La adresa - Mersul autobuzelor Copenhagen Danemarca

La adresa

Copenhagen, Danemarca

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
07:00
09:10 Unirea 10:20 Sebes 18:00 Pirna 10:30 Orastie 06:10 Negreni 11:40 Petrosani 09:00 Cluj Napoca 12:35 Rovinari 09:30 Prundu Bargaului 12:05 Timisoara 10:05 Gura Humorului 12:25 Motru 11:15 Dolhasca 13:30 Harsova 11:45 Sighisoara 08:30 Sighisoara 12:05 Sfantu Gheorghe 09:40 Vestem 12:20 Borsec 10:20 Onesti 12:45 Piatra Neamt 11:20 Targu Secuiesc 13:10 Cristesti 12:00 Campina 13:45 Deleni 13:10 Slobozia 14:10 Vaslui 14:30 Adjud 14:55 Husi 15:30 Braila 09:10 Baia Mare 13:00 Corabia 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 04:00 Bors 10:40 Simeria 07:00 Huedin 11:50 Targu Jiu 09:05 Dej 12:40 Filiasi 10:00 Vatra Dornei 12:10 Lugoj 11:00 Botosani 14:00 Constanta 11:30 Suceava 13:20 Tandarei 11:50 Medias 08:40 Miercurea Sibiului 12:10 Miercurea Ciuc 09:50 Fagaras 12:30 Durau 10:30 Targu Ocna 12:50 Targu Neamt 11:30 Brasov 13:20 Motca 12:10 Ramnicu Sarat 13:50 Podu Iloaiei 14:15 Roman 14:40 Marasesti 15:00 Barlad 15:50 Tulcea 10:08 Borsa 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 05:00 Oradea 11:05 Hunedoara 07:10 Gilau 11:55 Targu Carbunesti 09:15 Beclean 12:45 Craiova 10:05 Iacobeni 12:15 Caransebes 11:05 Darabani 13:50 Mangalia 11:35 Falticeni 13:00 Bucuresti 11:55 Reghin 09:00 Sibiu 12:15 Toplita 10:00 Moinesti 12:35 Poiana Largului 10:50 Covasna 12:55 Dumbrava 11:40 Predeal 13:35 Targu Frumos 12:20 Ploiesti 14:00 Iasi 14:20 Bacau 14:45 Focsani 15:10 Tecuci 06:00 Piatra Craiului 12:50 Slatina (Olt) 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 05:10 Alesd 11:30 Hateg 08:00 Cluj Napoca 12:30 Isalnita 09:20 Bistrita 12:00 Arad 10:12 Campulung Moldovenesc 12:20 Resita 11:10 Veresti 13:40 Medgidia 11:40 Targu Mures 08:10 Medias 12:00 Morareni 09:30 Ramnicu Valcea 12:25 Grinties 10:10 Comanesti 12:40 Bicaz 11:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Timisesti 11:50 Sinaia 13:40 Hirlau 12:30 Pitesti 14:05 Negresti 14:25 Sascut 14:50 Buzau 15:20 Galati 13:30 Pascani 12:55 Alexandria
07:30
