Curse Otopeni Aeroport - Buzau
Mersul autobuzelor > Curse Otopeni Aeroport - Buzau
Autocare, autobuze și microbuze Miercuri, 12 Dec 2018

Curse Otopeni Aeroport - Buzau


Curse Otopeni Aeroport - Buzau ale partenerilor nostri
  Mijloc Plecare
Otopeni Aeroport
Durata Sosire
Buzau
Companie Zile circulatie Preţ bilet Rezervări
Plecări din:

Terminal SOSIRI / ARRIVALS Aeroport Henri Coanda

Adresa: La nivelul de jos al parcarii din fata Terminal Sosiri, spre exterior.
  00:05 2h 02:05 TST Turistik
LMMJVSD
Dus 50,00lei
  01:30 2h 03:30 TST Turistik
LMMJVSD
Dus 50,00lei
  01:30 1h30' 03:00 TransMarian Braila
LMMJVSD
Dus 60,00lei
  01:30 1h30' 03:00 TransMarian Braila
LMMJVSD
Dus 40,00lei
  02:00 1h59' 04:00 TRANSFERO
LMMJVSD
Dus 40,00lei
  02:00 1h59' 04:00 TRANSFERO
LMMJVSD
Dus 40,00lei
  02:00 1h59' 04:00 TRANSFERO
LMMJVSD
Dus 40,00lei
  02:30 2h 04:30 TST Turistik
LMMJVSD
Dus 50,00lei
  04:00 2h 06:00 TST Turistik
LMMJVSD
Dus 50,00lei
  04:00 1h59' 06:00 TRANSFERO
LMMJVSD
Dus 40,00lei
  04:00 1h59' 06:00 TRANSFERO
LMMJVSD
Dus 40,00lei
  04:00 1h59' 06:00 TRANSFERO
LMMJVSD
Dus 40,00lei
  04:00 1h30' 05:30 TransMarian Braila
LMMJVSD
Dus 60,00lei
  04:00 1h30' 05:30 TransMarian Braila
LMMJVSD
Dus 40,00lei
  07:00 2h 09:00 TST Turistik
LMMJVSD
Dus 50,00lei
  07:00 1h30' 08:30 TransMarian Braila
LMMJVSD
Dus 60,00lei
  07:00 1h30' 08:30 TransMarian Braila
LMMJVSD
Dus 40,00lei
  10:00 2h 12:00 TST Turistik
LMMJVSD
Dus 50,00lei
  10:00 1h30' 11:30 TransMarian Braila
LMMJVSD
Dus 60,00lei
  10:00 1h30' 11:30 TransMarian Braila
LMMJVSD
Dus 40,00lei
  10:30 1h59' 12:30 TRANSFERO
LMMJVSD
Dus 40,00lei
  10:30 1h59' 12:30 TRANSFERO
LMMJVSD
Dus 40,00lei
  10:30 1h59' 12:30 TRANSFERO
LMMJVSD
Dus 40,00lei
  12:00 2h 14:00 TST Turistik
LMMJVSD
Dus 50,00lei
  12:00 1h30' 13:30 TransMarian Braila
LMMJVSD
Dus 60,00lei
  12:00 1h30' 13:30 TransMarian Braila
LMMJVSD
Dus 40,00lei
  12:30 1h59' 14:30 TRANSFERO
LMMJVSD
Dus 40,00lei
  12:30 1h59' 14:30 TRANSFERO
LMMJVSD
Dus 40,00lei
  12:30 1h59' 14:30 TRANSFERO
LMMJVSD
Dus 40,00lei
  13:00 2h 15:00 TST Turistik
LMMJVSD
Dus 50,00lei
  13:30 1h30' 15:00 TransMarian Braila
LMMJVSD
Dus 60,00lei
  13:30 1h30' 15:00 TransMarian Braila
