La adresa - Mersul autobuzelor Fredericia Danemarca

La adresa

Fredericia, Danemarca

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
06:10
06:20 Baia Mare 16:20 Faurei 12:20 Dej 16:05 Husi 13:00 Prundu Bargaului 15:40 Flamanzi 13:40 Radauti 12:05 Turda 14:20 Motca 12:25 Alba Iulia 15:00 Bacau 12:45 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 13:00 Comanesti 16:20 Campina 15:00 Alexandria 17:00 Ramnicu Valcea 18:10 Cernavoda 18:50 Mangalia 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 17:55 Harsova 14:50 Bicaz 05:20 Alesd 16:30 Galati 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 06:30 Bontida 15:50 Podu Iloaiei 12:30 Beclean 16:10 Barlad 13:10 Vatra Dornei 15:20 Dorohoi 13:50 Suceava 12:10 Targu Mures 14:30 Pascani 12:30 Sebes 15:10 Adjud 12:50 Targu Secuiesc 15:50 Buzau 14:30 Craiova 16:30 Predeal 12:05 Gilau 17:20 Pitesti 18:20 Calarasi 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 17:50 Lehliu 15:00 Poiana Largului 05:30 Huedin 16:35 Braila 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:00 Cluj Napoca 15:55 Iasi 12:40 Bistrita 15:35 Botosani 13:20 Campulung Moldovenesc 15:25 Darabani 14:00 Falticeni 12:15 Aiud 14:40 Targu Frumos 12:35 Sibiu 15:20 Marasesti 12:55 Covasna 16:00 Ploiesti 13:30 Bumbesti Jiu 16:40 Sinaia 12:10 Salonta 17:10 Pitesti 18:30 Medgidia 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 17:40 Tandarei 15:10 Vanatori 06:00 Zalau 16:15 Tecuci 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 16:25 Ianca 12:15 Gherla 16:00 Vaslui 12:50 Nasaud 15:45 Harlau 13:30 Gura Humorului 15:30 Saveni 14:10 Targu Neamt 12:20 Teius 14:50 Roman 12:40 Fagaras 15:30 Focsani 13:05 Moinesti 16:10 Urziceni 15:10 Giurgiu 16:50 Targoviste 12:20 Chisineu Cris 17:30 Bucuresti 18:40 Constanta 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 18:00 Slobozia 14:40 Piatra Neamt 05:00 Oradea 16:40 Tulcea 06:10 Satu Mare 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni
08:20 Romfour Romania
10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 18:10 Motca 13:15 Petrosani 17:00 Targu Neamt 12:30 Deva 16:20 Poiana Largului 11:30 Lancram 15:40 Toplita 10:30 Unirea 15:00 Reghin 11:00 Ramnicu Valcea 14:20 Falticeni 12:00 Comanesti 20:05 Tecuci 13:35 Sfantu Gheorghe 19:40 Focsani 15:00 Sinaia 19:20 Bacau 16:30 Pitesti 19:00 Iasi 18:30 Hirsova 14:00 Suceava 10:45 Miercurea Sibiului 13:05 Campulung Moldovenesc 17:40 Turnu Magurele 11:40 Bistrita 17:00 Craiova 11:10 Cluj Napoca 15:15 Targu Carbunesti 09:00 Negreni 14:15 Lugoj 06:30 Oradea 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 14:00 Timisoara 18:00 Cristesti 13:00 Hateg 16:50 Piatra Neamt 12:15 Simeria 16:10 Durau 11:15 Alba Iulia 15:30 Miercurea Ciuc 10:15 Turda 14:50 Medias 11:15 Vestem 20:30 Tulcea 12:20 Onesti 20:00 Barlad 14:10 Targu Secuiesc 19:35 Marasesti 15:20 Campina 19:15 Roman 17:00 Bucuresti 18:50 Podu Iloaiei 17:00 Medgidia 13:25 Stefanesti 10:15 Medias 13:00 Iacobeni 17:30 Corabia 11:30 Beclean 16:30 Filiasi 11:00 Cluj Napoca 15:00 Motru 08:00 Piatra Craiului 14:00 Timisoara 06:00 Bors 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 18:30 Targu Frumos 13:40 Arad 17:55 Timisesti 12:50 Calan 16:40 Bicaz 12:00 Orastie 16:00 Grinties 11:00 Teius 15:20 Sfantu Gheorghe 10:00 Cluj Napoca 14:40 Sighisoara 11:30 Fagaras 20:20 Braila 12:40 Targu Ocna 19:50 Husi 14:30 Brasov 19:30 Adjud 15:40 Ramnicu Sarat 19:10 Vaslui 17:30 Slobozia 18:45 Deleni 17:30 Mangalia 13:20 Botosani 10:00 Cluj Napoca 12:55 Vatra Dornei 17:20 Alexandria 11:25 Baia Mare 16:00 Rovinari 10:10 Gilau 14:45 Resita 07:30 Beius 13:40 Arad 04:00 Budapesta 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 18:20 Pascani 13:30 Targu Jiu 17:50 Dumbrava 12:40 Hunedoara 16:30 Sovata 11:45 Sebes 15:50 Borsec 10:45 Aiud 15:10 Morareni 10:50 Sibiu 14:30 Targu Mures 11:45 Moinesti 20:10 Galati 12:55 Covasna 19:45 Buzau 14:50 Predeal 19:25 Sascut 16:00 Ploiesti 19:05 Negresti 18:00 Tandarei 18:40 Hirlau 20:00 Constanta 13:10 Gura Humorului 20:00 Giurgiu 11:50 Prundu Bargaului 17:10 Slatina (Olt) 11:20 Dej 15:35 Isalnita 10:00 Huedin 14:30 Caransebes 07:00 Alesd 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes
Sosiri
De la Ora

