Curse Oradea - Cluj Napoca
Mersul autobuzelor > Curse Oradea - Cluj Napoca
Autocare, autobuze și microbuze Vineri, 6 Mai 2016

Curse Oradea - Cluj Napoca


Curse Oradea - Cluj Napoca ale partenerilor nostri
  Mijloc Plecare
Oradea
Durata Sosire
Cluj Napoca
Companie Zile circulatie Preţ bilet Rezervări
Plecări din:

Autogara Intrans SA

Adresa: Str. Razboieni nr.81
Tel: +4-0259-418-998
  06:00 3h 09:00 Voion Trans SRL
LMMJVSD
-
  06:00 3h 09:00 Irina Trans
LMMJVSD
Dus 25,00lei
  06:00 3h 09:00 Irina Trans
LMMJVSD
Dus 25,00lei
  08:00 2h25' 11:00 Alis Grup
LMMJVSD
Dus 25,00lei Nu circulă Vineri
  09:05 3h55' 13:00 Petdor
LMMJVSD
-
  09:05 4h10' 13:15 Petdor
LMMJVSD
-
  10:00 3h20' 13:20 Cotofana
LMMJVSD
Dus 28,00lei
  13:30 3h30' 17:00 Fany
LMMJVSD
-
  17:25 3h15' 20:40 Fany
LMMJVSD
-
  19:00 3h20' 22:20 Petdor
LMMJVSD
-
  19:00 3h35' 22:35 Petdor
LMMJVSD
-
Plecări din:

Gara CFR Oradea

  08:30 3h 11:30 Viomob Impex
LMMJVSD
-
  15:30 3h 18:30 Viomob Impex
LMMJVSD
-
Plecări din:

CDI - Gara Oradea

Adresa: Stefan cel Mare nr. 4
Tel: 0259471690
  08:30 3h 11:30 CDI
LMMJVSD
Dus 25,00lei Nu circulă Vineri
  15:30 3h 18:30 CDI
LMMJVSD
Dus 25,00lei
  Mijloc Plecare
Oradea
Durata Sosire
Cluj Napoca
Companie Zile circulatie Preţ bilet Rezervări
Plecări din:

