La adresa - Mersul autobuzelor Skive Danemarca

La adresa

Skive, Danemarca

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
05:20
14:40 Marasesti 15:00 Barlad 15:50 Tulcea 10:08 Borsa 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 04:00 Bors 10:40 Simeria 07:00 Huedin 11:50 Targu Jiu 09:05 Dej 12:40 Filiasi 10:00 Vatra Dornei 12:10 Lugoj 11:00 Botosani 14:00 Constanta 11:30 Suceava 13:20 Tandarei 11:50 Medias 08:40 Miercurea Sibiului 12:10 Miercurea Ciuc 09:50 Fagaras 12:30 Durau 10:30 Targu Ocna 12:50 Targu Neamt 11:30 Brasov 13:20 Motca 12:10 Ramnicu Sarat 13:50 Podu Iloaiei 14:15 Roman 14:45 Focsani 15:10 Tecuci 06:00 Piatra Craiului 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 05:00 Oradea 11:05 Hunedoara 07:10 Gilau 11:55 Targu Carbunesti 09:15 Beclean 12:45 Craiova 10:05 Iacobeni 12:15 Caransebes 11:05 Darabani 13:50 Mangalia 11:35 Falticeni 13:00 Bucuresti 11:55 Reghin 09:00 Sibiu 12:15 Toplita 10:00 Moinesti 12:35 Poiana Largului 10:50 Covasna 12:55 Dumbrava 11:40 Predeal 13:35 Targu Frumos 12:20 Ploiesti 14:00 Iasi 14:20 Bacau 14:50 Buzau 15:20 Galati 13:30 Pascani 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 05:10 Alesd 11:30 Hateg 08:00 Cluj Napoca 12:30 Isalnita 09:20 Bistrita 12:00 Arad 10:12 Campulung Moldovenesc 12:20 Resita 11:10 Veresti 13:40 Medgidia 11:40 Targu Mures 08:10 Medias 12:00 Morareni 09:30 Ramnicu Valcea 12:25 Grinties 10:10 Comanesti 12:40 Bicaz 11:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Timisesti 11:50 Sinaia 13:40 Hirlau 12:30 Pitesti 14:05 Negresti 14:25 Sascut 14:55 Husi 15:30 Braila 09:10 Baia Mare 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 18:00 Pirna 10:30 Orastie 06:10 Negreni 11:40 Petrosani 09:00 Cluj Napoca 12:35 Rovinari 09:30 Prundu Bargaului 12:05 Timisoara 10:05 Gura Humorului 12:25 Motru 11:15 Dolhasca 13:30 Harsova 11:45 Sighisoara 08:30 Sighisoara 12:05 Sfantu Gheorghe 09:40 Vestem 12:20 Borsec 10:20 Onesti 12:45 Piatra Neamt 11:20 Targu Secuiesc 13:10 Cristesti 12:00 Campina 13:45 Deleni 13:10 Slobozia 14:10 Vaslui 14:30 Adjud
06:20
