la adresa - Mersul autobuzelor Silkeborg Danemarca

la adresa

Silkeborg, Danemarca

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
05:50
11:15 Dolhasca 13:30 Harsova 11:45 Sighisoara 08:30 Sighisoara 12:05 Sfantu Gheorghe 09:40 Vestem 12:20 Borsec 10:20 Onesti 12:45 Piatra Neamt 11:20 Targu Secuiesc 13:10 Cristesti 12:00 Campina 13:45 Deleni 13:10 Slobozia 14:10 Vaslui 14:30 Adjud 14:55 Husi 15:30 Braila 09:10 Baia Mare 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 18:00 Pirna 10:30 Orastie 06:10 Negreni 11:40 Petrosani 09:00 Cluj Napoca 12:35 Rovinari 09:30 Prundu Bargaului 12:05 Timisoara 10:05 Gura Humorului 12:25 Motru 11:30 Suceava 13:20 Tandarei 11:50 Medias 08:40 Miercurea Sibiului 12:10 Miercurea Ciuc 09:50 Fagaras 12:30 Durau 10:30 Targu Ocna 12:50 Targu Neamt 11:30 Brasov 13:20 Motca 12:10 Ramnicu Sarat 13:50 Podu Iloaiei 14:15 Roman 14:40 Marasesti 15:00 Barlad 15:50 Tulcea 10:08 Borsa 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 04:00 Bors 10:40 Simeria 07:00 Huedin 11:50 Targu Jiu 09:05 Dej 12:40 Filiasi 10:00 Vatra Dornei 12:10 Lugoj 11:00 Botosani 14:00 Constanta 13:50 Mangalia 11:35 Falticeni 13:00 Bucuresti 11:55 Reghin 09:00 Sibiu 12:15 Toplita 10:00 Moinesti 12:35 Poiana Largului 10:50 Covasna 12:55 Dumbrava 11:40 Predeal 13:35 Targu Frumos 12:20 Ploiesti 14:00 Iasi 14:20 Bacau 14:45 Focsani 15:10 Tecuci 06:00 Piatra Craiului 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 05:00 Oradea 11:05 Hunedoara 07:10 Gilau 11:55 Targu Carbunesti 09:15 Beclean 12:45 Craiova 10:05 Iacobeni 12:15 Caransebes 11:05 Darabani 11:10 Veresti 13:40 Medgidia 11:40 Targu Mures 08:10 Medias 12:00 Morareni 09:30 Ramnicu Valcea 12:25 Grinties 10:10 Comanesti 12:40 Bicaz 11:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Timisesti 11:50 Sinaia 13:40 Hirlau 12:30 Pitesti 14:05 Negresti 14:25 Sascut 14:50 Buzau 15:20 Galati 13:30 Pascani 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 05:10 Alesd 11:30 Hateg 08:00 Cluj Napoca 12:30 Isalnita 09:20 Bistrita 12:00 Arad 10:12 Campulung Moldovenesc 12:20 Resita
07:00
