Curse Otopeni Aeroport - Ploiesti
Mersul autobuzelor > Curse Otopeni Aeroport - Ploiesti
Autocare, autobuze și microbuze Marti, 14 Aug 2018

Curse Otopeni Aeroport - Ploiesti


Curse Otopeni Aeroport - Ploiesti ale partenerilor nostri
  Mijloc Plecare
Otopeni Aeroport
Durata Sosire
Ploiesti
Companie Zile circulatie Preţ bilet Rezervări
Plecări din:

Terminal SOSIRI / ARRIVALS Aeroport Henri Coanda

Adresa: La nivelul de jos al parcarii din fata Terminal Sosiri, spre exterior.
  03:30 1h 04:30 Comanto Trans
LMMJVSD
Dus 60,00lei Nu circulă în perioada
01.08.2018 - 31.12.2018
Cursa se reia din 31.12.2018
  06:00 1h 07:00 Comanto Trans
LMMJVSD
Dus 60,00lei Nu circulă în perioada
01.08.2018 - 31.12.2018
Cursa se reia din 31.12.2018
  08:30 1h 09:30 Comanto Trans
LMMJVSD
Dus 60,00lei Nu circulă în perioada
01.08.2018 - 31.12.2018
Cursa se reia din 31.12.2018
  11:00 1h 12:00 Comanto Trans
LMMJVSD
Dus 60,00lei Nu circulă în perioada
01.08.2018 - 31.12.2018
Cursa se reia din 31.12.2018
  13:30 1h 14:30 Comanto Trans
LMMJVSD
Dus 60,00lei Nu circulă în perioada
01.08.2018 - 31.12.2018
Cursa se reia din 31.12.2018
  16:00 1h 17:00 Comanto Trans
LMMJVSD
Dus 60,00lei Nu circulă în perioada
01.08.2018 - 31.12.2018
Cursa se reia din 31.12.2018
  18:30 1h 19:30 Comanto Trans
LMMJVSD
Dus 60,00lei Nu circulă în perioada
01.08.2018 - 31.12.2018
Cursa se reia din 31.12.2018
  21:00 1h 22:00 Comanto Trans
LMMJVSD
Dus 60,00lei Nu circulă în perioada
01.08.2018 - 31.12.2018
Cursa se reia din 31.12.2018
  23:30 1h 00:30
(a doua zi)
Comanto Trans
LMMJVSD
Dus 60,00lei Nu circulă în perioada
01.08.2018 - 31.12.2018
Cursa se reia din 31.12.2018
Compania dvs. nu este listata? Inscrieti-va GRATUIT!

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.