10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 11:00 Ramnicu Valcea 13:15 Petrosani 12:00 Comanesti 12:30 Deva 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 10:30 Unirea 16:30 Pitesti 11:00 Ramnicu Valcea 18:30 Hirsova 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 19:40 Focsani 15:00 Sinaia 19:20 Bacau 16:30 Pitesti 19:00 Iasi 18:30 Hirsova 14:00 Suceava 10:45 Miercurea Sibiului 13:05 Campulung Moldovenesc 17:40 Turnu Magurele 11:40 Bistrita 17:00 Craiova 11:10 Cluj Napoca 15:15 Targu Carbunesti 09:00 Negreni 14:15 Lugoj 06:30 Oradea 13:15 Petrosani 16:40 Bicaz 16:00 Grinties 15:20 Sfantu Gheorghe 14:40 Sighisoara 20:20 Braila 18:30 Targu Frumos 17:55 Timisesti 10:15 Medias 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 11:15 Vestem 13:00 Hateg 12:20 Onesti 12:15 Simeria 14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia 15:20 Campina 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 11:15 Vestem 17:00 Medgidia 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 19:35 Marasesti 15:20 Campina 19:15 Roman 17:00 Bucuresti 18:50 Podu Iloaiei 17:00 Medgidia 13:25 Stefanesti 10:15 Medias 13:00 Iacobeni 17:30 Corabia 11:30 Beclean 16:30 Filiasi 11:00 Cluj Napoca 15:00 Motru 08:00 Piatra Craiului 14:00 Timisoara 06:00 Bors 16:30 Sovata 15:50 Borsec 15:10 Morareni 14:30 Targu Mures 20:10 Galati 18:20 Pascani 17:50 Dumbrava 10:00 Cluj Napoca 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:30 Fagaras 12:50 Calan 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 14:30 Brasov 11:00 Teius 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 11:30 Fagaras 17:30 Mangalia 12:40 Targu Ocna 19:50 Husi 14:30 Brasov 19:30 Adjud 15:40 Ramnicu Sarat 19:10 Vaslui 17:30 Slobozia 18:45 Deleni 17:30 Mangalia 13:20 Botosani 10:00 Cluj Napoca 12:55 Vatra Dornei 17:20 Alexandria 11:25 Baia Mare 16:00 Rovinari 10:10 Gilau 14:45 Resita 07:30 Beius 13:40 Arad 04:00 Budapesta 17:00 Targu Neamt 16:20 Poiana Largului 15:40 Toplita 15:00 Reghin 14:20 Falticeni 20:05 Tecuci 18:10 Motca 20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 10:50 Sibiu 13:30 Targu Jiu 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 12:55 Covasna 11:45 Sebes 14:50 Predeal 10:45 Aiud 16:00 Ploiesti 10:50 Sibiu 18:00 Tandarei 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 19:45 Buzau 14:50 Predeal 19:25 Sascut 16:00 Ploiesti 19:05 Negresti 18:00 Tandarei 18:40 Hirlau 20:00 Constanta 13:10 Gura Humorului 20:00 Giurgiu 11:50 Prundu Bargaului 17:10 Slatina (Olt) 11:20 Dej 15:35 Isalnita 10:00 Huedin 14:30 Caransebes 07:00 Alesd 13:30 Targu Jiu 16:50 Piatra Neamt 16:10 Durau 15:30 Miercurea Ciuc 14:50 Medias 20:30 Tulcea 20:00 Barlad 18:00 Cristesti
Sosiri
De la Ora