11:00 Tulcea
01:15

11:00 Braila
01:20

11:00 Mangalia 11:00 Galati
03:00

11:00 Constanta
03:20

11:00 Ianca 11:00 Medgidia
03:30

11:00 Calarasi
03:40

11:00 Cernavoda
03:50

11:00 Slobozia
03:55

11:00 Harsova
04:00

11:00 Lehliu
04:10

11:00 Tandarei
04:20

11:00 Faurei 11:00 Bucuresti
04:30

11:00 Pitesti 11:00 Tecuci
04:40

11:00 Barlad 11:00 Pitesti
04:50

11:00 Ramnicu Valcea
04:55

11:00 Targoviste
05:10

11:00 Husi
05:30

11:00 Vaslui
05:40
Romfour Romania
18:50 Tulcea 18:50 Giurgiu 18:50 Constanta
06:00

11:00 Giurgiu 11:00 Iasi 11:00 Sinaia
06:00
Romfour Romania
18:50 Turnu Magurele 18:50 Braila
06:10

11:00 Alexandria 11:00 Podu Iloaiei
06:10

11:00 Turnu Magurele
06:15
Romfour Romania
18:50 Galati 18:50 Corabia
06:20

11:00 Predeal 11:00 Caracal 11:00 Harlau
06:20
Romfour Romania
18:50 Mangalia 18:50 Tecuci 18:50 Alexandria
06:30

11:00 Flamanzi 11:00 Slatina (Olt) 11:00 Campina
06:30
Romfour Romania
18:50 Barlad 18:50 Filiasi 18:50 Medgidia
06:40

11:00 Botosani
06:40

11:00 Saveni
06:45
Romfour Romania
18:50 Slatina (Olt) 18:50 Hirsova 18:50 Husi
06:50

11:00 Darabani
06:50
Romfour Romania
18:50 Tandarei 18:50 Buzau 18:50 Craiova
07:00

11:00 Dorohoi 11:00 Craiova
07:00
Romfour Romania
18:50 Focsani 18:50 Filiasi
07:10

11:00 Vanatori 11:00 Urziceni 11:00 Filiasi
07:10
Romfour Romania
18:50 Marasesti 18:50 Rovinari
07:20

11:00 Drobeta Turnu Severin 11:00 Ploiesti
07:20
Romfour Romania
18:50 Isalnita 18:50 Adjud
07:30

11:00 Buzau 11:00 Rovinari
07:30
Romfour Romania
18:50 Sascut 18:50 Targu Carbunesti
07:40

11:00 Resita 11:00 Ramnicu Sarat
07:40
Romfour Romania
18:50 Motru
07:45
Romfour Romania
18:50 Resita 18:50 Bacau
07:50

11:00 Caransebes
07:50
Romfour Romania
18:50 Caransebes
07:55
Romfour Romania
18:50 Slobozia 18:50 Roman 18:50 Lugoj
08:00

11:00 Targu Jiu 11:00 Focsani
08:00
Romfour Romania
18:50 Timisoara
08:05
Romfour Romania
18:50 Arad 18:50 Bucuresti 18:50 Vaslui
08:10

11:00 Bumbesti Jiu
08:10
Romfour Romania
18:50 Targu Jiu 18:50 Negresti
08:20

11:00 Petrosani
08:20
Romfour Romania
18:50 Petrosani
08:25
Romfour Romania
18:50 Hateg 18:50 Iasi
08:30

11:00 Hateg 11:00 Poiana Largului 11:00 Marasesti
08:30

11:00 Bicaz
08:35
Romfour Romania
18:50 Podu Iloaiei 18:50 Calan
08:40

11:00 Adjud 11:00 Piatra Neamt 11:00 Hunedoara
08:40
Romfour Romania
18:50 Hunedoara 18:50 Deleni
08:50

11:00 Bacau 11:00 Deva
08:50
Romfour Romania
18:50 Pitesti 18:50 Harlau 18:50 Deva
09:00

