Roskilde - Mersul autobuzelor Roskilde Danemarca

Roskilde

Roskilde, Danemarca

Adresă: Trekroner Centervej 59

Plecări
Ora Către
07:10
07:00 Huedin 11:50 Targu Jiu 09:05 Dej 12:40 Filiasi 10:00 Vatra Dornei 12:10 Lugoj 11:00 Botosani 14:00 Constanta 11:30 Suceava 13:20 Tandarei 11:50 Medias 08:40 Miercurea Sibiului 12:10 Miercurea Ciuc 09:50 Fagaras 12:30 Durau 10:30 Targu Ocna 12:50 Targu Neamt 11:30 Brasov 13:20 Motca 12:10 Ramnicu Sarat 13:50 Podu Iloaiei 14:15 Roman 14:40 Marasesti 15:00 Barlad 15:50 Tulcea 10:08 Borsa 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 04:00 Bors 10:40 Simeria 07:10 Gilau 11:55 Targu Carbunesti 09:15 Beclean 12:45 Craiova 10:05 Iacobeni 12:15 Caransebes 11:05 Darabani 13:50 Mangalia 11:35 Falticeni 13:00 Bucuresti 11:55 Reghin 09:00 Sibiu 12:15 Toplita 10:00 Moinesti 12:35 Poiana Largului 10:50 Covasna 12:55 Dumbrava 11:40 Predeal 13:35 Targu Frumos 12:20 Ploiesti 14:00 Iasi 14:20 Bacau 14:45 Focsani 15:10 Tecuci 06:00 Piatra Craiului 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 05:00 Oradea 11:05 Hunedoara 08:00 Cluj Napoca 12:30 Isalnita 09:20 Bistrita 12:00 Arad 10:12 Campulung Moldovenesc 12:20 Resita 11:10 Veresti 13:40 Medgidia 11:40 Targu Mures 08:10 Medias 12:00 Morareni 09:30 Ramnicu Valcea 12:25 Grinties 10:10 Comanesti 12:40 Bicaz 11:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Timisesti 11:50 Sinaia 13:40 Hirlau 12:30 Pitesti 14:05 Negresti 14:25 Sascut 14:50 Buzau 15:20 Galati 13:30 Pascani 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 05:10 Alesd 11:30 Hateg 11:40 Petrosani 09:00 Cluj Napoca 12:35 Rovinari 09:30 Prundu Bargaului 12:05 Timisoara 10:05 Gura Humorului 12:25 Motru 11:15 Dolhasca 13:30 Harsova 11:45 Sighisoara 08:30 Sighisoara 12:05 Sfantu Gheorghe 09:40 Vestem 12:20 Borsec 10:20 Onesti 12:45 Piatra Neamt 11:20 Targu Secuiesc 13:10 Cristesti 12:00 Campina 13:45 Deleni 13:10 Slobozia 14:10 Vaslui 14:30 Adjud 14:55 Husi 15:30 Braila 09:10 Baia Mare 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 18:00 Pirna 10:30 Orastie 06:10 Negreni
07:40
