Curse Passau - Oradea
Mersul autobuzelor > Curse Passau - Oradea
Autocare, autobuze și microbuze Luni, 20 Aug 2018

Curse Passau - Oradea


Curse Passau - Oradea ale partenerilor nostri
  Mijloc Plecare
Passau
Durata Sosire
Oradea
Companie Zile circulatie Preţ bilet Rezervări
Plecări din:

La adresa

  01:00 7h38' 08:40 Aliseb Tours Romania
LMMJVSD
-
  02:10 5h50' 08:00 Danytur
LMMJVSD
-
  02:10 5h50' 08:00 Danytur
LMMJVSD
-
  02:10 1h50' 04:00 Danytur
LMMJVSD
-
  15:20 15h10' 08:00
(a doua zi)
Danytur
LMMJVSD
-
  19:00 10h25' 05:30
(a doua zi)
Euro Michael Tour
LMMJVSD
- Nu circulă Luni
  19:00 12h25' 07:30
(a doua zi)
Nyoanina
LMMJVSD
-
Plecări din:

Ausfart / Donautal

  04:00 11h 15:00 TARSIN
LMMJVSD
Dus 60,00 Nu circulă Luni
  04:00 11h 15:00 TARSIN
LMMJVSD
Dus 70,00lei Nu circulă Luni
  06:30 11h 17:30 TARSIN
LMMJVSD
Dus 60,00 Nu circulă Luni
  06:30 11h 17:30 TARSIN
LMMJVSD
Dus 70,00lei Nu circulă Luni
  14:00 11h 01:00
(a doua zi)
EuroFRATELLO
LMMJVSD
Dus 90,00 Nu circulă Luni
  17:00 11h 04:00
(a doua zi)
TARSIN
LMMJVSD
Dus 60,00 Nu circulă Luni
  17:00 11h 04:00
(a doua zi)
TARSIN
LMMJVSD
Dus 70,00lei Nu circulă Luni
Plecări din:

Donautal - Peco OMV A3, Km.605

  05:50 12h15' 04:05 Matei Unitrans
LMMJVSD
Dus 80,00 Nu circulă Luni
  05:50 12h15' 04:05 Matei Unitrans
LMMJVSD
Dus 80,00 Nu circulă Luni
  15:50 12h15' 04:05 Matei Unitrans
LMMJVSD
Dus 80,00 Nu circulă Luni
  15:50 12h15' 04:05 Matei Unitrans
LMMJVSD
Dus 80,00 Nu circulă Luni
Plecări din:

Hauptbahnhof

Adresa: vis-a-vis de Hotel, la pasarela
  08:00 10h30' 18:30 Partener Touring
LMMJVSD
Dus 80,00
  08:00 10h30' 18:30 Partener Touring
LMMJVSD
Dus 80,00lei
Plecări din:

Bahnhofstrabe nr.29(vis-a-vis de Hotel Passau)

  19:00 14h30' 09:30 Pletl
LMMJVSD
-
  19:00 14h30' 09:30 Pletl
LMMJVSD
-
Plecări din:

Peco Donautal

  18:00 12h30' 06:30
(a doua zi)
AlexaTrans
LMMJVSD
Dus 80,00 Nu circulă Luni
  Mijloc Plecare
Passau
Durata Sosire
Oradea
Companie Zile circulatie Preţ bilet Rezervări
Plecări din:

Hauptbahnhof

Adresa: vis-a-vis de Hotel, la pasarela
  13:15 12h15' 01:30
(a doua zi)
Olimpia Travel
LMMJVSD
-
Compania dvs. nu este listata? Inscrieti-va GRATUIT!

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.