la adresa - Mersul autobuzelor Haderslev Danemarca

la adresa

Haderslev, Danemarca

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
08:10
12:40 Bicaz 11:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Timisesti 11:50 Sinaia 13:40 Hirlau 12:30 Pitesti 14:05 Negresti 14:25 Sascut 14:50 Buzau 15:20 Galati 13:30 Pascani 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 05:10 Alesd 11:30 Hateg 08:00 Cluj Napoca 12:30 Isalnita 09:20 Bistrita 12:00 Arad 10:12 Campulung Moldovenesc 12:20 Resita 11:10 Veresti 13:40 Medgidia 11:40 Targu Mures 08:10 Medias 12:00 Morareni 09:30 Ramnicu Valcea 12:25 Grinties 10:10 Comanesti 12:45 Piatra Neamt 11:20 Targu Secuiesc 13:10 Cristesti 12:00 Campina 13:45 Deleni 13:10 Slobozia 14:10 Vaslui 14:30 Adjud 14:55 Husi 15:30 Braila 09:10 Baia Mare 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 18:00 Pirna 10:30 Orastie 06:10 Negreni 11:40 Petrosani 09:00 Cluj Napoca 12:35 Rovinari 09:30 Prundu Bargaului 12:05 Timisoara 10:05 Gura Humorului 12:25 Motru 11:15 Dolhasca 13:30 Harsova 11:45 Sighisoara 08:30 Sighisoara 12:05 Sfantu Gheorghe 09:40 Vestem 12:20 Borsec 10:20 Onesti 12:50 Targu Neamt 11:30 Brasov 13:20 Motca 12:10 Ramnicu Sarat 13:50 Podu Iloaiei 14:15 Roman 14:40 Marasesti 15:00 Barlad 15:50 Tulcea 10:08 Borsa 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 04:00 Bors 10:40 Simeria 07:00 Huedin 11:50 Targu Jiu 09:05 Dej 12:40 Filiasi 10:00 Vatra Dornei 12:10 Lugoj 11:00 Botosani 14:00 Constanta 11:30 Suceava 13:20 Tandarei 11:50 Medias 08:40 Miercurea Sibiului 12:10 Miercurea Ciuc 09:50 Fagaras 12:30 Durau 10:30 Targu Ocna 10:50 Covasna 12:55 Dumbrava 11:40 Predeal 13:35 Targu Frumos 12:20 Ploiesti 14:00 Iasi 14:20 Bacau 14:45 Focsani 15:10 Tecuci 06:00 Piatra Craiului 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 05:00 Oradea 11:05 Hunedoara 07:10 Gilau 11:55 Targu Carbunesti 09:15 Beclean 12:45 Craiova 10:05 Iacobeni 12:15 Caransebes 11:05 Darabani 13:50 Mangalia 11:35 Falticeni 13:00 Bucuresti 11:55 Reghin 09:00 Sibiu 12:15 Toplita 10:00 Moinesti 12:35 Poiana Largului
08:50