18:30 Targu Frumos 17:55 Timisesti 16:40 Bicaz 16:00 Grinties 15:20 Sfantu Gheorghe 14:40 Sighisoara 20:20 Braila 19:10 Vaslui 17:30 Slobozia 18:45 Deleni 17:30 Mangalia 13:20 Botosani 10:00 Cluj Napoca 12:55 Vatra Dornei 17:20 Alexandria 11:25 Baia Mare 16:00 Rovinari 10:10 Gilau 14:45 Resita 07:30 Beius 13:40 Arad 04:00 Budapesta 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:30 Fagaras 12:50 Calan 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 14:30 Brasov 11:00 Teius 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 11:30 Fagaras 17:30 Mangalia 12:40 Targu Ocna 19:50 Husi 14:30 Brasov 19:30 Adjud 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 18:20 Pascani 17:50 Dumbrava 16:30 Sovata 15:50 Borsec 15:10 Morareni 14:30 Targu Mures 20:10 Galati 19:05 Negresti 18:00 Tandarei 18:40 Hirlau 20:00 Constanta 13:10 Gura Humorului 20:00 Giurgiu 11:50 Prundu Bargaului 17:10 Slatina (Olt) 11:20 Dej 15:35 Isalnita 10:00 Huedin 14:30 Caransebes 07:00 Alesd 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 10:50 Sibiu 13:30 Targu Jiu 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 12:55 Covasna 11:45 Sebes 14:50 Predeal 10:45 Aiud 16:00 Ploiesti 10:50 Sibiu 18:00 Tandarei 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 19:45 Buzau 14:50 Predeal 19:25 Sascut 16:00 Ploiesti 20:00 Constanta 18:10 Motca 17:00 Targu Neamt 16:20 Poiana Largului 15:40 Toplita 15:00 Reghin 14:20 Falticeni 20:05 Tecuci 19:00 Iasi 18:30 Hirsova 14:00 Suceava 10:45 Miercurea Sibiului 13:05 Campulung Moldovenesc 17:40 Turnu Magurele 11:40 Bistrita 17:00 Craiova 11:10 Cluj Napoca 15:15 Targu Carbunesti 09:00 Negreni 14:15 Lugoj 06:30 Oradea 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 11:00 Ramnicu Valcea 13:15 Petrosani 12:00 Comanesti 12:30 Deva 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 10:30 Unirea 16:30 Pitesti 11:00 Ramnicu Valcea 18:30 Hirsova 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 19:40 Focsani 15:00 Sinaia 19:20 Bacau 16:30 Pitesti 10:45 Miercurea Sibiului 18:00 Cristesti 16:50 Piatra Neamt 16:10 Durau 15:30 Miercurea Ciuc 14:50 Medias 20:30 Tulcea 20:00 Barlad 17:00 Bucuresti 18:50 Podu Iloaiei 17:00 Medgidia 13:25 Stefanesti 10:15 Medias 13:00 Iacobeni 17:30 Corabia 11:30 Beclean 16:30 Filiasi 11:00 Cluj Napoca 15:00 Motru 08:00 Piatra Craiului 14:00 Timisoara 06:00 Bors 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 11:15 Vestem 13:00 Hateg 12:20 Onesti 12:15 Simeria 14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia 15:20 Campina 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 11:15 Vestem 17:00 Medgidia 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 19:35 Marasesti 15:20 Campina 19:15 Roman 10:15 Medias
Sosiri
De la Ora

