la adresa - Mersul autobuzelor Aalborg Danemarca

la adresa

Aalborg, Danemarca

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
05:00
13:50 Podu Iloaiei 14:15 Roman 14:40 Marasesti 15:00 Barlad 15:50 Tulcea 10:08 Borsa 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 04:00 Bors 10:40 Simeria 07:00 Huedin 11:50 Targu Jiu 09:05 Dej 12:40 Filiasi 10:00 Vatra Dornei 12:10 Lugoj 11:00 Botosani 14:00 Constanta 11:30 Suceava 13:20 Tandarei 11:50 Medias 08:40 Miercurea Sibiului 12:10 Miercurea Ciuc 09:50 Fagaras 12:30 Durau 10:30 Targu Ocna 12:50 Targu Neamt 11:30 Brasov 13:20 Motca 12:10 Ramnicu Sarat 14:00 Iasi 14:20 Bacau 14:45 Focsani 15:10 Tecuci 06:00 Piatra Craiului 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 05:00 Oradea 11:05 Hunedoara 07:10 Gilau 11:55 Targu Carbunesti 09:15 Beclean 12:45 Craiova 10:05 Iacobeni 12:15 Caransebes 11:05 Darabani 13:50 Mangalia 11:35 Falticeni 13:00 Bucuresti 11:55 Reghin 09:00 Sibiu 12:15 Toplita 10:00 Moinesti 12:35 Poiana Largului 10:50 Covasna 12:55 Dumbrava 11:40 Predeal 13:35 Targu Frumos 12:20 Ploiesti 12:30 Pitesti 14:05 Negresti 14:25 Sascut 14:50 Buzau 15:20 Galati 13:30 Pascani 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 05:10 Alesd 11:30 Hateg 08:00 Cluj Napoca 12:30 Isalnita 09:20 Bistrita 12:00 Arad 10:12 Campulung Moldovenesc 12:20 Resita 11:10 Veresti 13:40 Medgidia 11:40 Targu Mures 08:10 Medias 12:00 Morareni 09:30 Ramnicu Valcea 12:25 Grinties 10:10 Comanesti 12:40 Bicaz 11:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Timisesti 11:50 Sinaia 13:40 Hirlau 13:45 Deleni 13:10 Slobozia 14:10 Vaslui 14:30 Adjud 14:55 Husi 15:30 Braila 09:10 Baia Mare 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 18:00 Pirna 10:30 Orastie 06:10 Negreni 11:40 Petrosani 09:00 Cluj Napoca 12:35 Rovinari 09:30 Prundu Bargaului 12:05 Timisoara 10:05 Gura Humorului 12:25 Motru 11:15 Dolhasca 13:30 Harsova 11:45 Sighisoara 08:30 Sighisoara 12:05 Sfantu Gheorghe 09:40 Vestem 12:20 Borsec 10:20 Onesti 12:45 Piatra Neamt 11:20 Targu Secuiesc 13:10 Cristesti 12:00 Campina
06:00
10:00 Cluj Napoca 18:30 Targu Frumos 17:55 Timisesti 16:40 Bicaz 16:00 Grinties 15:20 Sfantu Gheorghe 14:40 Sighisoara 20:20 Braila 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:30 Fagaras 12:50 Calan 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 14:30 Brasov 11:00 Teius 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 11:30 Fagaras 17:30 Mangalia 12:40 Targu Ocna 19:50 Husi 14:30 Brasov 