Curse Iasi - Nurnberg
Mersul autobuzelor > Curse Iasi - Nurnberg
Autocare, autobuze și microbuze Vineri, 24 Noi 2017

Curse Iasi - Nurnberg


Curse Iasi - Nurnberg ale partenerilor nostri
  Mijloc Plecare
Iasi
Durata Sosire
Nurnberg
Companie Zile circulatie Preţ bilet Rezervări
Plecări din:

Autogara Transbus Codreanu SRL

Adresa: Str. Garii nr.22
Tel: +4-0232-250.985
  07:00 1d5h30' 12:30
(a doua zi)
Partener Touring
LMMJVSD
Dus 85,00
  07:00 1d5h30' 12:30
(a doua zi)
Partener Touring
LMMJVSD
Dus 80,00
  07:00 1d5h30' 12:30
(a doua zi)
Partener Touring
LMMJVSD
Dus 100,00
  07:00 ? 00:00 Partener Touring
LMMJVSD
Dus 85,00 Nu circulă Vineri
  07:00 ? 00:00 Partener Touring
LMMJVSD
Dus 80,00 Nu circulă Vineri
  07:00 ? 00:00 Partener Touring
LMMJVSD
Dus 100,00 Nu circulă Vineri
  10:30 2d8h 20:30
(a doua zi)
Exotic Travel
LMMJVSD
Dus 110,00 Nu circulă Vineri
  13:00 1d9h50' 23:00
(a doua zi)
TransMarian Braila
LMMJVSD
Dus 90,00 Nu circulă Vineri
Plecări din:

Autogara Real Fresh

Adresa: Str. Moara de Foc nr.32
Tel: +4-0232-240000
  00:00 1d4h25' 04:25
(a doua zi)
Lauer
LMMJVSD
-
  23:30 1d4h 04:00
(a doua zi)
AlexaTrans
LMMJVSD
Dus 90,00
  23:30 1d7h05' 06:50
(a doua zi)
Matei Unitrans
LMMJVSD
Dus 80,00 Nu circulă Vineri
  23:30 1d7h05' 06:50
(a doua zi)
Matei Unitrans
LMMJVSD
Dus 80,00 Nu circulă Vineri
  23:30 1d7h55' 07:40
(a doua zi)
Matei Unitrans
LMMJVSD
Dus 80,00 Nu circulă Vineri
  23:30 1d7h55' 07:40
(a doua zi)
Matei Unitrans
LMMJVSD
Dus 80,00 Nu circulă Vineri
Plecări din:

Agentia TARSIN Iasi

Adresa: Str. Garii, langa Autogara Codreanu
Tel: 0232310129
  05:30 1d30' 06:00
(a doua zi)
TARSIN
LMMJVSD
Dus 80,00
  05:30 1d30' 06:00
(a doua zi)
TARSIN
LMMJVSD
Dus 100,00
  05:30 1d30' 06:00
(a doua zi)
TARSIN
LMMJVSD
Dus 80,00 Nu circulă Vineri
  05:30 1d30' 06:00
(a doua zi)
TARSIN
LMMJVSD
Dus 100,00 Nu circulă Vineri
Plecări din:

Gara CFR Iasi

  05:45 1d45' 06:30
(a doua zi)
Euro Michael Tour
LMMJVSD
- Nu circulă Vineri
  05:45 1d40' 06:30
(a doua zi)
Nek Trans
LMMJVSD
-
  08:00 1d1h15' 10:15
(a doua zi)
Nicktrans Suceava
LMMJVSD
Dus 100,00
Plecări din:

Parcare Billa la Gara

Adresa: Str Arcu 29
  07:00 1d3h 10:00
(a doua zi)
Danytur
LMMJVSD
Dus 110,00
  07:00 1d3h 10:00
(a doua zi)
Danytur
LMMJVSD
Dus 110,00
  07:00 1d20' 07:20
(a doua zi)
Danytur
LMMJVSD
Dus 110,00
Plecări din:

Agentia Euro-Fratello

Adresa: Str. Silvestru nr. 3
  10:20 1d2h40' 13:00
(a doua zi)
EuroFRATELLO
LMMJVSD
Dus 90,00
  10:20 1d2h40' 13:00
(a doua zi)
EuroFRATELLO
LMMJVSD
Dus 90,00
Plecări din:

Agentia GILTRANS - vis a vis Billa gara

  09:45 1d40' 10:30
(a doua zi)
Giltrans Targu Neamt
LMMJVSD
- Nu circulă Vineri
Plecări din:

Billa - Str. Arcu 29

  05:10 1d1h48' 07:00
(a doua zi)
Aliseb Tours Romania
LMMJVSD
-
Plecări din:

Soseaua Arcu nr.29 (langa Billa)

  23:00 1d5h30' 04:30
(a doua zi)
Pletl
LMMJVSD
-
  Mijloc Plecare
Iasi
Durata Sosire
Nurnberg
Companie Zile circulatie Preţ bilet Rezervări
Plecări din:

Statie Iasi

Adresa: necunoscuta
  04:00 1d1h 05:00
(a doua zi)
Romfour
LMMJVSD
-
  04:00 1d1h30' 05:30
(a doua zi)
Romfour
LMMJVSD
-
Plecări din:

Gara CFR - Mc Donald's

  14:00 1d6h 20:00
(a doua zi)
Mega Travel
LMMJVSD
- Nu circulă Vineri
  14:00 1d6h 20:00
(a doua zi)
Mega Travel
LMMJVSD
- Nu circulă Vineri
Plecări din:

Agentia BEPS TRAVEL

  07:00 1d1h 08:00
(a doua zi)
BEPS TRAVEL
LMMJVSD
- Nu circulă Vineri
Compania dvs. nu este listata? Inscrieti-va GRATUIT!

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.