16:05 Giurgiu 16:05 Tulcea 16:05 Giurgiu
05:00

16:05 Braila
05:05

16:05 Turnu Magurele 16:05 Galati 16:05 Turnu Magurele
05:10

16:05 Tecuci
05:15

16:05 Corabia 16:05 Corabia
05:20

16:05 Alexandria 16:05 Alexandria
05:30

16:05 Slatina (Olt) 16:05 Slatina (Olt)
05:40

16:05 Constanta 16:05 Constanta 16:05 Craiova 16:05 Craiova 16:05 Barlad
06:00

20:40 Tulcea 20:40 Giurgiu 20:40 Constanta
06:00

16:05 Mangalia 16:05 Mangalia
06:05

16:05 Husi 16:05 Filiasi 16:05 Filiasi
06:10

20:40 Braila 20:40 Turnu Magurele
06:10

16:05 Medgidia 16:05 Medgidia
06:15

16:05 Rovinari 16:05 Rovinari 16:05 Hirsova 16:05 Hirsova
06:20

20:40 Corabia 20:40 Galati
06:20

16:05 Tandarei 16:05 Tandarei
06:25

16:05 Isalnita 16:05 Slobozia 16:05 Slobozia 16:05 Buzau 16:05 Isalnita
06:30

20:40 Mangalia 20:40 Tecuci 20:40 Alexandria
06:30

16:05 Focsani
06:35

16:05 Targu Carbunesti 16:05 Targu Carbunesti 16:05 Marasesti
06:40

20:40 Medgidia 20:40 Barlad 20:40 Filiasi
06:40

16:05 Adjud 16:05 Motru 16:05 Motru
06:45

16:05 Resita 16:05 Sascut 16:05 Resita
06:50

20:40 Husi 20:40 Slatina (Olt) 20:40 Hirsova
06:50

16:05 Caransebes 16:05 Bacau 16:05 Caransebes
06:55

16:05 Lugoj 16:05 Bucuresti 16:05 Bucuresti 16:05 Roman 16:05 Lugoj
07:00

20:40 Craiova 20:40 Tandarei 20:40 Buzau
07:00

16:05 Vaslui 16:05 Timisoara 16:05 Timisoara
07:05

16:05 Negresti 16:05 Arad 16:05 Arad
07:10

20:40 Focsani 20:40 Filiasi
07:10

16:05 Iasi
07:15

16:05 Targu Jiu 16:05 Targu Jiu 16:05 Podu Iloaiei
07:20

20:40 Marasesti 20:40 Rovinari
07:20

16:05 Petrosani 16:05 Deleni 16:05 Petrosani
07:25

16:05 Pitesti 16:05 Hirlau 16:05 Hateg 16:05 Hateg 16:05 Pitesti
07:30

20:40 Adjud 20:40 Isalnita
07:30

16:05 Targu Frumos
07:35

16:05 Pascani 16:05 Calan 16:05 Calan
07:40

20:40 Targu Carbunesti 20:40 Sascut
07:40

16:05 Motca
07:45

20:40 Motru
07:45

16:05 Ploiesti 16:05 Cristesti 16:05 Ploiesti 16:05 Hunedoara 16:05 Hunedoara
07:50

20:40 Bacau 20:40 Resita
07:50

20:40 Caransebes
07:55

16:05 Deva 16:05 Ramnicu Sarat 16:05 Timisesti 16:05 Ramnicu Sarat 16:05 Deva
08:00

20:40 Lugoj 20:40 Slobozia 20:40 Roman
08:00

16:05 Dumbrava
08:05

20:40 Timisoara
08:05

16:05 Campina 16:05 Campina 16:05 Targu Neamt
08:10

20:40 Bucuresti 20:40 Vaslui 20:40 Arad
08:10

16:05 Piatra Neamt
08:15

16:05 Bicaz 16:05 Sinaia 16:05 Sinaia
08:20

20:40 Targu Jiu 20:40 Negresti
08:20

16:05 Poiana Largului
08:25

20:40 Petrosani
08:25

16:05 Simeria 16:05 Predeal 16:05 Predeal 16:05 Simeria 16:05 Durau
08:30

20:40 Iasi 20:40 Hateg
08:30

16:05 Orastie 16:05 Borsec 16:05 Orastie
08:40

20:40 Podu Iloaiei 20:40 Calan
08:40

16:05 Toplita
08:45

16:05 Sebes 16:05 Sebes 16:05 Miercurea Ciuc
08:50

20:40 Deleni 20:40 Hunedoara
08:50

16:05 Sfantu Gheorghe
08:55

16:05 Brasov 16:05 Morareni 16:05 Lancram 16:05 Lancram 16:05 Brasov
09:00

20:40 Deva 20:40 Pitesti 20:40 Harlau
09:00

16:05 Reghin
09:05

16:05 Targu Secuiesc 16:05 Medias 16:05 Targu Secuiesc
09:10

20:40 Ramnicu Sarat 20:40 Targu Frumos
09:10

16:05 Sighisoara
09:15

16:05 Sfantu Gheorghe 16:05 Sfantu Gheorghe
09:20

20:40 Campina 20:40 Pascani
09:20

16:05 Covasna 16:05 Alba Iulia 16:05 Covasna 16:05 Alba Iulia
09:30

20:40 Sinaia 20:40 Motca
09:30

16:05 Targu Ocna 16:05 Teius 16:05 Targu Ocna 16:05 Teius
09:40

20:40 Predeal 20:40 Cristesti
09:40

16:05 Onesti 16:05 Aiud 16:05 Onesti 16:05 Aiud
09:50

20:40 Brasov 20:40 Timisesti
09:50

16:05 Targu Mures 16:05 Comanesti 16:05 Unirea 16:05 Comanesti 16:05 Unirea
10:00