15:25 Giurgiu 15:25 Giurgiu 15:25 Tulcea
05:00

15:25 Braila
05:05

15:25 Turnu Magurele 15:25 Galati 15:25 Turnu Magurele
05:10

15:25 Tecuci
05:15

15:25 Corabia 15:25 Corabia
05:20

15:25 Alexandria 15:25 Alexandria
05:30

15:25 Slatina (Olt) 15:25 Slatina (Olt)
05:40

15:25 Constanta 15:25 Constanta 15:25 Craiova 15:25 Craiova 15:25 Barlad
06:00

19:40 Giurgiu 19:40 Constanta 19:40 Tulcea
06:00

15:25 Mangalia 15:25 Mangalia
06:05

15:25 Husi 15:25 Filiasi 15:25 Filiasi
06:10

19:40 Braila 19:40 Turnu Magurele
06:10

15:25 Medgidia 15:25 Medgidia
06:15

15:25 Rovinari 15:25 Hirsova 15:25 Hirsova 15:25 Rovinari
06:20

19:40 Galati 19:40 Corabia
06:20

15:25 Tandarei 15:25 Tandarei
06:25

15:25 Slobozia 15:25 Isalnita 15:25 Buzau 15:25 Isalnita 15:25 Slobozia
06:30

19:40 Tecuci 19:40 Alexandria 19:40 Mangalia
06:30

15:25 Focsani
06:35

15:25 Targu Carbunesti 15:25 Targu Carbunesti 15:25 Marasesti
06:40

19:40 Filiasi 19:40 Medgidia 19:40 Barlad
06:40

15:25 Adjud 15:25 Motru 15:25 Motru
06:45

15:25 Resita 15:25 Sascut 15:25 Resita
06:50

19:40 Hirsova 19:40 Husi 19:40 Slatina (Olt)
06:50

15:25 Caransebes 15:25 Bacau 15:25 Caransebes
06:55

15:25 Bucuresti 15:25 Bucuresti 15:25 Lugoj 15:25 Roman 15:25 Lugoj
07:00

19:40 Tandarei 19:40 Buzau 19:40 Craiova
07:00

15:25 Vaslui 15:25 Timisoara 15:25 Timisoara
07:05

15:25 Arad 15:25 Negresti 15:25 Arad
07:10

19:40 Focsani 19:40 Filiasi
07:10

15:25 Iasi
07:15

15:25 Targu Jiu 15:25 Targu Jiu 15:25 Podu Iloaiei
07:20

19:40 Rovinari 19:40 Marasesti
07:20

15:25 Deleni 15:25 Petrosani 15:25 Petrosani
07:25

15:25 Hirlau 15:25 Hateg 15:25 Pitesti 15:25 Pitesti 15:25 Hateg
07:30

19:40 Adjud 19:40 Isalnita
07:30

15:25 Targu Frumos
07:35

15:25 Pascani 15:25 Calan 15:25 Calan
07:40

19:40 Sascut 19:40 Targu Carbunesti
07:40

15:25 Motca
07:45

19:40 Motru
07:45

15:25 Ploiesti 15:25 Cristesti 15:25 Hunedoara 15:25 Hunedoara 15:25 Ploiesti
07:50

19:40 Resita 19:40 Bacau
07:50

19:40 Caransebes
07:55

15:25 Deva 15:25 Ramnicu Sarat 15:25 Ramnicu Sarat 15:25 Timisesti 15:25 Deva
08:00

19:40 Lugoj 19:40 Slobozia 19:40 Roman
08:00

15:25 Dumbrava
08:05

19:40 Timisoara
08:05

15:25 Campina 15:25 Campina 15:25 Targu Neamt
08:10

19:40 Arad 19:40 Bucuresti 19:40 Vaslui
08:10

15:25 Piatra Neamt
08:15

15:25 Sinaia 15:25 Bicaz 15:25 Sinaia
08:20

19:40 Negresti 19:40 Targu Jiu
08:20

15:25 Poiana Largului
08:25

19:40 Petrosani
08:25

15:25 Predeal 15:25 Simeria 15:25 Simeria 15:25 Durau 15:25 Predeal
08:30

19:40 Hateg 19:40 Iasi
08:30

15:25 Orastie 15:25 Borsec 15:25 Orastie
08:40

19:40 Calan 19:40 Podu Iloaiei
08:40

15:25 Toplita
08:45

15:25 Sebes 15:25 Miercurea Ciuc 15:25 Sebes
08:50

19:40 Deleni 19:40 Hunedoara
08:50

15:25 Sfantu Gheorghe
08:55

15:25 Morareni 15:25 Lancram 15:25 Brasov 15:25 Brasov 15:25 Lancram
09:00

19:40 Pitesti 19:40 Harlau 19:40 Deva
09:00

15:25 Reghin
09:05

15:25 Targu Secuiesc 15:25 Targu Secuiesc 15:25 Medias
09:10

19:40 Ramnicu Sarat 19:40 Targu Frumos
09:10

15:25 Sighisoara
09:15

15:25 Sfantu Gheorghe 15:25 Sfantu Gheorghe
09:20

19:40 Campina 19:40 Pascani
09:20

15:25 Covasna 15:25 Alba Iulia 15:25 Alba Iulia 15:25 Covasna
09:30

19:40 Sinaia 19:40 Motca
09:30

15:25 Teius 15:25 Targu Ocna 15:25 Targu Ocna 15:25 Teius
09:40

19:40 Predeal 19:40 Cristesti
09:40

15:25 Onesti 15:25 Onesti 15:25 Aiud 15:25 Aiud
09:50

19:40 Brasov 19:40 Timisesti
09:50

15:25 Targu Mures 15:25 Comanesti 15:25 Comanesti 15:25 Unirea 15:25 Unirea
10:00