19:30 Adjud 15:40 Ramnicu Sarat 19:10 Vaslui 17:30 Slobozia 18:45 Deleni 17:30 Mangalia 13:20 Botosani 10:00 Cluj Napoca 12:55 Vatra Dornei 17:20 Alexandria 11:25 Baia Mare 16:00 Rovinari 10:10 Gilau 14:45 Resita 07:30 Beius 13:40 Arad 04:00 Budapesta 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 20:00 Constanta 18:20 Pascani 17:50 Dumbrava 16:30 Sovata 15:50 Borsec 15:10 Morareni 14:30 Targu Mures 20:10 Galati 14:30 Caransebes 10:50 Sibiu 13:30 Targu Jiu 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 12:55 Covasna 11:45 Sebes 14:50 Predeal 10:45 Aiud 16:00 Ploiesti 10:50 Sibiu 18:00 Tandarei 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 19:45 Buzau 14:50 Predeal 19:25 Sascut 16:00 Ploiesti 19:05 Negresti 18:00 Tandarei 18:40 Hirlau 20:00 Constanta 13:10 Gura Humorului 20:00 Giurgiu 11:50 Prundu Bargaului 17:10 Slatina (Olt) 11:20 Dej 15:35 Isalnita 10:00 Huedin 14:30 Caransebes 07:00 Alesd 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 10:45 Miercurea Sibiului 18:10 Motca 17:00 Targu Neamt 16:20 Poiana Largului 15:40 Toplita 15:00 Reghin 14:20 Falticeni 20:05 Tecuci 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 11:00 Ramnicu Valcea 13:15 Petrosani 12:00 Comanesti 12:30 Deva 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 10:30 Unirea 16:30 Pitesti 11:00 Ramnicu Valcea 18:30 Hirsova 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 19:40 Focsani 15:00 Sinaia 19:20 Bacau 16:30 Pitesti 19:00 Iasi 18:30 Hirsova 14:00 Suceava 10:45 Miercurea Sibiului 13:05 Campulung Moldovenesc 17:40 Turnu Magurele 11:40 Bistrita 17:00 Craiova 11:10 Cluj Napoca 15:15 Targu Carbunesti 09:00 Negreni 14:15 Lugoj 06:30 Oradea 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:15 Medias 18:00 Cristesti 16:50 Piatra Neamt 16:10 Durau 15:30 Miercurea Ciuc 14:50 Medias 20:30 Tulcea 20:00 Barlad 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 11:15 Vestem 13:00 Hateg 12:20 Onesti 12:15 Simeria 14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia 15:20 Campina 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 11:15 Vestem 17:00 Medgidia 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 19:35 Marasesti 15:20 Campina 19:15 Roman 17:00 Bucuresti 18:50 Podu Iloaiei 17:00 Medgidia 13:25 Stefanesti 10:15 Medias 13:00 Iacobeni 17:30 Corabia 11:30 Beclean 16:30 Filiasi 11:00 Cluj Napoca 15:00 Motru 08:00 Piatra Craiului 14:00 Timisoara 06:00 Bors 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia
Sosiri
De la Ora