10:45 Miercurea Sibiului 20:30 Tulcea 20:00 Barlad 18:00 Cristesti 16:50 Piatra Neamt 16:10 Durau 15:30 Miercurea Ciuc 14:50 Medias 17:00 Medgidia 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 19:35 Marasesti 15:20 Campina 19:15 Roman 17:00 Bucuresti 18:50 Podu Iloaiei 17:00 Medgidia 13:25 Stefanesti 10:15 Medias 13:00 Iacobeni 17:30 Corabia 11:30 Beclean 16:30 Filiasi 11:00 Cluj Napoca 15:00 Motru 08:00 Piatra Craiului 14:00 Timisoara 06:00 Bors 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 11:15 Vestem 13:00 Hateg 12:20 Onesti 12:15 Simeria 14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia 15:20 Campina 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 11:15 Vestem 10:15 Medias 20:20 Braila 18:30 Targu Frumos 17:55 Timisesti 16:40 Bicaz 16:00 Grinties 15:20 Sfantu Gheorghe 14:40 Sighisoara 11:30 Fagaras 17:30 Mangalia 12:40 Targu Ocna 19:50 Husi 14:30 Brasov 19:30 Adjud 15:40 Ramnicu Sarat 19:10 Vaslui 17:30 Slobozia 18:45 Deleni 17:30 Mangalia 13:20 Botosani 10:00 Cluj Napoca 12:55 Vatra Dornei 17:20 Alexandria 11:25 Baia Mare 16:00 Rovinari 10:10 Gilau 14:45 Resita 07:30 Beius 13:40 Arad 04:00 Budapesta 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:30 Fagaras 12:50 Calan 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 14:30 Brasov 11:00 Teius 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 10:00 Cluj Napoca 20:10 Galati 18:20 Pascani 17:50 Dumbrava 16:30 Sovata 15:50 Borsec 15:10 Morareni 14:30 Targu Mures 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 19:45 Buzau 14:50 Predeal 19:25 Sascut 16:00 Ploiesti 19:05 Negresti 18:00 Tandarei 18:40 Hirlau 20:00 Constanta 13:10 Gura Humorului 20:00 Giurgiu 11:50 Prundu Bargaului 17:10 Slatina (Olt) 11:20 Dej 15:35 Isalnita 10:00 Huedin 14:30 Caransebes 07:00 Alesd 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 10:50 Sibiu 13:30 Targu Jiu 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 12:55 Covasna 11:45 Sebes 14:50 Predeal 10:45 Aiud 16:00 Ploiesti 10:50 Sibiu 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 20:05 Tecuci 18:10 Motca 17:00 Targu Neamt 16:20 Poiana Largului 15:40 Toplita 15:00 Reghin 14:20 Falticeni 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 19:40 Focsani 15:00 Sinaia 19:20 Bacau 16:30 Pitesti 19:00 Iasi 18:30 Hirsova 14:00 Suceava 10:45 Miercurea Sibiului 13:05 Campulung Moldovenesc 17:40 Turnu Magurele 11:40 Bistrita 17:00 Craiova 11:10 Cluj Napoca 15:15 Targu Carbunesti 09:00 Negreni 14:15 Lugoj 06:30 Oradea 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 11:00 Ramnicu Valcea 13:15 Petrosani 12:00 Comanesti 12:30 Deva 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 10:30 Unirea 16:30 Pitesti 11:00 Ramnicu Valcea 18:30 Hirsova
Sosiri
De la Ora

