la adresa - Mersul autobuzelor Holstebro Danemarca

la adresa

Holstebro, Danemarca

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
05:20
12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 12:30 Pitesti 14:05 Negresti 13:40 Medgidia 14:25 Sascut 08:10 Medias 14:50 Buzau 09:30 Ramnicu Valcea 15:20 Galati 10:10 Comanesti 13:30 Pascani 11:00 Sfantu Gheorghe 12:55 Alexandria 11:50 Sinaia 09:00 Turda 12:30 Pitesti 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 05:10 Alesd 11:30 Hateg 08:00 Cluj Napoca 12:30 Isalnita 09:20 Bistrita 12:00 Arad 10:12 Campulung Moldovenesc 12:20 Resita 11:10 Veresti 13:40 Medgidia 11:40 Targu Mures 08:10 Medias 12:00 Morareni 09:30 Ramnicu Valcea 12:25 Grinties 10:10 Comanesti 12:40 Bicaz 11:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Timisesti 11:50 Sinaia 13:40 Hirlau 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 13:10 Slobozia 14:10 Vaslui 13:30 Harsova 14:30 Adjud 08:30 Sighisoara 14:55 Husi 09:40 Vestem 15:30 Braila 10:20 Onesti 09:10 Baia Mare 11:20 Targu Secuiesc 13:00 Corabia 12:00 Campina 09:10 Unirea 13:10 Slobozia 10:20 Sebes 18:00 Pirna 10:30 Orastie 06:10 Negreni 11:40 Petrosani 09:00 Cluj Napoca 12:35 Rovinari 09:30 Prundu Bargaului 12:05 Timisoara 10:05 Gura Humorului 12:25 Motru 11:15 Dolhasca 13:30 Harsova 11:45 Sighisoara 08:30 Sighisoara 12:05 Sfantu Gheorghe 09:40 Vestem 12:20 Borsec 10:20 Onesti 12:45 Piatra Neamt 11:20 Targu Secuiesc 13:10 Cristesti 12:00 Campina 13:45 Deleni 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 13:50 Podu Iloaiei 14:00 Constanta 14:15 Roman 13:20 Tandarei 14:40 Marasesti 08:40 Miercurea Sibiului 15:00 Barlad 09:50 Fagaras 15:50 Tulcea 10:30 Targu Ocna 10:08 Borsa 11:30 Brasov 13:10 Giurgiu 12:10 Ramnicu Sarat 09:30 Aiud 11:15 Calan 04:00 Bors 10:40 Simeria 07:00 Huedin 11:50 Targu Jiu 09:05 Dej 12:40 Filiasi 10:00 Vatra Dornei 12:10 Lugoj 11:00 Botosani 14:00 Constanta 11:30 Suceava 13:20 Tandarei 11:50 Medias 08:40 Miercurea Sibiului 12:10 Miercurea Ciuc 09:50 Fagaras 12:30 Durau 10:30 Targu Ocna 12:50 Targu Neamt 11:30 Brasov 13:20 Motca 12:10 Ramnicu Sarat 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 14:00 Iasi 13:50 Mangalia 14:20 Bacau 13:00 Bucuresti 14:45 Focsani 09:00 Sibiu 15:10 Tecuci 10:00 Moinesti 06:00 Piatra Craiului 10:50 Covasna 12:50 Slatina (Olt) 11:40 Predeal 13:05 Turnu Magurele 12:20 Ploiesti 09:40 Teius 11:00 Deva 05:00 Oradea 11:05 Hunedoara 07:10 Gilau 11:55 Targu Carbunesti 09:15 Beclean 12:45 Craiova 10:05 Iacobeni 12:15 Caransebes 11:05 Darabani 13:50 Mangalia 11:35 Falticeni 13:00 Bucuresti 11:55 Reghin 09:00 Sibiu 12:15 Toplita 10:00 Moinesti 12:35 Poiana Largului 10:50 Covasna 12:55 Dumbrava 11:40 Predeal 13:35 Targu Frumos 12:20 Ploiesti
Sosiri
De la Ora

16:00 Giurgiu 16:00 Giurgiu 16:00 Tulcea 16:00 Giurgiu
05:00

16:00 Braila
05:05

16:00 Turnu Magurele 16:00 Turnu Magurele 16:00 Turnu Magurele 16:00 Galati
05:10

16:00 Tecuci
05:15

16:00 Corabia 16:00 Corabia 16:00 Corabia
05:20

16:00 Alexandria 16:00 Alexandria 16:00 Alexandria
05:30

16:00 Slatina (Olt) 16:00 Slatina (Olt) 16:00 Slatina (Olt)
05:40

16:00 Craiova 16:00 Craiova 16:00 Craiova 16:00 Barlad 16:00 Constanta 16:00 Constanta 16:00 Constanta
06:00

16:00 Mangalia 16:00 Mangalia 16:00 Mangalia
06:05

16:00 Filiasi 16:00 Husi 16:00 Filiasi 16:00 Filiasi
06:10

16:00 Medgidia 16:00 Medgidia 16:00 Medgidia
06:15

16:00 Hirsova 16:00 Rovinari 16:00 Rovinari 16:00 Hirsova 16:00 Rovinari 16:00 Hirsova
06:20

16:00 Tandarei 16:00 Tandarei 16:00 Tandarei
06:25

16:00 Slobozia 16:00 Isalnita 16:00 Isalnita 16:00 Slobozia 16:00 Isalnita 16:00 Slobozia 16:00 Buzau
06:30

