la adresa - Mersul autobuzelor Holstebro Danemarca

la adresa

Holstebro, Danemarca

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
04:30
13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 12:40 Timisoara 18:30 Medgidia 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 17:40 Tandarei 15:10 Vanatori 06:00 Zalau 16:15 Tecuci 12:00 Cluj Napoca 15:55 Iasi 12:40 Bistrita 15:35 Botosani 13:20 Campulung Moldovenesc 15:25 Darabani 14:00 Falticeni 12:15 Aiud 14:40 Targu Frumos 12:35 Sibiu 15:20 Marasesti 12:55 Covasna 16:00 Ploiesti 13:30 Bumbesti Jiu 16:40 Sinaia 12:10 Salonta 17:10 Pitesti 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 17:30 Bucuresti 18:40 Constanta 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 18:00 Slobozia 14:40 Piatra Neamt 05:00 Oradea 16:40 Tulcea 06:10 Satu Mare 16:25 Ianca 12:15 Gherla 16:00 Vaslui 12:50 Nasaud 15:45 Harlau 13:30 Gura Humorului 15:30 Saveni 14:10 Targu Neamt 12:20 Teius 14:50 Roman 12:40 Fagaras 15:30 Focsani 13:05 Moinesti 16:10 Urziceni 15:10 Giurgiu 16:50 Targoviste 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 18:10 Cernavoda 18:50 Mangalia 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 17:55 Harsova 14:50 Bicaz 05:20 Alesd 16:30 Galati 06:20 Baia Mare 16:20 Faurei 12:20 Dej 16:05 Husi 13:00 Prundu Bargaului 15:40 Flamanzi 13:40 Radauti 12:05 Turda 14:20 Motca 12:25 Alba Iulia 15:00 Bacau 12:45 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 13:00 Comanesti 16:20 Campina 15:00 Alexandria 17:00 Ramnicu Valcea 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 12:30 Arad 18:20 Calarasi 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 17:50 Lehliu 15:00 Poiana Largului 05:30 Huedin 16:35 Braila 06:30 Bontida 15:50 Podu Iloaiei 12:30 Beclean 16:10 Barlad 13:10 Vatra Dornei 15:20 Dorohoi 13:50 Suceava 12:10 Targu Mures 14:30 Pascani 12:30 Sebes 15:10 Adjud 12:50 Targu Secuiesc 15:50 Buzau 14:30 Craiova 16:30 Predeal 12:05 Gilau 17:20 Pitesti
06:30
15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 18:10 Motca 13:15 Petrosani 17:00 Targu Neamt 12:30 Deva 16:20 Poiana Largului 11:30 Lancram 15:40 Toplita 10:30 Unirea 15:00 Reghin 11:00 Ramnicu Valcea 14:20 Falticeni 12:00 Comanesti 20:05 Tecuci 13:35 Sfantu Gheorghe 19:40 Focsani 15:00 Sinaia 19:20 Bacau 16:30 Pitesti 19:00 Iasi 18:30 Hirsova 14:00 Suceava 10:45 Miercurea Sibiului 13:05 Campulung Moldovenesc 17:40 Turnu Magurele 11:40 Bistrita 17:00 Craiova 11:10 Cluj Napoca 15:15 Targu Carbunesti 09:00 Negreni 14:15 Lugoj 06:30 Oradea 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 15:00 Motru 14:00 Timisoara 18:00 Cristesti 13:00 Hateg 16:50 Piatra Neamt 12:15 Simeria 16:10 Durau 11:15 Alba Iulia 15:30 Miercurea Ciuc 10:15 Turda 14:50 Medias 11:15 Vestem 20:30 Tulcea 12:20 Onesti 20:00 Barlad 14:10 Targu Secuiesc 19:35 Marasesti 15:20 Campina 19:15 Roman 17:00 Bucuresti 18:50 Podu Iloaiei 17:00 Medgidia 13:25 Stefanesti 10:15 Medias 13:00 Iacobeni 17:30 Corabia 11:30 Beclean 16:30 Filiasi 11:00 Cluj Napoca 15:00 Motru 08:00 Piatra Craiului 14:00 Timisoara 06:00 Bors 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 11:00 Teius 14:45 Resita 18:30 Targu Frumos 13:40 Arad 17:55 Timisesti 12:50 Calan 16:40 Bicaz 12:00 Orastie 16:00 Grinties 11:00 Teius 15:20 Sfantu Gheorghe 10:00 Cluj Napoca 14:40 Sighisoara 11:30 Fagaras 20:20 Braila 12:40 Targu Ocna 19:50 Husi 14:30 Brasov 19:30 Adjud 15:40 Ramnicu Sarat 19:10 Vaslui 17:30 Slobozia 18:45 Deleni 17:30 Mangalia 13:20 Botosani 10:00 Cluj Napoca 12:55 Vatra Dornei 17:20 Alexandria 11:25 Baia Mare 16:00 Rovinari 10:10 Gilau 14:45 Resita 07:30 Beius 13:40 Arad 04:00 Budapesta 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 18:20 Pascani 13:30 Targu Jiu 17:50 Dumbrava 12:40 Hunedoara 16:30 Sovata 11:45 Sebes 15:50 Borsec 10:45 Aiud 15:10 Morareni 10:50 Sibiu 14:30 Targu Mures 11:45 Moinesti 20:10 Galati 12:55 Covasna 19:45 Buzau 14:50 Predeal 19:25 Sascut 16:00 Ploiesti 19:05 Negresti 18:00 Tandarei 18:40 Hirlau 20:00 Constanta 13:10 Gura Humorului 20:00 Giurgiu 11:50 Prundu Bargaului 17:10 Slatina (Olt) 11:20 Dej 15:35 Isalnita 10:00 Huedin 14:30 Caransebes 07:00 Alesd 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias
Sosiri
De la Ora