19:40 Dumbrava 19:40 Targu Secuiesc
10:00

15:25 Falticeni
10:05

19:40 Sfantu Gheorghe
10:05

15:25 Moinesti 15:25 Turda 15:25 Turda 15:25 Suceava 15:25 Moinesti
10:10

19:40 Targu Neamt 19:40 Covasna
10:10

15:25 Dolhasca
10:15

15:25 Veresti 15:25 Fagaras 15:25 Fagaras
10:20

19:40 Targu Ocna 19:40 Piatra Neamt
10:20

15:25 Darabani
10:25

15:25 Vestem 15:25 Vestem 15:25 Botosani
10:30

19:40 Bicaz 19:40 Onesti
10:30

15:25 Gura Humorului
10:35

15:25 Campulung Moldovenesc
10:40

19:40 Sovata 19:40 Comanesti
10:40

15:25 Iacobeni
10:45

15:25 Borsa
10:48

15:25 Ramnicu Valcea 15:25 Ramnicu Valcea
10:50

19:40 Moinesti 19:40 Poiana Largului
10:50

15:25 Sibiu 15:25 Vatra Dornei 15:25 Sibiu
11:00

19:40 Fagaras 19:40 Simeria 19:40 Durau
11:00

15:25 Prundu Bargaului
11:05

19:40 Grinties
11:05

15:25 Bistrita 15:25 Miercurea Sibiului 15:25 Miercurea Sibiului
11:10

19:40 Borsec 19:40 Vestem
11:10

15:25 Beclean
11:15

19:40 Toplita
11:15

15:25 Baia Mare 15:25 Sighisoara 15:25 Sighisoara
11:20

19:40 Orastie 19:40 Ramnicu Valcea 19:40 Miercurea Ciuc
11:20

15:25 Dej
11:25

15:25 Medias 15:25 Medias 15:25 Cluj Napoca
11:30

19:40 Sfantu Gheorghe 19:40 Sibiu 19:40 Sebes
11:30

19:40 Morareni 19:40 Miercurea Sibiului 19:40 Lancram
11:40

19:40 Sighisoara 19:40 Alba Iulia 19:40 Sighisoara
11:50

19:40 Targu Mures
11:55

15:25 Cluj Napoca
12:00

19:40 Falticeni 19:40 Medias
12:00

19:40 Suceava
12:05

19:40 Teius
12:10

19:40 Aiud
12:20

19:40 Stefanesti
12:25

15:25 Gilau
12:30

19:40 Unirea 19:40 Botosani
12:30

19:40 Gura Humorului
12:35

15:25 Huedin
12:40

19:40 Turda 19:40 Iacobeni
12:40

19:40 Borsa
12:45

19:40 Vatra Dornei
12:50

19:40 Prundu Bargaului
12:55

15:25 Negreni
13:00

19:40 Bistrita
13:00

15:25 Piatra Craiului
13:05

19:40 Beclean
13:05

19:40 Baia Mare
13:10

19:40 Dej
13:20

19:40 Cluj Napoca
13:30

19:40 Cluj Napoca
13:40

19:40 Gilau
13:50

19:40 Huedin
13:55

15:25 Alesd
14:00

19:40 Cluj Napoca 19:40 Negreni 19:40 Cluj Napoca
14:00

19:40 Piatra Craiului
14:10

19:40 Beius
14:40

19:40 Alesd
14:50

15:25 Oradea
15:00

15:25 Bors
16:00

19:40 Oradea
18:00

19:40 Bors
18:30

19:40 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.