Curse Turda - Viena
Mersul autobuzelor > Curse Turda - Viena
Autocare, autobuze și microbuze Joi, 22 Aug 2019

Curse Turda - Viena


Curse Turda - Viena ale partenerilor nostri
  Mijloc Plecare
Turda
Durata Sosire
Viena
Companie Zile circulatie Preţ bilet Rezervări
Plecări din:

Autogara Sens Vest SRL (sens giratoriu)

Adresa: P-ta Romana nr.13, Bl.T, Ap.9 (sensul giratoriu)
Tel: +4-0264-31.34.31
  05:45 12h15' 18:00 Luna Tour
LMMJVSD
-
  05:50 10h40' 18:00 Latino Expres
LMMJVSD
-
  05:50 17h40' 00:00
(a doua zi)
Latino Expres
LMMJVSD
- Nu circulă Joi
  09:01 14h44' 23:45 Comati PSG
LMMJVSD
Dus 48,00 Nu circulă Joi
  10:50 ? 00:30 Matei Unitrans
LMMJVSD
Dus 55,00 Nu circulă Joi
  11:10 12h20' 23:30 Matei Unitrans
LMMJVSD
Dus 55,00 Nu circulă Joi
  12:30 11h30' 23:30 TARSIN
LMMJVSD
Dus 70,00 Nu circulă în perioada
15.08.2019 - 30.09.2019
  12:30 11h30' 23:30 TARSIN
LMMJVSD
Dus 70,00 Nu circulă în perioada
15.08.2019 - 30.09.2019
  12:30 11h30' 23:30 TARSIN
LMMJVSD
Dus 70,00 Nu circulă în perioada
15.08.2019 - 30.09.2019
  12:30 11h30' 23:30 TARSIN
LMMJVSD
Dus 70,00 Nu circulă în perioada
15.08.2019 - 30.09.2019
  12:30 11h30' 23:30 TARSIN
LMMJVSD
Dus 70,00 Nu circulă în perioada
15.08.2019 - 30.09.2019
  12:30 11h30' 23:30 TARSIN
LMMJVSD
Dus 70,00 Nu circulă în perioada
15.08.2019 - 30.09.2019
  12:30 11h30' 23:30 TARSIN
LMMJVSD
Dus 70,00 Nu circulă în perioada
15.08.2019 - 30.09.2019
  12:30 11h30' 23:30 TARSIN
LMMJVSD
Dus 70,00 Nu circulă în perioada
15.08.2019 - 30.09.2019
  12:30 11h30' 23:30 TARSIN
LMMJVSD
Dus 70,00 Nu circulă în perioada
15.08.2019 - 30.09.2019
  12:30 11h30' 23:30 TARSIN
LMMJVSD
Dus 70,00 Nu circulă în perioada
15.08.2019 - 30.09.2019
  12:30 11h30' 23:30 TARSIN
LMMJVSD
Dus 70,00 Nu circulă în perioada
15.08.2019 - 30.09.2019
  12:30 11h30' 23:30 TARSIN
LMMJVSD
Dus 70,00 Nu circulă în perioada
15.08.2019 - 30.09.2019
  12:30 12h30' 00:30
(a doua zi)
TARSIN
LMMJVSD
Dus 70,00 Nu circulă în perioada
15.08.2019 - 30.09.2019
  12:30 12h30' 00:30
(a doua zi)
TARSIN
LMMJVSD
Dus 70,00 Nu circulă în perioada
15.08.2019 - 30.09.2019
  12:30 12h30' 00:30
(a doua zi)
TARSIN
LMMJVSD
Dus 70,00 Nu circulă în perioada
15.08.2019 - 30.09.2019
  12:30 12h30' 00:30
(a doua zi)
TARSIN
LMMJVSD
Dus 70,00 Nu circulă în perioada
15.08.2019 - 30.09.2019
  12:30 11h30' 23:30 TARSIN
LMMJVSD
Dus 70,00 Nu circulă în perioada
15.08.2019 - 30.09.2019
  12:30 11h30' 23:30 TARSIN
LMMJVSD
Dus 70,00 Nu circulă în perioada
15.08.2019 - 30.09.2019
  12:30 11h30' 23:30 TARSIN
LMMJVSD
Dus 70,00 Nu circulă în perioada
15.08.2019 - 30.09.2019
  12:30 11h30' 23:30 TARSIN
LMMJVSD
Dus 70,00 Nu circulă în perioada
15.08.2019 - 30.09.2019
Plecări din:

Centru

  19:30 11h30' 07:00
(a doua zi)
EuroFRATELLO
LMMJVSD
Dus 70,00 Nu circulă Joi
  19:30 11h30' 07:00
(a doua zi)
EuroFRATELLO
LMMJVSD
Dus 70,00 Nu circulă Joi
  19:30 11h30' 07:00
(a doua zi)
EuroFRATELLO
LMMJVSD
Dus 70,00
  19:30 11h30' 07:00
(a doua zi)
EuroFRATELLO
LMMJVSD
Dus 70,00
  19:30 11h30' 07:00
(a doua zi)
EuroFRATELLO
LMMJVSD
Dus 70,00
  19:30 11h30' 07:00
(a doua zi)
EuroFRATELLO
LMMJVSD
Dus 70,00
  19:30 11h30' 07:00
(a doua zi)
EuroFRATELLO
LMMJVSD
Dus 70,00 Nu circulă Joi
  19:30 11h30' 07:00
(a doua zi)
EuroFRATELLO
LMMJVSD
Dus 70,00 Nu circulă Joi
  21:00 13h 10:00
(a doua zi)
Partener Touring
LMMJVSD
Dus 60,00
  21:00 13h 10:00
(a doua zi)
Partener Touring
LMMJVSD
Dus 60,00lei
  21:00 13h 10:00
(a doua zi)
Partener Touring
LMMJVSD
Dus 70,00
Plecări din:

Peco OMV

  10:10 14h43' 01:00
(a doua zi)
Aliseb Tours Romania
LMMJVSD
- Nu circulă Joi
  10:10 14h43' 01:00
(a doua zi)
Aliseb Tours Romania
LMMJVSD
- Nu circulă Joi
  10:10 12h43' 23:00 Aliseb Tours Romania
LMMJVSD
- Nu circulă Joi
  10:10 11h13' 21:30 Aliseb Tours Romania
LMMJVSD
- Nu circulă Joi
  12:40 11h03' 23:50 Romfour Romania
LMMJVSD
- Nu circulă Joi
  12:40 11h23' 00:10
(a doua zi)
Romfour Romania
LMMJVSD
- Nu circulă Joi
  12:40 12h13' 01:00
(a doua zi)
Romfour Romania
LMMJVSD
- Nu circulă Joi
  12:40 11h23' 00:10
(a doua zi)
Romfour Romania
LMMJVSD
- Nu circulă Joi
  12:40 11h03' 23:50 Romfour Romania
LMMJVSD
- Nu circulă Joi
  12:40 12h13' 01:00
(a doua zi)
Romfour Romania
LMMJVSD
- Nu circulă Joi
  Mijloc Plecare
Turda
Durata Sosire
Viena
Companie Zile circulatie Preţ bilet Rezervări
Plecări din:

Autogara Sens Vest SRL (sens giratoriu)

Adresa: P-ta Romana nr.13, Bl.T, Ap.9 (sensul giratoriu)
Tel: +4-0264-31.34.31
  05:15 10h45' 16:00 Line Way
LMMJVSD
-
  11:00 13h30' 00:30
(a doua zi)
Samitour
LMMJVSD
- Nu circulă Joi
  11:00 13h30' 00:30
(a doua zi)
Samitour
LMMJVSD
- Nu circulă Joi
  19:30 11h 06:30
(a doua zi)
Olimpia Travel
LMMJVSD
-
Plecări din:

Peco OMV

  13:15 14h35' 04:00
(a doua zi)
Mega Travel
LMMJVSD
-
  17:30 10h30' 04:00
(a doua zi)
Danytur
LMMJVSD
- Nu circulă Joi
  17:30 10h30' 04:00
(a doua zi)
Danytur
LMMJVSD
- Nu circulă Joi
Compania dvs. nu este listata? Inscrieti-va GRATUIT!

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.