Curse Oradea - Timisoara
Mersul autobuzelor > Curse Oradea - Timisoara
Autocare, autobuze și microbuze Miercuri, 23 Iul 2014

Curse Oradea - Timisoara


Curse Oradea - Timisoara ale partenerilor nostri
  Mijloc Plecare
Oradea
Durata Sosire
Timisoara
Companie Zile circulatie Preţ bilet Rezervări
Plecări din:

C&I - Gara Oradea

Adresa: Oradea, Str. Stefan cel Mare nr. 4
Tel: +4-0259-471.690
  05:30 3h15' 08:45 CDI Transport intern si international Filiala Oradea
LMMJVSD
Dus 34,00lei
  07:00 3h15' 10:15 CDI Transport intern si international Filiala Oradea
LMMJVSD
Dus 34,00lei
  08:30 3h15' 11:45 CDI Transport intern si international Filiala Oradea
LMMJVSD
Dus 34,00lei
  10:00 3h15' 13:15 CDI Transport intern si international Filiala Oradea
LMMJVSD
Dus 34,00lei
  11:30 3h15' 14:45 CDI Transport intern si international Filiala Oradea
LMMJVSD
Dus 34,00lei
  13:00 3h15' 16:15 CDI Transport intern si international Filiala Oradea
LMMJVSD
Dus 34,00lei
  14:30 3h15' 17:45 CDI Transport intern si international Filiala Oradea
LMMJVSD
Dus 34,00lei
  16:00 3h15' 19:15 CDI Transport intern si international Filiala Oradea
LMMJVSD
Dus 34,00lei
  17:30 3h15' 20:45 CDI Transport intern si international Filiala Oradea
LMMJVSD
Dus 34,00lei
  19:00 3h15' 22:15 CDI Transport intern si international Filiala Oradea
LMMJVSD
Dus 34,00lei
Plecări din:

Autogara Intrans SA

Adresa: Str. Razboieni nr.81
Tel: +4-0259-418-998
  11:00 4h 15:00 Cento Trans
LMMJVSD
Dus 33,00lei
  16:00 4h 20:00 Cento Trans
LMMJVSD
Dus 33,00lei
  20:25 4h 00:25
(a doua zi)
Cento Trans
LMMJVSD
Dus 33,00lei
Plecări din:

Gara CFR Oradea

  10:25 4h35' 15:00 Cento Trans
LMMJVSD
Dus 33,00lei
  15:40 4h20' 20:00 Cento Trans
LMMJVSD
Dus 33,00lei
  20:10 4h15' 00:25
(a doua zi)
Cento Trans
LMMJVSD
Dus 33,00lei
Plecări din:

Statie Pod

  10:20 4h40' 15:00 Cento Trans
LMMJVSD
Dus 33,00lei
  15:35 4h25' 20:00 Cento Trans
LMMJVSD
Dus 33,00lei
  20:05 4h20' 00:25
(a doua zi)
Cento Trans
LMMJVSD
Dus 33,00lei
Plecări din:

Statie Politia Rutiera

  10:30 4h30' 15:00 Cento Trans
LMMJVSD
Dus 33,00lei
  15:45 4h15' 20:00 Cento Trans
LMMJVSD
Dus 33,00lei
  20:15 4h10' 00:25
(a doua zi)
Cento Trans
LMMJVSD
Dus 33,00lei
  Mijloc Plecare
Oradea
Durata Sosire
Timisoara
Companie Zile circulatie Preţ bilet Rezervări
Plecări din:

Autogara Intrans SA

Adresa: Str. Razboieni nr.81
Tel: +4-0259-418-998
  17:44 3h21' 21:05 J&R CAR ARAD
LMMJVSD
-
  17:44 3h21' 21:05 J&R CAR ARAD
LMMJVSD
-
Compania dvs. nu este listata? Inscrieti-va GRATUIT!

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.