La adresa - Mersul autobuzelor Arhus Danemarca

La adresa

Arhus, Danemarca

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
05:40
10:50 Covasna 12:55 Dumbrava 11:40 Predeal 13:35 Targu Frumos 12:20 Ploiesti 14:00 Iasi 14:20 Bacau 14:45 Focsani 15:10 Tecuci 06:00 Piatra Craiului 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 05:00 Oradea 11:05 Hunedoara 07:10 Gilau 11:55 Targu Carbunesti 09:15 Beclean 12:45 Craiova 10:05 Iacobeni 12:15 Caransebes 11:05 Darabani 13:50 Mangalia 11:35 Falticeni 13:00 Bucuresti 11:55 Reghin 09:00 Sibiu 12:15 Toplita 10:00 Moinesti 12:35 Poiana Largului 12:40 Bicaz 11:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Timisesti 11:50 Sinaia 13:40 Hirlau 12:30 Pitesti 14:05 Negresti 14:25 Sascut 14:50 Buzau 15:20 Galati 13:30 Pascani 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 05:10 Alesd 11:30 Hateg 08:00 Cluj Napoca 12:30 Isalnita 09:20 Bistrita 12:00 Arad 10:12 Campulung Moldovenesc 12:20 Resita 11:10 Veresti 13:40 Medgidia 11:40 Targu Mures 08:10 Medias 12:00 Morareni 09:30 Ramnicu Valcea 12:25 Grinties 10:10 Comanesti 12:45 Piatra Neamt 11:20 Targu Secuiesc 13:10 Cristesti 12:00 Campina 13:45 Deleni 13:10 Slobozia 14:10 Vaslui 14:30 Adjud 14:55 Husi 15:30 Braila 09:10 Baia Mare 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 18:00 Pirna 10:30 Orastie 06:10 Negreni 11:40 Petrosani 09:00 Cluj Napoca 12:35 Rovinari 09:30 Prundu Bargaului 12:05 Timisoara 10:05 Gura Humorului 12:25 Motru 11:15 Dolhasca 13:30 Harsova 11:45 Sighisoara 08:30 Sighisoara 12:05 Sfantu Gheorghe 09:40 Vestem 12:20 Borsec 10:20 Onesti 12:50 Targu Neamt 11:30 Brasov 13:20 Motca 12:10 Ramnicu Sarat 13:50 Podu Iloaiei 14:15 Roman 14:40 Marasesti 15:00 Barlad 15:50 Tulcea 10:08 Borsa 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 04:00 Bors 10:40 Simeria 07:00 Huedin 11:50 Targu Jiu 09:05 Dej 12:40 Filiasi 10:00 Vatra Dornei 12:10 Lugoj 11:00 Botosani 14:00 Constanta 11:30 Suceava 13:20 Tandarei 11:50 Medias 08:40 Miercurea Sibiului 12:10 Miercurea Ciuc 09:50 Fagaras 12:30 Durau 10:30 Targu Ocna
06:50
