la adresa - Mersul autobuzelor Herning Danemarca

la adresa

Herning, Danemarca

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
06:00
07:00 Huedin 11:50 Targu Jiu 09:05 Dej 12:40 Filiasi 10:00 Vatra Dornei 12:10 Lugoj 11:00 Botosani 14:00 Constanta 11:30 Suceava 13:20 Tandarei 11:50 Medias 08:40 Miercurea Sibiului 12:10 Miercurea Ciuc 09:50 Fagaras 12:30 Durau 10:30 Targu Ocna 12:50 Targu Neamt 11:30 Brasov 13:20 Motca 12:10 Ramnicu Sarat 13:50 Podu Iloaiei 14:00 Constanta 14:15 Roman 13:20 Tandarei 14:40 Marasesti 08:40 Miercurea Sibiului 15:00 Barlad 09:50 Fagaras 15:50 Tulcea 10:30 Targu Ocna 10:08 Borsa 11:30 Brasov 13:10 Giurgiu 12:10 Ramnicu Sarat 09:30 Aiud 11:15 Calan 04:00 Bors 10:40 Simeria 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 07:10 Gilau 11:55 Targu Carbunesti 09:15 Beclean 12:45 Craiova 10:05 Iacobeni 12:15 Caransebes 11:05 Darabani 13:50 Mangalia 11:35 Falticeni 13:00 Bucuresti 11:55 Reghin 09:00 Sibiu 12:15 Toplita 10:00 Moinesti 12:35 Poiana Largului 10:50 Covasna 12:55 Dumbrava 11:40 Predeal 13:35 Targu Frumos 12:20 Ploiesti 14:00 Iasi 13:50 Mangalia 14:20 Bacau 13:00 Bucuresti 14:45 Focsani 09:00 Sibiu 15:10 Tecuci 10:00 Moinesti 06:00 Piatra Craiului 10:50 Covasna 12:50 Slatina (Olt) 11:40 Predeal 13:05 Turnu Magurele 12:20 Ploiesti 09:40 Teius 11:00 Deva 05:00 Oradea 11:05 Hunedoara 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 12:55 Alexandria 09:00 Turda 11:30 Hateg 08:00 Cluj Napoca 12:30 Isalnita 09:20 Bistrita 12:00 Arad 10:12 Campulung Moldovenesc 12:20 Resita 11:10 Veresti 13:40 Medgidia 11:40 Targu Mures 08:10 Medias 12:00 Morareni 09:30 Ramnicu Valcea 12:25 Grinties 10:10 Comanesti 12:40 Bicaz 11:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Timisesti 11:50 Sinaia 13:40 Hirlau 12:30 Pitesti 14:05 Negresti 13:40 Medgidia 14:25 Sascut 08:10 Medias 14:50 Buzau 09:30 Ramnicu Valcea 15:20 Galati 10:10 Comanesti 13:30 Pascani 11:00 Sfantu Gheorghe 12:55 Alexandria 11:50 Sinaia 09:00 Turda 12:30 Pitesti 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 05:10 Alesd 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 13:00 Corabia 09:10 Unirea 06:10 Negreni 11:40 Petrosani 09:00 Cluj Napoca 12:35 Rovinari 09:30 Prundu Bargaului 12:05 Timisoara 10:05 Gura Humorului 12:25 Motru 11:15 Dolhasca 13:30 Harsova 11:45 Sighisoara 08:30 Sighisoara 12:05 Sfantu Gheorghe 09:40 Vestem 12:20 Borsec 10:20 Onesti 12:45 Piatra Neamt 11:20 Targu Secuiesc 13:10 Cristesti 12:00 Campina 13:45 Deleni 13:10 Slobozia 14:10 Vaslui 13:30 Harsova 14:30 Adjud 08:30 Sighisoara 14:55 Husi 09:40 Vestem 15:30 Braila 10:20 Onesti 09:10 Baia Mare 11:20 Targu Secuiesc 13:00 Corabia 12:00 Campina 09:10 Unirea 13:10 Slobozia 10:20 Sebes 18:00 Pirna 10:30 Orastie 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 13:10 Giurgiu
Sosiri
De la Ora

15:40 Giurgiu 15:40 Giurgiu 15:40 Giurgiu 15:40 Tulcea
05:00

15:40 Braila
05:05

15:40 Turnu Magurele 15:40 Turnu Magurele 15:40 Galati 15:40 Turnu Magurele
05:10

15:40 Tecuci
05:15

15:40 Corabia 15:40 Corabia 15:40 Corabia
05:20

15:40 Alexandria 15:40 Alexandria 15:40 Alexandria
05:30

15:40 Slatina (Olt) 15:40 Slatina (Olt) 15:40 Slatina (Olt)
05:40

15:40 Constanta 15:40 Constanta 15:40 Craiova 15:40 Craiova 15:40 Barlad 15:40 Craiova 15:40 Constanta
06:00

15:40 Mangalia 15:40 Mangalia 15:40 Mangalia
06:05

15:40 Husi 15:40 Filiasi 15:40 Filiasi 15:40 Filiasi
06:10

15:40 Medgidia 15:40 Medgidia 15:40 Medgidia
06:15

15:40 Rovinari 15:40 Hirsova 15:40 Hirsova 15:40 Rovinari 15:40 Rovinari 15:40 Hirsova
06:20

15:40 Tandarei 15:40 Tandarei 15:40 Tandarei
06:25

15:40 Slobozia 15:40 Isalnita 15:40 Buzau 15:40 Isalnita 15:40 Slobozia 15:40 Isalnita 15:40 Slobozia
06:30