20:00 Constanta 18:10 Motca 17:00 Targu Neamt 16:20 Poiana Largului 15:40 Toplita 15:00 Reghin 14:20 Falticeni 20:05 Tecuci 11:00 Ramnicu Valcea 18:30 Hirsova 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 19:40 Focsani 15:00 Sinaia 19:20 Bacau 16:30 Pitesti 19:00 Iasi 18:30 Hirsova 14:00 Suceava 10:45 Miercurea Sibiului 13:05 Campulung Moldovenesc 17:40 Turnu Magurele 11:40 Bistrita 17:00 Craiova 11:10 Cluj Napoca 15:15 Targu Carbunesti 09:00 Negreni 14:15 Lugoj 06:30 Oradea 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 11:00 Ramnicu Valcea 13:15 Petrosani 12:00 Comanesti 12:30 Deva 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 10:30 Unirea 16:30 Pitesti 10:45 Miercurea Sibiului 18:00 Cristesti 16:50 Piatra Neamt 16:10 Durau 15:30 Miercurea Ciuc 14:50 Medias 20:30 Tulcea 20:00 Barlad 17:00 Bucuresti 11:15 Vestem 17:00 Medgidia 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 19:35 Marasesti 15:20 Campina 19:15 Roman 17:00 Bucuresti 18:50 Podu Iloaiei 17:00 Medgidia 13:25 Stefanesti 10:15 Medias 13:00 Iacobeni 17:30 Corabia 11:30 Beclean 16:30 Filiasi 11:00 Cluj Napoca 15:00 Motru 08:00 Piatra Craiului 14:00 Timisoara 06:00 Bors 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 11:15 Vestem 13:00 Hateg 12:20 Onesti 12:15 Simeria 14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia 15:20 Campina 10:15 Turda 10:15 Medias 18:30 Targu Frumos 17:55 Timisesti 16:40 Bicaz 16:00 Grinties 15:20 Sfantu Gheorghe 14:40 Sighisoara 20:20 Braila 17:30 Slobozia 11:30 Fagaras 17:30 Mangalia 12:40 Targu Ocna 19:50 Husi 14:30 Brasov 19:30 Adjud 15:40 Ramnicu Sarat 19:10 Vaslui 17:30 Slobozia 18:45 Deleni 17:30 Mangalia 13:20 Botosani 10:00 Cluj Napoca 12:55 Vatra Dornei 17:20 Alexandria 11:25 Baia Mare 16:00 Rovinari 10:10 Gilau 14:45 Resita 07:30 Beius 13:40 Arad 04:00 Budapesta 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:30 Fagaras 12:50 Calan 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 14:30 Brasov 11:00 Teius 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 10:00 Cluj Napoca 18:20 Pascani 17:50 Dumbrava 16:30 Sovata 15:50 Borsec 15:10 Morareni 14:30 Targu Mures 20:10 Galati 10:50 Sibiu 18:00 Tandarei 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 19:45 Buzau 14:50 Predeal 19:25 Sascut 16:00 Ploiesti 19:05 Negresti 18:00 Tandarei 18:40 Hirlau 20:00 Constanta 13:10 Gura Humorului 20:00 Giurgiu 11:50 Prundu Bargaului 17:10 Slatina (Olt) 11:20 Dej 15:35 Isalnita 10:00 Huedin 14:30 Caransebes 07:00 Alesd 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 10:50 Sibiu 13:30 Targu Jiu 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 12:55 Covasna 11:45 Sebes 14:50 Predeal 10:45 Aiud 16:00 Ploiesti
Sosiri
De la Ora