15:30 Tulcea 15:30 Giurgiu 15:30 Giurgiu
05:00

15:30 Braila
05:05

15:30 Galati 15:30 Turnu Magurele 15:30 Turnu Magurele
05:10

15:30 Tecuci
05:15

15:30 Corabia 15:30 Corabia
05:20

15:30 Alexandria 15:30 Alexandria
05:30

15:30 Slatina (Olt) 15:30 Slatina (Olt)
05:40

15:30 Barlad 15:30 Craiova 15:30 Constanta 15:30 Constanta 15:30 Craiova
06:00

19:50 Tulcea 19:50 Constanta 19:50 Giurgiu
06:00

15:30 Mangalia 15:30 Mangalia
06:05

15:30 Husi 15:30 Filiasi 15:30 Filiasi
06:10

19:50 Turnu Magurele 19:50 Braila
06:10

15:30 Medgidia 15:30 Medgidia
06:15

15:30 Rovinari 15:30 Hirsova 15:30 Rovinari 15:30 Hirsova
06:20

19:50 Galati 19:50 Corabia
06:20

15:30 Tandarei 15:30 Tandarei
06:25

15:30 Isalnita 15:30 Slobozia 15:30 Slobozia 15:30 Isalnita 15:30 Buzau
06:30

19:50 Mangalia 19:50 Tecuci 19:50 Alexandria
06:30

15:30 Focsani
06:35

15:30 Marasesti 15:30 Targu Carbunesti 15:30 Targu Carbunesti
06:40

19:50 Barlad 19:50 Filiasi 19:50 Medgidia
06:40

15:30 Motru 15:30 Adjud 15:30 Motru
06:45

15:30 Resita 15:30 Sascut 15:30 Resita
06:50

19:50 Slatina (Olt) 19:50 Hirsova 19:50 Husi
06:50

15:30 Caransebes 15:30 Bacau 15:30 Caransebes
06:55

15:30 Roman 15:30 Lugoj 15:30 Bucuresti 15:30 Lugoj 15:30 Bucuresti
07:00

19:50 Tandarei 19:50 Buzau 19:50 Craiova
07:00

15:30 Timisoara 15:30 Vaslui 15:30 Timisoara
07:05

15:30 Arad 15:30 Negresti 15:30 Arad
07:10

19:50 Focsani 19:50 Filiasi
07:10

15:30 Iasi
07:15

15:30 Podu Iloaiei 15:30 Targu Jiu 15:30 Targu Jiu
07:20

19:50 Marasesti 19:50 Rovinari
07:20

15:30 Petrosani 15:30 Petrosani 15:30 Deleni
07:25

15:30 Hateg 15:30 Pitesti 15:30 Hirlau 15:30 Hateg 15:30 Pitesti
07:30

19:50 Isalnita 19:50 Adjud
07:30

15:30 Targu Frumos
07:35

15:30 Calan 15:30 Pascani 15:30 Calan
07:40

19:50 Sascut 19:50 Targu Carbunesti
07:40

15:30 Motca
07:45

19:50 Motru
07:45

15:30 Ploiesti 15:30 Ploiesti 15:30 Cristesti 15:30 Hunedoara 15:30 Hunedoara
07:50

19:50 Bacau 19:50 Resita
07:50

19:50 Caransebes
07:55

15:30 Deva 15:30 Deva 15:30 Ramnicu Sarat 15:30 Ramnicu Sarat 15:30 Timisesti
08:00

19:50 Roman 19:50 Slobozia 19:50 Lugoj
08:00

15:30 Dumbrava
08:05

19:50 Timisoara
08:05

15:30 Targu Neamt 15:30 Campina 15:30 Campina
08:10

19:50 Arad 19:50 Vaslui 19:50 Bucuresti
08:10

15:30 Piatra Neamt
08:15

15:30 Sinaia 15:30 Bicaz 15:30 Sinaia
08:20

19:50 Targu Jiu 19:50 Negresti
08:20

15:30 Poiana Largului
08:25

19:50 Petrosani
08:25

15:30 Durau 15:30 Predeal 15:30 Predeal 15:30 Simeria 15:30 Simeria
08:30

19:50 Iasi 19:50 Hateg
08:30

15:30 Orastie 15:30 Orastie 15:30 Borsec
08:40

19:50 Podu Iloaiei 19:50 Calan
08:40

15:30 Toplita
08:45

15:30 Sebes 15:30 Sebes 15:30 Miercurea Ciuc
08:50

19:50 Hunedoara 19:50 Deleni
08:50

15:30 Sfantu Gheorghe
08:55

15:30 Lancram 15:30 Brasov 15:30 Morareni 15:30 Lancram 15:30 Brasov
09:00

19:50 Harlau 19:50 Pitesti 19:50 Deva
09:00

15:30 Reghin
09:05

15:30 Targu Secuiesc 15:30 Targu Secuiesc 15:30 Medias
09:10

19:50 Targu Frumos 19:50 Ramnicu Sarat
09:10

15:30 Sighisoara
09:15

15:30 Sfantu Gheorghe 15:30 Sfantu Gheorghe
09:20

19:50 Campina 19:50 Pascani
09:20

15:30 Covasna 15:30 Covasna 15:30 Alba Iulia 15:30 Alba Iulia
09:30

19:50 Sinaia 19:50 Motca
09:30

15:30 Targu Ocna 15:30 Teius 15:30 Teius 15:30 Targu Ocna
09:40

19:50 Predeal 19:50 Cristesti
09:40

15:30 Aiud 15:30 Onesti 15:30 Onesti 15:30 Aiud
09:50

19:50 Brasov 19:50 Timisesti
09:50

15:30 Targu Mures 15:30 Comanesti 15:30 Comanesti 15:30 Unirea 15:30 Unirea
10:00