10:45 Miercurea Sibiului 18:00 Cristesti 16:50 Piatra Neamt 16:10 Durau 15:30 Miercurea Ciuc 14:50 Medias 20:30 Tulcea 20:00 Barlad 11:30 Beclean 16:30 Filiasi 11:00 Cluj Napoca 15:00 Motru 08:00 Piatra Craiului 14:00 Timisoara 06:00 Bors 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 11:15 Vestem 13:00 Hateg 12:20 Onesti 12:15 Simeria 14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia 15:20 Campina 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 11:15 Vestem 17:00 Medgidia 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 19:35 Marasesti 15:20 Campina 19:15 Roman 17:00 Bucuresti 18:50 Podu Iloaiei 17:00 Medgidia 13:25 Stefanesti 10:15 Medias 13:00 Iacobeni 17:30 Corabia 10:15 Medias 18:30 Targu Frumos 17:55 Timisesti 16:40 Bicaz 16:00 Grinties 15:20 Sfantu Gheorghe 14:40 Sighisoara 20:20 Braila 11:25 Baia Mare 16:00 Rovinari 10:10 Gilau 14:45 Resita 07:30 Beius 13:40 Arad 04:00 Budapesta 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:30 Fagaras 12:50 Calan 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 14:30 Brasov 11:00 Teius 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 11:30 Fagaras 17:30 Mangalia 12:40 Targu Ocna 19:50 Husi 14:30 Brasov 19:30 Adjud 15:40 Ramnicu Sarat 19:10 Vaslui 17:30 Slobozia 18:45 Deleni 17:30 Mangalia 13:20 Botosani 10:00 Cluj Napoca 12:55 Vatra Dornei 17:20 Alexandria 10:00 Cluj Napoca 18:20 Pascani 17:50 Dumbrava 16:30 Sovata 15:50 Borsec 15:10 Morareni 14:30 Targu Mures 20:10 Galati 17:10 Slatina (Olt) 11:20 Dej 15:35 Isalnita 10:00 Huedin 14:30 Caransebes 07:00 Alesd 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 10:50 Sibiu 13:30 Targu Jiu 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 12:55 Covasna 11:45 Sebes 14:50 Predeal 10:45 Aiud 16:00 Ploiesti 10:50 Sibiu 18:00 Tandarei 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 19:45 Buzau 14:50 Predeal 19:25 Sascut 16:00 Ploiesti 19:05 Negresti 18:00 Tandarei 18:40 Hirlau 20:00 Constanta 13:10 Gura Humorului 20:00 Giurgiu 11:50 Prundu Bargaului 20:00 Constanta 18:10 Motca 17:00 Targu Neamt 16:20 Poiana Largului 15:40 Toplita 15:00 Reghin 14:20 Falticeni 20:05 Tecuci 11:40 Bistrita 17:00 Craiova 11:10 Cluj Napoca 15:15 Targu Carbunesti 09:00 Negreni 14:15 Lugoj 06:30 Oradea 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 11:00 Ramnicu Valcea 13:15 Petrosani 12:00 Comanesti 12:30 Deva 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 10:30 Unirea 16:30 Pitesti 11:00 Ramnicu Valcea 18:30 Hirsova 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 19:40 Focsani 15:00 Sinaia 19:20 Bacau 16:30 Pitesti 19:00 Iasi 18:30 Hirsova 14:00 Suceava 10:45 Miercurea Sibiului 13:05 Campulung Moldovenesc 17:40 Turnu Magurele
Sosiri
De la Ora