14:25 Giurgiu 14:25 Tulcea 14:25 Giurgiu
05:00

14:25 Braila
05:05

14:25 Turnu Magurele 14:25 Turnu Magurele 14:25 Galati
05:10

14:25 Tecuci
05:15

14:25 Corabia 14:25 Corabia
05:20

14:25 Alexandria 14:25 Alexandria
05:30

14:25 Slatina (Olt) 14:25 Slatina (Olt)
05:40

14:25 Craiova 14:25 Craiova 14:25 Barlad 14:25 Constanta 14:25 Constanta
06:00

18:00 Tulcea 18:00 Constanta 18:00 Giurgiu
06:00

14:25 Mangalia 14:25 Mangalia
06:05

14:25 Filiasi 14:25 Husi 14:25 Filiasi
06:10

18:00 Braila 18:00 Turnu Magurele
06:10

14:25 Medgidia 14:25 Medgidia
06:15

14:25 Rovinari 14:25 Hirsova 14:25 Hirsova 14:25 Rovinari
06:20

18:00 Corabia 18:00 Galati
06:20

14:25 Tandarei 14:25 Tandarei
06:25

14:25 Isalnita 14:25 Slobozia 14:25 Slobozia 14:25 Isalnita 14:25 Buzau
06:30

18:00 Mangalia 18:00 Tecuci 18:00 Alexandria
06:30

14:25 Focsani
06:35

14:25 Targu Carbunesti 14:25 Marasesti 14:25 Targu Carbunesti
06:40

18:00 Medgidia 18:00 Barlad 18:00 Filiasi
06:40

14:25 Motru 14:25 Adjud 14:25 Motru
06:45

14:25 Resita 14:25 Sascut 14:25 Resita
06:50

18:00 Husi 18:00 Slatina (Olt) 18:00 Hirsova
06:50

14:25 Bacau 14:25 Caransebes 14:25 Caransebes
06:55

14:25 Lugoj 14:25 Bucuresti 14:25 Roman 14:25 Lugoj 14:25 Bucuresti
07:00

18:00 Craiova 18:00 Tandarei 18:00 Buzau
07:00

14:25 Timisoara 14:25 Vaslui 14:25 Timisoara
07:05

14:25 Arad 14:25 Negresti 14:25 Arad
07:10

18:00 Focsani 18:00 Filiasi
07:10

14:25 Iasi
07:15

14:25 Podu Iloaiei 14:25 Targu Jiu 14:25 Targu Jiu
07:20

18:00 Marasesti 18:00 Rovinari
07:20

14:25 Petrosani 14:25 Petrosani 14:25 Deleni
07:25

14:25 Hateg 14:25 Pitesti 14:25 Hateg 14:25 Pitesti 14:25 Hirlau
07:30

18:00 Adjud 18:00 Isalnita
07:30

14:25 Targu Frumos
07:35

14:25 Calan 14:25 Calan 14:25 Pascani
07:40

18:00 Targu Carbunesti 18:00 Sascut
07:40

14:25 Motca
07:45

18:00 Motru
07:45

14:25 Hunedoara 14:25 Ploiesti 14:25 Ploiesti 14:25 Cristesti 14:25 Hunedoara
07:50

18:00 Bacau 18:00 Resita
07:50

18:00 Caransebes
07:55

14:25 Deva 14:25 Deva 14:25 Ramnicu Sarat 14:25 Ramnicu Sarat 14:25 Timisesti
08:00

18:00 Lugoj 18:00 Slobozia 18:00 Roman
08:00

14:25 Dumbrava
08:05

18:00 Timisoara
08:05

14:25 Campina 14:25 Targu Neamt 14:25 Campina
08:10

18:00 Vaslui 18:00 Bucuresti 18:00 Arad
08:10

14:25 Piatra Neamt
08:15

14:25 Sinaia 14:25 Sinaia 14:25 Bicaz
08:20

18:00 Targu Jiu 18:00 Negresti
08:20

14:25 Poiana Largului
08:25

18:00 Petrosani
08:25

14:25 Durau 14:25 Predeal 14:25 Simeria 14:25 Predeal 14:25 Simeria
08:30

18:00 Iasi 18:00 Hateg
08:30

14:25 Orastie 14:25 Orastie 14:25 Borsec
08:40

18:00 Podu Iloaiei 18:00 Calan
08:40

14:25 Toplita
08:45

14:25 Sebes 14:25 Miercurea Ciuc 14:25 Sebes
08:50

18:00 Deleni 18:00 Hunedoara
08:50

14:25 Sfantu Gheorghe
08:55

14:25 Lancram 14:25 Brasov 14:25 Lancram 14:25 Brasov 14:25 Morareni
09:00

18:00 Deva 18:00 Harlau 18:00 Pitesti
09:00

14:25 Reghin
09:05

14:25 Medias 14:25 Targu Secuiesc 14:25 Targu Secuiesc
09:10

18:00 Targu Frumos 18:00 Ramnicu Sarat
09:10

14:25 Sighisoara
09:15

14:25 Sfantu Gheorghe 14:25 Sfantu Gheorghe
09:20

18:00 Pascani 18:00 Campina
09:20

14:25 Covasna 14:25 Alba Iulia 14:25 Covasna 14:25 Alba Iulia
09:30

18:00 Motca 18:00 Sinaia
09:30

14:25 Targu Ocna 14:25 Teius 14:25 Targu Ocna 14:25 Teius
09:40

18:00 Cristesti 18:00 Predeal
09:40

14:25 Aiud 14:25 Onesti 14:25 Aiud 14:25 Onesti
09:50

18:00 Brasov 18:00 Timisesti
09:50

14:25 Unirea 14:25 Targu Mures 14:25 Comanesti 14:25 Unirea 14:25 Comanesti
10:00