Halta Oradea Est Triaj

  06:05 2h30' 08:35 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  06:05 2h30' 08:35 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  06:05 2h30' 08:35 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  06:05 2h30' 08:35 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  06:05 2h30' 08:35 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  06:05 2h30' 08:35 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  06:05 2h30' 08:35 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  06:05 2h30' 08:35 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  06:05 2h30' 08:35 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  06:05 2h30' 08:35 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  06:05 2h30' 08:35 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  06:05 2h30' 08:35 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  06:05 2h30' 08:35 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  06:05 2h30' 08:35 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  06:05 2h30' 08:35 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  06:05 2h30' 08:35 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  06:05 2h30' 08:35 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  06:05 2h30' 08:35 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  06:05 2h30' 08:35 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  06:05 2h30' 08:35 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  06:05 2h30' 08:35 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  06:05 2h30' 08:35 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  06:05 2h30' 08:35 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  06:05 2h30' 08:35 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  07:36 3h46' 11:22 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  07:36 3h46' 11:22 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  07:36 3h46' 11:22 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  07:36 3h46' 11:22 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  07:36 3h46' 11:22 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  07:36 3h46' 11:22 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  07:36 3h46' 11:22 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  07:36 3h46' 11:22 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  07:36 3h46' 11:22 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  07:36 3h46' 11:22 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  07:36 3h46' 11:22 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  07:36 3h46' 11:22 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  07:36 3h46' 11:22 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  07:36 3h46' 11:22 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  07:36 3h46' 11:22 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  07:36 3h46' 11:22 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  07:36 3h46' 11:22 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  07:36 3h46' 11:22 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  07:36 3h46' 11:22 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  07:36 3h46' 11:22 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  07:36 3h46' 11:22 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  07:36 3h46' 11:22 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  07:36 3h46' 11:22 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  07:36 3h46' 11:22 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  07:39 3h43' 11:22 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  07:39 3h43' 11:22 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  07:39 3h43' 11:22 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  07:39 3h43' 11:22 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  07:39 3h43' 11:22 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  07:39 3h43' 11:22 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  07:39 3h43' 11:22 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  07:39 3h43' 11:22 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  07:39 3h43' 11:22 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  07:39 3h43' 11:22 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  07:39 3h43' 11:22 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  07:39 3h43' 11:22 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  07:39 3h43' 11:22 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  07:39 3h43' 11:22 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  07:39 3h43' 11:22 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  07:39 3h43' 11:22 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  07:39 3h43' 11:22 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  07:39 3h43' 11:22 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  07:39 3h43' 11:22 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  07:39 3h43' 11:22 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  07:39 3h43' 11:22 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  07:39 3h43' 11:22 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  07:39 3h43' 11:22 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  07:39 3h43' 11:22 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  10:02 2h40' 12:56 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  10:02 2h40' 12:56 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  10:02 2h40' 12:56 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  10:02 2h40' 12:56 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  10:02 2h40' 12:56 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  10:02 2h40' 12:56 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  10:02 2h40' 12:56 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  10:02 2h40' 12:56 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  10:02 2h40' 12:56 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  10:02 2h40' 12:56 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  10:02 2h40' 12:56 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  10:02 2h40' 12:56 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  10:02 2h40' 12:56 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  10:02 2h40' 12:56 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  10:02 2h40' 12:56 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  10:02 2h40' 12:56 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  10:02 2h40' 12:56 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  10:02 2h40' 12:56 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  10:02 2h40' 12:56 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  10:02 2h40' 12:56 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  10:02 2h40' 12:56 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  10:02 2h40' 12:56 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  10:02 2h40' 12:56 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  10:02 2h40' 12:56 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  10:02 3h02' 13:04 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  10:02 3h02' 13:04 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  10:02 3h02' 13:04 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  10:02 3h02' 13:04 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  10:02 3h02' 13:04 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  10:02 3h02' 13:04 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  10:02 3h02' 13:04 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  10:02 3h02' 13:04 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  10:02 3h02' 13:04 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  10:02 3h02' 13:04 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  10:02 3h02' 13:04 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  10:02 3h02' 13:04 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  10:02 3h02' 13:04 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  10:02 3h02' 13:04 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  10:02 3h02' 13:04 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  10:02 3h02' 13:04 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  10:02 3h02' 13:04 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  10:02 3h02' 13:04 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  10:02 3h02' 13:04 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  10:02 3h02' 13:04 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  10:02 3h02' 13:04 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  10:02 3h02' 13:04 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  10:02 3h02' 13:04 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  10:02 3h02' 13:04 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  11:35 2h31' 14:22 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  11:35 2h31' 14:22 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  11:35 2h31' 14:22 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  11:35 2h31' 14:22 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  11:35 2h31' 14:22 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  11:35 2h31' 14:22 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  11:35 2h31' 14:22 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  11:35 2h31' 14:22 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  11:35 2h31' 14:22 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  11:35 2h31' 14:22 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  11:35 2h31' 14:22 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  11:35 2h31' 14:22 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  11:35 2h31' 14:22 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  11:35 2h31' 14:22 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  11:35 2h31' 14:22 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  11:35 2h31' 14:22 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  11:35 2h31' 14:22 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  11:35 2h31' 14:22 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  11:35 2h31' 14:22 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  11:35 2h31' 14:22 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  11:35 2h31' 14:22 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  11:35 2h31' 14:22 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  11:35 2h31' 14:22 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  11:35 2h31' 14:22 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  11:35 2h55' 14:30 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  11:35 2h55' 14:30 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  11:35 2h55' 14:30 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  11:35 2h55' 14:30 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  11:35 2h55' 14:30 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  11:35 2h55' 14:30 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  11:35 2h55' 14:30 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  11:35 2h55' 14:30 