16:20 Giurgiu 16:20 Tulcea 16:20 Giurgiu
05:00

16:20 Braila
05:05

16:20 Turnu Magurele 16:20 Galati 16:20 Turnu Magurele
05:10

16:20 Tecuci
05:15

16:20 Corabia 16:20 Corabia
05:20

16:20 Alexandria 16:20 Alexandria
05:30

16:20 Slatina (Olt) 16:20 Slatina (Olt)
05:40

16:20 Constanta 16:20 Constanta 16:20 Craiova 16:20 Craiova 16:20 Barlad
06:00

20:55 Constanta 20:55 Giurgiu 20:55 Tulcea
06:00

16:20 Mangalia 16:20 Mangalia
06:05

16:20 Husi 16:20 Filiasi 16:20 Filiasi
06:10

20:55 Braila 20:55 Turnu Magurele
06:10

16:20 Medgidia 16:20 Medgidia
06:15

16:20 Rovinari 16:20 Hirsova 16:20 Rovinari 16:20 Hirsova
06:20

20:55 Galati 20:55 Corabia
06:20

16:20 Tandarei 16:20 Tandarei
06:25

16:20 Isalnita 16:20 Slobozia 16:20 Buzau 16:20 Isalnita 16:20 Slobozia
06:30

20:55 Tecuci 20:55 Alexandria 20:55 Mangalia
06:30

16:20 Focsani
06:35

16:20 Targu Carbunesti 16:20 Targu Carbunesti 16:20 Marasesti
06:40

20:55 Filiasi 20:55 Medgidia 20:55 Barlad
06:40

16:20 Adjud 16:20 Motru 16:20 Motru
06:45

16:20 Resita 16:20 Sascut 16:20 Resita
06:50

20:55 Hirsova 20:55 Husi 20:55 Slatina (Olt)
06:50

16:20 Caransebes 16:20 Bacau 16:20 Caransebes
06:55

16:20 Bucuresti 16:20 Lugoj 16:20 Bucuresti 16:20 Roman 16:20 Lugoj
07:00

20:55 Tandarei 20:55 Buzau 20:55 Craiova
07:00

16:20 Vaslui 16:20 Timisoara 16:20 Timisoara
07:05

16:20 Arad 16:20 Negresti 16:20 Arad
07:10

20:55 Focsani 20:55 Filiasi
07:10

16:20 Iasi
07:15

16:20 Targu Jiu 16:20 Targu Jiu 16:20 Podu Iloaiei
07:20

20:55 Rovinari 20:55 Marasesti
07:20

16:20 Petrosani 16:20 Deleni 16:20 Petrosani
07:25

16:20 Hirlau 16:20 Hateg 16:20 Pitesti 16:20 Hateg 16:20 Pitesti
07:30

20:55 Adjud 20:55 Isalnita
07:30

16:20 Targu Frumos
07:35

16:20 Pascani 16:20 Calan 16:20 Calan
07:40

20:55 Sascut 20:55 Targu Carbunesti
07:40

16:20 Motca
07:45

20:55 Motru
07:45

16:20 Ploiesti 16:20 Cristesti 16:20 Hunedoara 16:20 Hunedoara 16:20 Ploiesti
07:50

20:55 Bacau 20:55 Resita
07:50

20:55 Caransebes
07:55

16:20 Deva 16:20 Ramnicu Sarat 16:20 Ramnicu Sarat 16:20 Timisesti 16:20 Deva
08:00

20:55 Lugoj 20:55 Slobozia 20:55 Roman
08:00

16:20 Dumbrava
08:05

20:55 Timisoara
08:05

16:20 Campina 16:20 Campina 16:20 Targu Neamt
08:10

20:55 Arad 20:55 Bucuresti 20:55 Vaslui
08:10

16:20 Piatra Neamt
08:15

16:20 Sinaia 16:20 Bicaz 16:20 Sinaia
08:20

20:55 Negresti 20:55 Targu Jiu
08:20

16:20 Poiana Largului
08:25

20:55 Petrosani
08:25

16:20 Simeria 16:20 Predeal 16:20 Simeria 16:20 Durau 16:20 Predeal
08:30

20:55 Iasi 20:55 Hateg
08:30

16:20 Orastie 16:20 Borsec 16:20 Orastie
08:40

20:55 Calan 20:55 Podu Iloaiei
08:40

16:20 Toplita
08:45

16:20 Sebes 16:20 Sebes 16:20 Miercurea Ciuc
08:50

20:55 Deleni 20:55 Hunedoara
08:50

16:20 Sfantu Gheorghe
08:55

16:20 Morareni 16:20 Lancram 16:20 Brasov 16:20 Lancram 16:20 Brasov
09:00

20:55 Pitesti 20:55 Harlau 20:55 Deva
09:00

16:20 Reghin
09:05

16:20 Targu Secuiesc 16:20 Targu Secuiesc 16:20 Medias
09:10

20:55 Ramnicu Sarat 20:55 Targu Frumos
09:10

16:20 Sighisoara
09:15

16:20 Sfantu Gheorghe 16:20 Sfantu Gheorghe
09:20

20:55 Campina 20:55 Pascani
09:20

16:20 Alba Iulia 16:20 Covasna 16:20 Alba Iulia 16:20 Covasna
09:30

20:55 Sinaia 20:55 Motca
09:30

16:20 Teius 16:20 Targu Ocna 16:20 Teius 16:20 Targu Ocna
09:40

20:55 Predeal 20:55 Cristesti
09:40

16:20 Onesti 16:20 Aiud 16:20 Onesti 16:20 Aiud
09:50

20:55 Brasov 20:55 Timisesti
09:50

16:20 Targu Mures 16:20 Comanesti 16:20 Unirea 16:20 Comanesti 16:20 Unirea
10:00

