Curse Passau - Botosani
Mersul autobuzelor > Curse Passau - Botosani
Autocare, autobuze și microbuze Marti, 14 Aug 2018

Curse Passau - Botosani


Curse Passau - Botosani ale partenerilor nostri
  Mijloc Plecare
Passau
Durata Sosire
Botosani
Companie Zile circulatie Preţ bilet Rezervări
Plecări din:

Ausfart / Donautal

  01:00 23h40' 00:50
(a doua zi)
Mega Travel
LMMJVSD
Dus 90,00 Nu circulă Marti
  04:00 21h 20:00 TARSIN
LMMJVSD
Dus 70,00 Nu circulă în perioada
11.07.2018 - 17.08.2018
  04:00 21h 20:00 TARSIN
LMMJVSD
Dus 80,00lei Nu circulă în perioada
11.07.2018 - 17.08.2018
  04:00 20h30' 19:30 TARSIN
LMMJVSD
Dus 70,00 Nu circulă în perioada
11.07.2018 - 17.08.2018
  04:00 20h30' 19:30 TARSIN
LMMJVSD
Dus 80,00lei Nu circulă în perioada
11.07.2018 - 17.08.2018
  06:30 21h 03:30 TARSIN
LMMJVSD
Dus 70,00 Nu circulă în perioada
11.07.2018 - 17.08.2018
  06:30 21h 03:30 TARSIN
LMMJVSD
Dus 80,00lei Nu circulă în perioada
11.07.2018 - 17.08.2018
  06:30 20h30' 03:00 TARSIN
LMMJVSD
Dus 70,00 Nu circulă în perioada
11.07.2018 - 17.08.2018
  06:30 20h30' 03:00 TARSIN
LMMJVSD
Dus 80,00lei Nu circulă în perioada
11.07.2018 - 17.08.2018
  14:00 21h 11:00 EuroFRATELLO
LMMJVSD
Dus 90,00 Nu circulă Marti
  14:00 21h 11:00 EuroFRATELLO
LMMJVSD
Dus 90,00 Nu circulă Marti
  17:00 20h30' 13:30 TARSIN
LMMJVSD
Dus 70,00 Nu circulă în perioada
11.07.2018 - 17.08.2018
  17:00 20h30' 13:30 TARSIN
LMMJVSD
Dus 80,00lei Nu circulă în perioada
11.07.2018 - 17.08.2018
  17:00 21h 14:00 TARSIN
LMMJVSD
Dus 70,00 Nu circulă în perioada
11.07.2018 - 17.08.2018
  17:00 21h 14:00 TARSIN
LMMJVSD
Dus 80,00lei Nu circulă în perioada
11.07.2018 - 17.08.2018
Plecări din:

La adresa

  01:00 16h23' 17:30 Aliseb Tours Romania
LMMJVSD
-
  02:10 16h50' 19:00 Danytur
LMMJVSD
- Nu circulă Marti
  19:00 22h50' 17:55
(a doua zi)
Euro Michael Tour
LMMJVSD
- Nu circulă Marti
  21:00 19h50' 17:00
(a doua zi)
Mega Travel
LMMJVSD
Dus 90,00 Nu circulă Marti
Plecări din:

Donautal - Peco OMV A3, Km.605

  15:50 23h 17:00 Matei Unitrans
LMMJVSD
Dus 80,00 Nu circulă Marti
  15:50 23h 17:00 Matei Unitrans
LMMJVSD
Dus 80,00 Nu circulă Marti
Plecări din:

Peco Donautal

  18:00 1d1h 19:00
(a doua zi)
AlexaTrans
LMMJVSD
Dus 90,00 Nu circulă Marti
  Mijloc Plecare
Passau
Durata Sosire
Botosani
Companie Zile circulatie Preţ bilet Rezervări
Plecări din:

La adresa

  19:00 1d52' 19:57
(a doua zi)
Nyoanina
LMMJVSD
-
Compania dvs. nu este listata? Inscrieti-va GRATUIT!

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.