15:20 Campina 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 11:15 Vestem 17:00 Medgidia 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 19:35 Marasesti 15:20 Campina 19:15 Roman 17:00 Bucuresti 18:50 Podu Iloaiei 17:00 Medgidia 13:25 Stefanesti 10:15 Medias 13:00 Iacobeni 17:30 Corabia 11:30 Beclean 16:30 Filiasi 11:00 Cluj Napoca 15:00 Motru 08:00 Piatra Craiului 14:00 Timisoara 06:00 Bors 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 11:15 Vestem 13:00 Hateg 12:20 Onesti 12:15 Simeria 14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia 10:15 Medias 18:20 Pascani 17:50 Dumbrava 16:30 Sovata 15:50 Borsec 15:10 Morareni 14:30 Targu Mures 20:10 Galati 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 11:30 Fagaras 17:30 Mangalia 12:40 Targu Ocna 19:50 Husi 14:30 Brasov 19:30 Adjud 15:40 Ramnicu Sarat 19:10 Vaslui 17:30 Slobozia 18:45 Deleni 17:30 Mangalia 13:20 Botosani 10:00 Cluj Napoca 12:55 Vatra Dornei 17:20 Alexandria 11:25 Baia Mare 16:00 Rovinari 10:10 Gilau 14:45 Resita 07:30 Beius 13:40 Arad 04:00 Budapesta 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:30 Fagaras 12:50 Calan 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 14:30 Brasov 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 18:10 Motca 17:00 Targu Neamt 16:20 Poiana Largului 15:40 Toplita 15:00 Reghin 14:20 Falticeni 20:05 Tecuci 10:45 Aiud 16:00 Ploiesti 10:50 Sibiu 18:00 Tandarei 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 19:45 Buzau 14:50 Predeal 19:25 Sascut 16:00 Ploiesti 19:05 Negresti 18:00 Tandarei 18:40 Hirlau 20:00 Constanta 13:10 Gura Humorului 20:00 Giurgiu 11:50 Prundu Bargaului 17:10 Slatina (Olt) 11:20 Dej 15:35 Isalnita 10:00 Huedin 14:30 Caransebes 07:00 Alesd 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 10:50 Sibiu 13:30 Targu Jiu 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 12:55 Covasna 11:45 Sebes 14:50 Predeal 20:00 Constanta 18:00 Cristesti 16:50 Piatra Neamt 16:10 Durau 15:30 Miercurea Ciuc 14:50 Medias 20:30 Tulcea 20:00 Barlad 10:30 Unirea 16:30 Pitesti 11:00 Ramnicu Valcea 18:30 Hirsova 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 19:40 Focsani 15:00 Sinaia 19:20 Bacau 16:30 Pitesti 19:00 Iasi 18:30 Hirsova 14:00 Suceava 10:45 Miercurea Sibiului 13:05 Campulung Moldovenesc 17:40 Turnu Magurele 11:40 Bistrita 17:00 Craiova 11:10 Cluj Napoca 15:15 Targu Carbunesti 09:00 Negreni 14:15 Lugoj 06:30 Oradea 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 11:00 Ramnicu Valcea 13:15 Petrosani 12:00 Comanesti 12:30 Deva 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 10:45 Miercurea Sibiului 18:30 Targu Frumos 17:55 Timisesti 16:40 Bicaz 16:00 Grinties 15:20 Sfantu Gheorghe 14:40 Sighisoara 20:20 Braila
Sosiri
De la Ora