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  11:35 2h55' 14:30 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  11:35 2h55' 14:30 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  11:35 2h55' 14:30 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  11:35 2h55' 14:30 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  11:35 2h55' 14:30 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  11:35 2h55' 14:30 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  11:35 2h55' 14:30 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  11:35 2h55' 14:30 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  11:35 2h55' 14:30 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  11:35 2h55' 14:30 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  11:35 2h55' 14:30 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  11:35 2h55' 14:30 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  11:35 2h55' 14:30 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  11:35 2h55' 14:30 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  11:35 2h55' 14:30 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  11:35 2h55' 14:30 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  15:37 3h53' 19:30 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  15:37 3h53' 19:30 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  15:37 3h53' 19:30 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  15:37 3h53' 19:30 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  15:37 3h53' 19:30 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  15:37 3h53' 19:30 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  15:37 3h53' 19:30 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  15:37 3h53' 19:30 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  15:37 3h53' 19:30 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  15:37 3h53' 19:30 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  15:37 3h53' 19:30 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  15:37 3h53' 19:30 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  15:37 3h53' 19:30 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  15:37 3h53' 19:30 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  15:37 3h53' 19:30 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  15:37 3h53' 19:30 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  15:37 3h53' 19:30 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  15:37 3h53' 19:30 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  15:37 3h53' 19:30 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  15:37 3h53' 19:30 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  15:37 3h53' 19:30 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  15:37 3h53' 19:30 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  15:37 3h53' 19:30 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  15:37 3h53' 19:30 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  17:10 2h42' 19:52 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  17:10 2h42' 19:52 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  17:10 2h42' 19:52 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  17:10 2h42' 19:52 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  17:10 2h42' 19:52 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  17:10 2h42' 19:52 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  17:10 2h42' 19:52 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  17:10 2h42' 19:52 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  17:10 2h42' 19:52 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  17:10 2h42' 19:52 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  17:10 2h42' 19:52 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  17:10 2h42' 19:52 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  17:10 2h42' 19:52 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  17:10 2h42' 19:52 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  17:10 2h42' 19:52 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  17:10 2h42' 19:52 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  17:10 2h42' 19:52 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  17:10 2h42' 19:52 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  17:10 2h42' 19:52 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  17:10 2h42' 19:52 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  17:10 2h42' 19:52 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  17:10 2h42' 19:52 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  17:10 2h42' 19:52 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  17:10 2h42' 19:52 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  18:44 2h40' 21:40 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  18:44 2h40' 21:40 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  18:44 2h40' 21:40 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  18:44 2h40' 21:40 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  18:44 2h40' 21:40 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  18:44 2h40' 21:40 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  18:44 2h40' 21:40 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  18:44 2h40' 21:40 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  18:44 2h40' 21:40 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  18:44 2h40' 21:40 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  18:44 2h40' 21:40 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  18:44 2h40' 21:40 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  18:44 3h04' 21:48 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  18:44 3h04' 21:48 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  18:44 3h04' 21:48 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  18:44 3h04' 21:48 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  18:44 3h04' 21:48 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  18:44 3h04' 21:48 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  18:44 3h04' 21:48 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  18:44 3h04' 21:48 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  18:44 3h04' 21:48 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  18:44 3h04' 21:48 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  18:44 3h04' 21:48 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  18:44 3h04' 21:48 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:19 2h41' 23:00 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:19 2h41' 23:00 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:19 2h41' 23:00 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:19 2h41' 23:00 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:19 2h41' 23:00 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:19 2h41' 23:00 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:19 2h41' 23:00 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:19 2h41' 23:00 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:19 2h41' 23:00 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:19 2h41' 23:00 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:19 2h41' 23:00 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:19 2h41' 23:00 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:19 2h41' 23:00 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:19 2h41' 23:00 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:19 2h41' 23:00 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:19 2h41' 23:00 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:19 2h41' 23:00 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:19 2h41' 23:00 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:19 2h41' 23:00 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:19 2h41' 23:00 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:19 2h41' 23:00 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:19 2h41' 23:00 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:19 2h41' 23:00 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:19 2h41' 23:00 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:27 2h45' 23:30 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:27 2h45' 23:30 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:27 2h45' 23:30 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:27 2h45' 23:30 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:27 2h45' 23:30 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:27 2h45' 23:30 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:27 2h45' 23:30 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:27 2h45' 23:30 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:27 2h45' 23:30 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:27 2h45' 23:30 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:27 2h45' 23:30 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:27 2h45' 23:30 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:27 3h11' 23:38 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:27 3h11' 23:38 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:27 3h11' 23:38 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:27 3h11' 23:38 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:27 3h11' 23:38 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:27 3h11' 23:38 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:27 3h11' 23:38 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:27 3h11' 23:38 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:27 3h11' 23:38 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:27 3h11' 23:38 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:27 3h11' 23:38 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:27 3h11' 23:38 CFR Calatori
LMMJVSD
-
Plecări din:

Gara CFR Oradea

  06:00 2h35' 08:35 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  06:00 2h35' 08:35 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  06:00 2h35' 08:35 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  06:00 2h35' 08:35 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  06:00 2h35' 08:35 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  06:00 2h35' 08:35 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  06:00 2h35' 08:35 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  06:00 2h35' 08:35 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  06:00 2h35' 08:35 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  06:00 2h35' 08:35 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  06:00 2h35' 08:35 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  06:00 2h35' 08:35 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  06:00 2h35' 08:35 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  06:00 2h35' 08:35 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  06:00 2h35' 08:35 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  06:00 2h35' 08:35 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  06:00 2h35' 08:35 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  06:00 2h35' 08:35 CFR Calatori
LMMJVSD
-