LMMJVSD
Dus 40,00lei
  14:00 2h 16:00 TST Turistik
LMMJVSD
Dus 50,00lei
  14:30 1h59' 16:30 TRANSFERO
LMMJVSD
Dus 40,00lei
  14:30 1h59' 16:30 TRANSFERO
LMMJVSD
Dus 40,00lei
  14:30 1h59' 16:30 TRANSFERO
LMMJVSD
Dus 40,00lei
  15:00 2h 17:00 TST Turistik
LMMJVSD
Dus 50,00lei
  15:00 1h30' 16:30 TransMarian Braila
LMMJVSD
Dus 60,00lei
  15:00 1h30' 16:30 TransMarian Braila
LMMJVSD
Dus 40,00lei
  16:00 2h 18:00 TST Turistik
LMMJVSD
Dus 50,00lei
  16:30 1h59' 18:30 TRANSFERO
LMMJVSD
Dus 40,00lei
  16:30 1h59' 18:30 TRANSFERO
LMMJVSD
Dus 40,00lei
  16:30 1h59' 18:30 TRANSFERO
LMMJVSD
Dus 40,00lei
  17:00 2h 19:00 TST Turistik
LMMJVSD
Dus 50,00lei
  17:00 1h30' 18:30 TransMarian Braila
LMMJVSD
Dus 60,00lei
  17:00 1h30' 18:30 TransMarian Braila
LMMJVSD
Dus 40,00lei
  18:00 2h 20:00 TST Turistik
LMMJVSD
Dus 50,00lei
  18:30 1h59' 20:30 TRANSFERO
LMMJVSD
Dus 40,00lei
  18:30 1h59' 20:30 TRANSFERO
LMMJVSD
Dus 40,00lei
  18:30 1h59' 20:30 TRANSFERO
LMMJVSD
Dus 40,00lei
  18:30 1h30' 20:00 TransMarian Braila
LMMJVSD
Dus 60,00lei
  18:30 1h30' 20:00 TransMarian Braila
LMMJVSD
Dus 40,00lei
  19:30 2h 21:30 TST Turistik
LMMJVSD
Dus 50,00lei
  20:00 1h30' 21:30 TransMarian Braila
LMMJVSD
Dus 60,00lei
  20:00 1h30' 21:30 TransMarian Braila
LMMJVSD
Dus 40,00lei
  20:30 1h59' 22:30 TRANSFERO
LMMJVSD
Dus 40,00lei
  20:30 1h59' 22:30 TRANSFERO
LMMJVSD
Dus 40,00lei
  20:30 1h59' 22:30 TRANSFERO
LMMJVSD
Dus 40,00lei
  21:00 2h 23:00 TST Turistik
LMMJVSD
Dus 50,00lei
  21:30 1h30' 23:00 TransMarian Braila
LMMJVSD
Dus 60,00lei
  21:30 1h30' 23:00 TransMarian Braila
LMMJVSD
Dus 40,00lei
  22:30 2h 00:30
(a doua zi)
TST Turistik
LMMJVSD
Dus 50,00lei
  22:30 1h59' 00:30
(a doua zi)
TRANSFERO
LMMJVSD
Dus 40,00lei
  22:30 1h59' 00:30
(a doua zi)
TRANSFERO
LMMJVSD
Dus 40,00lei
  22:30 1h59' 00:30
(a doua zi)
TRANSFERO
LMMJVSD
Dus 40,00lei
  23:00 1h30' 00:30
(a doua zi)
TransMarian Braila
LMMJVSD
Dus 60,00lei
  23:00 1h30' 00:30
(a doua zi)
TransMarian Braila
LMMJVSD
Dus 40,00lei
  23:59 2h 02:00
(a doua zi)
TRANSFERO
LMMJVSD
Dus 40,00lei
  23:59 2h 02:00
(a doua zi)
TRANSFERO
LMMJVSD
Dus 40,00lei
  23:59 2h 02:00
(a doua zi)
TRANSFERO
LMMJVSD
Dus 40,00lei
Plecări din:

Terminal PLECARI/ DEPARTURES Aeroport Henri Coanda

  00:00 2h 02:00 Zuzu Transfer
LMMJVSD
Dus 40,00lei
  00:00 2h 02:00 Zuzu Transfer
LMMJVSD
Dus 40,00lei
  01:00 2h 03:00 Teisa
LMMJVSD
Dus 56,00lei
  01:00 2h 03:00 Teisa
LMMJVSD
Dus 56,00lei
  01:00 2h 03:00 Zuzu Transfer
LMMJVSD
Dus 40,00lei
  01:00 2h 03:00 Zuzu Transfer
LMMJVSD
Dus 40,00lei
  02:30 2h 04:30 Zuzu Transfer
LMMJVSD
Dus 40,00lei
  02:30 2h 04:30 Zuzu Transfer
LMMJVSD
Dus 40,00lei
  04:00 1h30' 05:30 Teisa
LMMJVSD
Dus 56,00lei
  04:00 1h30' 05:30 Teisa
LMMJVSD
Dus 56,00lei
  04:00 2h 06:00 Zuzu Transfer
LMMJVSD
Dus 40,00lei
  04:00 2h 06:00 Zuzu Transfer
LMMJVSD
Dus 40,00lei
  05:30 2h30' 08:00 Tarsin
LMMJVSD
-
  06:15 2h15' 08:30 HERMES
LMMJVSD
Dus 40,00lei
  06:15 2h15' 08:30 HERMES
LMMJVSD
Dus 40,00lei
  07:00 2h 09:00 Zuzu Transfer
LMMJVSD
Dus 40,00lei
  07:00 2h 09:00 Zuzu Transfer
LMMJVSD
Dus 40,00lei
  10:00 2h 12:00 Zuzu Transfer
LMMJVSD
Dus 40,00lei
  10:00 2h 12:00 Zuzu Transfer
LMMJVSD
Dus 40,00lei
  11:00 2h10' 13:10 Tarsin
LMMJVSD
-
  12:00 2h 14:00 Zuzu Transfer
LMMJVSD
Dus 40,00lei
  12:00 2h 14:00 Zuzu Transfer
LMMJVSD
Dus 40,00lei
  13:00 2h 15:00 Zuzu Transfer
LMMJVSD
Dus 40,00lei
  13:00 2h 15:00 Zuzu Transfer
LMMJVSD
Dus 40,00lei
  14:30 1h30' 16:00 Teisa
LMMJVSD
Dus 56,00lei
  14:30 1h30' 16:00 Teisa
LMMJVSD
Dus 56,00lei
  14:30 2h 16:30 Zuzu Transfer
LMMJVSD
Dus 40,00lei
  14:30 2h 16:30 Zuzu Transfer
LMMJVSD
Dus 40,00lei
  15:30 2h 17:30 Zuzu Transfer
LMMJVSD
Dus 40,00lei
  15:30 2h 17:30 Zuzu Transfer
LMMJVSD
Dus 40,00lei
  16:30 2h 18:30 Zuzu Transfer
LMMJVSD
Dus 40,00lei
  16:30 2h 18:30 Zuzu Transfer
LMMJVSD
Dus 40,00lei
  17:00 2h30' 19:30 Tarsin
LMMJVSD
-
  17:30 2h 19:30 Zuzu Transfer
LMMJVSD
Dus 40,00lei
  17:30 2h 19:30 Zuzu Transfer
LMMJVSD
Dus 40,00lei
  18:30 2h 20:30 Zuzu Transfer
LMMJVSD
Dus 40,00lei
  18:30 2h 20:30 Zuzu Transfer
LMMJVSD
Dus 40,00lei
  19:00 2h30' 21:30 Compania RVG
LMMJVSD
Dus 45,00lei
  19:00 2h30' 21:30 Compania RVG
LMMJVSD
Dus 40,00lei
  19:00 2h30' 21:30 Compania RVG
LMMJVSD
Dus 20,00lei
  19:30 2h 21:30 Zuzu Transfer
LMMJVSD
Dus 40,00lei
  19:30 2h 21:30 Zuzu Transfer
LMMJVSD
Dus 40,00lei
  21:00 2h 23:00 Zuzu Transfer
LMMJVSD
Dus 40,00lei
  21:00 2h 23:00 Zuzu Transfer
LMMJVSD
Dus 40,00lei
  22:30 2h 00:30
(a doua zi)
Zuzu Transfer
LMMJVSD
Dus 40,00lei
Compania dvs. nu este listata? Inscrieti-va GRATUIT!

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.