18:00 Dumbrava 18:00 Targu Secuiesc
10:00

14:25 Falticeni
10:05

18:00 Sfantu Gheorghe
10:05

14:25 Suceava 14:25 Moinesti 14:25 Turda 14:25 Moinesti 14:25 Turda
10:10

18:00 Targu Neamt 18:00 Covasna
10:10

14:25 Dolhasca
10:15

14:25 Fagaras 14:25 Fagaras 14:25 Veresti
10:20

18:00 Targu Ocna 18:00 Piatra Neamt
10:20

14:25 Darabani
10:25

14:25 Botosani 14:25 Vestem 14:25 Vestem
10:30

18:00 Bicaz 18:00 Onesti
10:30

14:25 Gura Humorului
10:35

14:25 Campulung Moldovenesc
10:40

18:00 Comanesti 18:00 Sovata
10:40

14:25 Iacobeni
10:45

14:25 Borsa
10:48

14:25 Ramnicu Valcea 14:25 Ramnicu Valcea
10:50

18:00 Poiana Largului 18:00 Moinesti
10:50

14:25 Vatra Dornei 14:25 Sibiu 14:25 Sibiu
11:00

18:00 Durau 18:00 Fagaras 18:00 Simeria
11:00

14:25 Prundu Bargaului
11:05

18:00 Grinties
11:05

14:25 Bistrita 14:25 Miercurea Sibiului 14:25 Miercurea Sibiului
11:10

18:00 Vestem 18:00 Borsec
11:10

14:25 Beclean
11:15

18:00 Toplita
11:15

14:25 Sighisoara 14:25 Baia Mare 14:25 Sighisoara
11:20

18:00 Miercurea Ciuc 18:00 Orastie 18:00 Ramnicu Valcea
11:20

14:25 Dej
11:25

14:25 Medias 14:25 Cluj Napoca 14:25 Medias
11:30

18:00 Sibiu 18:00 Sebes 18:00 Sfantu Gheorghe
11:30

18:00 Lancram 18:00 Morareni 18:00 Miercurea Sibiului
11:40

18:00 Sighisoara 18:00 Sighisoara 18:00 Alba Iulia
11:50

18:00 Targu Mures
11:55

14:25 Cluj Napoca
12:00

18:00 Medias 18:00 Falticeni
12:00

18:00 Suceava
12:05

18:00 Teius
12:10

18:00 Aiud
12:20

18:00 Stefanesti
12:25

14:25 Gilau
12:30

18:00 Unirea 18:00 Botosani
12:30

18:00 Gura Humorului
12:35

14:25 Huedin
12:40

18:00 Turda 18:00 Iacobeni
12:40

18:00 Borsa
12:45

18:00 Vatra Dornei
12:50

18:00 Prundu Bargaului
12:55

14:25 Negreni
13:00

18:00 Bistrita
13:00

14:25 Piatra Craiului
13:05

18:00 Beclean
13:05

18:00 Baia Mare
13:10

18:00 Dej
13:20

18:00 Cluj Napoca
13:30

18:00 Cluj Napoca
13:40

18:00 Gilau
13:50

18:00 Huedin
13:55

14:25 Alesd
14:00

18:00 Cluj Napoca 18:00 Cluj Napoca 18:00 Negreni
14:00

18:00 Piatra Craiului
14:10

18:00 Beius
14:40

18:00 Alesd
14:50

14:25 Oradea
15:00

14:25 Bors
16:00

18:00 Oradea
18:00

18:00 Bors
18:30

18:00 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.