Curse Viena - Arad
Mersul autobuzelor > Curse Viena - Arad
Autocare, autobuze și microbuze Luni, 25 Mai 2020

Curse Viena - Arad


Curse Viena - Arad ale partenerilor nostri
  Mijloc Plecare
Viena
Durata Sosire
Arad
Companie Zile circulatie Preţ bilet Rezervări
Plecări din:

La Adresa

  00:00 1d11h55' 12:00
(a doua zi)
Erick Trans
LMMJVSD
-
  01:00 11h28' 12:35 Aliseb Tours Romania
LMMJVSD
- Nu circulă Luni
  02:30 9h58' 12:35 Aliseb Tours Romania
LMMJVSD
- Nu circulă Luni
  03:00 10h33' 13:40 Romfour Romania
LMMJVSD
- Nu circulă Luni
  03:00 10h33' 13:40 Romfour Romania
LMMJVSD
- Nu circulă Luni
  03:00 10h33' 13:40 Romfour Romania
LMMJVSD
- Nu circulă Luni
  04:00 17h55' 22:00 Erick Trans
LMMJVSD
-
  04:00 8h28' 12:35 Aliseb Tours Romania
LMMJVSD
- Nu circulă Luni
  05:00 7h28' 12:35 Aliseb Tours Romania
LMMJVSD
- Nu circulă Luni
  18:00 11h55' 06:00
(a doua zi)
Erick Trans
LMMJVSD
-
Plecări din:

Inzerdorf (Mc. Donald’s)

  00:15 8h45' 09:00 TARSIN
LMMJVSD
Dus 70,00 Nu circulă în perioada
10.04.2020 - 04.06.2020
  00:15 7h45' 08:00 TARSIN
LMMJVSD
Dus 70,00 Nu circulă în perioada
15.05.2020 - 04.06.2020
  00:15 7h45' 08:00 TARSIN
LMMJVSD
Dus 70,00 Nu circulă în perioada
15.05.2020 - 04.06.2020
  08:30 7h30' 11:00 TARSIN
LMMJVSD
Dus 70,00 Nu circulă în perioada
10.04.2020 - 04.06.2020
  11:00 7h30' 18:30 TARSIN
LMMJVSD
Dus 70,00 Nu circulă în perioada
10.04.2020 - 04.06.2020
  21:30 7h30' 05:00 TARSIN
LMMJVSD
Dus 70,00 Nu circulă în perioada
10.04.2020 - 04.06.2020
Plecări din:

Schwechat S1

Adresa: autoband s1
  00:00 10h30' 11:00 AlexaTrans
LMMJVSD
Dus 55,00
  00:00 10h30' 11:00 AlexaTrans
LMMJVSD
Dus 55,00
  10:10 5h45' 15:55 Matei Unitrans
LMMJVSD
Dus 55,00 Nu circulă Luni
  21:10 4h45' 01:55
(a doua zi)
Matei Unitrans
LMMJVSD
Dus 55,00 Nu circulă Luni
Plecări din:

Hotel IBIS, Autobanda S1

  08:00 7h 15:00 Luna Tour
LMMJVSD
-
  09:00 4h20' 13:20 Latino Expres
LMMJVSD
-
  11:00 3h 14:00 Latino Expres
LMMJVSD
-
Plecări din:

Gara

  19:40 17h53' 13:40 Romfour Romania
LMMJVSD
- Nu circulă Luni
  19:40 17h53' 13:40 Romfour Romania
LMMJVSD
- Nu circulă Luni
Plecări din:

Sudtiroler Platz

Adresa: Sudtiroler Platz
  01:45 9h 10:45 TST Turistik
LMMJVSD
Dus 49,00
  01:45 9h 10:45 TST Turistik
LMMJVSD
Dus 60,00
Plecări din:

Autogara Edberg

  05:00 6h20' 11:30 Mega Travel
LMMJVSD
Dus 90,00
Plecări din:

Peco OMV parcarea Schehart langa hotel S1

  01:00 6h 07:00 Latino Expres
LMMJVSD
-
Plecări din:

Peco Leitha (km29), Hotel S1, Rastation OMV

  20:20 8h 04:20
(a doua zi)
Matei Unitrans
LMMJVSD
Dus 55,00 Nu circulă Luni
Plecări din:

A2, Km13, in Peco BP

  20:30 7h50' 04:20
(a doua zi)
Matei Unitrans
LMMJVSD
Dus 55,00 Nu circulă Luni
Plecări din:

Rafinaria OMV

  14:00 5h05' 19:15 TransMarian Braila
LMMJVSD
Dus 80,00
Plecări din:

la adresa

Adresa: Dom zu St. Stephan, Stephansplatz 3, 1010 Wien, Austria
  20:00 9h 05:10
(a doua zi)
Mega Travel
LMMJVSD
Dus 90,00
Plecări din:

Vienna (central station)

Adresa: Südtiroler Platz 10
  01:00 11h28' 12:35 Aliseb Tours Romania
LMMJVSD
- Nu circulă Luni
  Mijloc Plecare
Viena
Durata Sosire
Arad
Companie Zile circulatie Preţ bilet Rezervări
Plecări din:

La Adresa

  04:00 4h 08:00 Danytur
LMMJVSD
-
  04:00 4h 08:00 Danytur
LMMJVSD
-
  04:00 4h 08:00 Danytur
LMMJVSD
-
  04:00 4h 08:00 Danytur
LMMJVSD
-
Plecări din:

S1 Rastation ScChwechat

  01:00 9h 10:00 Coltrans
LMMJVSD
- Nu circulă Luni
  17:00 12h 05:00
(a doua zi)
Coltrans
LMMJVSD
- Nu circulă Luni
Plecări din:

Autogara Edberg

  21:30 9h 06:30
(a doua zi)
DO RA Travel
LMMJVSD
- Nu circulă Luni
Plecări din:

OLYMPIAPLATZ NR2(STADION CENTER)

  15:50 6h25' 22:20 Omega Group
LMMJVSD
- Nu circulă Luni
Compania dvs. nu este listata? Inscrieti-va GRATUIT!

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.