15:50 Giurgiu 15:50 Tulcea 15:50 Giurgiu
05:00

15:50 Braila
05:05

15:50 Turnu Magurele 15:50 Galati 15:50 Turnu Magurele
05:10

15:50 Tecuci
05:15

15:50 Corabia 15:50 Corabia
05:20

15:50 Alexandria 15:50 Alexandria
05:30

15:50 Slatina (Olt) 15:50 Slatina (Olt)
05:40

15:50 Constanta 15:50 Constanta 15:50 Craiova 15:50 Craiova 15:50 Barlad
06:00

20:20 Tulcea 20:20 Constanta 20:20 Giurgiu
06:00

15:50 Mangalia 15:50 Mangalia
06:05

15:50 Filiasi 15:50 Filiasi 15:50 Husi
06:10

20:20 Turnu Magurele 20:20 Braila
06:10

15:50 Medgidia 15:50 Medgidia
06:15

15:50 Hirsova 15:50 Rovinari 15:50 Hirsova 15:50 Rovinari
06:20

20:20 Galati 20:20 Corabia
06:20

15:50 Tandarei 15:50 Tandarei
06:25

15:50 Slobozia 15:50 Buzau 15:50 Isalnita 15:50 Slobozia 15:50 Isalnita
06:30

20:20 Mangalia 20:20 Tecuci 20:20 Alexandria
06:30

15:50 Focsani
06:35

15:50 Targu Carbunesti 15:50 Targu Carbunesti 15:50 Marasesti
06:40

20:20 Barlad 20:20 Filiasi 20:20 Medgidia
06:40

15:50 Motru 15:50 Adjud 15:50 Motru
06:45

15:50 Sascut 15:50 Resita 15:50 Resita
06:50

20:20 Slatina (Olt) 20:20 Hirsova 20:20 Husi
06:50

15:50 Caransebes 15:50 Bacau 15:50 Caransebes
06:55

15:50 Lugoj 15:50 Bucuresti 15:50 Bucuresti 15:50 Roman 15:50 Lugoj
07:00

20:20 Tandarei 20:20 Buzau 20:20 Craiova
07:00

15:50 Timisoara 15:50 Vaslui 15:50 Timisoara
07:05

15:50 Negresti 15:50 Arad 15:50 Arad
07:10

20:20 Focsani 20:20 Filiasi
07:10

15:50 Iasi
07:15

15:50 Targu Jiu 15:50 Podu Iloaiei 15:50 Targu Jiu
07:20

20:20 Marasesti 20:20 Rovinari
07:20

15:50 Petrosani 15:50 Petrosani 15:50 Deleni
07:25

15:50 Hirlau 15:50 Hateg 15:50 Hateg 15:50 Pitesti 15:50 Pitesti
07:30

20:20 Isalnita 20:20 Adjud
07:30

15:50 Targu Frumos
07:35

15:50 Calan 15:50 Calan 15:50 Pascani
07:40

20:20 Sascut 20:20 Targu Carbunesti
07:40

15:50 Motca
07:45

20:20 Motru
07:45

15:50 Ploiesti 15:50 Hunedoara 15:50 Hunedoara 15:50 Ploiesti 15:50 Cristesti
07:50

20:20 Bacau 20:20 Resita
07:50

20:20 Caransebes
07:55

15:50 Ramnicu Sarat 15:50 Timisesti 15:50 Ramnicu Sarat 15:50 Deva 15:50 Deva
08:00

20:20 Slobozia 20:20 Roman 20:20 Lugoj
08:00

15:50 Dumbrava
08:05

20:20 Timisoara
08:05

15:50 Campina 15:50 Campina 15:50 Targu Neamt
08:10

20:20 Arad 20:20 Bucuresti 20:20 Vaslui
08:10

15:50 Piatra Neamt
08:15

15:50 Sinaia 15:50 Bicaz 15:50 Sinaia
08:20

20:20 Targu Jiu 20:20 Negresti
08:20

15:50 Poiana Largului
08:25

20:20 Petrosani
08:25

15:50 Predeal 15:50 Simeria 15:50 Durau 15:50 Simeria 15:50 Predeal
08:30

20:20 Iasi 20:20 Hateg
08:30

15:50 Borsec 15:50 Orastie 15:50 Orastie
08:40

20:20 Podu Iloaiei 20:20 Calan
08:40

15:50 Toplita
08:45

15:50 Sebes 15:50 Sebes 15:50 Miercurea Ciuc
08:50

20:20 Hunedoara 20:20 Deleni
08:50

15:50 Sfantu Gheorghe
08:55

15:50 Lancram 15:50 Lancram 15:50 Brasov 15:50 Brasov 15:50 Morareni
09:00

20:20 Pitesti 20:20 Harlau 20:20 Deva
09:00

15:50 Reghin
09:05

15:50 Medias 15:50 Targu Secuiesc 15:50 Targu Secuiesc
09:10

20:20 Ramnicu Sarat 20:20 Targu Frumos
09:10

15:50 Sighisoara
09:15

15:50 Sfantu Gheorghe 15:50 Sfantu Gheorghe
09:20

20:20 Campina 20:20 Pascani
09:20

15:50 Covasna 15:50 Alba Iulia 15:50 Alba Iulia 15:50 Covasna
09:30

20:20 Motca 20:20 Sinaia
09:30

15:50 Teius 15:50 Targu Ocna 15:50 Targu Ocna 15:50 Teius
09:40

20:20 Cristesti 20:20 Predeal
09:40

15:50 Aiud 15:50 Onesti 15:50 Onesti 15:50 Aiud
09:50

20:20 Timisesti 20:20 Brasov
09:50

15:50 Unirea 15:50 Comanesti 15:50 Comanesti 15:50 Unirea 15:50 Targu Mures
10:00