19:50 Dumbrava 19:50 Targu Secuiesc
10:00

15:30 Falticeni
10:05

19:50 Sfantu Gheorghe
10:05

15:30 Moinesti 15:30 Moinesti 15:30 Turda 15:30 Turda 15:30 Suceava
10:10

19:50 Targu Neamt 19:50 Covasna
10:10

15:30 Dolhasca
10:15

15:30 Fagaras 15:30 Veresti 15:30 Fagaras
10:20

19:50 Targu Ocna 19:50 Piatra Neamt
10:20

15:30 Darabani
10:25

15:30 Vestem 15:30 Vestem 15:30 Botosani
10:30

19:50 Onesti 19:50 Bicaz
10:30

15:30 Gura Humorului
10:35

15:30 Campulung Moldovenesc
10:40

19:50 Sovata 19:50 Comanesti
10:40

15:30 Iacobeni
10:45

15:30 Borsa
10:48

15:30 Ramnicu Valcea 15:30 Ramnicu Valcea
10:50

19:50 Moinesti 19:50 Poiana Largului
10:50

15:30 Sibiu 15:30 Sibiu 15:30 Vatra Dornei
11:00

19:50 Durau 19:50 Fagaras 19:50 Simeria
11:00

15:30 Prundu Bargaului
11:05

19:50 Grinties
11:05

15:30 Bistrita 15:30 Miercurea Sibiului 15:30 Miercurea Sibiului
11:10

19:50 Vestem 19:50 Borsec
11:10

15:30 Beclean
11:15

19:50 Toplita
11:15

15:30 Baia Mare 15:30 Sighisoara 15:30 Sighisoara
11:20

19:50 Miercurea Ciuc 19:50 Orastie 19:50 Ramnicu Valcea
11:20

15:30 Dej
11:25

15:30 Medias 15:30 Cluj Napoca 15:30 Medias
11:30

19:50 Sebes 19:50 Sfantu Gheorghe 19:50 Sibiu
11:30

19:50 Morareni 19:50 Miercurea Sibiului 19:50 Lancram
11:40

19:50 Sighisoara 19:50 Alba Iulia 19:50 Sighisoara
11:50

19:50 Targu Mures
11:55

15:30 Cluj Napoca
12:00

19:50 Medias 19:50 Falticeni
12:00

19:50 Suceava
12:05

19:50 Teius
12:10

19:50 Aiud
12:20

19:50 Stefanesti
12:25

15:30 Gilau
12:30

19:50 Botosani 19:50 Unirea
12:30

19:50 Gura Humorului
12:35

15:30 Huedin
12:40

19:50 Turda 19:50 Iacobeni
12:40

19:50 Borsa
12:45

19:50 Vatra Dornei
12:50

19:50 Prundu Bargaului
12:55

15:30 Negreni
13:00

19:50 Bistrita
13:00

15:30 Piatra Craiului
13:05

19:50 Beclean
13:05

19:50 Baia Mare
13:10

19:50 Dej
13:20

19:50 Cluj Napoca
13:30

19:50 Cluj Napoca
13:40

19:50 Gilau
13:50

19:50 Huedin
13:55

15:30 Alesd
14:00

19:50 Cluj Napoca 19:50 Negreni 19:50 Cluj Napoca
14:00

19:50 Piatra Craiului
14:10

19:50 Beius
14:40

19:50 Alesd
14:50

15:30 Oradea
15:00

15:30 Bors
16:00

19:50 Oradea
18:00

19:50 Bors
18:30

19:50 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.