Brasov
09:00

16:10 Pitesti 16:10 Harlau 16:10 Deva
09:00

14:10 Reghin
09:05

14:10 Targu Secuiesc 14:10 Targu Secuiesc 14:10 Medias
09:10

16:10 Ramnicu Sarat 16:10 Targu Frumos
09:10

14:10 Sighisoara
09:15

14:10 Sfantu Gheorghe 14:10 Sfantu Gheorghe
09:20

16:10 Campina 16:10 Pascani
09:20

14:10 Covasna 14:10 Covasna 14:10 Alba Iulia 14:10 Alba Iulia
09:30

16:10 Sinaia 16:10 Motca
09:30

14:10 Targu Ocna 14:10 Teius 14:10 Teius 14:10 Targu Ocna
09:40

16:10 Predeal 16:10 Cristesti
09:40

14:10 Aiud 14:10 Onesti 14:10 Onesti 14:10 Aiud
09:50

16:10 Brasov 16:10 Timisesti
09:50

14:10 Targu Mures 14:10 Comanesti 14:10 Comanesti 14:10 Unirea 14:10 Unirea
10:00

16:10 Targu Secuiesc 16:10 Dumbrava
10:00

14:10 Falticeni
10:05

16:10 Sfantu Gheorghe
10:05

14:10 Moinesti 14:10 Moinesti 14:10 Turda 14:10 Turda 14:10 Suceava
10:10

16:10 Targu Neamt 16:10 Covasna
10:10

14:10 Dolhasca
10:15

14:10 Fagaras 14:10 Veresti 14:10 Fagaras
10:20

16:10 Targu Ocna 16:10 Piatra Neamt
10:20

14:10 Darabani
10:25

14:10 Vestem 14:10 Vestem 14:10 Botosani
10:30

16:10 Onesti 16:10 Bicaz
10:30

14:10 Gura Humorului
10:35

14:10 Campulung Moldovenesc
10:40

16:10 Sovata 16:10 Comanesti
10:40

14:10 Iacobeni
10:45

14:10 Borsa
10:48

14:10 Ramnicu Valcea 14:10 Ramnicu Valcea
10:50

16:10 Moinesti 16:10 Poiana Largului
10:50

14:10 Sibiu 14:10 Sibiu 14:10 Vatra Dornei
11:00

16:10 Durau 16:10 Fagaras 16:10 Simeria
11:00

14:10 Prundu Bargaului
11:05

16:10 Grinties
11:05

14:10 Bistrita 14:10 Miercurea Sibiului 14:10 Miercurea Sibiului
11:10

16:10 Vestem 16:10 Borsec
11:10

14:10 Beclean
11:15

16:10 Toplita
11:15

14:10 Baia Mare 14:10 Sighisoara 14:10 Sighisoara
11:20

16:10 Miercurea Ciuc 16:10 Orastie 16:10 Ramnicu Valcea
11:20

14:10 Dej
11:25

14:10 Cluj Napoca 14:10 Medias 14:10 Medias
11:30

16:10 Sebes 16:10 Sfantu Gheorghe 16:10 Sibiu
11:30

16:10 Morareni 16:10 Miercurea Sibiului 16:10 Lancram
11:40

16:10 Sighisoara 16:10 Alba Iulia 16:10 Sighisoara
11:50

16:10 Targu Mures
11:55

14:10 Cluj Napoca
12:00

16:10 Medias 16:10 Falticeni
12:00

16:10 Suceava
12:05

16:10 Teius
12:10

16:10 Aiud
12:20

16:10 Stefanesti
12:25

14:10 Gilau
12:30

16:10 Botosani 16:10 Unirea
12:30

16:10 Gura Humorului
12:35

14:10 Huedin
12:40

16:10 Turda 16:10 Iacobeni
12:40

16:10 Borsa
12:45

16:10 Vatra Dornei
12:50

16:10 Prundu Bargaului
12:55

14:10 Negreni
13:00

16:10 Bistrita
13:00

14:10 Piatra Craiului
13:05

16:10 Beclean
13:05

16:10 Baia Mare
13:10

16:10 Dej
13:20

16:10 Cluj Napoca
13:30

16:10 Cluj Napoca
13:40

16:10 Gilau
13:50

16:10 Huedin
13:55

14:10 Alesd
14:00

16:10 Cluj Napoca 16:10 Negreni 16:10 Cluj Napoca
14:00

16:10 Piatra Craiului
14:10

16:10 Beius
14:40

16:10 Alesd
14:50

14:10 Oradea
15:00

14:10 Bors
16:00

16:10 Oradea
18:00

16:10 Bors
18:30

16:10 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.