11:00 Roman 11:00 Lugoj 11:00 Gheorgheni
09:00
Romfour Romania
18:50 Ramnicu Sarat 18:50 Targu Frumos
09:10

11:00 Sovata 11:00 Timisoara 11:00 Targu Frumos
09:10
Romfour Romania
18:50 Campina 18:50 Pascani
09:20

11:00 Arad 11:00 Pascani
09:20
Romfour Romania
18:50 Sinaia 18:50 Motca
09:30

11:00 Miercurea Ciuc 11:00 Chisineu Cris 11:00 Motca
09:30
Romfour Romania
18:50 Predeal 18:50 Cristesti
09:40

11:00 Odorheiu Secuiesc 11:00 Targu Neamt
09:40
Romfour Romania
18:50 Brasov 18:50 Timisesti
09:50

11:00 Falticeni 11:00 Salonta 11:00 Toplita
09:50

11:00 Suceava
09:55
Romfour Romania
18:50 Dumbrava 18:50 Targu Secuiesc
10:00

11:00 Reghin 11:00 Gilau 11:00 Radauti
10:00
Romfour Romania
18:50 Sfantu Gheorghe
10:05

11:00 Gura Humorului
10:05
Romfour Romania
18:50 Targu Neamt 18:50 Covasna
10:10

11:00 Campulung Moldovenesc 11:00 Onesti
10:10
Romfour Romania
18:50 Targu Ocna 18:50 Piatra Neamt
10:20

11:00 Moinesti
10:20
Romfour Romania
18:50 Onesti 18:50 Bicaz
10:30

11:00 Vatra Dornei 11:00 Comanesti
10:30
Romfour Romania
18:50 Sovata 18:50 Comanesti
10:40

11:00 Prundu Bargaului 11:00 Covasna
10:40
Romfour Romania
18:50 Moinesti 18:50 Poiana Largului
10:50

11:00 Targu Secuiesc 11:00 Nasaud
10:50
Romfour Romania
18:50 Durau 18:50 Fagaras 18:50 Simeria
11:00

11:00 Bistrita 11:00 Brasov
11:00
Romfour Romania
18:50 Grinties
11:05
Romfour Romania
18:50 Vestem 18:50 Borsec
11:10

11:00 Beclean 11:00 Fagaras
11:10
Romfour Romania
18:50 Toplita
11:15
Romfour Romania
18:50 Miercurea Ciuc 18:50 Orastie 18:50 Ramnicu Valcea
11:20

11:00 Dej 11:00 Sibiu
11:20

11:00 Sebes
11:25
Romfour Romania
18:50 Sebes 18:50 Sfantu Gheorghe 18:50 Sibiu
11:30

11:00 Alba Iulia 11:00 Gherla
11:30

11:00 Teius
11:35
Romfour Romania
18:50 Morareni 18:50 Miercurea Sibiului 18:50 Lancram
11:40

11:00 Aiud
11:40
Romfour Romania
18:50 Sighisoara 18:50 Alba Iulia 18:50 Sighisoara
11:50

11:00 Targu Mures
11:50
Romfour Romania
18:50 Targu Mures
11:55
Romfour Romania
18:50 Medias 18:50 Falticeni
12:00

11:00 Turda
12:00
Romfour Romania
18:50 Suceava
12:05
Romfour Romania
18:50 Teius
12:10
Romfour Romania
18:50 Aiud
12:20
Romfour Romania
18:50 Stefanesti
12:25
Romfour Romania
18:50 Botosani 18:50 Unirea
12:30
Romfour Romania
18:50 Gura Humorului
12:35
Romfour Romania
18:50 Iacobeni 18:50 Turda
12:40
Romfour Romania
18:50 Borsa
12:45
Romfour Romania
18:50 Vatra Dornei
12:50
Romfour Romania
18:50 Prundu Bargaului
12:55
Romfour Romania
18:50 Bistrita
13:00
Romfour Romania
18:50 Beclean
13:05
Romfour Romania
18:50 Baia Mare
13:10
Romfour Romania
18:50 Dej
13:20
Romfour Romania
18:50 Cluj Napoca
13:30

11:00 Cluj Napoca
13:30
Romfour Romania
18:50 Cluj Napoca
13:40

11:00 Bontida
13:45
Romfour Romania
18:50 Gilau
13:50

11:00 Baia Mare
13:50
Romfour Romania
18:50 Huedin
13:55
Romfour Romania
18:50 Cluj Napoca 18:50 Negreni 18:50 Cluj Napoca
14:00

11:00 Satu Mare
14:00
Romfour Romania
18:50 Piatra Craiului
14:10

11:00 Zalau
14:10

11:00 Huedin
14:20

11:00 Alesd
14:30
Romfour Romania
18:50 Beius
14:40
Romfour Romania
18:50 Alesd
14:50
Romfour Romania
18:50 Oradea
18:00

11:00 Oradea
18:00
Romfour Romania
18:50 Bors
18:30
Romfour Romania
18:50 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.