15:45 Tulcea 15:45 Giurgiu 15:45 Giurgiu
05:00

15:45 Braila
05:05

15:45 Turnu Magurele 15:45 Galati 15:45 Turnu Magurele
05:10

15:45 Tecuci
05:15

15:45 Corabia 15:45 Corabia
05:20

15:45 Alexandria 15:45 Alexandria
05:30

15:45 Slatina (Olt) 15:45 Slatina (Olt)
05:40

15:45 Craiova 15:45 Barlad 15:45 Constanta 15:45 Constanta 15:45 Craiova
06:00

20:10 Tulcea 20:10 Giurgiu 20:10 Constanta
06:00

15:45 Mangalia 15:45 Mangalia
06:05

15:45 Husi 15:45 Filiasi 15:45 Filiasi
06:10

20:10 Turnu Magurele 20:10 Braila
06:10

15:45 Medgidia 15:45 Medgidia
06:15

15:45 Rovinari 15:45 Hirsova 15:45 Hirsova 15:45 Rovinari
06:20

20:10 Galati 20:10 Corabia
06:20

15:45 Tandarei 15:45 Tandarei
06:25

15:45 Isalnita 15:45 Slobozia 15:45 Slobozia 15:45 Isalnita 15:45 Buzau
06:30

20:10 Mangalia 20:10 Tecuci 20:10 Alexandria
06:30

15:45 Focsani
06:35

15:45 Marasesti 15:45 Targu Carbunesti 15:45 Targu Carbunesti
06:40

20:10 Barlad 20:10 Filiasi 20:10 Medgidia
06:40

15:45 Motru 15:45 Adjud 15:45 Motru
06:45

15:45 Resita 15:45 Sascut 15:45 Resita
06:50

20:10 Slatina (Olt) 20:10 Hirsova 20:10 Husi
06:50

15:45 Caransebes 15:45 Bacau 15:45 Caransebes
06:55

15:45 Roman 15:45 Lugoj 15:45 Bucuresti 15:45 Lugoj 15:45 Bucuresti
07:00

20:10 Tandarei 20:10 Buzau 20:10 Craiova
07:00

15:45 Timisoara 15:45 Vaslui 15:45 Timisoara
07:05

15:45 Arad 15:45 Negresti 15:45 Arad
07:10

20:10 Focsani 20:10 Filiasi
07:10

15:45 Iasi
07:15

15:45 Podu Iloaiei 15:45 Targu Jiu 15:45 Targu Jiu
07:20

20:10 Marasesti 20:10 Rovinari
07:20

15:45 Petrosani 15:45 Petrosani 15:45 Deleni
07:25

15:45 Hateg 15:45 Pitesti 15:45 Hirlau 15:45 Hateg 15:45 Pitesti
07:30

20:10 Isalnita 20:10 Adjud
07:30

15:45 Targu Frumos
07:35

15:45 Calan 15:45 Pascani 15:45 Calan
07:40

20:10 Sascut 20:10 Targu Carbunesti
07:40

15:45 Motca
07:45

20:10 Motru
07:45

15:45 Ploiesti 15:45 Cristesti 15:45 Ploiesti 15:45 Hunedoara 15:45 Hunedoara
07:50

20:10 Resita 20:10 Bacau
07:50

20:10 Caransebes
07:55

15:45 Deva 15:45 Deva 15:45 Ramnicu Sarat 15:45 Ramnicu Sarat 15:45 Timisesti
08:00

20:10 Slobozia 20:10 Roman 20:10 Lugoj
08:00

15:45 Dumbrava
08:05

20:10 Timisoara
08:05

15:45 Targu Neamt 15:45 Campina 15:45 Campina
08:10

20:10 Arad 20:10 Bucuresti 20:10 Vaslui
08:10

15:45 Piatra Neamt
08:15

15:45 Sinaia 15:45 Bicaz 15:45 Sinaia
08:20

20:10 Targu Jiu 20:10 Negresti
08:20

15:45 Poiana Largului
08:25

20:10 Petrosani
08:25

15:45 Durau 15:45 Predeal 15:45 Predeal 15:45 Simeria 15:45 Simeria
08:30

20:10 Hateg 20:10 Iasi
08:30

15:45 Orastie 15:45 Orastie 15:45 Borsec
08:40

20:10 Podu Iloaiei 20:10 Calan
08:40

15:45 Toplita
08:45

15:45 Sebes 15:45 Miercurea Ciuc 15:45 Sebes
08:50

20:10 Hunedoara 20:10 Deleni
08:50

15:45 Sfantu Gheorghe
08:55

15:45 Brasov 15:45 Lancram 15:45 Morareni 15:45 Lancram 15:45 Brasov
09:00

20:10 Pitesti 20:10 Harlau 20:10 Deva
09:00

15:45 Reghin
09:05

15:45 Targu Secuiesc 15:45 Targu Secuiesc 15:45 Medias
09:10

20:10 Ramnicu Sarat 20:10 Targu Frumos
09:10

15:45 Sighisoara
09:15

15:45 Sfantu Gheorghe 15:45 Sfantu Gheorghe
09:20

20:10 Campina 20:10 Pascani
09:20

15:45 Covasna 15:45 Covasna 15:45 Alba Iulia 15:45 Alba Iulia
09:30

20:10 Sinaia 20:10 Motca
09:30

15:45 Targu Ocna 15:45 Teius 15:45 Teius 15:45 Targu Ocna
09:40

20:10 Predeal 20:10 Cristesti
09:40

15:45 Aiud 15:45 Onesti 15:45 Onesti 15:45 Aiud
09:50

20:10 Brasov 20:10 Timisesti
09:50

15:45 Targu Mures 15:45 Comanesti 15:45 Comanesti 15:45 Unirea 15:45 Unirea
10:00

