Curse Roman - Adjud
Mersul autobuzelor > Curse Roman - Adjud
Autocare, autobuze și microbuze Duminica, 16 Iun 2019

Curse Roman - Adjud


Curse Roman - Adjud ale partenerilor nostri
  Mijloc Plecare
Roman
Durata Sosire
Adjud
Companie Zile circulatie Preţ bilet Rezervări
Plecări din:

Gara CFR Roman

Adresa: Strada Stefan cel Mare
  08:30 1h45' 10:15 Compania RVG
LMMJVSD
Dus 30,00lei
  08:30 1h45' 10:15 Compania RVG
LMMJVSD
Dus 18,00lei
  08:30 1h45' 10:15 Compania RVG
LMMJVSD
Dus 30,00lei
  08:30 1h45' 10:15 Compania RVG
LMMJVSD
Dus 18,00lei
  09:30 1h50' 11:20 Tarsin
LMMJVSD
Dus 22,00lei
  09:30 1h50' 11:20 Tarsin
LMMJVSD
Dus 22,00lei
  09:50 2h25' 12:15 HERMES
LMMJVSD
Dus 20,00lei Nu circulă Duminica
  09:50 2h25' 12:15 HERMES
LMMJVSD
Dus 20,00lei Nu circulă Duminica
  09:50 2h25' 12:15 HERMES
LMMJVSD
Dus 15,00lei Nu circulă Duminica
  09:50 2h25' 12:15 HERMES
LMMJVSD
Dus 15,00lei Nu circulă Duminica
  10:15 2h05' 12:20 LYK
LMMJVSD
- Nu circulă în perioada
15.09.2018 - 29.06.2019
CURSA SEZONIERA !!
  13:40 2h 15:40 Tarsin
LMMJVSD
Dus 22,00lei
  13:40 2h 15:40 Tarsin
LMMJVSD
Dus 22,00lei
  20:45 1h30' 22:15 LYK
LMMJVSD
- Nu circulă în perioada
15.09.2018 - 29.06.2019
CURSA SEZONIERA !!
  21:30 1h45' 23:15 Compania RVG
LMMJVSD
Dus 30,00lei
  21:30 1h45' 23:15 Compania RVG
LMMJVSD
Dus 18,00lei
  21:30 1h45' 23:15 Compania RVG
LMMJVSD
Dus 30,00lei
  21:30 1h45' 23:15 Compania RVG
LMMJVSD
Dus 18,00lei
  22:45 1h45' 00:30
(a doua zi)
TRANS DOR
LMMJVSD
-
  23:40 2h 01:40
(a doua zi)
NICOTUR
LMMJVSD
-
  23:45 2h05' 01:50
(a doua zi)
LYK
LMMJVSD
- Nu circulă în perioada
15.09.2018 - 29.06.2019
CURSA SEZONIERA !!
  23:55 2h35' 02:30
(a doua zi)
Tarsin
LMMJVSD
Dus 22,00lei
  23:55 2h35' 02:30
(a doua zi)
Tarsin
LMMJVSD
Dus 22,00lei
Plecări din:

Autogara Ulderic Iosif SRL

Adresa: Str. Mihai Viteazu nr.3-5
Tel: +4-0233-749.510
  12:20 1h30' 13:50 Trans NICOLAESCU
LMMJVSD
-
  16:00 1h30' 17:30 Trans NICOLAESCU
LMMJVSD
-
  22:30 1h29' 23:59 Trans NICOLAESCU
LMMJVSD
-
Plecări din:

Autogara Pristyl - Ogoarelor

Adresa: Str. Ogoarelor nr.1
Tel: +4-0722-86.24.42
  09:00 1h45' 10:45 Pristyl
LMMJVSD
Dus 25,00lei
  21:15 1h45' 23:00 Pristyl
LMMJVSD
Dus 25,00lei
  Mijloc Plecare
Roman
Durata Sosire
Adjud
Companie Zile circulatie Preţ bilet Rezervări
Plecări din:

Autogara DLS

Adresa: Str. Mihai Viteazu nr.1
Tel: +4-0233-742.282
  10:55 2h40' 13:35 TASA Suceava
LMMJVSD
-
  10:55 2h40' 13:35 TASA Suceava
LMMJVSD
-
  12:55 2h40' 15:35 TASA Suceava
LMMJVSD
-
  12:55 2h40' 15:35 TASA Suceava
LMMJVSD
-
  22:55 2h40' 01:35
(a doua zi)
TASA Suceava
LMMJVSD
-
  22:55 2h40' 01:35
(a doua zi)
TASA Suceava
LMMJVSD
-
Plecări din:

Gara CFR Roman

Adresa: Strada Stefan cel Mare
  00:25 1h35' 02:00 Flozampet
LMMJVSD
- Nu circulă Duminica
  08:20 2h 10:20 Irina Trans
LMMJVSD
-
  18:40 2h 20:40 Irina Trans
LMMJVSD
-
  21:50 2h10' 00:00
(a doua zi)
Transport Mixt Dorohoi
LMMJVSD
-
Compania dvs. nu este listata? Inscrieti-va GRATUIT!

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.