L adresa - Mersul autobuzelor Nyborg Danemarca

L adresa

Nyborg, Danemarca

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
07:55
10:45 Miercurea Sibiului 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 16:50 Piatra Neamt 12:15 Simeria 16:10 Durau 11:15 Alba Iulia 15:30 Miercurea Ciuc 10:15 Turda 14:50 Medias 11:15 Vestem 20:30 Tulcea 12:20 Onesti 20:00 Barlad 14:10 Targu Secuiesc 19:35 Marasesti 15:20 Campina 19:15 Roman 17:00 Bucuresti 18:50 Podu Iloaiei 17:00 Medgidia 13:25 Stefanesti 10:15 Medias 13:00 Iacobeni 17:30 Corabia 11:30 Beclean 16:30 Filiasi 11:00 Cluj Napoca 15:00 Motru 08:00 Piatra Craiului 14:00 Timisoara 06:00 Bors 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 14:00 Timisoara 18:00 Cristesti 13:00 Hateg 10:15 Medias 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 16:40 Bicaz 12:00 Orastie 16:00 Grinties 11:00 Teius 15:20 Sfantu Gheorghe 10:00 Cluj Napoca 14:40 Sighisoara 11:30 Fagaras 20:20 Braila 12:40 Targu Ocna 19:50 Husi 14:30 Brasov 19:30 Adjud 15:40 Ramnicu Sarat 19:10 Vaslui 17:30 Slobozia 18:45 Deleni 17:30 Mangalia 13:20 Botosani 10:00 Cluj Napoca 12:55 Vatra Dornei 17:20 Alexandria 11:25 Baia Mare 16:00 Rovinari 10:10 Gilau 14:45 Resita 07:30 Beius 13:40 Arad 04:00 Budapesta 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 18:30 Targu Frumos 13:40 Arad 17:55 Timisesti 12:50 Calan 10:00 Cluj Napoca 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 16:30 Sovata 11:45 Sebes 15:50 Borsec 10:45 Aiud 15:10 Morareni 10:50 Sibiu 14:30 Targu Mures 11:45 Moinesti 20:10 Galati 12:55 Covasna 19:45 Buzau 14:50 Predeal 19:25 Sascut 16:00 Ploiesti 19:05 Negresti 18:00 Tandarei 18:40 Hirlau 20:00 Constanta 13:10 Gura Humorului 20:00 Giurgiu 11:50 Prundu Bargaului 17:10 Slatina (Olt) 11:20 Dej 15:35 Isalnita 10:00 Huedin 14:30 Caransebes 07:00 Alesd 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 18:20 Pascani 13:30 Targu Jiu 17:50 Dumbrava 12:40 Hunedoara 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 12:30 Deva 16:20 Poiana Largului 11:30 Lancram 15:40 Toplita 10:30 Unirea 15:00 Reghin 11:00 Ramnicu Valcea 14:20 Falticeni 12:00 Comanesti 20:05 Tecuci 13:35 Sfantu Gheorghe 19:40 Focsani 15:00 Sinaia 19:20 Bacau 16:30 Pitesti 19:00 Iasi 18:30 Hirsova 14:00 Suceava 10:45 Miercurea Sibiului 13:05 Campulung Moldovenesc 17:40 Turnu Magurele 11:40 Bistrita 17:00 Craiova 11:10 Cluj Napoca 15:15 Targu Carbunesti 09:00 Negreni 14:15 Lugoj 06:30 Oradea 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 18:10 Motca 13:15 Petrosani 17:00 Targu Neamt
Sosiri
De la Ora

19:20 Giurgiu 19:20 Constanta 19:20 Tulcea
06:00

19:20 Braila 19:20 Turnu Magurele
06:10

19:20 Galati 19:20 Corabia
06:20

19:20 Tecuci 19:20 Alexandria 19:20 Mangalia
06:30

19:20 Filiasi 19:20 Medgidia 19:20 Barlad
06:40

19:20 Hirsova 19:20 Husi 19:20 Slatina (Olt)
06:50

19:20 Tandarei 19:20 Buzau 19:20 Craiova
07:00

19:20 Focsani 19:20 Filiasi
07:10

19:20 Rovinari 19:20 Marasesti
07:20

19:20 Adjud 19:20 Isalnita
07:30

19:20 Sascut 19:20 Targu Carbunesti
07:40

19:20 Motru
07:45

19:20 Bacau 19:20 Resita
07:50

19:20 Caransebes
07:55

19:20 Lugoj 19:20 Slobozia 19:20 Roman
08:00

19:20 Timisoara
08:05

19:20 Arad 19:20 Bucuresti 19:20 Vaslui
08:10

19:20 Negresti 19:20 Targu Jiu
08:20

19:20 Petrosani
08:25

19:20 Iasi 19:20 Hateg
08:30

19:20 Calan 19:20 Podu Iloaiei
08:40

19:20 Deleni 19:20 Hunedoara
08:50

19:20 Pitesti 19:20 Harlau 19:20 Deva
09:00

19:20 Ramnicu Sarat 19:20 Targu Frumos
09:10

19:20 Campina 19:20 Pascani
09:20

19:20 Sinaia 19:20 Motca
09:30

19:20 Predeal 19:20 Cristesti
09:40

19:20 Brasov 19:20 Timisesti
09:50

19:20 Dumbrava 19:20 Targu Secuiesc
10:00

19:20 Sfantu Gheorghe
10:05

19:20 Targu Neamt 19:20 Covasna
10:10

19:20 Targu Ocna 19:20 Piatra Neamt
10:20

19:20 Bicaz 19:20 Onesti
10:30

19:20 Sovata 19:20 Comanesti
10:40

19:20 Moinesti 19:20 Poiana Largului
10:50

19:20 Fagaras 19:20 Simeria 19:20 Durau
11:00

19:20 Grinties
11:05

19:20 Borsec 19:20 Vestem
11:10

19:20 Toplita
11:15

19:20 Orastie 19:20 Ramnicu Valcea 19:20 Miercurea Ciuc
11:20

19:20 Sfantu Gheorghe 19:20 Sibiu 19:20 Sebes
11:30

19:20 Morareni 19:20 Miercurea Sibiului 19:20 Lancram
11:40

19:20 Sighisoara 19:20 Alba Iulia 19:20 Sighisoara
11:50

19:20 Targu Mures
11:55

19:20 Falticeni 19:20 Medias
12:00

19:20 Suceava
12:05

19:20 Teius
12:10

19:20 Aiud
12:20

19:20 Stefanesti
12:25

19:20 Unirea 19:20 Botosani
12:30

19:20 Gura Humorului
12:35

19:20 Iacobeni 19:20 Turda
12:40

19:20 Borsa
12:45

19:20 Vatra Dornei
12:50

19:20 Prundu Bargaului
12:55

19:20 Bistrita
13:00

19:20 Beclean
13:05

19:20 Baia Mare
13:10

19:20 Dej
13:20

19:20 Cluj Napoca
13:30

19:20 Cluj Napoca
13:40

19:20 Gilau
13:50

19:20 Huedin
13:55

19:20 Cluj Napoca 19:20 Negreni 19:20 Cluj Napoca
14:00

19:20 Piatra Craiului
14:10

19:20 Beius
14:40

19:20 Alesd
14:50

19:20 Oradea
18:00

19:20 Bors
18:30

19:20 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.