20:40 Dumbrava 20:40 Targu Secuiesc
10:00

16:05 Falticeni
10:05

20:40 Sfantu Gheorghe
10:05

16:05 Moinesti 16:05 Turda 16:05 Moinesti 16:05 Turda 16:05 Suceava
10:10

20:40 Targu Neamt 20:40 Covasna
10:10

16:05 Dolhasca
10:15

16:05 Fagaras 16:05 Veresti 16:05 Fagaras
10:20

20:40 Targu Ocna 20:40 Piatra Neamt
10:20

16:05 Darabani
10:25

16:05 Vestem 16:05 Botosani 16:05 Vestem
10:30

20:40 Bicaz 20:40 Onesti
10:30

16:05 Gura Humorului
10:35

16:05 Campulung Moldovenesc
10:40

20:40 Comanesti 20:40 Sovata
10:40

16:05 Iacobeni
10:45

16:05 Borsa
10:48

16:05 Ramnicu Valcea 16:05 Ramnicu Valcea
10:50

20:40 Poiana Largului 20:40 Moinesti
10:50

16:05 Sibiu 16:05 Sibiu 16:05 Vatra Dornei
11:00

20:40 Durau 20:40 Fagaras 20:40 Simeria
11:00

16:05 Prundu Bargaului
11:05

20:40 Grinties
11:05

16:05 Bistrita 16:05 Miercurea Sibiului 16:05 Miercurea Sibiului
11:10

20:40 Vestem 20:40 Borsec
11:10

16:05 Beclean
11:15

20:40 Toplita
11:15

16:05 Baia Mare 16:05 Sighisoara 16:05 Sighisoara
11:20

20:40 Miercurea Ciuc 20:40 Orastie 20:40 Ramnicu Valcea
11:20

16:05 Dej
11:25

16:05 Medias 16:05 Medias 16:05 Cluj Napoca
11:30

20:40 Sibiu 20:40 Sebes 20:40 Sfantu Gheorghe
11:30

20:40 Lancram 20:40 Morareni 20:40 Miercurea Sibiului
11:40

20:40 Sighisoara 20:40 Sighisoara 20:40 Alba Iulia
11:50

20:40 Targu Mures
11:55

16:05 Cluj Napoca
12:00

20:40 Medias 20:40 Falticeni
12:00

20:40 Suceava
12:05

20:40 Teius
12:10

20:40 Aiud
12:20

20:40 Stefanesti
12:25

16:05 Gilau
12:30

20:40 Unirea 20:40 Botosani
12:30

20:40 Gura Humorului
12:35

16:05 Huedin
12:40

20:40 Iacobeni 20:40 Turda
12:40

20:40 Borsa
12:45

20:40 Vatra Dornei
12:50

20:40 Prundu Bargaului
12:55

16:05 Negreni
13:00

20:40 Bistrita
13:00

16:05 Piatra Craiului
13:05

20:40 Beclean
13:05

20:40 Baia Mare
13:10

20:40 Dej
13:20

20:40 Cluj Napoca
13:30

20:40 Cluj Napoca
13:40

20:40 Gilau
13:50

20:40 Huedin
13:55

16:05 Alesd
14:00

20:40 Cluj Napoca 20:40 Cluj Napoca 20:40 Negreni
14:00

20:40 Piatra Craiului
14:10

20:40 Beius
14:40

20:40 Alesd
14:50

16:05 Oradea
15:00

16:05 Bors
16:00

20:40 Oradea
18:00

20:40 Bors
18:30

20:40 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.