Curse Passau - Vatra Dornei
Mersul autobuzelor > Curse Passau - Vatra Dornei
Autocare, autobuze și microbuze Duminica, 18 Feb 2018

Curse Passau - Vatra Dornei


Curse Passau - Vatra Dornei ale partenerilor nostri
  Mijloc Plecare
Passau
Durata Sosire
Vatra Dornei
Companie Zile circulatie Preţ bilet Rezervări
Plecări din:

Ausfart / Donautal

  04:00 17h 21:00 TARSIN
LMMJVSD
Dus 70,00 Nu circulă Duminica
  04:00 17h 21:00 TARSIN
LMMJVSD
Dus 80,00lei Nu circulă Duminica
  04:40 19h30' 00:10
(a doua zi)
TARSIN
LMMJVSD
Dus 70,00 Nu circulă Duminica
  04:40 19h30' 00:10
(a doua zi)
TARSIN
LMMJVSD
Dus 80,00lei Nu circulă Duminica
  06:30 17h 23:30 TARSIN
LMMJVSD
Dus 70,00
  06:30 17h 23:30 TARSIN
LMMJVSD
Dus 80,00lei
  14:00 18h 08:00
(a doua zi)
EuroFRATELLO
LMMJVSD
Dus 90,00
  17:00 17h 10:00
(a doua zi)
TARSIN
LMMJVSD
Dus 70,00
  17:00 17h 10:00
(a doua zi)
TARSIN
LMMJVSD
Dus 80,00lei
Plecări din:

La adresa

  01:00 15h33' 16:50 Aliseb Tours Romania
LMMJVSD
-
  02:10 11h50' 14:00 Danytur
LMMJVSD
- Nu circulă Duminica
  19:00 23h 18:05
(a doua zi)
Nyoanina
LMMJVSD
-
Plecări din:

Donautal - Peco OMV A3, Km.605

  15:50 20h 14:00 Matei Unitrans
LMMJVSD
Dus 80,00
  15:50 20h 14:00 Matei Unitrans
LMMJVSD
Dus 80,00
Plecări din:

Peco Donautal

  18:00 21h 15:00
(a doua zi)
AlexaTrans
LMMJVSD
Dus 90,00
Compania dvs. nu este listata? Inscrieti-va GRATUIT!

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.