16:00 Focsani
06:35

16:00 Targu Carbunesti 16:00 Marasesti 16:00 Targu Carbunesti 16:00 Targu Carbunesti
06:40

16:00 Motru 16:00 Motru 16:00 Adjud 16:00 Motru
06:45

16:00 Resita 16:00 Resita 16:00 Sascut 16:00 Resita
06:50

16:00 Bacau 16:00 Caransebes 16:00 Caransebes 16:00 Caransebes
06:55

16:00 Lugoj 16:00 Bucuresti 16:00 Lugoj 16:00 Bucuresti 16:00 Roman 16:00 Lugoj 16:00 Bucuresti
07:00

16:00 Timisoara 16:00 Timisoara 16:00 Vaslui 16:00 Timisoara
07:05

16:00 Arad 16:00 Arad 16:00 Negresti 16:00 Arad
07:10

16:00 Iasi
07:15

16:00 Podu Iloaiei 16:00 Targu Jiu 16:00 Targu Jiu 16:00 Targu Jiu
07:20

16:00 Petrosani 16:00 Petrosani 16:00 Petrosani 16:00 Deleni
07:25

16:00 Pitesti 16:00 Hateg 16:00 Hateg 16:00 Pitesti 16:00 Hateg 16:00 Pitesti 16:00 Hirlau
07:30

16:00 Targu Frumos
07:35

16:00 Calan 16:00 Calan 16:00 Calan 16:00 Pascani
07:40

16:00 Motca
07:45

16:00 Hunedoara 16:00 Ploiesti 16:00 Ploiesti 16:00 Ploiesti 16:00 Cristesti 16:00 Hunedoara 16:00 Hunedoara
07:50

16:00 Deva 16:00 Deva 16:00 Ramnicu Sarat 16:00 Deva 16:00 Ramnicu Sarat 16:00 Ramnicu Sarat 16:00 Timisesti
08:00

16:00 Dumbrava
08:05

16:00 Campina 16:00 Campina 16:00 Targu Neamt 16:00 Campina
08:10

16:00 Piatra Neamt
08:15

16:00 Sinaia 16:00 Sinaia 16:00 Bicaz 16:00 Sinaia
08:20

16:00 Poiana Largului
08:25

16:00 Predeal 16:00 Durau 16:00 Predeal 16:00 Simeria 16:00 Simeria 16:00 Predeal 16:00 Simeria
08:30

16:00 Orastie 16:00 Orastie 16:00 Orastie 16:00 Borsec
08:40

16:00 Toplita
08:45

16:00 Sebes 16:00 Miercurea Ciuc 16:00 Sebes 16:00 Sebes
08:50

16:00 Sfantu Gheorghe
08:55

16:00 Brasov 16:00 Lancram 16:00 Lancram 16:00 Brasov 16:00 Lancram 16:00 Brasov 16:00 Morareni
09:00

16:00 Reghin
09:05

16:00 Targu Secuiesc 16:00 Targu Secuiesc 16:00 Medias 16:00 Targu Secuiesc
09:10

16:00 Sighisoara
09:15

16:00 Sfantu Gheorghe 16:00 Sfantu Gheorghe 16:00 Sfantu Gheorghe
09:20

16:00 Covasna 16:00 Covasna 16:00 Alba Iulia 16:00 Alba Iulia 16:00 Covasna 16:00 Alba Iulia
09:30

16:00 Targu Ocna 16:00 Targu Ocna 16:00 Teius 16:00 Teius 16:00 Targu Ocna 16:00 Teius
09:40

16:00 Onesti 16:00 Aiud 16:00 Aiud 16:00 Onesti 16:00 Aiud 16:00 Onesti
09:50

16:00 Unirea 16:00 Comanesti 16:00 Targu Mures 16:00 Comanesti 16:00 Unirea 16:00 Unirea 16:00 Comanesti
10:00

16:00 Falticeni
10:05

16:00 Suceava 16:00 Moinesti 16:00 Moinesti 16:00 Turda 16:00 Turda 16:00 Moinesti 16:00 Turda
10:10

16:00 Dolhasca
10:15

16:00 Fagaras 16:00 Fagaras 16:00 Fagaras 16:00 Veresti
10:20

16:00 Darabani
10:25

16:00 Vestem 16:00 Vestem 16:00 Botosani 16:00 Vestem
10:30

16:00 Gura Humorului
10:35

16:00 Campulung Moldovenesc
10:40

16:00 Iacobeni
10:45

16:00 Borsa
10:48

16:00 Ramnicu Valcea 16:00 Ramnicu Valcea 16:00 Ramnicu Valcea
10:50

16:00 Vatra Dornei 16:00 Sibiu 16:00 Sibiu 16:00 Sibiu
11:00

16:00 Prundu Bargaului
11:05

16:00 Miercurea Sibiului 16:00 Bistrita 16:00 Miercurea Sibiului 16:00 Miercurea Sibiului
11:10

16:00 Beclean
11:15

16:00 Sighisoara 16:00 Sighisoara 16:00 Sighisoara 16:00 Baia Mare
11:20

16:00 Dej
11:25

16:00 Medias 16:00 Medias 16:00 Cluj Napoca 16:00 Medias
11:30

16:00 Cluj Napoca
12:00

16:00 Gilau
12:30

16:00 Huedin
12:40

16:00 Negreni
13:00

16:00 Piatra Craiului
13:05

16:00 Alesd
14:00

16:00 Oradea
15:00

16:00 Bors
16:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.