20:10 Dumbrava 20:10 Targu Secuiesc
10:00

15:45 Falticeni
10:05

20:10 Sfantu Gheorghe
10:05

15:45 Moinesti 15:45 Moinesti 15:45 Turda 15:45 Turda 15:45 Suceava
10:10

20:10 Targu Neamt 20:10 Covasna
10:10

15:45 Dolhasca
10:15

15:45 Fagaras 15:45 Veresti 15:45 Fagaras
10:20

20:10 Targu Ocna 20:10 Piatra Neamt
10:20

15:45 Darabani
10:25

15:45 Vestem 15:45 Vestem 15:45 Botosani
10:30

20:10 Onesti 20:10 Bicaz
10:30

15:45 Gura Humorului
10:35

15:45 Campulung Moldovenesc
10:40

20:10 Sovata 20:10 Comanesti
10:40

15:45 Iacobeni
10:45

15:45 Borsa
10:48

15:45 Ramnicu Valcea 15:45 Ramnicu Valcea
10:50

20:10 Moinesti 20:10 Poiana Largului
10:50

15:45 Sibiu 15:45 Sibiu 15:45 Vatra Dornei
11:00

20:10 Durau 20:10 Fagaras 20:10 Simeria
11:00

15:45 Prundu Bargaului
11:05

20:10 Grinties
11:05

15:45 Bistrita 15:45 Miercurea Sibiului 15:45 Miercurea Sibiului
11:10

20:10 Vestem 20:10 Borsec
11:10

15:45 Beclean
11:15

20:10 Toplita
11:15

15:45 Baia Mare 15:45 Sighisoara 15:45 Sighisoara
11:20

20:10 Miercurea Ciuc 20:10 Orastie 20:10 Ramnicu Valcea
11:20

15:45 Dej
11:25

15:45 Medias 15:45 Cluj Napoca 15:45 Medias
11:30

20:10 Sebes 20:10 Sfantu Gheorghe 20:10 Sibiu
11:30

20:10 Morareni 20:10 Miercurea Sibiului 20:10 Lancram
11:40

20:10 Sighisoara 20:10 Alba Iulia 20:10 Sighisoara
11:50

20:10 Targu Mures
11:55

15:45 Cluj Napoca
12:00

20:10 Medias 20:10 Falticeni
12:00

20:10 Suceava
12:05

20:10 Teius
12:10

20:10 Aiud
12:20

20:10 Stefanesti
12:25

15:45 Gilau
12:30

20:10 Botosani 20:10 Unirea
12:30

20:10 Gura Humorului
12:35

15:45 Huedin
12:40

20:10 Iacobeni 20:10 Turda
12:40

20:10 Borsa
12:45

20:10 Vatra Dornei
12:50

20:10 Prundu Bargaului
12:55

15:45 Negreni
13:00

20:10 Bistrita
13:00

15:45 Piatra Craiului
13:05

20:10 Beclean
13:05

20:10 Baia Mare
13:10

20:10 Dej
13:20

20:10 Cluj Napoca
13:30

20:10 Cluj Napoca
13:40

20:10 Gilau
13:50

20:10 Huedin
13:55

15:45 Alesd
14:00

20:10 Cluj Napoca 20:10 Negreni 20:10 Cluj Napoca
14:00

20:10 Piatra Craiului
14:10

20:10 Beius
14:40

20:10 Alesd
14:50

15:45 Oradea
15:00

15:45 Bors
16:00

20:10 Oradea
18:00

20:10 Bors
18:30

20:10 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.