12:30 Tulcea
01:15

12:30 Braila
01:20

12:30 Galati 12:30 Mangalia
03:00

12:30 Constanta
03:20

12:30 Ianca 12:30 Medgidia
03:30

12:30 Calarasi
03:40

12:30 Cernavoda
03:50

12:30 Slobozia
03:55

12:30 Harsova
04:00

12:30 Lehliu
04:10

12:30 Tandarei
04:20

12:30 Bucuresti 12:30 Faurei
04:30

12:30 Pitesti 12:30 Tecuci
04:40

12:30 Barlad 12:30 Pitesti
04:50

12:30 Ramnicu Valcea
04:55

12:30 Targoviste
05:10

12:30 Husi
05:30

12:30 Vaslui
05:40

20:30 Tulcea 20:30 Giurgiu 20:30 Constanta
06:00

12:30 Sinaia 12:30 Giurgiu 12:30 Iasi
06:00

20:30 Turnu Magurele 20:30 Braila
06:10

12:30 Podu Iloaiei 12:30 Alexandria
06:10

12:30 Turnu Magurele
06:15

20:30 Galati 20:30 Corabia
06:20

12:30 Predeal 12:30 Caracal 12:30 Harlau
06:20

20:30 Mangalia 20:30 Tecuci 20:30 Alexandria
06:30

12:30 Campina 12:30 Flamanzi 12:30 Slatina (Olt)
06:30

20:30 Barlad 20:30 Filiasi 20:30 Medgidia
06:40

12:30 Botosani
06:40

12:30 Saveni
06:45

20:30 Slatina (Olt) 20:30 Hirsova 20:30 Husi
06:50

12:30 Darabani
06:50

20:30 Tandarei 20:30 Buzau 20:30 Craiova
07:00

12:30 Craiova 12:30 Dorohoi
07:00

20:30 Focsani 20:30 Filiasi
07:10

12:30 Filiasi 12:30 Urziceni 12:30 Vanatori
07:10

20:30 Marasesti 20:30 Rovinari
07:20

12:30 Drobeta Turnu Severin 12:30 Ploiesti
07:20

20:30 Isalnita 20:30 Adjud
07:30

12:30 Buzau 12:30 Rovinari
07:30

20:30 Sascut 20:30 Targu Carbunesti
07:40

12:30 Ramnicu Sarat 12:30 Resita
07:40

20:30 Motru
07:45

20:30 Resita 20:30 Bacau
07:50

12:30 Caransebes
07:50

20:30 Caransebes
07:55

20:30 Slobozia 20:30 Roman 20:30 Lugoj
08:00

12:30 Targu Jiu 12:30 Focsani
08:00

20:30 Timisoara
08:05

20:30 Arad 20:30 Bucuresti 20:30 Vaslui
08:10

12:30 Bumbesti Jiu
08:10

20:30 Targu Jiu 20:30 Negresti
08:20

12:30 Petrosani
08:20

20:30 Petrosani
08:25

20:30 Hateg 20:30 Iasi
08:30

12:30 Poiana Largului 12:30 Hateg 12:30 Marasesti
08:30

12:30 Bicaz
08:35

20:30 Podu Iloaiei 20:30 Calan
08:40

12:30 Adjud 12:30 Piatra Neamt 12:30 Hunedoara
08:40

20:30 Hunedoara 20:30 Deleni
08:50

12:30 Deva 12:30 Bacau
08:50

20:30 Pitesti 20:30 Harlau 20:30 Deva
09:00

12:30 Roman 12:30 Gheorgheni 12:30 Lugoj
09:00

20:30 Ramnicu Sarat 20:30 Targu Frumos
09:10

12:30 Targu Frumos 12:30 Timisoara 12:30 Sovata
09:10

20:30 Campina 20:30 Pascani
09:20

12:30 Arad 12:30 Pascani