15:40 Focsani
06:35

15:40 Targu Carbunesti 15:40 Targu Carbunesti 15:40 Targu Carbunesti 15:40 Marasesti
06:40

15:40 Adjud 15:40 Motru 15:40 Motru 15:40 Motru
06:45

15:40 Resita 15:40 Sascut 15:40 Resita 15:40 Resita
06:50

15:40 Caransebes 15:40 Caransebes 15:40 Bacau 15:40 Caransebes
06:55

15:40 Bucuresti 15:40 Lugoj 15:40 Bucuresti 15:40 Bucuresti 15:40 Lugoj 15:40 Roman 15:40 Lugoj
07:00

15:40 Vaslui 15:40 Timisoara 15:40 Timisoara 15:40 Timisoara
07:05

15:40 Arad 15:40 Negresti 15:40 Arad 15:40 Arad
07:10

15:40 Iasi
07:15

15:40 Targu Jiu 15:40 Targu Jiu 15:40 Podu Iloaiei 15:40 Targu Jiu
07:20

15:40 Deleni 15:40 Petrosani 15:40 Petrosani 15:40 Petrosani
07:25

15:40 Hirlau 15:40 Hateg 15:40 Pitesti 15:40 Hateg 15:40 Pitesti 15:40 Pitesti 15:40 Hateg
07:30

15:40 Targu Frumos
07:35

15:40 Pascani 15:40 Calan 15:40 Calan 15:40 Calan
07:40

15:40 Motca
07:45

15:40 Ploiesti 15:40 Cristesti 15:40 Hunedoara 15:40 Hunedoara 15:40 Hunedoara 15:40 Ploiesti 15:40 Ploiesti
07:50

15:40 Deva 15:40 Ramnicu Sarat 15:40 Ramnicu Sarat 15:40 Timisesti 15:40 Deva 15:40 Deva 15:40 Ramnicu Sarat
08:00

15:40 Dumbrava
08:05

15:40 Campina 15:40 Campina 15:40 Campina 15:40 Targu Neamt
08:10

15:40 Piatra Neamt
08:15

15:40 Sinaia 15:40 Bicaz 15:40 Sinaia 15:40 Sinaia
08:20

15:40 Poiana Largului
08:25

15:40 Predeal 15:40 Simeria 15:40 Simeria 15:40 Predeal 15:40 Durau 15:40 Predeal 15:40 Simeria
08:30

15:40 Orastie 15:40 Borsec 15:40 Orastie 15:40 Orastie
08:40

15:40 Toplita
08:45

15:40 Sebes 15:40 Sebes 15:40 Miercurea Ciuc 15:40 Sebes
08:50

15:40 Sfantu Gheorghe
08:55

15:40 Morareni 15:40 Lancram 15:40 Brasov 15:40 Lancram 15:40 Brasov 15:40 Brasov 15:40 Lancram
09:00

15:40 Reghin
09:05

15:40 Targu Secuiesc 15:40 Targu Secuiesc 15:40 Targu Secuiesc 15:40 Medias
09:10

15:40 Sighisoara
09:15

15:40 Sfantu Gheorghe 15:40 Sfantu Gheorghe 15:40 Sfantu Gheorghe
09:20

15:40 Covasna 15:40 Alba Iulia 15:40 Alba Iulia 15:40 Covasna 15:40 Covasna 15:40 Alba Iulia
09:30

15:40 Teius 15:40 Targu Ocna 15:40 Targu Ocna 15:40 Teius 15:40 Targu Ocna 15:40 Teius
09:40

15:40 Onesti 15:40 Onesti 15:40 Aiud 15:40 Onesti 15:40 Aiud 15:40 Aiud
09:50

15:40 Targu Mures 15:40 Comanesti 15:40 Unirea 15:40 Comanesti 15:40 Unirea 15:40 Unirea 15:40 Comanesti
10:00

15:40 Falticeni
10:05

15:40 Moinesti 15:40 Turda 15:40 Turda 15:40 Suceava 15:40 Moinesti 15:40 Moinesti 15:40 Turda
10:10

15:40 Dolhasca
10:15

15:40 Veresti 15:40 Fagaras 15:40 Fagaras 15:40 Fagaras
10:20

15:40 Darabani
10:25

15:40 Vestem 15:40 Vestem 15:40 Vestem 15:40 Botosani
10:30

15:40 Gura Humorului
10:35

15:40 Campulung Moldovenesc
10:40

15:40 Iacobeni
10:45

15:40 Borsa
10:48

15:40 Ramnicu Valcea 15:40 Ramnicu Valcea 15:40 Ramnicu Valcea
10:50

15:40 Sibiu 15:40 Vatra Dornei 15:40 Sibiu 15:40 Sibiu
11:00

15:40 Prundu Bargaului
11:05

15:40 Bistrita 15:40 Miercurea Sibiului 15:40 Miercurea Sibiului 15:40 Miercurea Sibiului
11:10

15:40 Beclean
11:15

15:40 Sighisoara 15:40 Baia Mare 15:40 Sighisoara 15:40 Sighisoara
11:20

15:40 Dej
11:25

15:40 Medias 15:40 Medias 15:40 Medias 15:40 Cluj Napoca
11:30

15:40 Cluj Napoca
12:00

15:40 Gilau
12:30

15:40 Huedin
12:40

15:40 Negreni
13:00

15:40 Piatra Craiului
13:05

15:40 Alesd
14:00

15:40 Oradea
15:00

15:40 Bors
16:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.