Curse Focsani - Iasi
Mersul autobuzelor > Curse Focsani - Iasi
Autocare, autobuze și microbuze Joi, 1 Sep 2016

Curse Focsani - Iasi


Curse Focsani - Iasi ale partenerilor nostri
  Mijloc Plecare
Focsani
Durata Sosire
Iasi
Companie Zile circulatie Preţ bilet Rezervări
Plecări din:

Autogara Nord Focsani (Transport Public SA)

Adresa: Str. Marasesti nr.72
Tel: +4-0237.61.46.61
  05:00 4h06' 09:06 Drof Tur SRL
LMMJVSD
-
  07:15 4h15' 11:30 Drof Tur SRL
LMMJVSD
-
  08:45 4h06' 12:51 Drof Tur SRL
LMMJVSD
-
  09:45 4h06' 13:51 Drof Tur SRL
LMMJVSD
-
  11:10 4h05' 15:15 Irina Trans
LMMJVSD
Dus 58,00lei
  12:05 3h55' 16:00 Irina Trans
LMMJVSD
Dus 58,00lei
  13:30 4h06' 17:36 Drof Tur SRL
LMMJVSD
-
  15:00 4h06' 19:06 Drof Tur SRL
LMMJVSD
-
  17:08 4h04' 21:12 Voion Trans SRL
LMMJVSD
-
  18:00 4h40' 22:40 Drof Tur SRL
LMMJVSD
-
Plecări din:

Benzinaria Mol spre Bucuresti

  04:00 4h 08:00 Teisa
LMMJVSD
Dus 36,00lei
  04:00 4h 08:00 Teisa
LMMJVSD
Dus 36,00lei
  17:30 4h 21:30 Teisa
LMMJVSD
Dus 36,00lei
  17:30 4h 21:30 Teisa
LMMJVSD
Dus 36,00lei
  23:00 4h 03:00
(a doua zi)
Teisa
LMMJVSD
Dus 36,00lei
  23:00 4h 03:00
(a doua zi)
Teisa
LMMJVSD
Dus 36,00lei
Plecări din:

Benzinaria MOL

  00:00 4h 04:00 Memento Bus
LMMJVSD
- Nu circulă Joi
  03:45 4h 07:45 Memento Bus
LMMJVSD
- Nu circulă Joi
  09:00 4h30' 13:30 Memento Bus
LMMJVSD
- Nu circulă Joi
  11:00 4h30' 15:30 Memento Bus
LMMJVSD
- Nu circulă Joi
  13:00 4h30' 17:30 Memento Bus
LMMJVSD
- Nu circulă Joi
  Mijloc Plecare
Focsani
Durata Sosire
Iasi
Companie Zile circulatie Preţ bilet Rezervări
Plecări din:

Gara CFR Focsani

  02:12 3h29' 05:41 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  02:12 3h29' 05:41 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  02:12 3h29' 05:41 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  02:12 3h29' 05:41 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  02:12 3h29' 05:41 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  02:12 3h29' 05:41 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  02:12 3h29' 05:41 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  02:12 3h29' 05:41 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  02:12 3h29' 05:41 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  02:12 3h29' 05:41 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  02:12 3h29' 05:41 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  02:12 3h29' 05:41 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  02:12 3h29' 05:41 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  02:12 3h29' 05:41 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  09:02 3h29' 12:31 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  09:02 3h29' 12:31 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  09:02 3h29' 12:31 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  09:02 3h29' 12:31 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  09:02 3h29' 12:31 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  09:02 3h29' 12:31 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  09:02 3h29' 12:31 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  09:02 3h29' 12:31 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  09:02 3h29' 12:31 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  09:02 3h29' 12:31 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  09:02 3h29' 12:31 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  09:02 3h29' 12:31 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  09:02 3h29' 12:31 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  09:02 3h29' 12:31 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  11:57 3h23' 15:20 REGIOTRANS
LMMJVSD
- Nu circulă Joi
  15:11 3h35' 18:46 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  15:11 3h35' 18:46 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  15:11 3h35' 18:46 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  15:11 3h35' 18:46 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  15:11 3h35' 18:46 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  15:11 3h35' 18:46 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  15:11 3h35' 18:46 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  15:11 3h35' 18:46 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  15:11 3h35' 18:46 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  15:11 3h35' 18:46 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  15:11 3h35' 18:46 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  15:11 3h35' 18:46 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  15:11 3h35' 18:46 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  15:11 3h35' 18:46 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  19:13 3h38' 22:51 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  19:13 3h38' 22:51 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  19:13 3h38' 22:51 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  19:13 3h38' 22:51 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  19:13 3h38' 22:51 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  19:13 3h38' 22:51 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  19:13 3h38' 22:51 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  19:13 3h38' 22:51 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  19:13 3h38' 22:51 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  19:13 3h38' 22:51 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  19:13 3h38' 22:51 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  19:13 3h38' 22:51 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  19:13 3h38' 22:51 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  19:13 3h38' 22:51 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  22:44 4h05' 03:09
(a doua zi)
CFR Calatori
LMMJVSD
-
  22:44 4h05' 03:09
(a doua zi)
CFR Calatori
LMMJVSD
-
  22:44 4h05' 03:09
(a doua zi)
CFR Calatori
LMMJVSD
-
  22:44 4h05' 03:09
(a doua zi)
CFR Calatori
LMMJVSD
-
  22:44 4h05' 03:09
(a doua zi)
CFR Calatori
LMMJVSD
-
  22:44 4h05' 03:09
(a doua zi)
CFR Calatori
LMMJVSD
-
  22:44 4h05' 03:09
(a doua zi)
CFR Calatori
LMMJVSD
-
  22:44 4h05' 03:09
(a doua zi)
CFR Calatori
LMMJVSD
-
  22:44 4h05' 03:09
(a doua zi)
CFR Calatori
LMMJVSD
-
  22:44 4h05' 03:09
(a doua zi)
CFR Calatori
LMMJVSD
-
  22:44 4h05' 03:09
(a doua zi)
CFR Calatori
LMMJVSD
-
  22:44 4h05' 03:09
(a doua zi)
CFR Calatori
LMMJVSD
-
  22:44 4h05' 03:09
(a doua zi)
CFR Calatori
LMMJVSD
-
  22:44 4h05' 03:09
(a doua zi)
CFR Calatori
LMMJVSD
-
Plecări din:

Autogara Nord Focsani (Transport Public SA)

Adresa: Str. Marasesti nr.72
Tel: +4-0237.61.46.61
  05:45 4h15' 10:00 Vio-Trans Serv
LMMJVSD
-
  14:22 4h15' 18:37 Tod Mit SRL
LMMJVSD
-
  17:00 4h40' 21:40 Cristian Trans SRL
LMMJVSD
-
  17:08 4h04' 21:12 Cristian Trans SRL
LMMJVSD
-
  19:25 4h15' 23:40 Vio-Trans Serv
LMMJVSD
-
Compania dvs. nu este listata? Inscrieti-va GRATUIT!

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.