09:20

20:30 Sinaia 20:30 Motca
09:30

12:30 Chisineu Cris 12:30 Motca 12:30 Miercurea Ciuc
09:30

20:30 Predeal 20:30 Cristesti
09:40

12:30 Odorheiu Secuiesc 12:30 Targu Neamt
09:40

20:30 Brasov 20:30 Timisesti
09:50

12:30 Toplita 12:30 Falticeni 12:30 Salonta
09:50

12:30 Suceava
09:55

20:30 Dumbrava 20:30 Targu Secuiesc
10:00

12:30 Radauti 12:30 Gilau 12:30 Reghin
10:00

20:30 Sfantu Gheorghe
10:05

12:30 Gura Humorului
10:05

20:30 Targu Neamt 20:30 Covasna
10:10

12:30 Campulung Moldovenesc 12:30 Onesti
10:10

20:30 Targu Ocna 20:30 Piatra Neamt
10:20

12:30 Moinesti
10:20

20:30 Onesti 20:30 Bicaz
10:30

12:30 Comanesti 12:30 Vatra Dornei
10:30

20:30 Sovata 20:30 Comanesti
10:40

12:30 Prundu Bargaului 12:30 Covasna
10:40

20:30 Moinesti 20:30 Poiana Largului
10:50

12:30 Nasaud 12:30 Targu Secuiesc
10:50

20:30 Durau 20:30 Fagaras 20:30 Simeria
11:00

12:30 Bistrita 12:30 Brasov
11:00

20:30 Grinties
11:05

20:30 Vestem 20:30 Borsec
11:10

12:30 Fagaras 12:30 Beclean
11:10

20:30 Toplita
11:15

20:30 Miercurea Ciuc 20:30 Orastie 20:30 Ramnicu Valcea
11:20

12:30 Dej 12:30 Sibiu
11:20

12:30 Sebes
11:25

20:30 Sebes 20:30 Sfantu Gheorghe 20:30 Sibiu
11:30

12:30 Gherla 12:30 Alba Iulia
11:30

12:30 Teius
11:35

20:30 Morareni 20:30 Miercurea Sibiului 20:30 Lancram
11:40

12:30 Aiud
11:40

20:30 Sighisoara 20:30 Alba Iulia 20:30 Sighisoara
11:50

12:30 Targu Mures
11:50

20:30 Targu Mures
11:55

20:30 Medias 20:30 Falticeni
12:00

12:30 Turda
12:00

20:30 Suceava
12:05

20:30 Teius
12:10

20:30 Aiud
12:20

20:30 Stefanesti
12:25

20:30 Botosani 20:30 Unirea
12:30

20:30 Gura Humorului
12:35

20:30 Iacobeni 20:30 Turda
12:40

20:30 Borsa
12:45

20:30 Vatra Dornei
12:50

20:30 Prundu Bargaului
12:55

20:30 Bistrita
13:00

20:30 Beclean
13:05

20:30 Baia Mare
13:10

20:30 Dej
13:20

20:30 Cluj Napoca
13:30

12:30 Cluj Napoca
13:30

20:30 Cluj Napoca
13:40

12:30 Bontida
13:45

20:30 Gilau
13:50

12:30 Baia Mare
13:50

20:30 Huedin
13:55

20:30 Cluj Napoca 20:30 Negreni 20:30 Cluj Napoca
14:00

12:30 Satu Mare
14:00

20:30 Piatra Craiului
14:10

12:30 Zalau
14:10

12:30 Huedin
14:20

12:30 Alesd
14:30

20:30 Beius
14:40

20:30 Alesd
14:50

20:30 Oradea
18:00

12:30 Oradea
18:00

20:30 Bors
18:30

20:30 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.