20:20 Dumbrava 20:20 Targu Secuiesc
10:00

15:50 Falticeni
10:05

20:20 Sfantu Gheorghe
10:05

15:50 Moinesti 15:50 Turda 15:50 Suceava 15:50 Turda 15:50 Moinesti
10:10

20:20 Targu Neamt 20:20 Covasna
10:10

15:50 Dolhasca
10:15

15:50 Fagaras 15:50 Fagaras 15:50 Veresti
10:20

20:20 Targu Ocna 20:20 Piatra Neamt
10:20

15:50 Darabani
10:25

15:50 Botosani 15:50 Vestem 15:50 Vestem
10:30

20:20 Onesti 20:20 Bicaz
10:30

15:50 Gura Humorului
10:35

15:50 Campulung Moldovenesc
10:40

20:20 Sovata 20:20 Comanesti
10:40

15:50 Iacobeni
10:45

15:50 Borsa
10:48

15:50 Ramnicu Valcea 15:50 Ramnicu Valcea
10:50

20:20 Moinesti 20:20 Poiana Largului
10:50

15:50 Sibiu 15:50 Vatra Dornei 15:50 Sibiu
11:00

20:20 Durau 20:20 Fagaras 20:20 Simeria
11:00

15:50 Prundu Bargaului
11:05

20:20 Grinties
11:05

15:50 Miercurea Sibiului 15:50 Miercurea Sibiului 15:50 Bistrita
11:10

20:20 Vestem 20:20 Borsec
11:10

15:50 Beclean
11:15

20:20 Toplita
11:15

15:50 Baia Mare 15:50 Sighisoara 15:50 Sighisoara
11:20

20:20 Miercurea Ciuc 20:20 Orastie 20:20 Ramnicu Valcea
11:20

15:50 Dej
11:25

15:50 Cluj Napoca 15:50 Medias 15:50 Medias
11:30

20:20 Sebes 20:20 Sfantu Gheorghe 20:20 Sibiu
11:30

20:20 Morareni 20:20 Miercurea Sibiului 20:20 Lancram
11:40

20:20 Sighisoara 20:20 Alba Iulia 20:20 Sighisoara
11:50

20:20 Targu Mures
11:55

15:50 Cluj Napoca
12:00

20:20 Medias 20:20 Falticeni
12:00

20:20 Suceava
12:05

20:20 Teius
12:10

20:20 Aiud
12:20

20:20 Stefanesti
12:25

15:50 Gilau
12:30

20:20 Botosani 20:20 Unirea
12:30

20:20 Gura Humorului
12:35

15:50 Huedin
12:40

20:20 Turda 20:20 Iacobeni
12:40

20:20 Borsa
12:45

20:20 Vatra Dornei
12:50

20:20 Prundu Bargaului
12:55

15:50 Negreni
13:00

20:20 Bistrita
13:00

15:50 Piatra Craiului
13:05

20:20 Beclean
13:05

20:20 Baia Mare
13:10

20:20 Dej
13:20

20:20 Cluj Napoca
13:30

20:20 Cluj Napoca
13:40

20:20 Gilau
13:50

20:20 Huedin
13:55

15:50 Alesd
14:00

20:20 Cluj Napoca 20:20 Negreni 20:20 Cluj Napoca
14:00

20:20 Piatra Craiului
14:10

20:20 Beius
14:40

20:20 Alesd
14:50

15:50 Oradea
15:00

15:50 Bors
16:00

20:20 Oradea
18:00

20:20 Bors
18:30

20:20 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.