20:55 Dumbrava 20:55 Targu Secuiesc
10:00

16:20 Falticeni
10:05

20:55 Sfantu Gheorghe
10:05

16:20 Turda 16:20 Moinesti 16:20 Turda 16:20 Suceava 16:20 Moinesti
10:10

20:55 Targu Neamt 20:55 Covasna
10:10

16:20 Dolhasca
10:15

16:20 Veresti 16:20 Fagaras 16:20 Fagaras
10:20

20:55 Targu Ocna 20:55 Piatra Neamt
10:20

16:20 Darabani
10:25

16:20 Vestem 16:20 Vestem 16:20 Botosani
10:30

20:55 Bicaz 20:55 Onesti
10:30

16:20 Gura Humorului
10:35

16:20 Campulung Moldovenesc
10:40

20:55 Sovata 20:55 Comanesti
10:40

16:20 Iacobeni
10:45

16:20 Borsa
10:48

16:20 Ramnicu Valcea 16:20 Ramnicu Valcea
10:50

20:55 Moinesti 20:55 Poiana Largului
10:50

16:20 Sibiu 16:20 Vatra Dornei 16:20 Sibiu
11:00

20:55 Fagaras 20:55 Simeria 20:55 Durau
11:00

16:20 Prundu Bargaului
11:05

20:55 Grinties
11:05

16:20 Bistrita 16:20 Miercurea Sibiului 16:20 Miercurea Sibiului
11:10

20:55 Borsec 20:55 Vestem
11:10

16:20 Beclean
11:15

20:55 Toplita
11:15

16:20 Baia Mare 16:20 Sighisoara 16:20 Sighisoara
11:20

20:55 Orastie 20:55 Ramnicu Valcea 20:55 Miercurea Ciuc
11:20

16:20 Dej
11:25

16:20 Medias 16:20 Cluj Napoca 16:20 Medias
11:30

20:55 Sfantu Gheorghe 20:55 Sibiu 20:55 Sebes
11:30

20:55 Miercurea Sibiului 20:55 Morareni 20:55 Lancram
11:40

20:55 Sighisoara 20:55 Alba Iulia 20:55 Sighisoara
11:50

20:55 Targu Mures
11:55

16:20 Cluj Napoca
12:00

20:55 Falticeni 20:55 Medias
12:00

20:55 Suceava
12:05

20:55 Teius
12:10

20:55 Aiud
12:20

20:55 Stefanesti
12:25

16:20 Gilau
12:30

20:55 Unirea 20:55 Botosani
12:30

20:55 Gura Humorului
12:35

16:20 Huedin
12:40

20:55 Turda 20:55 Iacobeni
12:40

20:55 Borsa
12:45

20:55 Vatra Dornei
12:50

20:55 Prundu Bargaului
12:55

16:20 Negreni
13:00

20:55 Bistrita
13:00

16:20 Piatra Craiului
13:05

20:55 Beclean
13:05

20:55 Baia Mare
13:10

20:55 Dej
13:20

20:55 Cluj Napoca
13:30

20:55 Cluj Napoca
13:40

20:55 Gilau
13:50

20:55 Huedin
13:55

16:20 Alesd
14:00

20:55 Cluj Napoca 20:55 Negreni 20:55 Cluj Napoca
14:00

20:55 Piatra Craiului
14:10

20:55 Beius
14:40

20:55 Alesd
14:50

16:20 Oradea
15:00

16:20 Bors
16:00

20:55 Oradea
18:00

20:55 Bors
18:30

20:55 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.